amira_daa 2019 szept. 04. - 10:23:12
(5370/18030)
Szláven és lehetőségek

és itt többetek kérdésére leirom pl @napraforgo hogy mit gondolok,

Szerintem nem migráncs dolgok vannak itt hanem hogy egy magát jol szituált férfnak mondo ember mekkora szinész lehet és hogy mit tud másoknak beadni, egy kis esetlen szüz fiunak mutatja magát közben van felesége, meg multja. Az hogy múltja van oké, de akkor ha zürős szerintem ne akarja lerendezni hanem huzzon el messzire és éljen ott és hagyja Volgát.

Itt Szláven saját magának keverte a szart. vagyis ezt Jodi akarta lerendezni hogy tünjön el Szláven, ott szépen Szegeden eltünt volna lekapcsolják őket Volgi meg élt volna tovább. Másik oldal hogy ne feledjétek Volgi simán kiütheti Szlávent hiszen Volginak nincsen veszteni valója, mert ő megfizette a büncselekményért már az éveit, tehát itt Szláven bukhat nagyot.

@janderka ezt én sem értettem amugy de ezt többször irtam, hogy kevés normális férfi karakter van( akinek van gerince) . Szerintem aki normális is az Rencsi meg a Fazekas ( tudom lehet őt nem szeretni de ez van attol hogy megmondja a tutit ) meg Nándi ha ugy szolgálnak az érdekei a többiek egy kilo lisztért eladják mindenüket vagy a dolgaikat. .Kevés jellembelileg normális karakter van. Nkeem Szláven nem volt szimpatikus és szegény Dia meg nagy árat fizet ezért.

Dani se normális ha jön Stefi szerintem az sincsen lezárva, attol hogy időlegesen a Kata ugrál az ölébe.
Tibi detto, az ökör kör tagjai meg megint gázok, ha nem lenne a Misi Sanyi karakter ekkora idiotának beállitva még jok is lennének.

Ellenben a női karakterek jok. Anikó az önérzetes pultos szerintem nagyon jo, Mónika aki konzekvensen gonosz és reálisan látja a dolgokat, Dia is ehhez fog felnőni amugy főleg ha atul lesz a Szlávenes dolgon, de figyeljétek meg hogy Diára nagyon fognak vigyázni mert azért Dia joban van Kristoffal és ha megint bajba kerülne akkor segitene, meg amugy is Nándi ezt a Volga Szlávent eltünteti.

Szlávent én évad végére börtönben vagy menekülőre tudom elképzelni vagy még hamarabb, Volga szerintem maradni fog főleg ha ő meg összedolgozik valakivel és Szlávent akarják elkapni. De Szláven menekülni fog vagy elkapják. ( menekülés jobb azzal leeht huzni a szálakat és olyan lesz végül mint Zolika majd leselkedik. )

Aki itt bukhat a Szlávenes dolgon az ügyvédnő, bár őt meg nem értem hogyha baja van miért nem vonatja be az utlevelét a Volgának az lenne egy elég okos megoldás mindenre.
amira_daa 2019 szept. 04. - 10:22:49 Előzmény Sumomo
(5369/18030)
szerintem biztos hogy nem viszont Volga igen szerintem hogy elkapják Szlávent
amira_daa 2019 szept. 04. - 10:11:24
(5368/18030)
Renáto jol üzletel

Igen erre áll rá Volga szeme is. Szerintem meg Nándiék tuti elintézik majd Szláven az évad végére böribe menjen. én ezért irtam hogy sajnálom Diácskát szegényke.

amira_daa 2019 szept. 04. - 10:04:25
(5367/18030)
Fazekas vs Szláven

Fazekas lelátogat több részben is a faluba, ugye akit érdekel 58. 62 68, majd a 62. rész 14 percében kakaskodik össze Szlávennnel de ajánlom figyelmetekbe hogy marha jol játsza Fenyő Iván mert mintha ismerné Szlávent rá sem néz de majd figyeljétek meg a szitut, Jodi kamu hisztit nyom, nyilván ha ő profi josnő tudni kéne hogy jön a Katához a doktor ur Martin erre kamu hisztit csinál Szláven meg beveti magát.

Amugy a kamu hisztit szerintem Jodi direkt csinálta.

aztán a 15:26-nál a köveetkezőket mondja

ugye nekem FAzekas összes mondata ki van irva, iszom szavait :D de tényleg

tehát
Kata: nem lehet hogy feltűnési viszketegséged van?
Fazekas Doki : Nekem nincsen viszont ez az elálló fülú, ez egy sorozatgyilkos, ( Kata néz bambán)
Kata: Ki Ő? ( nevet ) de ő csak Szláven ( Kata nevet)
Fazekas: ő csak Szláven ( néz a szép barna szemeivel ) mi? majdnem megölt
Kata : Hát ezt sokan elmondhatják magukról.
Fazekas: Súlyos agresszió, ön és közveszélyes, Többszörös elfolytás, nem csodálkoznék, ha embereket ásna el élve.
Kata megszakitja Jaj hagyjuk már. ! Ö csak egy nagyra nőtt cuki.

Fazekas: Cuki?
Kata: hm ( bologat)
Fazekas: Istenem, te tényleg nagyon unatkozol.

ez 16:03-ig megy kb meg lehet nézni 62. rész. De szerintem Jodi direkt akarta Szlávent a dokinek megmutatni, másik hogy Jodi küldte rendezni a feelségét lehet hogy biztak benne, hogy eltüntetik Ökörfalvárol.

Hogy mit gondook Szlávenrol az következő komment



amira_daa 2019 szept. 04. - 09:55:44
(5366/18030)
nem volt Lau nyugi nem maradtál le semmiről talán ma lesz :D
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 09:30:52 1/10 Előzmény Sumomo
(5365/18030)
Olyan hosszan húzzák már ezt a rétestésztát, hogy nincs az a mentesítőszál, ami ne lenne ezek után nevetséges.
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 09:24:37 1/10 Előzmény napraforgó
(5364/18030)
Katának jellemezte azzal, hogy többek között egy tömeggyilkos alkat.
1/10
Sumomo 2019 szept. 04. - 08:56:15 1/10
(5363/18030)
Mi van ha Szláven egy beépített ügynök, egy nemzetközi csempész banda lefüleléséhez? Ez illene a karakteréhez és sok mindent megmagyarázna.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 08:14:03 4/10 Előzmény janderka
(5362/18030)
Nem emlékszem, mit mondott Szlávenről Fazekas?
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 07:53:32 1/10
(5361/18030)
Hát én nem dobok hátast a karaktertől. Egy hazudozó, erőszakra hajló, sunyi alak. Aki bárkivel bárki ellen szövetkezik ha megfizetik. Fazekas doki jellemzése volt a valódi kórrajz róla. Csak mindenki azt hitte hogy csak poén. De nem.
svejci 2019 szept. 04. - 07:06:39 Előzmény Rojita
(5360/18030)
Egyenlőre elkezdődött a "lapuló menekült" befeketítése.

Igen! És Moónika is rá fogja állítania a volt férjét az ügyre.....
Tényleg szimpatikus figurát játszott, szerethető volt..., de valóban semmit nem tudtunk róla....
Volt nekünk egy Viszkisünk is..... akkor, mindenki drukkolt neki, és szurkolt, hogy ne kapják el.... :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 04:07:27 4/10
(5359/18030)
Nem tudjuk, hogy mit követett el Szláven, mit Olga, hogy ők ketten együtt dolgoztak-e, vagy csak egyik falazott a másiknak. figyelembe kell venni az elévülést is, amely az adott bűncselekmény büntethetőségi tételének felső határa. Lehet, hogy Szláven esetében már le is telt ez az idő.
Amúgy - az IDŐ! mindig, mindeni mást mond Szláven korábban azt mondta, hogy 15 éve jött át. Olga meg most azt, hogy 14 éve, ő azóta vár rá hűségesen, jó feleség módjára.
De a házasságukat illetően is megtévesztettek.
Szláven egy romos templomot emlitett, ahol a háború viharaiban megesküdtek (Kétségbe vontuk ugyan a háború viharait, amelyek addigra már jócskán végetértek, de mivel senkinek nem voltak valós információi az akkori ottani helyzetről, hát jobb hiján elfogadtuk).
Most jön Olga, hogy 2001-ben az egész falu ott volt az esküvőjükön, szépek voltak, fiatalok és mindenki borzasztóan örült a boldogságuknak. semmi romos templom, semmi háború, semmi viszontagság. Na és a 18 eltelt év, meg a 14 év távollét között ott van 4 év, amit feltehetőleg együtt töltöttek (!!!) És meglehet, hogy együtt munkálkodtak valahol a "műgyűjtés" területén.
Most már ideje lesz, ha ezt a szálat végre leleplezik.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 03:55:35 4/10 Előzmény Rojita
(5358/18030)
Hát én ilyen migráns-ellenes szálra nem goldoltam, hogy nem lehet megbizni a bevándorlókban. Ez nem lenne szép, főleg annak tükrében, hogy valójában mind Szláven, mind Olga - a szerbes nevük ellenére magyar nemzetiségüek, az elszakitott magyar területről, a Vajdaságból jöttek és merő véletlen, hogy valami stiklit követtek el, ami miatt esetleg büntetés vár rájuk.
Én migránsnak nem a határon túli magyarokat tekintem, aki bevándorolnak az anyaországba, hanem a sokkal távolabbról érkező idegen kulturájú, idegen nyelvű és idegen vallású arabokat, afrikaiakat.
Nagyon remélem, hogy egy ilyen szórakoztató sorozat nem megy el olyan irányba, hogy a migránsok elleni ellenszenvet szitja.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 03:45:39 4/10 Előzmény Rojita
(5357/18030)
Szlávent a szerzők megszerettették velünk. Csendes, rendes fiatalember, aki segit mindenkinek, Jolikának fát hasogat és mindent megcsinál a ház körül. Igaz, hogy meglapult és igyekezett nem szembetűnően viselkedni. De helyén volt a szive és az esze, igy kiszabaditotta Stefit, Danit és Józsit a 2 kopasz szerb fogságából. És mindenki megszerette, amikor Diát is kiszabaditotta a Vörös elrablója karmaiból. Kicsit elaltatták a figyelmünket, hogy azért ő nem tiszta módon érkezett ide, de a viselkedése alapján itéltük meg, nem a múltja alapján, amit nem is ismertünk.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 03:32:11 4/10 Előzmény napraforgó
(5356/18030)
Ez semmivel sem jobb, mint amikor Attila emberei behatoltak Tibiék lakásába, fölforgatták és elvitték az útlevelét. És még örülhet is, mert onnan más tárgyakat nem loptak el, nem vitték el a TV-jét, a bútorait, a használati tárgyakit, semmkit, amit pedig Tibi lazán eladott.
4/10
napraforgó 2019 szept. 04. - 03:30:07 4/10 Előzmény amira_daa
(5355/18030)
Itt nemcsak arról van szó, hogy Tibi - na és Vali is megszegték a magánszférához való jogot, amikor behatoltak Gitta szobájába, hanem arról is, hogy romboltak, rongáltak, amikor Tibi tönkretette a drága laptopot.
Aztán meg engedély nélkül hozzányúlt a máséhoz és elkótyavetélte Marosi vadiúj bútorait, egyéb tárgyait. Az a vadiúj szoba ránézésre is cirka félmillióba kerülhetett a kis csetreszekkel együtt, és Tibi mindezért 70 ezer forintot kapott, + az a párezer, amit Lujzi és Margit adott.
7/10
Rojita 2019 szept. 04. - 00:46:01 7/10
(5354/18030)
Egyenlőre elkezdődött a "lapuló menekült" befeketítése.
7/10
Rojita 2019 szept. 04. - 00:32:25 7/10 Előzmény janderka
(5353/18030)
MG fb-népszerűségét Szláven hozta. Ilyennek írták az írók. A DÖ szereplői között a legszerethetőbb karaktere lett. Ehhez MG saját humorát tudta csepegtetni. Ehhez a kinézetének semmi köze.
1/10
janderka 2019 szept. 04. - 00:09:43 1/10 Előzmény Rojita
(5352/18030)
Nincs bajom Molnár Gusztávval, de ez az állítólagos rajongósereg számomra kissé azért túlzó.
Szerepe szerint egy titkolózó nagy mamlasz. Kinézetre egy életnagyságú topimackó. De nem egy nők álma szerintem.
7/10
Rojita 2019 szept. 03. - 23:42:00 7/10 Előzmény janderka
(5351/18030)
Igen, nekem most úgy tűnik, h egy tanmesét akarnak kihozni belőle. H minden idegenből jött, minden menekült, avagy "migráns" nem megbízható, nem szavahihető, alakoskodó, sőt veszélyes.
Erre ment ki az első évad, h megszeressük. Hiába volt mindenkivel kedves, segítőkész és vicces, - most majd meggyőznek minket, h mindent csak számításból tett.

Csak ez egy veszélyes alkotói gondolat. A nézők 90 %-a nő. Megszerettettek velünk 1 szereplőt és most meg akarnak minket győzni mindennek az ellenkezőjéről, h méltatlan szereplőt választottunk. El fogják ezt fogadni a női nézők? Kit kapunk helyette szerethető ffi karaktert? A visszatért Attilát? Az idegbeteg Tibit? A 2 ökör szépítőt? Vagy majd jön egy új szereplő? (Ha kivárjuk.)

Megnéztem a FB-on MG követőit, cca 10 ezer nő. A többi szereplőé egyezer körüli. Nem arról van szó, h fellázadt a többi színész, h miért ilyen a forgatókönyv, miért 1 karakter a szuperhős? Erre a forgatókönyvírók fordítottak egyet a történeten.
Nem hiszem, h petíciókat és nézői levelek százait fogják kapni az RTL-ben, egyszerűen a női nézők nagy részét elveszítik.