7/10
Rojita 2019 aug. 10. - 14:24:41 7/10
(4276/18036)
Muszáj, h pergőbbé tegyék a storyt új szereplőkkel, mert kiborultunk az alapszereplők helyben járásától (Kata szerelmes, de nem tudja kibe, ettől hisztizik. Tibi ugráltatja a feleségét, a "faluszépítők" pedig erőltetettek, kínosak).
amira_daa 2019 aug. 10. - 14:16:49
(4275/18036)
várod már a Sisa ugrást :D mi is :D
guess.who 2019 aug. 10. - 14:05:10 Előzmény janderka
(4274/18036)
Ez igaz. Szláven eltűnt feleségét sem biztos, hogy érdekes annyira behozni a sorozatba, hogy részeken keresztül ezzel foglalkozzanak. Az addig még oké volt, hogy elejt pár mondatot róla, megkéri az ügyvédnőt, hogy nyomozzon utána, esetleg egy részben találkoznak, a következőben meg sikeresen elválnak – de ennél többet botorság kínlódni vele.
guess.who 2019 aug. 10. - 14:03:42 Előzmény napraforgó
(4273/18036)
Nem tudom, nekem ez a "Kovácsezredes" egy iszonyú balfogásnak tűnik: egyrészt hűdekatonás, hűdeszögletes, hűdeszakember, hűdefontos volt. Aztán ez az évtizedeken át ilyen karakterű ember elment nyugdíjba és egy papucs, bamba, beszélni is alig tudó-merő, semmihez nem értő lütyő lett? Ugyan... Szerintem az volt, hogy kitaláltak egy ilyen "papucsos bácsikás" házaspárt, aki vegzálja a panziót többször is, aztán valakinek eszébe jutott, hogy lehetnének a Józsi nagyszülei, így kreáltak hozzájuk egy ilyen "katonás" múltat. Csak éppen elfeledkeztek róla, hogy a jelenben egészen máshogy viselkednek. :) Aztán jöttek a kommandósok, akik vigyázzba vágták magukat a nagymúltú ezredes előtt (egyébként egy ezredes nem olyan nagy extra katonáéknál, mondjuk egy laktanyaparancsnok vagy ilyesmi, de egyáltalán nem a krém), aki egy koszhadt pénztárcát akart velük megkerestetni. Vicc. A kommandósoknak nem civil nyomozás a dolga, egyáltalán: a katonáknak sem, ráadásul egy nyugdíjas tiszt nemigen utasíthatja semmire őket.
guess.who 2019 aug. 10. - 13:58:25 Előzmény napraforgó
(4272/18036)
Akkor ez már vagy a harmadik verzió arról, hogy mi lett Józsi anyjával. És ezek a verziók mind a sorozatban hangzottak el. :D
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:50:30
(4271/18036)
"Marosi várható érkezése Valiban kételyeket ébreszt. Olyat kér Tibitől, amire az soha nem számított. Olga pedig álcázza magát, hogy hasznos információkat gyűjtsön." érdekes én is Marosi érkezésétől azt érzem hogy a Vali Tibi kapcsolat meginog vagyis Vali eléggé bizonytalanná válik.
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:47:36 Előzmény janderka
(4270/18036)
hátha felujitja a fürdőt is, én a Tibi helyében megvárnám hogy a fürdő kész legyen aztán kezdeném szivatni :D
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:46:17 Előzmény napraforgó
(4269/18036)
szerintem még erre a szálra nincsen idő hogy kibojgassák szerintem a plusz ügyvédnő és Olga szál bőven be fog kavarni, én azt érzem, hogy maga a sztoriszál nem fog előbbra menni hanem az időt töltik meg. Majd figyeljétek meg ülünk harmadik évadnál ( én azt érzem hogy harmadik évadig lesz ) és azt mondjuk hogy jo votl vicces volt de hogy a sztori nem ment előbbre, szerintem nagyobb káosz lesz. Ez kb olyan hogy a sori kezdetén volt egy kis lego dobozod és kis játékkockák aztán nagyobb Lego lett ugye Panna huzásaival azt visszahozott még nagyobb és régebbi tipusu lego kockákat és már tul sok van erre ráraktak egy lapáttal hogy Attila elmegy jön Subicz és Nándi szálat is és most az ügyvédnő is felkavar mindent ( nyilván előszőr hogy felujitja a lakást ami eleve nem egy leányálom meg amugy is, egyébként ha visszamegy majd pestre az ügyvédnő ( már ha kiderül hogy ügyvédnő és nem valaki bábja ) akkor a szobáját lezárja vagy hogy lesz szerintetek ?

Amugy én nagyobb káoszt várok a második évadban,
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:42:14 Előzmény Rojita
(4268/18036)
ha valakit zsarolni akarsz egy kicsi titok is elég lehet hogy Attila egyszer berugott hülyeségeket beszélt aztán meg azzal lehet alá apritai, de Attila szerintem másban is még részt vehetett nála még nem sok lap van felfedve azt gyanitom.
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:40:59 Előzmény napraforgó
(4267/18036)
én el birnám nézni de biztosan jön megint Nándi meg a csapata. meg igen.
amira_daa 2019 aug. 10. - 13:40:15 Előzmény janderka
(4266/18036)
igen kicsit rétestészta a dolog igaz Olgához hasonló karakterek a horvátban is jöttek és kellenek is ha mennek is el karakterek, szerintem Olga kvázi kiüt valami főbb karaktert ha hangsulyosabb a szerepe meg a postásék mennek afrikába azt hiszem
4/10
napraforgó 2019 aug. 10. - 13:01:29 4/10 Előzmény janderka
(4265/18036)
Napi 1 óra egymás szivatásából túl sok lenne, ezért kell állandóan valami más szálat is belekeverni.
1/10
janderka 2019 aug. 10. - 12:51:17 1/10 Előzmény Rojita
(4264/18036)
Az az igazság, hogy ezt a szálat én nem igazán tartom érdekesnek. Erőletett bűnügyi/családi drámás témának érzem. Ennyi féle kavarást nem is ér ez a sorozat. Nem erről kéne hogy szóljon. Nagyon unnám, ha mégis ezekkel a "titkokkal" (Szláven eltűnt felesége, Attila eltűnt felesége) töltenék majd ki a sztorit . Rá kéne inkább menniük végre az alapügyre. Az örökségváró pesti suttyók egymás ellen/mellett vívott harcaikra és végül bekövetkező megtérésükre a vidéki újrakezdés tükrében.
4/10
napraforgó 2019 aug. 10. - 12:17:26 4/10 Előzmény Rojita
(4263/18036)
Ez csak az egyik teória volt.
Kovács ezredes valószínűleg tudja a választ és nyilván ő tüntettte el a nyomokat is.
7/10
Rojita 2019 aug. 10. - 11:38:59 7/10 Előzmény janderka
(4262/18036)
Lehet, h a végén az írók pénzfeldobással döntenek a nő sorsáról.
7/10
Rojita 2019 aug. 10. - 11:36:26 7/10 Előzmény napraforgó
(4261/18036)
De ha a nő önként külföldre szökött a szeretőjével, ezzel nem lehet zsarolni Attilát. Valahogy ebben is sáros a polgi.
4/10
napraforgó 2019 aug. 10. - 04:06:15 4/10 Előzmény Rojita
(4260/18036)
Nándi valami olyasmire utalt, amikor Mónikának adta a dossziét, hogy a nő állítólag megszökött a szeretőjével és külföldre ment, otthgyva a férjét és a kicsi gyerekét.
Bár nem tudom, hogy mi lenne ebben a nagy titok.
A falubeliek meg arról pletykáltak, hogy Attila tette el láb alól. Ez a falu biztos tudott volna a Horváthné szeretőjéről, ha lett volna, ittt mindenről tudnak. Igaz olyasmiről is, ami meg sem történt. (Misi helikopteres stewardesséről, a gépfegyveres kommandósokról, meg a vállról indítható rakétákról is)
4/10
napraforgó 2019 aug. 10. - 03:56:12 4/10
(4259/18036)
Nem, dehogy, csak Ökörapátiban lassabbban múlik az idő!
1/10
janderka 2019 aug. 10. - 03:49:01 1/10 Előzmény Rojita
(4258/18036)
Ezt maguk az írók se tudják...
1/10
janderka 2019 aug. 10. - 03:46:19 1/10
(4257/18036)
Ha közben pucérkodik, akkor oké. De egyébként tipikus kabarékonfliktus. Ráadásul eddig se voltak kevesen az egyetlen fürdőszobára, mégse volt ez köztük téma. Bezzeg majd most, a "mostohamami" miatt az lesz. Ja...