1/10
janderka 2019 szept. 24. - 09:33:45 1/10 Előzmény napraforgó
(6449/18029)
Én pont nem hiszek ebben a terhességi együttállásban. Sehol se írtak róla. Csak az esküvőjéről. És én nem is látom őt várandósnak se...
svejci 2019 szept. 24. - 09:29:52
(6448/18029)
Csak pár szót a tegnapiról.....

Locsolóautó, ing le, nyaklánc gyűrű....
Mit mondhatott Moónika Subicnak?????

A kórházi jelenetek nekem is kicsit erőltetettek voltak...
Viszont, nem véletlen mutatták, hogy Kata fogja a hasát.....

Főorvosnőnek ezek után valóban annyi..... (legalább is kellene....)
Mi lesz akkor, ha Lóbent nevezik ki helyette..... :)

Marosi elég jóban van ezzel a rendőrrel..... :)

Pannáék leléptek külföldre......

Más....
Én is meglepődtem, amikor Brünhildánk bejelentette, hogy mi van nála, és két hétre elmegy, akkor Moónika semmit nem tett...... (itt nem arra gondolok, hogy megakadályozni, hogy elmenjen...., de legalább Nándit értesíteni, kérdezni, hogy van e valami az Interpoollal, stb....)
1/10
janderka 2019 szept. 24. - 09:22:46 1/10 Előzmény napraforgó
(6447/18029)
No akkor most már igazán elmondhatnád már hogy honnan tudod te hogy Sisa IRL is terhes. Mert a hasán nem látszott. Hiába simogatta.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 08:39:08 4/10 Előzmény napraforgó
(6446/18029)
Elcsodálkoztam, hogy a kórházban Dani kijelentette, hogy Kata 9 hetes terhes - kb. 6 hetes korban szokták a nők egyáltalán észrevenni a terhességet. Kata pár napja, max. egy hete észlelte, hogy állapotos és pár nap múlva már 3 héttel idősebb a terhessége. Mivel Sisa szemmel láthatóan előrébb jár már, majd megint ugranak 3-4 hetet a sztoriban.

Nem túl ügyesek az alkotók, mindig olyankor jelzik az időt, időpontokat, amikor nem kellene, és olyankor meg elhallgatják, amikor az fontos lenne.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 08:27:14 4/10
(6445/18029)
Mindentől függetlenül nekem még mindig nagyon sok, nagyon túlzó Tibi viselkedése. Már sokat visszavettek belőle, a káromkodásából, az ordenáréságából - habár pár napja megint rászólt Valira, hogy :ne brekegj - még mindig borzasztó, elviselhetetlen. Ahogy ez az ember (ember??!) viselkedik, beszél másokkal, amilyen tapló, hogy nem tud kultúráltan megszólitani valakit, kérdezni, válaszolni, beszélni, beszélgetni, mindenki nyeke-nyóka, stb, az nekem nagyon visszatetsző. Vali ott nyüszög mellette, hogy jajj, Tibi, meg ne Tibi, stb., amit az természetesen teljesen figyelmen kivül hagy.
Ilyenkor annyira vágyom rá, hogy jöjjön egy nagy melák, aki pofán törli Tibit és addig veri, amig jó modorra nem tanitja. Legelőször is a kérem, meg a köszönöm szavakra, meg a legyen szives, ha idegenhez szól.
Én szomorúnak tartom, hogy a szerzők humorosnak vélik Tibi ilyen mértékű tahóságát. Mert egy-két hülyeség még elmegy, na de ez a folyamatos és nagymértékű baromság az már sok, sok, SOKKK!
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 08:04:28 4/10 Előzmény napraforgó
(6444/18029)
érdemli=érdekli bocs, egymás felett van a két betű, elcsúszott az ujjam.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 04:06:56 4/10 Előzmény janderka
(6443/18029)
Emberrablás bűntettét követi el, aki mást személyi szabadságától erőszakkal, avagy élet vagy testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel, illetve védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát kihasználva megfoszt, és szabadon engedését követelés teljesítésétől teszi függővé.

A kényszerítés bűntettét az követi el, aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz.

Andrea csak a kényszerités bűntettét követte el, hisz semmit nem követelt cserébe sem Kata, sem Csaba szabadon engedéséért.
Ennek enyhébb a büntetési tétele is.

Persze, még igy sem helyeselhető Andrea tette.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:53:56 4/10
(6442/18029)
Ami még oltári nagy baromság, az az, hogy a 49 éves Sándor állanóan félékenykedik a barátnője, a 39 éves Anikó kamaszkori szerelmére, akit az nem is látott 22 éve. Meglett ember ilyet nem tesz a nem első szerelménél. Ha 17 éves lenne, még megérteném, de egy majd' 50 éves férfi! Ugye nem gondolja, hogy ő az első a szerelme életében? akkor meg mit érdemli, hogy ki és hányan voltak előtte? Anikó sem vizsgálgatja az ő előéletét.
És ezt az idétlen szálat újra és újra előhozzák. Pont elég lett volna, ha felbukkan Krisztián, kiderül, hogy 16-17 éves korukban ők nagyon szerelmesek voltak, diákszerelem, ahogy mondják. Még most is nosztalgiával gondolnak egymásra, meg az ifjúságukra, de kb. ennyi.
Hajdú Steve idétlenkedései a féltékenykedéssel nekem kicsit sem hiányzik, sőt inkább visszatetsző.
Ha valaki ennyire nem tud megbizni a szerelmében, az nem is érdemli meg. Sándorra jó nagy szarvakat kéne tenni. Sőt, kirúgni páros lábbal. Ha ez a Krisztián, aki nemsoká megjelenik, egy kicsit is elfogadható, hát Anikó inkább kezdjen ővele viszonyt. A pasi átjárhatna hozzá a közeli Kárásziból, Sándor meg nyarvoghatna Misinek, hogy elvesztette a szerelmét....
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:24:07 4/10 Előzmény amira_daa
(6441/18029)
Nekem ebben az hibádzik, hogy mostanában BÁRKI, BÁRMIKOR bemehet a kórházakba, ápolni, mosdatni, etetni a hozzátartozóját, nincs olyan portás, aki megállitaná olyan hülyeséggel, hogy nincs látogatási idő, várjon még egy órát.
Igy volt ez pár éve , szegény anyukám halála előtt is, a nap bármely szakában bemehettünk a testvéreimmel, a kutya nem kérdezte tőlünk, kihez jöttünk, meg miért. Örültek, hogy levesszük annak a pár nővérnek a válláról a munkájuk egy részét, hisz ők képtelenek lettek volna 30 beteget etetgetni. Igy is baromi sok munkájuk volt.
Úgy tűnik, hogy a fk.irók a kórházi látogatási rendről sem tájékozódtak, amikor ötöltek. Nyilván még soha senkijük nem volt beteg, soha egyetlen hozzátartozójuk sem került kórházba. Mert csak és kizárólag a pl. influenza miatti látogatási tilalmat tartják be, csak akkor vigyáznak, hogy ne husson be kivülről látogató, és vele virus.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:14:39 4/10
(6440/18029)
Én azt vártam Mónitól, hogy azért szólt Subicznak, hogy megállitsák Attilát. De lehet, hogy csak tanúnak kell, hogy Józsi orra alá dörgölhessék, hogy az apjánál van a gyűrű, ezzel összeugraszthatják őket.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:12:45 4/10 Előzmény amira_daa
(6439/18029)
Nem én diagnosztizáltam Kata/Sisa gyerekét, hanem azt hiszem janderja, de igazából egyetértek vel. Sisa valóban terhesnek tűnik, ezért az elmegy a baba szitut nem fogják megjátszani. (amúgy ez nem is érdekelné Mónikát, Tamást, de még Kristófot sem).
Sokkal valószinűbb a Ki az apa? kérdés, amin majd elnyammognak egy álló hónapig.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:08:51 4/10 Előzmény guess.who
(6438/18029)
Akárhogy is, de itt Andrea biztos le fog bukni, hisz nemcsak Katát, de Csabát is bezárta, ez már nem lehet véletlen. Nyilván kiderül majd a lelethamisitás is. Róbert nagyon meglepődik és megtudván Kata terhességét is, nagyon nyomulni is fog rá.

Sajnos úgy tűnik, hogy a szerzők megjátszák a Ki az apa? szituációt, erre mutat, hogy Marosinak is ez volt az első kérdése.
És mivel az első évadot annyira nagyon sűritették, hogy 4,5 hónap alatt mindössze 2,5 hónap telt el - ami úgy baromság, ahogy volt, mert igy most szeptemberben is azt kell játszaniuk, hogy május van, szóval, tényleg szóba jöhet Robi apasága.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 03:03:52 4/10 Előzmény Rojita
(6437/18029)
Igen, általában kellene engedély a gyerek külföldre viteléhez, de lehet, hogy ehhez az kéne, hogy a biróság az egyik szülő felügyeletére bizta a gyereket.
Kristóféknál még nem volt semmilyen per, sem válóper, sem gyermekelhelyezési, sem felügyeleti. Szerintem igy nem fognak Panna után menni.
4/10
napraforgó 2019 szept. 24. - 02:55:29 4/10 Előzmény Rojita
(6436/18029)
Őszintén szólva nekem is jobban tetszik ez a bohóckodás, idétlenkedés, mintha valami melodrámába , pláne krimibe vinnék az egészet.
7/10
Rojita 2019 szept. 23. - 23:50:04 7/10 Előzmény janderka
(6435/18029)
Sőt, Mónika észrevette a gyűrűt is Attila nyakában.
1/10
janderka 2019 szept. 23. - 23:45:21 1/10 Előzmény Rojita
(6434/18029)
De jó, hogy mondod. Lemaradtam az elejéről, és csak azt láttam, amikor már Szláven kereste Diát, hogy boldodan bejelentse neki Olga távozását. ÉÁn is azt gondoltam, hogy Mónika valahogy feltartóztatja, vagy lebuktatja. Még villant is egyet a szeme, amikor Icuka előtt dicsekedett neki a brünhilda. De ezek szerint simán engedte lelépni? (Na de holnap Tibi is talál valami szart a kredenc mélyén...)
amira_daa 2019 szept. 23. - 23:42:48 Előzmény adelheid
(6433/18029)
azért ha még én is végignéztem akkor annyira csak nem lehetett rossz pedig én is áttekerem ha unalmas.
7/10
Rojita 2019 szept. 23. - 23:37:55 7/10
(6432/18029)
Csodáltam, h a tegnapi részben Mónika nem lépett Olga bejelentése után. Pedig Nándi elmondta Neki a műkincslopásokat. Mónika pedig nem az a nő, aki ne avatkozna bele vmibe...
amira_daa 2019 szept. 23. - 23:30:00 Előzmény momo65
(6431/18029)
szerintem is végre uj kommentelők :d üdv itt :D
amira_daa 2019 szept. 23. - 23:29:37 Előzmény janderka
(6430/18029)
a léyneg hogy Robi jön vissza és kavarni fog és játszmázi és harcolni Katáért. végre végre végre még több szenvedés :D viszont Fazekas csak jövö kedden jön :(