amira_daa 2019 okt. 15. - 20:08:34 Előzmény janderka
(7648/18028)
hát pedig a taktika lenne a lényeg :D
1/10
janderka 2019 okt. 15. - 20:01:58 1/10 Előzmény guess.who
(7647/18028)
Novák Péter tiszta Geroge McFly :)
https://www.youtube.com/watch?v=vuMi5jBL2mI
1/10
janderka 2019 okt. 15. - 19:52:09 1/10 Előzmény guess.who
(7646/18028)
Azzal még nem volna baj, ha a két ellenérdekelt csapat egymásnak feszülne és megpróbálná valahogy eltávoltani az 500 millió közeléből a másikat. A gond az, hogy az írók mindezt rettentő szarul oldják meg. Pitiáner egyéni sérelmek alapján tesz keresztbe egymásnak hol az egyik, hol a másik fél. Pedig akár még szisztematikusan egymásnak is lehetne ugrasztani a Szappanos család tagjait, akik miután rájönnek hogy hátulról iránytott belviszály áldozatai lettek, revansot vesznek az egyleteseken. Aztán jöhetne egy közös ellenség, ami összehozná őket, majd megint jöhetne az ádász harc a lóvéért, míg végül valamelyik bagázs hozzá nem jutna a pénz( maradék részé)hez.
És hogy ezalatt mi lenne az időközben netán mégiscsak kieső szereplőkkel - akiket úgy szívébe zárt már (se!) a nézőközönség? Nos attól mert anyagilag netán már kiestek, fizikailag még lent maradhatnának Ökörfösön - ezzel is tovább neheztve a felek nyerési taktikázásait.

Nem mondom persze, melós lehet ezt jól megrni. Na de aki nem tud arabusul, az ne beszéljen arabusul...
amira_daa 2019 okt. 15. - 19:23:26
(7645/18028)
pedig Lau beköltözhetne a házba Marosi helyére és akkor végre Kristof boldog lenne, én drukkolok neki mert jo páros nagyon a Laut játszo szinésznő meg nagyon édes,
És most az igazság fiuk: a múlt héten láttam a szinésznőt élőben valahol ( nem forgatáson hanem, egy rendezvényen) és nagyon mosolygos volt élőben is szrintem még rá is köszöntem, de nagyon szimpatikus és csinos élőben igy :D ez van és visszamosolygott. Igy hajrá fiuk :D
amira_daa 2019 okt. 15. - 19:18:01 Előzmény guess.who
(7644/18028)
"Zsóka nem lát tovább az orránál, és nem gondolkodik előre, csak egyetlen napot. Innentől viszont hiteltelen úgy beállítani Zsókicát, mint valami ravasz és okos nőszemélyt."

a takaritonős sztorit jol összerakta, szerintem ő legalább probálkozik valamivel vagy hogy kiejteni az örökösöket amig a férje a dugi kolbászt eszegeti, én nem vagyok nagy Zsoka fan ezt ti tudjátoka alegjobban de az jo jelenet volt és jol is játszott benne a szinésznő ( Kocsis Judit ) szeirntem ő annyit változott vagy a többiek lettek debilebbek nála de most több Zsokás epizodot láttam mint az első évadban.

amira_daa 2019 okt. 15. - 19:14:25 Előzmény guess.who
(7643/18028)
"Remélem, Laura felhívja Kristófot a héten valami ürüggyel, vagy legalább Kristóf nem lesz annyira mulya és jelentkezik, elvégre már elég régen járt ott aláíratni Laura. :)"

bezzeg neki örülnének a Szappanosok ha beköltözne a házba :D abba a bizonyos szobába
guess.who 2019 okt. 15. - 18:29:54
(7642/18028)
Paradicsom volt (azt dobálta Tomika) és paprika is (azzal foglalkozott Vali), meg egy szál kolbász is került valahonnan, mert azt meg Tomi kezdte el rágcsálni és Vali kivette a kezéből, hogy inkább kenyeret egyen.

Szóval kenyér is volt otthon, ha meg főznek mellé egy kis teát, akkor kész a vacsora. :)
guess.who 2019 okt. 15. - 18:28:12
(7641/18028)
"Brünhildánál még jobban érdekel, nála van-e még az ellopott őstelefon? "

És mi van akkor, ha az az epizód csak egy utalás volt arra, hogy Olga tolvaj volt régen is és ezt a jellemhibáját nem sikerült kikezelni a 11 év hűvösön sem? Lehet, hogy semmi egyebet nem akartak kezdeni vele az írók, csak az volt a lényeg, hogy ellopjon az irodából valamit... :) Elvégre azóta csak annyi történt, hogy Marosi egyszer kereste, aztán már nem.


Remélem, Laura felhívja Kristófot a héten valami ürüggyel, vagy legalább Kristóf nem lesz annyira mulya és jelentkezik, elvégre már elég régen járt ott aláíratni Laura. :)
guess.who 2019 okt. 15. - 18:23:34
(7640/18028)
Milyen furcsa dolog lesz, ha kiderül, hogy Zsóka nyakig benne volt a TTibi-s ügyben. És Valinak, a kedves barátnőjének a szemébe hazudott nem is egyszer, sőt: szándékosan hátráltatta és még Misit is rávette, hogy hazudjon neki. Mindezt egy teljesen agybeteg indokokkal: Tibi lebuktatta Zsóka Afrikás hazudozását, meg legyőzte Suvickot fociban – no, ezek valóban mind olyan dolgok, amikért érdemes bűncselekményt is elkövetni bosszúból. Azt hiszem, az ilyen barát rosszabb, mint egy ádáz ellenség.

Arról nem is szólva, hogy ha esetleg Zsóka sikeresen kiejti Tibit az örökségből, attól az a pénz még NEM lett volna a csudálatos Egyleté, hiszen a többiek még ugyanúgy bent maradnak. Szóval ha el is tekintünk attól, hogy az írók megint egy ilyen végtelenül ostoba, gyatrán megírt és idétlenül eljátszott sztorit tudtak csak összehozni, akkor is marad az, hogy Zsóka nem lát tovább az orránál, és nem gondolkodik előre, csak egyetlen napot. Innentől viszont hiteltelen úgy beállítani Zsókicát, mint valami ravasz és okos nőszemélyt. Szerintem a hasonló intrikálás helyett maradjon meg inkább annál, hogy Misit kolllllleszterinteleníti: az legalább ha hülyén is hangzik, de hiteles tőle. :)
guess.who 2019 okt. 15. - 18:13:51 Előzmény napraforgó
(7639/18028)
És biztos, hogy szükségünk van arra, hogy bármi kiderüljön? :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 16:29:21 4/10 Előzmény guess.who
(7638/18028)
Olga nekem annyira nem hiányzott, kár, hogy megint visszahozzák. Minek kell ennyire erőltetni?!

Mert csak igy derülhet ki valami Szláven titokzatos múltjáról.
guess.who 2019 okt. 15. - 15:51:22 Előzmény napraforgó
(7637/18028)
"Amúgy mi a fenét keresett a vititen Evetke, a HR-es?????"
Meg ne feledd, hogy ő az igazgató is. :) (Kis kórház, nincs minden pozira külön ember, úgyhogy néha beáll aneszteziológusnak és besegít a lepedőcserébe is, ha úgy alakul...)
Egyébként pedig egyértelmű: azért KELL ott lennie, hogy lássa Lóbeltünk álcsodálkozását, mikor észreveszi Kata. :)

Olga nekem annyira nem hiányzott, kár, hogy megint visszahozzák. Minek kell ennyire erőltetni?!
guess.who 2019 okt. 15. - 15:47:47 Előzmény svejci
(7636/18028)
"Most meg üres a hűtő. Hát röhej.

Gyerekek....., hónap vége van....., "

Ez oké, de Kristófnak a kisboltban van MINDEN kaja, ő tudja a legjobban, hiszen ő árulja. Mégsem jutott eszükbe, hogy odamennek ötven méterre és hoznak maguknak valamit, hogy ne kelljen éhezniük. :) Elvégre ha kajával foglalkoztak volna, akkor Tomika nem tud elmenni kiszabadítani TTibit egy jól irányzott karaterúgással...

Ejj, Tomi-Tomi. Ma a tornaöltöző, HOLNAP A VILÁG!?! :)
https://www.youtube.com/watch?v=ilAGFg4povs
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 12:05:51 4/10
(7635/18028)
Ajj, úgy meg tudtam volna komponálni Kata és Róbert találkozását, de tuti nem a vizitre tettem volna. Amúgy mi a fenét keresett a vititen Evetke, a HR-es?????
Jó, ezeket csak az előzetesben láttuk, de hangyányit sem értem.

Brünhilda ügyén is agyalok, mi a fenének jött vissza, visszamegy-e a panzióba, akar -e még valamit Szláventől? Na és mi van az elloptt butatelefonnal?

Na és mikor folyytatják a szobor készitést? Na meg a kifizetését????
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 11:33:08 4/10 Előzmény svejci
(7634/18028)
Valit nem engedné TT..... :)

De ha nincs is otthon?? persze, morogna később otthon, de lehetne mondani, hogy hát elvitted az öcsédet, a boltost focizni, valakinek csak be kellett állni helyette. Ha idegen áll be, az pénzbe kerül....
svejci 2019 okt. 15. - 11:27:13 Előzmény napraforgó
(7633/18028)
Meg találhatna helyettest is, Margitot, Lujzit, sőt, akár Valit is.

Azok voltak annó, amikor Kristóf ide oda járkált......
Valit nem engedné TT..... :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 11:26:02 4/10
(7632/18028)
Igen, igen, de ha nincs reggeli és reggeli kávé, akkor Tibi orditozik. Meg amúgy is.
Na, szóval Vali nem kockáztathatja, hogy nincs semmi otthon. Mi lett volna, ha Tibi jön haza Kristóffal és Tomival és egyből enni akar? Neki is az üres hűtőt mutatja? Úgyhogy ez az üres hűtő egy baromság volt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 11:23:17 4/10 Előzmény svejci
(7631/18028)
Hát Kristóf órabérben dolgozik, nem havi juttatása van? Az OK, hogy ha félnapokat nincs nyitva, azt levonják, de azért el tudnám képzelni, hogy edzés előtt, meg után pár órát nyitvatart, ezzel pótolva a kiesést. Pont elég lenne a bolt ajtajáar kiirni, hogy ma mikortól meddig van nyitva. Meg találhatna helyettest is, Margitot, Lujzit, sőt, akár Valit is.
Egy ilyen kis helyen nem lehet az gond, hogy kétszer is elnéznek egy nap a boltba.
svejci 2019 okt. 15. - 11:11:58 Előzmény napraforgó
(7630/18028)
Most meg üres a hűtő. Hát röhej.

Gyerekek....., hónap vége van....., még nem hozták a taxi-pénzt....., Kristóf is panaszkodott az edzések miatti zárvatartás miatt kevesebb a pénze..... :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 15. - 10:56:38 4/10
(7629/18028)
Nem beszélve arról, hogy Vali egész délután egyedül volt, hogy a fenébe nem tudta összedobni azt a lecsót még délután? miért akkor kezdett nekilátni, amikor Kristóf és Tomi hazaértek? A lecsó az a kaja, hogy ha már bezabáltak volna máshol, hát eláll másnapig. És alkalmas reggelinek, ebédnek, vacsorának is. Máskor meg mindig van Valinak maradékja ebédről, tegnapról, stb. Most meg üres a hűtő. Hát röhej.