Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2013 szept. 19. - 10:55:53 10/10
(28508/28808)
M a Kelly&Michael talk show-ban: http://www.youtube.com/watch?v=LFl651EMkYo
10/10
follia 2013 szept. 19. - 10:54:51 10/10
(28507/28808)
végre nekem is sikerült megnézni a 9x01-et végig, mert bár kedden belekezdtem, de csak a feléig jutottam...

SPOILER
Réka összefoglalója nagyjából az én véleményemet is tükrözi, tehát sok újat nem fogok írni.

legjobban M és David munkáját emelném ki, bár szerintem most Michaela is kicsit jobban megmutatta magát. egyébként a feszültség kiábrázolásában nagyjából ezt vártam, annak kifejezetten örültem, hogy Booth nem fakadt sírva, bár nagyon a határán volt, de ez így volt tökéletes.
Brennan szerintem is jó irányba halad, megfordultak nála a dolgok: régen mindent az agyával magyarázott, és igyekezett érzelmeket belepasszírozni bizonyos dolgokba, olyanokat, amikkel azonosulni tudott (pl. az szinte a legelejétõl megvan, hogy Booth-ban 100%-ig bízik, és jó embernek tartja, pedig nem hisz/hitt abszolútumokban). most viszont már az érzései hatnak rá erõsebben, de mivel azok ugye irracionális dolgok :), ezért igyekszik magát ezek ellenére is az agyával kontrollálni. ez nekem ott jött át leginkább, mikor a 7. évadzáróban (?) Booth megpuszilta a bowling pályán. az a mosoly szerintem mindent elárult (azon túl persze, hogy együtt vannak).

Aldo nekem is szimpatikus, bár egy kicsit zavart, hogy olyan "meseszerû" volt az egész karakter. mint egy jótündér. elcsiripeli itt az okosságokat, aztán átröppenve ott is hint egy kis álomport... ennek ellenére örülök, hogy tudott közvetíteni Bren és Booth között.
tetszett a bár neve: Lost Paradise... :D

úúúúgy örültem Daisy-nek! :))) sziporkázott, mint mindig. imádom a csajt! és jövõ héten Arastoo! ergo Cam-bõl is kicsit többet látunk, remélem.

Hodgins reklámja kicsit meglepett, de TJ "why i love FOX" (http://www.youtube.com/watch?v=snaZhzSUFzk) videója után ez már inkább vicces volt, mint mondjuk felháborító. :) és TJ szájából ezek a reklámok olyan természetesen jönnek.

az ügy szerintem csak idõkitöltés volt... ami engem most egyáltalán nem zavart. hihetetlen, hogy gyilkosságok általában mennyire egyszerû indokokra vezethetõk vissza - nemcsak a sorozatokban, hanem az életben is.
meg persze amiatt is kellett a nyomozás, hogy Angela Booth képébe kiabálhasson. :)

úgy összességében azt vettem észre, hogy 2B-n kívül most mindenki csak mellékszereplõ volt - ehhez képest elég sokan voltak... :) de persze értem én, hogy hol a hangsúly, tehát érthetõ megoldás, de ez ennyire nyilvánvalóan szerintem még sosem jött ki.

a 4:47-et nem igazán értettem, de amikor ezt mutatja az óra, majdnem mindig valami jó történik. :)

hangulatában ez a rész szerintem nagyon hasonlított a 6. évadnyitóra, mikor Malukun és Afganisztánban "magányoskodtak" hõseink, aztán hazajöttek, fény derült HannahBarbie-ra, de valahogy a végén mégis olyan békésen álltak ott a masztodon preparáció elõtt...
10/10
GecóPista 2013 szept. 19. - 00:35:36 10/10
(28505/28808)
e-batta 2013 szept. 18. - 23:17:04
(28504/28808)
behalok ezen a tortán!!!! :DDDD, hogy ez mennyire morbid! Booth véleményét tuti nem kérték ki, mert neki a mai napig nem tesz jót, ha hullákat nézeget, Angela dettó :)))))
10/10
memari 2013 szept. 18. - 23:08:21 10/10
(28503/28808)
SPOILER!

a 4:47 nem Pelantra utal sztem, a 4. évadzáróban is 4:47-et mutatott az óra, amikor Brennan hazaért a bárból.
10/10
csikrisz 2013 szept. 18. - 20:26:24 10/10
(28502/28808)
jesszusúristen :D :D :D
10/10
csikrisz 2013 szept. 18. - 19:56:04 10/10
(28501/28808)
na jó, 1 perc..
10/10
csikrisz 2013 szept. 18. - 19:55:12 10/10
(28500/28808)
SPOILER

Esküvõi rész forgatááás! :)

Milyen szép M ruhája. Legalábbis a vállán a csipke rész. Szerintem a többi is. :)
bakoelod 2013 szept. 17. - 18:30:11
(28499/28808)
Sziasztok, amint latom itt mindenkinek nagyon bejon ez a sorozat persze nekem a kedvenceim koze tartozik :) En mindig megszogtam varni a magyar szinkronos verziot :D A napokban talaltam egy szuper sorozatos oldalt (persze ez csak az en velemenyem) nagyon jo a minoseg nem is lehet osszehasonlitani pl a sorozatbaratal vagy az online-sorozatok.tv oldalal. Ami nagyon megfogott az hogy semmi reklam nincs es nem visz at mas oldalra amikor a videot kell nezzem. Ezen az oldalon igaz hogy csak a 8 evad-bol 4 resz van de azt eszrevettem nap mind nap gyarapszik az oldal uj sorozatokal.

Esetleg ha valakit erdekelne a link: http://www.onlinesorozatok.tv/dr-csont
e-batta 2013 szept. 17. - 13:09:36
(28498/28808)
Nekem tecc, bár rettentõ nyomasztó rész volt, ennyire még sosem kezdtek a vidám alaphangtól teljesen eltávolodva... tiszta depi lettem... de már nagyon várom a feliratot, QOTL már nagyon rajta van, örülök neki...
az uccsó képsortól meg én is ugyanolyan paranoiás lettem, mint Booth :DDDDD
10/10
csikrisz 2013 szept. 17. - 01:15:20 10/10
(28497/28808)
No mindjárt kezdõdik. Egy óra. Olyan álmos vagyok, ah. :)
De majd holnap! Jupi :)
10/10
follia 2013 szept. 16. - 21:13:28 10/10
(28496/28808)
:)
10/10
follia 2013 szept. 16. - 14:40:30 10/10
(28495/28808)
úgy érted, Amerikában vagy? :))


btw, ez anno volt? http://www.youtube.com/watch?v=3TzD4rH7wsw
én még nem láttam, de bevallom, a CC-s beszélgetést sem volt még idõm megnézni, szóval aki látta végig, az ezt is látta. én csak a fotókat...
"i'm getting married to David Boreanaz!" és az az ováció! OMG... :D
10/10
follia 2013 szept. 16. - 12:19:34 10/10
(28494/28808)
Hart Hanson: David [Boreanaz] and Emily [Deschanel] love doing Roxie and Tony so much that it's a little disturbing.

:))))))))))))
10/10
follia 2013 szept. 16. - 11:33:42 10/10
(28493/28808)
az viszont ciki, hogy Davidnek nem jutnak eszébe az alteregóik nevei... "it's umm... Tony and... um... (EM: Roxy!) Roxy!" :))))


SPOILER
jól értettem, hogy a negyedik részben futnak össze újra Pelanttal? bevallom, én az addigi feszültséget várom a legjobban, hogy merre formálódik a kapcsolatuk ennyi kérdés - és leginkább bizalmi kérdések - közepette.
10/10
follia 2013 szept. 16. - 11:24:21 10/10
(28492/28808)
rémes hangulatban vagyok, de ez a videó 5 mp alatt feldobott! :) KÖSZI!!

MA, MA, MAAAA!! íííí! :D
mikor este megnéztem a naptáramban, hogy milyen teendõk várnak rám ma, ott volt, hogy "Bones S9", úgy megörültem neki. hiányoztak már! :) megnézni valószínûleg csak holnap délután tudom majd, de maga a tudat is boldogít, hogy lesz mit nézni!
10/10
csikrisz 2013 szept. 16. - 00:59:56 10/10
(28491/28808)
Annyira cuki, gõze sincs mikor lesz a premier. :P
10/10
csikrisz 2013 szept. 14. - 14:15:59 10/10
(28490/28808)
SPOILER
Milyen édi ahogy elkapja az esküvõi csokrot ;)
10/10
follia 2013 szept. 13. - 10:34:16 10/10
(28489/28808)
wow, milyen klasszikus! ezt nem vártam volna. nagyon izgatott vagyok, hogy végül milyen lesz az egész lánykérés-lebonyolítás-ceremónia-minden más!


sneak peek-et most nem nézek, olyan édes a tudatlanság homálya. :)