svejci 2019 márc. 21. - 11:05:52 Előzmény janderka
(1337/18017)
ha kicsit életszerűbbé válna a téma és találnának "véletlenül" mégiscsak egy elhagyott régi művházat

Na! Ez igen, ez nekem is bejönne..... :)
svejci 2019 márc. 21. - 11:04:10 Előzmény amira_daa
(1336/18017)
engem jobban érdekel, hogy ki a "Főnők" kb ugy beszélt vele mintha Marosival dumált volna.

Szerintem a főnök, akivel beszél, az a kaszinó tulaj lehet, a "hülye vagy Vili"..... nem?
Mert ugye a duplapaklis trükkel nyert sok sok pénzt Kristóf, és ugye azért is ment le először Ökörapátiba....
Akkor vissza is adta a pénzt, de előtte adott Szlávennek belőle százezret....
Lehet azt keresi most?
amira_daa 2019 márc. 21. - 10:56:36 Előzmény janderka
(1335/18017)
én szerintem Marosi mozgatja a szálakat :D
amira_daa 2019 márc. 21. - 10:56:11
(1334/18017)
azt irja a 67. rész ajánlója hogy visszakapjuk Danit, akinek hiányzott esetleg :D
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 10:18:39 1/10 Előzmény amira_daa
(1333/18017)
Beszarás lenne ha végül kisülne, hogy igazából mindenkit Marosi mozgat :) De szerintem Zolinak nincs hozza köze. Ő Kristóf pókeres magánakciója kapcsán került csak a képbe.
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 10:02:19 1/10
(1332/18017)
Ó, erre Misi féle kidobott férjes kavarásra már ki se akartam térni... Három rész alatt lecsengő műprobléma volt ez is. Mellőzve minden logikát és ésszerűséget. Ami így vagy úgy kitölti ugyan a műsoridőt, de a történetet se nem árnyalja, se nem viszi előre. Ennél már izgalmasabb volt Kovácsék felbukkanása. Bár annak se volt sok értelme... Józsiba a nagy önérzetkirály. Se Mónika milliós lova (honnan? hogyan? miből?), se a felbukkanó nagyfater vagyona nem köll neki. Inkább megposhad a nulla forgalmú kisbolt-lóistálló kombóban. Juteszembe, ő eredetileg hol lakott? Van külön házuk Attilával (akivel meg különben is mivan?) Vagy a szállodában???? Hát mi az a hotel, egy önkormányzatba oltott apartmanház? Ennyi erővel lehetne ott is a fodrászat. Még passzolna is a profilba - és még egy kis Moni-Józsi-Diácska feszkót is generálgatna (bár a két nő messze nem egy súlycsoort).

Nekem mindenesetre jobban tetszene, ha kicsit életszerűbbé válna a téma és találnának "véletlenül" mégiscsak egy elhagyott régi művházat ahová a sok ifjúlány beköltöztethetné a vállalkozását plusz Tamáska is nyithatna benne egy Playstatoin Szalont a falu "előkerülő" gyerekeinek, akiket aztán Kristóf jól mekopasztana. Ám a falusiak haragjától tartva végül kifliben és gyümölcsjoghurtban kárpótolná őket.
amira_daa 2019 márc. 21. - 09:59:06 Előzmény janderka
(1331/18017)
Lóhering alias Zolika ( én birom B Z-t igy maradjunk a karakterénél)

Zolika előszőr is bünőző affelé ugy van, hogyha átvernek akkor szeretik visszadni a dolgot. ugye itt Zolika beletenyerelt a tutiba, hiszen Mónikának is vannak verőlegényei és Mónika is ugye benne ( lehet egy és másba)
Másrészt Panna azért mozgatható irányitható. Igen @szürkekabát jön egy női elemzős rész. Szóval Panna naiv ( eladta a házát a lakását viszont bajban van ) Kristóf miatt. Egy örökséget meg tudna cselllel szerezni, irányitható, érzelmileg befolyásolható, vágyik szeretetre,elhisz bármit ( pl "Kristóf hamarosan jobb lesz ) és emiatt Zolinak jó nagyon ki is éleheti magát. Nem hiszem hogy szerelmes lenne bele( bár lehet ) de igazábol valamiért megkedvelte, igen lehet vele szexelni is és lehet hogy Zoli látott benne ( ez saját véleménye) egy kilépési lehetőséget, hogy kilépjen ebből a bünőzői világbol legalább magánéleti szinten, és itt a Panna jó ugrodeszka lehetett volna, Csöbörből vödörbe került. Én Zoli karakterénál ezt látom, hogy ki akar valami nagy buli után ugrani, de nem ereszti a dolgot aztán akivel ki akar ugrani az is visszahuzza.

Móni házában mint ahogy Daniéban is meghuzza magát, tehát ami hivatalosan az övé oda nem mehet. Vagy a kékekkel volt baja, vagy előző kapcsolat vagy rossz emlékek vagy egyszeruen nem ezért keres kényszerlakást magának. Vagy ha hazamenne ha valaki szeretné elkapni akkor tudnák követni stb és a Pannás dolog kiderülni.

engem jobban érdekel, hogy ki a "Főnők" kb ugy beszélt vele mintha Marosival dumált volna.
amira_daa 2019 márc. 21. - 09:45:56 Előzmény napraforgó
(1330/18017)
Mert nem tudják értelmezni a nagyapó végrendelét azért nem mentek két autoval, felhivták volna az ügyvédnőt ( hogy érezze hogy törödnek vele) és elmondták volna hogy mi van és hogy mennének két autoval ennyi.

Az egész sori elszállt nagyon most mindenben picit visszatérhetnénk a földre
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 09:26:49 4/10 Előzmény janderka
(1329/18017)
No igen. Igazad van. Kata a múltkor tök lezárva találta Dani faházát. Minden ajtón kopogtatott, de zárva volt. Aztán a Zsóka videóhívása előtt már nyitva találta - vajon ki nyitotta ki és miért?
Most meg ez a Lóhering is minden gond nélkül bejutott.
És miért nem Misi jött el a fia házába aludni, miért kényelmetlenkedett Sándor székein? Na ez is rejtély.
Daniról még most sem tudunk semmi érdemlegeset.

Sok a hülyeség.
1/10
janderka 2019 márc. 21. - 09:17:43 1/10
(1328/18017)
Egyébként meg érdekes ez a Dani lelépés. Otthagyta a házát tárva-nyitva berendezve üresen? Az megy be aki csak akar és épp arra jar?????

A másik meg, hogy Zoli mit akar tulképp Pannától? Dugni akar vele? - már bocsánat. De hát annyi ilyen kaliberű nőt szerezhetne magának, amennyit csak akar... Vagy netán beleszeretett? Nna, ahhoz képest viszont elég tapló volt vele legutóbb. És milyen pénzt akar még kiszedni Kristóftól? A csalással nyert milliókat már visszavette a múltkor. Komolyan nem értem, mit keres egyáltalán a faluban.
4/10
napraforgó 2019 márc. 21. - 09:09:26 4/10 Előzmény amira_daa
(1327/18017)
jJjj, hár a múltkor Panna majnem pucér volt a fürdőszobás jelenetnél, úgyhogy volt pucér nős jelenet is, csak egy melltartó maradt rajta. Aztán meg egy törülköző...

Tibi nekem is sok, ennyi baromság egyetlen embertől, nahát! És menjen a másik 4 is miatta világgá!
És miért is nem jó két autó egymás mögött? Sehogy sem értem, miért kell itt baromkodni a buszon.
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:54:25 Előzmény janderka
(1326/18017)
én 5 perc alatt áttekertem, mert Tibi idegesitő volt hang nélkül is, Zsókásból pont elcsiptem a Subiczos részt ( ez annak köszönhető hogy birom a N Kristófot nagyon igy ilyenkor Zsóka maradhat )

Ami tetszett hogy Vali pofátlanul Mónikának megmondta hogy bujjon ki a a fiatal himes tojása mellől és aztán még kacérkodott is vele :D

Tomika hogy 21 évesen játszik a játékokkal mint valami kisfiu ujra áttekertem. Ott van Panna lánya Szofi játszon vele.

A Pannás rész vállalhatatlan és bakikat tartalmaz, a Szofis rész meg annyira nem illik bele.

Kérésedre, Janderkának RTL több pucér vetkőzős csajos jelenetet, én ugy nem kérek megint sokat. Fazekas doktorbol többet szeretnék, köszi ( a kabát-autó kérésemet már irtam ) köszönöm
Esetleg ha nem vagyok telhetetlen 1 hétig Tibit nem lehet kiirni a soribol mert most elég sok volt és ha hanggal hallgatnám a sorit a szomszéd kitiltana lépcsőházbol :D köszi

1/10
janderka 2019 márc. 21. - 08:43:15 1/10
(1325/18017)
Ez a tegnapi rész simán mehetne a kukába.
Az meg jó hogy lett katának gumikesztyűje mg orvosi táskája, de eddig mér nem vót? A készítők tényleg a nézői kommentek után loholva forgatnának??? Mert akkor én meg több jó nős vetkőzést kérek :)))
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:42:21 Előzmény napraforgó
(1324/18017)
szobabeosztás: Tibi addig üvöltene hogy nincsen nekik és Katikának saját szobája, hogy a nézők meg a Kristófék is megunnák a dolgot.

Ja és az e heti Tele novellában a Stefit játszó szinésznővel van egy két oldalas interjú Ott elmondja hogy Stefi 21 éves. :D mármint a karaktere.

Amugy elég jó interjú van vele, mesél hogy most kapott jogsit, hogy még kezdő szinész és neki jó kiugrási lehetőség.
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:37:13 Előzmény fél X
(1323/18017)
Tibi ennél lustább. Vali ugy körbeugrálja hogy már extra idegesitő
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:35:08 Előzmény svejci
(1322/18017)
Bizony bizony, azért kértem a három betüs Ö.F.-s vagyÖ.F nélküli felirat nélküli kocsit, és a kabátot is :D

bizony van kép és tök jó. Igen a gumikesztyű csak kb két számmal nagyobb ( neki S-es kéne és L-es kapott és látom hogy a Lidl-gazdaságosbol de jobb mint a semmi.
Lavórt sejtettem, mert a fejmosó cucc az elég drága.

Misi 18-as nagykorú tartalma NEM érdekel , :D
Igen a port.hu komment szekció nélkül mi lenne az RTL.-lel :D

amira_daa 2019 márc. 21. - 08:31:59 Előzmény Sz. Péter
(1321/18017)
igezad van a konkrét személyek nincsenek kidolgozva, igazából Tibi is a rafkos taxist el tudnám máshogy is képzelni, minthogy visit a buszon aztán majd az ajánló ahogy mutatta az orvosi rendelőben is.
svejci 2019 márc. 21. - 08:30:38
(1320/18017)
Na, gyerekek! Egy szavunk sem lehet! :)
Volt panoráma kép a faluról, lett gumikesztyűje, orvosi táskája Katának....
Dia elmondta, hogy lavórban mossa a hajat, de szerez majd mobil hajmosót....
Misi szexelni akar a feleségével....
Ezek mind mi említettük napokkal ezelőtt, és lám..... :)
Köszönjük....
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:29:50
(1319/18017)
szerintem várható hogy leveszik a sorit mert több sebből vérzik
amira_daa 2019 márc. 21. - 08:27:42 Előzmény Rojita
(1318/18017)
meg a sorozat néző is eltünnek- menekülnek