temi3 2019 okt. 22. - 10:19:32
(7970/18030)
Eddig ez a sorozat vicces, humoros volt. Most kezd zavarni, hogy ennyi aljas, szemétkedő, jellemtelen, intrikus szereplőt tettek bele. Ez már túl sok. Ezzel akarnak "jó" példát mutatni a nézőknek, vagy a készítők szerint ez a magyar valóság? Kíváncsi lennék a történet végére, de most elment a kedvem a követéstől.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 10:18:10 4/10 Előzmény svejci
(7969/18030)
Talán Panna, vagy Zoli gyűjt anyagot a bontóperhez arra, hogy Kristóf lett hűtlen a feleségéhez, Panna csak később csalta meg őt. Vagy, hogy mindkét fél hűtlen volt.
Végül is Pannáéknak nem érdekük, hogy hamar lezavarják a válást, ők ki akarják várni, hogy leteljen az év.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 10:14:17 4/10 Előzmény svejci
(7968/18030)
Laurát és Kristófot mintha valami vízparti kiülős kajáldában mutogatták volna

Talán a Városligeti tó mellett ülnek valami kiülős kajáldában. Van ott néhány étterem, büfé, stb.
Kristóf nem lehet távol 12 órán túl, úgyhogy nem lehet szó lennalvós velencei randiról.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 10:09:19 4/10 Előzmény guess.who
(7967/18030)
Ha a számla megérkezett az erdészethez, akkor az még nincs kifizetve. De hogy Zukai és Mahics hogyan irathatta - előre - a számlát az erdészet nevére, az rejtély. Gondolom, hogy nincs aláirási és utalványozási jogosultságuk.
Szerintem ez megint egy csúnya baki.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 09:56:58 4/10 Előzmény guess.who
(7966/18030)
287 000 Ft/fő, azért az már húzósabb kb. 3, max 4 napra. Főleg, hogy Anikó és Sándor nem is akartak annyira nagyon menni, legalábbis ennyiért biztos nem vállalják be.
Sajnos nem láttam a számlán, hogy mi mennyibe került, csak az összegeket. Volt egy 200, egy 180, egy 270 és egy 100 ezer forintos tétel.
A magánrepülőt megspórolhatták volna Misi autójával, akkor rögtön 200, vagy 270 ezer Ft-vel kevesebb a végösszeg. Ráadásul egy szobában kényelmetlenkedtek.
svejci 2019 okt. 22. - 09:40:54 Előzmény svejci
(7965/18030)
a róluk készült lesifotós képeket küldték neki...

Azért erre kíváncsi vagyok, hogy ebből mit akarnak, fognak kihozni..... :)
(nekem túl gyors volt ez a találkozunk, és szerelem első látásra....., szerintem nem véletlen.....)
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 09:28:10 4/10 Előzmény guess.who
(7964/18030)
Én úgy látom, hogy minden sértődés és civódás ellenére Kata szerelmes Daniba, azért olyan hangos nagy balhé még nem volt köztük. Hogy a kapcsolatuk billeg, vagy, ahogy te mondod, alig létezik, azt inkább csak mi látjuk. Lehet mondani, hogy ez a két fiatal még csak az összeszokás fázisában van. Meglehet, hogy egy friss kapcsolatban még nem adja ki magát teljesen az ember, ezért vannak elhallgatások, mindketten kerülik az olyan helyzeteket, amelyek konfliktusokat generálhat. Igy Kata hallgat Róbertról és Dani meg nem beszél Stefi machinációiról.
A gond az, hogy Stefi tudatosan tesz róla, hogy Kata megtudja, hogy ott van a mindennapi életükben.
svejci 2019 okt. 22. - 09:16:43 Előzmény napraforgó
(7963/18030)
:)
semmi gond..... :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 09:13:45 4/10 Előzmény svejci
(7962/18030)
Bocs, nem láttam az aláirást. Igy jár az, aki fél szemmel nézi csak a TV-t, mert a másik szemét a laptopon kell tartsa. Hiába no, én nem tudok vakon gépelni, nekem nézni kell a betűket, mielőtt leütöm.
svejci 2019 okt. 22. - 08:16:38 Előzmény guess.who
(7961/18030)
De nyilván valami óriási baromság fog erről is kiderülni: mondjuk látnak egy háttal álló kalapos öregembert Marosival beszélgetni,

A tegnapi rész végén az előzetesben látható Marosi és egy korban hozzáillő fiatal férfi társaságában.....


Laurát és Kristófot mintha valami vízparti kiülős kajáldában mutogatták volna

Valami étterem teraszán ültek, és Kristóf üzenetet kapott, ahol a róluk készült lesifotós képeket küldték neki...
guess.who 2019 okt. 22. - 08:00:34 Előzmény Rojita
(7960/18030)
"Zukicsék fizettek mindent, de számlát kértek, ahová a fizetőnek beírták Mihály nevét az Erdészet nevében és azt küldték az igazgatójuknak. "
Hát akkor jó nagy marhák, ha ők kifizették, aztán meg az Erdészet címére kérték a számlát. Hiszen abból ők egy fillért sem fognak látni. :)
Ráadásul szokás szerint zavaros az egész sztori: az igazgató azt mondta, hogy "érkezett egy számla" (gondolom, postán). Ha viszont nem fizették ki (és miért tették volna, mielőtt tisztázzák a dolgot?), akkor szó sincs sikkasztásról, hiszen a kasszából nem hiányzik pénz. Ha hiányzik, azt nyilván nem Misi vette ki, hanem Zukaiék még korábban, mivel ők bérelték a repülőt és a szállást is, amit simán rájuk lehet bizonyítani.
guess.who 2019 okt. 22. - 07:53:26
(7959/18030)
"tegyük fel, hogy péntek volt, Gitta pedig engedélyezett magának egy hosszú hétvégét. "
Miért, munkaügyben nem mozdulhat ki az irodájából? TTibiékhez is leköltözött egy nevetséges hétre MUNKAÜGYBEN, szóval nincs ebben semmi. De nyilván valami óriási baromság fog erről is kiderülni: mondjuk látnak egy háttal álló kalapos öregembert Marosival beszélgetni, és TTibi azonnal ráismer az élő apjára, így aztán lehet újabb terveket szövögetni.

Bár, hogy őszinte legyek, nekem elég gyanús, hogy Laurát és Kristófot mintha valami vízparti kiülős kajáldában mutogatták volna az előzetesben, szóval simán lehet, hogy Laura kölcsönkérte Marosi autóját és ő ment le a Velencei-tóhoz Kristóffal randizni (elvégre a hétfői részben nem szerepelt egyáltalán Kristóf, szóval simán lehet, hogy elbuszocskázott oda). :)
guess.who 2019 okt. 22. - 07:49:07
(7958/18030)
" Katának már akkor egy életre szakítania kellett volna Robival, a nők bálványával, amikor kiderült, hogy az utóbbi közbenjárt, hogy Kata sehol sem kaphasson állást. "

Így van. Ehelyett simán lenyelte azt is, hogy PONT Kárásziban jelent meg a kórházban dolgozni, és még mindig jópofizik vele, amit láthatóan Katáng kifejezetten jó néven vesz.
Oké, Napraforgónak igaza van abban, hogy Lóbelt az egyetlen ismerőse ott, de azért valahol fura, hogy egy ennyire köztudottan aljas emberrel így viselkedjen. De hát közhely, hogy ebben a sorozatban egy napig, legfeljebb egy hétig emlékeznek a szereplők mindenre. Tibi bezárása is már olyan, mintha meg sem történt volna, senki nem is említi, pedig a hajtű miatt eléggé egyértelműen szándékos volt a dolog.
guess.who 2019 okt. 22. - 07:45:13 Előzmény Rojita
(7957/18030)
Hétszázvalahányezer volt a papíron a végösszeg, ha jól láttam. Végső soron az azt jelenti, hogy fejenként naponta olyan 27 000 Ft, ami amúgy annyira nem is sok: ebben benne van a szállás, a kaja, a sok giccses program, ráadásul még a magánrepülő is.
guess.who 2019 okt. 22. - 07:43:32 Előzmény napraforgó
(7956/18030)
"TT megint a térképet nézi a mobilján, merre jár Marosi."'
Huh, ezt megint irtó bénán sikerült megoldani azért, hogy látványos legyen: ha azzal a sebességgel haladt volna Marosi az utakon, ahogy TT a térképen látta, akkor legalábbis repülővel közlekedett, nem személyautóval. Bár persze ha Marosi titokban a 007-es ügynök, az autójának meg kinyitható szárnyai és sugárhajtású hátsó motorja van, akkor lehetséges. :)
guess.who 2019 okt. 22. - 07:41:00 Előzmény napraforgó
(7955/18030)
"Kata is tehetett volna igéretet, hogy ha még fél évig kibirják, akkor már neki is lesz pénze"
De mire tett volna ígéretet? Egy szinte alig létező "kapcsolatra", amiben egy rossz szótól, egy csúnya nézéstől vagy egy szándékosan ottfelejtett kendőtől vérig sértődik Danira? Most éppen Dani nem féltékenykedik (de csak azért, mert nem tud Lóbeltről), de egyébként ő is pont ilyen volt: egy félreértett szó miatt el akart tűzni a dán fúrótoronyra évekig... :)
svejci 2019 okt. 22. - 07:17:24 Előzmény Rojita
(7954/18030)
Jól értettem, Zukicsék tudják a titkot Attila feleségéről?

Azt mondták, hogy "hallgatunk a kis feleséged ügyéről....."
svejci 2019 okt. 22. - 07:02:17 Előzmény napraforgó
(7953/18030)
Rajta egy cetli: Gyömbérnek szeretettel. Aláirás nincs, de mindenki tudja, hogy Liba Leontin járt már megint arra.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 03:00:29 4/10
(7952/18030)
Nem tudom, hogy mennyibe kerül egy repülőt bérelni Ökörfostól a Blatonig, de ha levonjuk a 750 ezerből és a maradékot elosztjuk néggyel, akkor nem esik olyan nagy összeg egy főre a nyaralást illetően. Sándor talán hajlandó kifiozetni a maguk részét. Ha nem, akkor bizony Mihály lesz a hunyó. Mondjuk az egész utazást, nyaralást Zsóka eröltette, úgyhogy neki is le kell nyelni a békát.
4/10
napraforgó 2019 okt. 22. - 02:52:05 4/10 Előzmény Rojita
(7951/18030)
Remekül összevontad Zukai és Mahics nevét Zukicsékra .