Téma: Dr. Csont

Aurórácska 2010 febr. 15. - 18:06:07
(928/28808)
Sziasztok! melyik részben jönnek össze legelõször??és hol lehet megnézni a részeket?? elõre is köszi
STKAKTUSZ 2010 febr. 14. - 21:44:56
(927/28808)
---spoiler 100.---

Jaja, már a 2. sírásós részben is vmi ilyesmire vártam, és igazából Brennan rá is jött, milyen lenne nélküle, csak annyiban maradt a dolog (azért az ölelés a helikopteren nagyon ütött:D).

Én még egyébként korábban, talán a 4. évad forgatása közben olvastam egy interjút Hart Hansonnal, és ott azt nyilatkozta, hogy a sorozat lezárása vagy Booth és Brennan esküvõje lesz, vagy a közös gyerekük születése. Hogy azóta megváltozott-e a véleménye vagy nem azt nem tudom, viszont mindkét esetben jóval korábban elõ kell készíteni a dolgokat. Én a dolgok mostani állása szerint még 2 max 3 évadot adok a sorozatnak, és nagyon örüllnék, ha nem az utolsó évadban hoznák össze õket, hanem korábban. Tehát mondjuk most:) vagy a következõ évadban. A jelent már szépen kiaknázták, most veszik elõ a múltat, és már nem lesz hova építkezni csak a jövõbe, ergó szerintem nagyon is itt van az ideje egy komolyabb elõrelépésnek. Ha nem is fizikailag értem, de most már lelkileg is többre van szükség, mint hogy van 1-1 részben 1-1 jelenet, ahol csöndben egymás szemébe néznek. Nem tudom mennyire voltam érthetõ, nem arra gondolok, hogy jöjjenek össze, még egy csók is talán sok lenne, de valahogy új szintre kéne vinni a kapcsolatukat, és nagyon remélem, hogy Sweets könyve ebben segíteni fog.

BTW, most néztem újra az 5x13-t (The Dentist in the Ditch) és nagyon tetszett az a jelenet, amikor Brennan arra a tökjó számra vizsgálja a csontokat, eszembe jutott a legelsõ rész hasonló jelenete (amikor aztán el is aludt a nagy munkában). Az elsõ évadban sok ilyen jelenet volt, és ezek megritkulásával sztem sajna kevesebb lett a zene is:(
10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 14. - 21:03:24 10/10
(926/28808)
zora köszi a linket, tök sok info van rajta.:D
--Spoiler 100.rész--
remélem h tényleg booth és brennan jönnek össze, sztem ugy is megmaradna a nézettség..viszont ha nem, sztem ki kéne próbálniuk h vmi életveszélyes helyzetbe teszik bones és booth akkor rájönne h mennyire hiányozna neki.de lehet forditva is mert booth már tudja h mit érez, csak nem tesz semmit, és akkor esetleg brennan is rájönne h mien lenne booth nélkül:D
10/10
zora 2010 febr. 14. - 21:00:10 10/10
(925/28808)
Erre nem gondoltam... Ebben lehet valami... :-(
STKAKTUSZ 2010 febr. 14. - 20:33:29 Előzmény zora
(924/28808)
---spoiler 100.---

Lehet, hogy már randiztak a múltban, csak Booth megbántotta Brennant azzal, hogy leszólta a munkáját és nem hitt neki?
10/10
zora 2010 febr. 14. - 20:12:09 10/10
(923/28808)
Na, hogy sikerült egy idöben üzenetet irnunk...:-D
10/10
zora 2010 febr. 14. - 20:11:18 10/10
(922/28808)
***** spoiler 100.****

Viszont, ha mär egyszer elismerik, akkor igazän kiprobälhatnänak egymässal is egy randit,nem??? Mert ha Tempe tenyleg csak olyan tenynek hisz, ami bizonyitott, akkor nem mondhatja, hogy a kapcsolatuk nem müködne. Ha esetleg azt ällitja, hogy nem szerelmes Boothba(haha, ki hiszi el???), a välasz erre: az eddigi ferfiakba, akikkel kapcsolata volt, szinten nem volt szerelmes. Ergo: hol itt a problema???Mi akadälyozza a kapcsolatot?
(Most megprobältam Dr. Brennan modszerevel Dr. Brennan-t meggyözni...)

Jajj de värom mär az äprilist...!
talkaboutbones 2010 febr. 14. - 20:11:07
(921/28808)
***SPOILER 5. évad vége***
Én nagyon reménykedem benne, hogy a 'másokkal randizunk' csak arra kell, hogy kibillentse Bootht és Brennant a nyugdíjas párokra jellemzõ nyugalomból, és Tempe végre felfogja, amit Booth nagypapija mondott: ha túl sokáig vár, elszalasztja a lehetõséget. Szerintem Hacker egy balfék, közel sem ér fel Boothhoz, ellenben ez a dr. Klein méltó ellenfélnek tûnik Brennannel szemben, úgyhogy talán ettõl felforrósodik a hangulat és közelebb kerülnek egymáshoz. És ne feledjük el, hogy még elõveszik a Gravedigger-ügyet is, ami talán megint csak érzelmileg hat majd rájuk. Azt ígérték, hogy az évad végére örömtáncot járnak majd a rajongók - engem ez tart életben ;-)
STKAKTUSZ 2010 febr. 14. - 12:52:38 Előzmény zora
(920/28808)
---SPOILER 100. rész---

Huhú, mire megértettem mit akarsz mondani:D de megértettem:D
Én is valami hasonlót tudnék elképzelni, de még tovább is mennék annyival, hogy Sweets könyve után mindketten elismernék, hogy igaza van abban amit írt. És ez vezetne ahhoz, hogy akkor megbeszéléses alapon változtatnak a dolgon, vagyis elkezdenek mással randizni. Én amúgy még azzal is megelégednék, ha az évadzáró utolsó percében történne valami elõrelépés (az NCIS 6. évadának fináléja után azt hiszem minden várakozást kibírok:D), csak ne úgy fejezzék be az évadot, hogy mindketten valaki más mellett kötelezték el magukat a nyárra. Az nagyonnagyonnagyon nem tetszene.
10/10
offtopic
zora 2010 febr. 13. - 21:43:20 10/10 Előzmény dr.szöszi92
(919/28808)
Egy oräval ezelött is irtam, valamiert kimoderältäk...
Itt talältam: talkaboutbones.blogspot.com
talkaboutbones 2010 febr. 12. - 21:35:14
(918/28808)
A 99. részt április 1-én vetítik, szerintem ez a tuti.
10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 12. - 20:00:48 10/10 Előzmény pluhildi
(917/28808)
pluhildi: köszii csak az elõbb nem vettem észre hogy írtál. így már értem a szünetes dolgot:D
10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 12. - 19:43:34 10/10
(916/28808)
ezeket az infokat hol találtad?? lécci linkeld majd be mert én is kíváncsi vagyok rájuk:D én azért remélem hogy sweets nem kavar be megint, mert már a 4évad utolsó részében és nagyon arik voltak együtt, és tök jó lenne ha tempe is beismerné h szereti bootht viszont az 5x1ben mikor mondta neki a booth h szereti mien fejet vágott miután mondta h csak csak munkában(vagy nemtom h van magyarul:D).de én azt nem értem h miért kell ennyi szünetet tartaniuk..
10/10
zora 2010 febr. 12. - 17:30:41 10/10
(915/28808)
**** spoiler 100,101,102... *******

A 101-ben vagy 102-ben lesz, hogy mindegyikük randizni fog...Csak éppen valaki mässal!!! Hát, én egyre jobban félek a 100. résztõl... bár, egyféleképpen megérteném ezt a „dupla-randit”. Mi van, ha Sweets egy vitát kezdeményezett köztük a 100-ban, mint a múlt egyik következményét, úgy, mint a 4x2-ben – mikor a klotyó felrobbant -, hogy a kettõjük közötti kapcsolat pótlék, és nem képesek „normális” párkapcsolatra. És talán ezen mindketten feldühödnek – jó, Booth-t nem érteném ebben az esetben -, de meg akarják mutatni, hogy igenis képesek, ezért randevúznak kétfelé. Aztán két-három résszel késõbb rájönnek, hogy nem így van, és ha Hanson ki akar velünk tolni, akkor olyan kétértelmû szöveget ad a szájukba – az egymás iránti érzelmeikkel kapcsolatban, gondolok itt Tempére, hiszen Booth-ét ismerjük -, az évad utolsó részének utolsó percében, mint az NCIS-ben a Jetlag utolsó percében. Csak a Bones esetében nekünk majd négy hónapunk lesz ezen rágódni...

Bocs, ha hosszu voltam!
STKAKTUSZ 2010 febr. 12. - 16:55:31 Előzmény zora
(914/28808)
Hát az imdb-n sajnos sok elírás van sorozatfronton...:S
Az 5x16 - "The Parts in the Sum of the Whole" epizód április 8-án kerül adásba (pont a szülinapomon:)) és az lesz a 100. rész, ez tuti. Az 5x15 - "The Bones on the Blue Line" lesz a 99., amit szerintem addig valamikor majd leadnak (én eddig már két dátumot is olvastam hogy mikor, 02.11. és 04.01 - de tegnap semmi jelét nem láttam az új résznek, úgyhogy... ha valaki tud valamit szóljon:))
Én is félek kicsit, hogy olyan jóra tervezték ezt a részt, mint anno a 4. évad fináléját, ami enyhén szólva is vegyes reakciókat váltott ki. A 100. részt témája alapján egyértelmûen a rajongókért csinálják, remélem a megvalósításban sem fogunk csalódni:)
10/10
zora 2010 febr. 12. - 15:04:43 10/10
(913/28808)
Egyet nem ertek! Az imdb-n az van, hogy äpr. 8-än a 99. resz - 5x16 - lesz. Most akkor mi van?! Lehet, ket reszt adnak le egyszerre? ( A 4. evadban megcsinältäk...)
10/10
pluhildi 2010 febr. 12. - 13:32:28 10/10 Előzmény dr.szöszi92
(912/28808)
Az olimpiát és American Idol-t adják állítólag. Várom már én is, kicsit tartok a 100. résztõl. Félek nem jó irányba mennek a dolgok.
10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 11. - 17:36:47 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(911/28808)
Én a 100. részt várom már. emily azt mondta az egyik interjúban, hogy az a rész teljesen más irányba tereli a kapcsolatukat:D de annak csak ápr. 8.-án lesz a premierje az usa-ban szóval csak 9én láthatjuk elõször:S amugy azt nem tudja valaki h miért tartanak ilyen hosszú szüneteket???
STKAKTUSZ 2010 febr. 10. - 22:48:10
(910/28808)
---spoiler BONES 6. évad, NCIS 7. évad---

Valaki emlékszik egy bizonyos ügyvédnõre az NCIS 7. évadából? Ha jól értelmeztem (és jól értelmeztem), Rena Sofer ebbe a sorozatba is beteszi a lábát és jól felkavarja Brennan és Booth között az állóvizet... Nem hiszem el:D...
gvera78 2010 febr. 10. - 13:18:15
(909/28808)
Köszönöm.