amira_daa 2019 ápr. 16. - 10:55:37
(2790/18030)
Huha ennyire nem követem de ha kell kinyomozom, Instát is akkor nézek ha DÖ-t kell nézni. kb. facet se nagyon igy lehet de én arra tippelek hogy visszatérhet.

Igen a pályaudvari zséért el kéne mennünk :D ha igazi lenne. Igen Hajdu nem nagyon busong semmi miatt az ö karaktere csak ugy ott van kár pedig lehetne izgibb is. Fát medzhetne én bekeményiteném a faluba a Szapiékat hogy trágyát hogy tartsanak stb. Annyira jo karaktere lenne ha kicsit szabályszegőbb lenne.
amira_daa 2019 ápr. 16. - 10:52:53 Előzmény Rojita
(2789/18030)
Ezt a szerepet tuti hogy NK-ra irták. Amugy ha van diplomája pénzért vette vagy pedig kamuzza ami ugye azért hamar kiderül majd. reméljük. :D Lebálnatestűztétek ki volt az? szerintem macko tipusu teljesen oké ha vetkőzk nem ciki jobb teste van mint a szteroid és fehérjeporon érlelt felfujt műbuziknak. bár bocsika.

Valaki kérdezte hogy miért pont Szabó Győző a Mi kicsinkből a kedvenc mert nincsen tökéletes teste és pasi és marha jó irányba fejlődőtt.
7/10
Rojita 2019 ápr. 16. - 10:43:20 7/10 Előzmény amira_daa
(2788/18030)
Subiczról Sándor valahogy úgy mesélt, h a katonaság után "elment" a jogi egyetemre. Lehet, h fél évet járt és kibukott, - de azóta azt terjeszti, h jogot tanult.
Annyira bunkó, min. alapműveltsége sincs, h semmiféle diplomát nem nézek ki belőle. (Hacsak nem pénzért vett.) Még azt se tételezem fel róla, h egy egyetemi felvételi vizsgán valaha is felvették.
Persze lehet, h NK túl tökéletesen formálja meg ezt az undorító, erőszakos bunkót.
7/10
Rojita 2019 ápr. 16. - 10:32:19 7/10 Előzmény guess.who
(2787/18030)
Anikót Sándorral - jelenetre gondolsz, ugy-e? Lehet, h HS nem akar több ilyen felvételt, mert vki itt lebálnatestűzte.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 10:29:03 4/10 Előzmény guess.who
(2786/18030)
No igen, a végtelenül kíváncsi Zsóka felbont egy levelet és nem olvassa el? Hihetetlen.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 10:26:52 4/10 Előzmény guess.who
(2785/18030)
Az biztos, hogy 4 ló alól sokkal több trágyát kell kiganézni minden nap.
guess.who 2019 ápr. 16. - 09:26:10
(2784/18030)
Anikóért sem búsong hetek óta, pedig eleinte még minden éjjel felmászott a padlásra. Oké, amikor kiderült, hogy ki Stefán apja, akkor Sanyika "jegelte" Anikóval való kapcsolatát határozatlan ideig, de azóta sokszor "nevelt lányának" nevezte Stefit, meg bújt Anikóhoz a kocsmában is, szóval fura.
Pedig Stefi és Kata után igazán lehetne már Anikós fehérneműs jelenet is. :)
guess.who 2019 ápr. 16. - 09:23:43
(2783/18030)
Szerintem azért kavargatják ezt a sztorit, mert még az írók maguk sem tudják, mit akarnak kihozni belőle, de mivel az eddigiek alapján Misire, Zsókára, Sanyira és Subiczra is hatással lenne a szál, nem akarják abbahagyni. Sajnos a szokásios időhúzós-tökéletlenkedős módon viszik tovább, így aztán nem csoda, hogy nem bírja senki követni, hogy ki kivel van. :)
Zsókica viszont eléggé érdekesen fogja fel a postai munkáját, ha hivatalos (általában tértivevényes) leveleket csak úgy felbont és odaad két vadidegennek. Eleve: felbontva adta oda az ÁSZ-os levelet, még dicsekedett is vele, hogy ő bármit fel tud bontani nyom nélkül – aztán a két erdésztől kérdezi, hogy mi van a levélben?! :) Kabaré.
guess.who 2019 ápr. 16. - 09:20:07 Előzmény napraforgó
(2782/18030)
Amiben persze az is benne van, hogy mégis elvárja Dani, hogy "fizessen" Renátó a trágyáért... Nem pénzzel ugyan, de mégsem adja ingyen. Mondjuk azt nem tudom, mi értelme volt két lapátnyival azonnal eltolni a talicskát, de hát szorgalmas Renátó nagyon. :)
guess.who 2019 ápr. 16. - 09:16:27 Előzmény svejci
(2781/18030)
Nekem is ez ugrott be a gyerekrajzokról azonnal.

Egyébként az előzetesek direkt "furán" vannak mindig összevágva, hogy egészen mást lehessen kihallani belőlük, mint ami aztán történni fog. Szóval simán lehet, hogy Kristóf nem találkozott személyesen az "özveggyel", csak látta a cuccokat és abból úgy gondolta, hogy járt ott. :)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 08:35:46 4/10
(2780/18030)
Aranyos volt Renátó, ahogy elkérte az istállótrágyát Danitól, nem vitte el a tudta nélkül. Az unokatestvére uborkát termel. Dani is rendes volt, vigye, nem kell fizetni érte. Majd uborkával fizetnek.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 08:32:40 4/10
(2779/18030)
Amúgy hová akar beköltözni az özvegy? Nincs már szabad szoba.
Talán ha Kristófot kirakják a nappali-konyha heverőjére... Mert a másik ágy most is üres, hisz Tamás elköltözött a Mamszihoz.
Valahogy nem hiszem én, hogy öreg lenne Kálmán özvegye. Maximum középkorú. Csak nem vett el egy hetvenes öregasszonyt.
Most már kíváncsi vagyok, hisz elvileg mindannyian ismerik! És Pestről küldte a cuccát.
Marosi csak nem lehet, odahagyná a jólfizető prakszisát?
amira_daa 2019 ápr. 16. - 07:42:02 Előzmény napraforgó
(2778/18030)
köszi az összefoglalót. mondtam én hogy az özvegynek vagy gyerekei vagy unokái vannak :D

amugy meg Danira az lehet a magyarázat hogy nem forgatott abban az időszakban és igy előtte és utána jelenetnél van ott meg amugy sztori szálban jobb is hogy nem votl ott voltak elegen.

DAni haja más hosszuságu volt a jeleneteknél onnan is látszott. VAgy uj hajzseléje van de más volt teljesen azt láttam. Amugy nem tudom miért akarod hogy Dani mozgolodjon ő ilyen karakter nem hiszem hogy nagyon segitőkész lenne inkább önző.

Zsoka meg fogja igy eléggé ütni a bokáját ha igy folytatja.

Amugy a sori 81. részig azaz április 26-ig van kiirva jelen állás szerint és lehet hogy utána pihentetik amin nem csodálkozunk.
amira_daa 2019 ápr. 16. - 07:30:50 Előzmény guess.who
(2777/18030)
Tudod a friss vidéki levegőtől lesznek debilek :D vagy alapjáraton azok voltak :D
amira_daa 2019 ápr. 16. - 07:29:06 Előzmény svejci
(2776/18030)
Szláven Dia cuki de szerintem is megjön az özvegy vagy valami hasonlo :d
amira_daa 2019 ápr. 16. - 07:27:08 Előzmény Rojita
(2775/18030)
valami ügyvédi izéje lehet neki vagy csak sokszor volt a sitt közelében:D vagy valami hasonlo :D
svejci 2019 ápr. 16. - 06:37:59
(2774/18030)
Nem lehet, hogy a Pannáék cuccai, és Szofi rajzait találták meg?
Amikor néztem, egyből ez ugrott be....
De, a végén, amikor volt az előzetes, akkor ugye ugrott minden...., mivel ott azt mutatták, hogy Kristóf beszél Marosival, és azt mondja, megjött az özvegy, és el is ment....
Minden esetre kíváncsian várom az estét.... :)

Szlávenék! Aranyosak voltak! Az a Dia, milyen kis csinos..... (tetszik...)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 06:27:01 4/10
(2773/18030)
Én azt hiányolom, hogy nem magyarázták meg, hogy hová tűnt Dani, ő miért nem vett részt az üldözésben, holott reggel a kisboltban ott volt, amikor megállapították, hogy Diát elrabolhatta a vörös.
guess.who 2019 ápr. 16. - 06:18:50 Előzmény Rojita
(2772/18030)
Ez számomra is érthetetlen, többször is elhangzott (pl. tegnap is), hogy Subicznak jogi végzettsége van, ügyvéd Kárásziban. Ehhez képest simán otthagyta Kárászit egy kis falu polgármesteri székéért. És ami jobban bosszant: a tegnapi részben ő is elkezdett totál debilt játszani. Jó, értem én, hogy ez azért volt, hogy Mónika riposztjaihoz a felütések meglegyenek, de kezd már ugyanaz lenni a baja, mint Sándornak és Misinek: mintha valami fertőző betegség lenne ez a faluban, hogy pár rész (pár nap) után mindenki totál debil lesz és hülyeségeket beszél.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 16. - 03:33:48 4/10
(2771/18030)
Kis teherautó érkezik a Szappanos házhoz. Próbálnak becsengetni, kiabálnak, de senki sem jön ki. Ekkor elkezdenek pakolni. Bőröndöket, dobozokat, zsákokat, bútorokat raknak le. Vali fölébred, Tibiért kiált. Kirohannak és döbbenten látják a cuccot. Vissza akarják vitetni, de a szállítók nem hajlandók visszavinni. Tibiben szörnyű gyanú ébred. A szállítók otthagyják őket.
Sándor reggelivel ébreszti Diát. A lány még mindig kicsit kába. Sándor elmeséli, hogy az egész falu segédkezett, hogy megtalálják a lányt. Beszél a romákról is és Mónika titkosrendőr ismerőséről is. Sándor javasolja, hogy mindenkinek köszönje meg a segítséget.
Mihály reggel felébreszti a fiát, mert nem találja Zsókát sehol.
Margitka és Lujzi a kisboltba mennek, hülyítik Kristófot, azt hitték, itt vannak a tekesek. Beszélnek zöldségeket, hogy Kristóf motoron menekült, meg helikopterrel üldözték a vöröst. Kristóf mondja, semmi ilyemi nem volt, ere az öreglányok csalódottak.
Subicz megjelenik, Mónikát kérdi, milyen bútorokat pakolnak a bátyjánál? Subicz megbízza Mónikát a falunapi dekoráció elvégzésével. Elmeséli, hogy felfújható ugrálóvárat akar hozatni az időseknek, hogy újra éljék a gyerekkorukat. Mesterségek ünnepét is akar, kosárfonás, köcsögözés, Mónika szervezze meg, hogy legyen.
Zsóka az erdőszélen találkozik Kissel és Naggyal, alias Zukai és Mohicz. Zsóka egy új levelet hozott, amit az Ász küldött. A levél szerint az előző polgi eladósította a falut, és ha nem fizetik vissza, a falu megszűnik önálló közigazgatási egységnek lenni.
Tibi beleturkál a szállított cuccokba, bőröndökbe. Nézegetik a sok női holmit.
Misi és Dani Zsóka keresésére indul, Lujzitól és Margitkától magtudják, hogy Zsóka az erdő szélén beszélget két szál jóvágású férfval. Misi féltékeny, a feleségének van valakije! Dani nyugtatja, biztos meglepetésre készül az apja szülinapjára.
Zsoca és a többiek egészen vad dolokat mesélnak a kocsmában, gépfegyverekről, meg vállról indítható rakétákról vizionálnak. Anikó próbálja leállítani őket, nem volt semmi ilyesmi. Szláven egy parkolóban találta meg Diát és hazahozta. Az embereknek jobban tetszik a saját verziójuk...
Józsi jön, Mónikával akar beszélni, szemére hányja, hogy nem hívta vissza előző este. Mónika beszól neki, nem akarta a dicsekvését hallgatni. Józsi megsértődik, az egész falu megmozdult, Mónika szerint Nándinak vannak meg az eszközei egy ilyen esetre. Józsit gyerekesnek titulálja.
Kata kíváncsi mit csinál az apja a sok női ruhával. Tibi szerint az özvegy, aranyásó, aki elvetette magát a halála előtt.
Misi és Dani reggeliznek, Misi gyorsan kicseréli a kolbászos tányérját a fia műzlijével, amikor Zsóka hazajön. Misi kérdezné, hol volt kora reggel, de Zsóka visszatámad, ő élhetetlen, nem tudott polgármester sem lenni. Misi rákérdez a két férfira is, akikkel titokban találkozott, de Zsóka nem felel.
Dia és Sándor elindulnak, először Józsit akarják fölkeresni, de csak Renátó van ott, egy üveg borral köszönik meg neki a segítségét. A fiú meghatódik.
Tamás Mamszinál reggelizik, dícséri a kaját. Mónikára terelődik a szó, a fiú mondja, hogy már nem haragszik az anyjára, mivel megtudott róla egyet s mást. Jolika örül ennek, sejti, hogy Tomi az apjától tudta meg. Ő nagyjából tisztában volt a helyzettel, de mivel ez nem az ő titka volt, így nem beszélhetett róla. Úgy tűnik Jolika sem tud mindent jól, azt hiszi, hogy Mónika nem állt még készen az anyaságra, a férje meg kiküldetésben volt, azért hagyták Kálmánra a fiukat.
Sanyi és Dia a panzióba mennek, Mónikának is köszönetet akarnak mondani. Ő is kap egy üveg bort. Subicz meg hallgatózik az ajtó túloldalán. Kéri Mónikát, ha valami ilyesmi történik a faluban, először őt értesítsék.
Tibi tombolva keres nyomokat, vajon ki lehet az özvegy. Egy fiókban gyerekrajzokat talál. Attól fél, hogy az özvegy, ha van két gyereke, szintén örökösök lesznek....(Mondjuk ez hülyeség, mert a haszonélvezőből nem lesz állagörökös, ráadásul gyerek nem, csak nagykorú unoka jöhetne szóba...)
Sándor és Dia nevetve mennek hazafelé, mert észrevették, hogy Subicz hallgatózik, Dia Subiczról kérdezgeti az apját, aki a honvédséget említi, meg hogy utána Subicz jogot végzett. Szláven jön arra a biciklijével. Sanyi magukra hagyja őket. Dia megköszöni neki a segítségét. Aztán csókolóznak.
Csaba doktor megállítja Robit a kórházban, el kell kezdeni a kezelését. Robi nem akar ezzel foglalkozni. Csaba bemegy a főorvosnőhöz, hasson ő rá.
Polli elhagyja Robi lakását egy levélkét hátrahagyva . Nem akar a boldogságuk útjába állni, inkább lelép.
Kata Danit keresi a faháznál, Renátó tájékoztatja, hogy nincs itthon. Renátó viccelődik, váltjátok egymást a szőkével? Mert az a lány tegnapelőtt itt aludt. Kata megdöbben, összepakolja a cuccait és hazaköltözik.