svejci 2019 ápr. 05. - 09:43:13 Előzmény janderka
(2197/18017)
700 ezer meg ugyancsak függőben maradt

hááát, akkor Kristófunknak megint pénzt kell keresnie, találnia.....
svejci 2019 ápr. 05. - 09:39:42
(2196/18017)
Anakin76-tól származik a kép, az index fórum-ról.....
Ez az eredeti, amit letöltöttem....
1/10
janderka 2019 ápr. 05. - 09:33:25 1/10 Előzmény svejci
(2195/18017)
Nekem is így rémlik.
De valószínű, hogy a vörös mégse vállalta át az akkori adósságot. Az Attilától kizsarolt (én úgy emlékszem, hogy) 700 ezer meg ugyancsak függőben maradt, mert beleolvadt a paklis sokmillióba, amit viszont a vörös végül visszaszedett Kristóftól - de lehet hogy azt se adta tovább Vilianagyonvagány-nak.
svejci 2019 ápr. 05. - 09:21:18
(2194/18017)
Néztem az mai előzetest...
Akkor most mivel tartozik Kristóf a Vilinagyonhülyének?
Amikor ugye fenn volt Tamással, akkor eljátszott, és adósságba verte magát..... az volt 700 ezer....
Akkor jött a képbe Zoltán.... Ő ígérte Pannának, hogy majd intézi....
Kristóf megzsarolta Attilát, ugye tőle kapott 800 ezret, azzal ment fel Pestre, hogy odaadja Pannának...
Megláttak őket, és be is ült egy taxiba, és elment kártyázni, ahol ugye a duplapaklis trükkel sok milliót nyert...
Ugye, ezért a pénzért ment le a vörös először.... (azt 100 ezer hijján vissza is adta ...

Akkor ugye marad az elejéről, a 700 ezer, amit ugye Zoltán vállalt, hogy rendezi, hogy Pannáéknak ne kelljen rettegniük....
Ugye jól emlékszem?
amira_daa 2019 ápr. 05. - 09:20:38 Előzmény svejci
(2193/18017)
Haliho,

köszi a térképet és ki lát ezen a képen erdőt? na ki? senki mert ez cserjés :D én mondtam :D
4/10
napraforgó 2019 ápr. 05. - 08:13:04 4/10 Előzmény svejci
(2192/18017)
Ez igen! Most én is lementettem!

Ugye látni, hogy Jolika házára és főleg a kis faházra bőven rálátni a panzió emeleti szobájából.
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy tévedt el Katácska a 3 +1 házra lévő Jolika házig.
Hahaha.
Itt még 5 perc sem kell egyik végétől a másikig....
svejci 2019 ápr. 05. - 07:55:44
(2191/18017)
Sziasztok! A térképre visszatérve! Ezen, vagy másik fórumon találtam még az elején.....
Nem tudom ki tette fel, de akkor lementettem, most megosztom nektek!

1: buszmegálló
2: kisbolt
3: kocsma
4: posta
5: ?
6: Sándorék háza
7: Mihályék háza
8: Panzió
9: ?
10: ?
11: Jolika háza
12: Szláven kunyhója
13: Dani faháza
14: Istállók
15: Józsi műhelye
16: ?
17: Szappanos ház
4/10
napraforgó 2019 ápr. 05. - 07:46:59 4/10 Előzmény napraforgó
(2190/18017)
Most látom, megint melléütöttem. Józsi megkéri Móni kezét, persze, nem a helyét.
Amúgy nehéz eligazodni Mónikán, hisz láthatón utálja Suvickot. Mégis jópofizik ott vele...
Azt megértem,hogy nem akar férjhezmenni, se Józsihoz, se máshoz, biztos megszenvedte ő a házasságát. De hozzá egy 45-50 éves rendes, úri férfi illene, nem a lovászfiú, mégha akármilyen diplomája is van.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 05. - 04:40:53 4/10
(2189/18017)
67.rész
Józsi és Renato az ékszerbolt előtt kukkolnak, hátha jön a két tolvaj.
Sanyi és Misi megpróbálják összerakni a lehallgató kütyüt, ahelyett, hogy rendelnének egy újat.... Esetleg áthívhatnák a Józsit, javítsa meg. De a kütyü váratlanul elkezd működni.
Józsi meglátja a két tolvajt. Renátó bemegy az ékszerboltba, botrányt rendez, vitatkozik az eladónővel.
Kata örömmel közli az apjával, hogy aznapra már 13 beteg jegyeztette elő magát. Tibi hepciáskodik. Kata segíteni akar az embereknek! Vali büszke rá. Kata ebédre meg akarja hívni Danit. Tibi tiltakozik, a Robira hivatkozik megint......Kata hárít, az már a múlt!
A buszmegállóban az asszonyok Valit magasztalják, amiért ő bocsánatot kért a falusiaktól. Az egyik nő viszont Endréről dumál, mint a Vali szeretőjéről.
Renato műsorozik az ékszerboltban, egy üres ékszerdobozt zsarol ki az eladónőtől a szokásos kis zsacskóval. Távozáskor lóbálja, mint Józsi is tett, a két tolvaj ráharap. De ugyanannál a metrólejárónál Renátó és Józsi döntik le őket. Aztán beteszik őket a kocsiba.
Dia Anikónak új frizurát javasol. Anikó Szlávenról faggatja Diát, amikor Tomi jön, udvarol nekik....Közli, megy Pestre. Fölmegy Stefihez is, idétlenkedik. Tomi Tamaráról dumál az unokatestvérének, arra kéri, segítsen neki Tamit visszacsábítani. Pár szexi fényképet akar, hogy Tami féltékeny legyen. Fehérneműben fotózza magát Stefivel.
Misi és Sanyi tanakodik, mit tegyenek Subicz ellen. Mert a Subicz nem csinál semmit, csak Mónikának kurizál.
Sanyi figyelmezteti Anikót, hogy a lánya meg Tamás izélgetnek... Anikó fölrohan az emeletre És kidobja a félmeztelen Tamást.
Dani mégis ebédvendég Tibiéknél, de Tibi kekeckedik vele, hogy mindkét lánya ágyát megjárta, mindegy, melyik útján akar a pénzéhez jutni. Vali és Kata csitítja Tibit, de Dani feláll és távozik. Kata utánaszalad, és akkor Dani meghívja, költözzön hozzá! Kata pakol, az anyja meglepődik. Katát Dani gyertyákkal üveg borral várja.
Józsi foglya meglóg és őt bilincseli a teherautójához. Renátó ügyesebb volt, ő vissszaszerezte a gyűrűt.
Dia kisegít a kocsmában, ki tudja hol van Anikó és Stefi. Jön Szláven Zsoci javaslatára elhívja Diát sétálni az erdőbe.Most Sándor áll be a pultba.
Kata és Dani vacsoráznak, amikor Kata hívást kap, Tamás és Stefi pikáns képeivel. Dani fölháborodik, oda akar rohanni. Ezen meg Kata sértődik meg. Danit kiküldi levegőzni, ő meg beül egy kád vízbe. Ezt Renátó is észleli aki csak azért jött, hogy másnap jöjjön- el melózni.
Mónika és Subick együtt vacsoráznak. Józsi beállít egy csokor virággal és ott helyben megkéri a helyét. Mónika közli, nem akar újra férjhez menni, elküldi a fiút. Subicz szerint egy ilyen falusi fickó nem is való őhozzá!
1/10
Nakahara 2019 ápr. 05. - 00:34:01 1/10 Előzmény amira_daa
(2188/18017)
Hát nyilván Móni folyamatosan cselez, de most főleg Subic miatt dobta Józsit. Azokhoz húz, akinél a hatalom meg a pénz van, és bár utálja, mégis inkább Subicnak nyalizik, csak azért mert polgármester, és hátat fordít Józsinak, még ha vonzódik is hozzá.

Persze lehet, hogy még megpróbálja majd Józsit is beavatni, hogy együtt ügyködjönek Subic háta mögött, Mónitól minden kitelik.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:29:30 Előzmény Nakahara
(2187/18017)
Dani karaktere nem tudja mit akar. pont vana környezetemben ilyen, egyiket már nem akarja a másikat még nem akarja de ha lenne harmadik az is bekerülne a sodrásba ezért igaz a mondás hogy a nők döntenek. itt stefi eléggé stratégiaailag rányomult a Dani visszaszerzési dologra, miközben Kata épp elcseszi. ott a kád benne fürdik vagy kaar huzza bele danit és nem huz el a Stefit megmenteni.

amugy ha minden kamu képre ugranánk elég sok börtön tele lenne. a mai képszerkesztős világban,

beirsz másik helyszint az instán és irigyelnek. már akinek nem esik le
1/10
Nakahara 2019 ápr. 05. - 00:24:59 1/10 Előzmény amira_daa
(2186/18017)
Na azért Danit se kell félteni, ő is bénázik rendesen, akkor ugrik mikor nem kéne (most Stefi miatt), amikor meg cselekedni vagy határozottan mondani kellene valamit, akkor passzívan elfordul búskomor pofával. Nehogy aztán ő legyen aki két szék közé esik, miközben a falu két legszebb és egyben leggazdagabb lánya is odavan érte...
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:20:23 Előzmény Nakahara
(2185/18017)
viszont hosszu távon jobban jár hogy igy alakult mert remléem hogy lesz esze és nem fog csiki csukizni Mónival. Amugy tapintatosan megmondhatta volna Móni hogy ez neki csak kaland ( meg ugye anyagi lehuzás) Móni fura mod elcseszte, ( vagy megsajnálta Józsit ) és nem akar már vele játszani. ha annyira akarná még huzhatná az agyát elfogadja a gyürüt majd hosszas ruhanézés eltelik az egy év hipp hopp
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:17:32 Előzmény Nakahara
(2184/18017)
amugy békülő fürödhettek volna együtt és a nézettségi is jo lett volna ez a Kata egy hülye, elég lenne játszmáznia 5 év után Danival ha igy folytatja ebből az lesz hogy Stefi fog landolni a kádban és Dani fog vele fürödni :D
7/10
Rojita 2019 ápr. 05. - 00:16:40 7/10
(2183/18017)
Helyes Dia és Szláven együtt. Most kb a fél falu nekik drukkol.

Örülök, h Diácskát mégse kapta el túsznak a Vörös.
1/10
Nakahara 2019 ápr. 05. - 00:15:36 1/10
(2182/18017)
Ja, az egy dolog, hogy Józsi nem vette észre, hogy Mónika részéről ez nem annyira komoly dolog, naiv volt ebből a szempontból. De a hármasban való lánykérés tényleg ökörség, ilyet biztos nem fog még egyszer csinálni. Oké, mindenképp csalódás neki, de így még meg is lett szégyenítve, duplán, mivel Mónika se tudott tapintatos lenni vele, mert Subic előtt nem vállalta fel, plusz még Subic is kiröhögte.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:14:14 Előzmény Rojita
(2181/18017)
külföldi hotelekben van sok helyen de nyilván nem a földszinten. illetve aki szereti hogy a kád a nappali közepén legyn gondolom ott. Járunk ilyen lakberendezőhelyekre szokták berakni a kádat a nappali közepébe de üveggel elválasztva, mert eléggé rossz hatással tud lenni a falakra a kád nem véletlenül csempézik ki a fürdőszobát is.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:11:48 Előzmény Rojita
(2180/18017)
Nem tudom ki REnáto de kinyomozzuk neked jo?
7/10
Rojita 2019 ápr. 05. - 00:11:32 7/10 Előzmény Nakahara
(2179/18017)
Fürdőkád a nappali közepén hatalmas függöny nélküli ablakok előtt! Hol van ilyen (Ökörfalván kívül)?
Nyugaton divat a hatalmas fürdőszoba, annak a közepén, a lámpa alatt, - a fürdőkád. De ott sem ablakok előtt nyilvános bemutató előadás keretében.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 00:09:48 Előzmény Nakahara
(2178/18017)
Tamás eléggé csiga azaz szőrtelen és izomtalan. De köszi, Józsi már hasonlit abbban hogy van benne férfiasság , de amugy egyik pasi szereplő sem jön be testileg, de azért köszi :D

Igen én kértem a fiuknak mert mindig kérünk az rtl-ntől és amit én irok az bejön igy rendes vagyok gondolok rájuk - rátok is. Meg amira néven nem vagyok hapsi :D becsi szo.

Igen a sori arra épül hogy hiába bárhány éves nem érett a karakter. Móniak sem nőtt még fel valamilyen szinen attol függetlenül hogy egy dög mert ha esze lett volna kihasználj a Jozsis dolgot, igy nehéz lesz neki több vasat a tüzbe tartania.