amira_daa 2019 ápr. 04. - 11:14:10 Előzmény napraforgó
(2096/18016)
VAli azért nem lép tul rajta mert Luci is jol látja hogy most tudta meg az orra előtt van a férje ráadásul minden nap elmegy hozzá kávézni és egyre több közös szál van köztük.

Mellesleg a kémia is jobban megy köztük
amira_daa 2019 ápr. 04. - 11:12:52 Előzmény napraforgó
(2095/18016)
Mónika vagy Mamszi szabaditotta ki.
1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 11:11:58 1/10 Előzmény napraforgó
(2094/18016)
Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy Kata anno el is tévedt, mikor a házat kereste.

Közben utánanéztem, találtam ilyen riportvideót a forgatásról, ahol jobban körbeforognak a kamerával, áttanulmányoztam, úgyhogy akár már térképet is rajzolhatnék Ökörfalváról :D
A béna fenyőszobor van kvázi a központban, onnan indul egy mellékutca (ha a buszmegállótól jövünk, akkor jobbkézre), és abban a mellékutcában van a panzió pár lépés után jobboldalt, Joli háza pedig még kicsit eltolva baloldalt. Szóval nem pontosan szemben vannak, de odalátni az erkélyről ahonnan Zoli leskelődött.

Csak eddig nem igen mutattak a Joli házának környezetében semmit, úgy tűnt, mintha valahol a világ végén lenne. Még amikor az udvaron játszódtak jelenetek is, és kb. Szláven bódéjától nézett az utca felé a kamera, akkor sem látszott semmi szemben, mert mindig inkább kicsit balra nézett, ahol tényleg üres terület van már, talán bokrok meg fák. Szóval azt sugallták, hogy faluvég, ami végülis igaz, mert tovább már nincsenek házak, de attól még tényleg csak pár lépésre van a központi betonfenyő-borzalomtól :)
amira_daa 2019 ápr. 04. - 11:09:11 Előzmény janderka
(2093/18016)
Polli bármivel játszhat mivel tudja hogy nem beszél Robival Kata igy bármi lehet. Ilyen hamar kiderülni a leletelcserélés. ( ez már tuti karma a Zalánnak) :D
amira_daa 2019 ápr. 04. - 10:52:40 Előzmény napraforgó
(2092/18016)
Tibi annál az egyszerű oknál fogva nem ajánlja fel a házát, hogy mivel Kristófék zűrösök az is veszélybe kerülhet illetve ahogy Pannáék lakását Mónika kijátszotta nehogy eladja Panna vagy bárki a lakást a fejük felől. Mert ugye kell a pénz Panna eljátsza hogy ott lakik stb és ennyi. Tibi ilyen szempontbol védi ami az övé, és Mónika is. Illetve Tibi látja hogy milyen alakok vannak Kristof körül. Azért maradjunk a realitások talaján.

Három honap alap alatt. Kristóf
elveszetett 800k ft-ot
megverték Attila biznisz emberei.
eladták áron alul ( jocskán ) Panna lakását. Úgy hogyaz ügyvédnő nem is tudott rola. MErt Kristofnak kellett a pénz.
Kristof bujtatta Pannát a házukban ami miatt Vali szinte megörült. Lent volt Szofika és az is elég körülményes volt. Aztán Szofit elrabolták,, aztán Pannát is, aztán Verőlegényekkel küzdött Kristóf ( ugye kapott egyet ) erről tud Vali és valszeg Tibi is, majd most visszahozták őket.
És mellette a lakásukat mindeközben feltörték Tibiéknek. Szerinted segitene-e Tibi?

Másrészt Panna amilyen nagyravágyo ugyanugy a jóba vágyik, de ez a régi lakásba visszaköltöztetés is kapitális baromság volt. kb semmi értelme nem volt Zoli megtalálja egy hét alatt kb vagy hamarabb.

Ha Tibi felajánlaná az ő lakása -h háza is bajba kerülne. Ilyen rizikot nem vállalna. Amugy a kocsija miatt is a rendszám miatt hogy Zoli látta megütheti a bokáját.

és ahogy irtam már korábban oké hogy a sori elvileg 1 évig követi nyomon a szereplők életét, de a nagyobb bajok akkor lesznek ha el is inztézik Zolikát de egy-kté embere emlékezni fog a kislányra aztán mikor megy haza egy este gyanutlanul körbeállják. Ugy hogy közben azt hitte hogy Zoli bácsi rendes. Az egésznek igy nincsen logikája ez a szitu amikor a készitőknek is be kéne hozni EGY ÉRTELMES SZÁLAT A RENDŐRSÉG SZÁLÁT AHOVA PANNA ELMEGY SEGITSÉGET KÉR, VAGY FELHIV EGY SEGÉLYKÉRŐ VONALAT ÉS BIZTONSÁGBA RAKJÁK ŐKET, AZ REÁLIS SZÁL LENNE HOGY BIZTONSÁGBAN VANNAK ÉS MAJD KRISTOFOZNAK DE EZ A SZTORI MÁR TULNŐTT AZON HOGY HETENTE MÁSHOVÁ KÖLTÖZNEK.

Ráadásul a gyerek miatt sebezhetővé válnak mert beiratja másik suliba ott is kifigyelhetik ezért vannak ha már reaálisan nézzük olyan szervezetek hogy ilyenkor eltüntetik őket egy kis vagy több időre.
1/10
janderka 2019 ápr. 04. - 10:51:37 1/10
(2091/18016)
Csalóka bejelentkezés volt ez. Olyan mintha tényleg valami eljegyzésféle lenne, de szerintem inkább valami orvosi dolog lesz. Pl., hogy elcserélték a leletet...
1/10
janderka 2019 ápr. 04. - 10:40:32 1/10 Előzmény napraforgó
(2090/18016)
Lakótelepi külsőt mutattak. És a feltúrt szoba is ltp-s volt.
4/10
luci87 2019 ápr. 04. - 10:30:27 4/10 Előzmény napraforgó
(2089/18016)
Hiaba volt 22 eve,o meg csak nemreg tudta meg...friss a dolog.Egy megcsalas feldolgozasahoz,neha evek is kelenek,plane hogy gyerek is lett belole,akire ha ranez,ezentul mindig eszebe juttatja...:(
4/10
luci87 2019 ápr. 04. - 10:27:32 4/10 Előzmény napraforgó
(2088/18016)
Van egy tavoli ismeros,ott 18 eve "eljegyzett menyasszony "a no......gyerek nincs.Most jutott eszukbe osszehazasodni...
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 09:37:46 4/10 Előzmény janderka
(2087/18016)
Tibiék szerintem nem lakótelepi kecóban laknak, valami sashalmi családi házat emlegettek. XVI. kerület, Pitypang utca. (Igaz a XVI. kerületben nincs Pitypang utca, ellenben a Rózsadombon igen.... Hahaha)
Azt mondjuk nem értem, hogy az a ház miért nem merül fel Kristófban, miért csak a Mónika budai villája...Ráadásul erről a XVI. kerületi házról a Zoli sem tud, a Mónika villájáról meg igen....
Vajon miért nem ajánlja fel Tibi a házát Kristófnak, meg a családjának? De még csak ideiglenesen sem?????
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 09:26:58 4/10
(2086/18016)
Vagy a Subicz? Bár ő talán nem is tudta...
De Mónika igen. Én rá tippelek.
svejci 2019 ápr. 04. - 09:18:15 Előzmény napraforgó
(2085/18016)
Na és mi van, ha maga Mónika szabadította ki Zolit?

Hmmmm, érdekes..., de jogos....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 09:06:58 4/10 Előzmény amira_daa
(2084/18016)
Bizony. Katáról azt mondták korábban, hogy 4 évig "együtt járt", de gyakorlatilag együtt is élt Robival. !!! Na szerintem, ha egy pasinak nem elég 4 év, hogy elvegye a kedvesét, akkor már soha nem is fogja.
Tibi is azért akarta annyira a házasságot, mert a lánya gyakorlatilag már rég együtt éltek.

Ezzel a Pollival meg még csak elkezdődött valami, és most talán eljegyzi. Vajon tetszik-e ez majd Katának?
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 08:59:13 4/10
(2083/18016)
Na és mi van, ha maga Mónika szabadította ki Zolit? És most azért övé az erkélyes emeleti szoba???? Neki érdeke, hogy megszabaduljon Kristóftól - a múltkor sem állt mellé, amikor még a tahó Tibi is....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 08:50:26 4/10 Előzmény luci87
(2082/18016)
Ez a 22 évvel ezelőtti megcsalás... Csak egyszeri alkalom volt - még ha gyerek is lett belőle. Énszerintem ezen már Valinak túl kéne lépni. Pláne, hogy most hetekkel, hónapokkal a kiderülés után kezd el akciózni.
Ha akkor frissiben Tibi fejéhez vág ezt-azt, még megérteném, de most már miért? Romlott süti??? Ugyan már...

Ja, még süti - ott rengeteg Rákóczi krémes volt, meg Dobos torta. Meg mignon..
Rákóczi krémesben felvert tojásfehérje van, nem tejszín, amit it emlegettek!
A Dobos torta meg egyhetesen jobb, mint egynaposan....
Tejszín meg egyikhez sem kell!!
Mondtam én, hogy előbb érdeklődi kéne, mielőtt hülyeségeket írunk...
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 08:40:37 4/10 Előzmény Nakahara
(2081/18016)
Milyen igazad van. Én emlékszem, hogy Kata el is tévedt az első alkalommal, amikor Joli nénit kereste. De hogy a fenébe tévedt volna el, ha háza a panzióval szemben van???
Mert akkor az erdőben bolyongott.
svejci 2019 ápr. 04. - 08:16:06 Előzmény napraforgó
(2080/18016)
Közben a CBA-a pasi nagyon hallgatózni látszik.

Azt én is figyeltem...., valami köze lesz a leselkedő Zolihoz...
A Panna-Zoli szállnak még nincs vége...
4/10
luci87 2019 ápr. 04. - 06:20:59 4/10 Előzmény amira_daa
(2079/18016)
Nem tartom eletszerunek en sem,hogy 1-2 honappal a megcsalas kiderulese,az uj gyerek letezese utan,a szereto es a megcsalt feleseg beket kossenek...
Esetleg evek mulva...(se)....
Latszatbeke mutatasa esetleg...de a tuske orokre ott marad....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 04. - 05:45:43 4/10
(2078/18016)
66.rész

Hajnalban Kristóf szalad a főutcán, bezörget a panzióba, Mónikának meséli Panna és Zoli történetét. Sanyi lehallgatja őket. Kristóf Mónika lakását kéri el, aki már kitette a bérlőjét, mert nem fizetett. Mónika ugyan eleinte tiltakozik, de végül csak odaadja a lakáskulcsot, igaz ezért Kristóf odaigér neki 10 millát az örökségéből.
Dani Józsit hívja hajnalban, jöjjön azonnal, de hátulról, mert látott valakit ólálkodni a háza körül. Magas, vékony férfit látott.
Anikó ás Stefi a hasmenéses járványról dumálgatnak, rájönnek,hogy Vali áll a háttérben. Stefi úgy gondolja, nem hagyja ő magát!. Sem Vali, sem Kata nem ússza meg, hogy ujjat húzott vele.
Anikó elrohan Valiék házához és ordítozik befelé. A Lujzi és Margit arra jön, kitalálják , hogy a süteménynek volt baja. Vali kijön, veszekednek. (kis kecskemekegés).
Dani egy lovat masszíroz, Józsi a lánykéréséről érdeklődik.Józsi elmeséli a gyűrű eltűnését. Közben megjelenik az új fiú, a Renátó.
Renátó kemény fiúnak tűnik, Józsi rögtön meg is kéri, segítsen neki néhány pesti fiút megtalálni... Renátó benne van.
Kristóf a Kisbolt előtt egy CBA-s szállító fickóval dumál a tejek zsírtatalmáról, mikor jön Szláven. Kristóf odaagyja neki Mónika lakáskulcsát és Tibi autókulcsát, és kéri vigye Pannát és a lányát titokban fel Pestre. Közben a CBA-a pasi nagyon hallgatózni látszik.
Sanyi a lehallgatóval Misit keresi. Zsóka piszkosul érdeklődik a kütyü iránt. Zsóka félreérthető szöveget hallgat a fura"rádióban": Mónika és Subicz ugyan csak virágbimbókat locsolgatnak, de Zsóka félreérti és földhözvágja a lehallgatót.Misi és Sanyi később hiába próbálják javítgatni.
A falusiak Anikón kérik számon a süteményt, amitől rosszul lettek, de ő továbbküldi őket Valihoz.Előtte kis fertőtlenítőt ad neki pálinka formájában....
Szláven titokban beülteti Pannát és Szofit az autóba. A szemközti pnazió emeletéről meg valaki figyeli őket. Zoli az, aki még az erkélyajtót is nyitvahagyja. (na hogy került oda???)
Kata Danit keresi, kicsit nyervog neki, szeretné, hogy Dani döntsön köztük Stefivel. Dani emlékezteti, mindkettőjüknek van múltja... Közben Polli telefonál, valami különleges vacsorára akarja hívni Katát.
A kocsmából az emberek elrohannak Szapanosékhoz. Ásó, kapa, lapát, stb van náluk Tibi beszólogat Valinak, de jönnek az emberek: vesszen Tibi! TIbi megijed. Néhány fickó még a kisboltban is üveget keres Molotov koktélnak. Tomika és Kata is előkerül, megijednek. Tibi hárít, őneki semmi köze ehhez. A népharag Tibit követeli. Kristóf jön, az emberek nekiesnének, elvégre ő is Szappanos, de a két nyanya Lujzi és Margit megmenti.
Józsi és Renátó Pestre tart, meg akarják találni a tolvajokat.
Eközben a lázongók betörnek a Sappanos- kertbe, Kata már vállalná, hogy kimegy, mert egy férfi sem mer, de Vali inkább bevállalja, kimegy, bocsánatot kér a falusiaktól. Aztán elmegy Anikóhoz a tömeg kiséretével és kibékülnek. A népnek tetszik, bár néhányan hiányolják, hogy nem lett iszapbirkózás....
1/10
Nakahara 2019 ápr. 04. - 02:35:38 1/10
(2077/18016)
A boszorkány háza mióta áll a panzióval szemben? Én eddig azt hittem, hogy ő valahol a falu végén lakik, a panzió pedig a központban van.