9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 14:09:01 9/10 Előzmény napraforgó
(11150/18030)
te , ma nagyon fáradt vagyok ne haragudj, de igen ugy gondoltam, hogy az ujaknak kellett beugrani és volt nyilván amit nem tudtak az előzményből megnézni mert azért ez idő
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 14:04:21 4/10 Előzmény amira_daaa
(11149/18030)
Vagy az újaknak nincs lövésük, miket irkáltak össze a régiek.
9/10
offtopic
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:52:11 9/10 Előzmény napraforgó
(11148/18030)
lecserélték az egész forgatokönyv iró csapatot, igy ahogy megnézek egy-két interjút Barbara Anyánk ( Hámori Barbi) interjúibol azt lehet értelmezni, és a régieknek kb lövésük sincsen hogy mi volt eredetileg.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:46:02 9/10 Előzmény svejci
(11147/18030)
Tomi nagyon buta volt hogy ezt elmondta, helyzeti előnybe hozta Danit, Tominak meg meglesz a böjtje. Ráadásul az unokatesojának az ex hapsijának a szeretőjével akar Tomi randizni szoval Tomi is morálisan Nulla meg amugy is
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 13:39:58 4/10 Előzmény amira_daaa
(11146/18030)
Nem igazán volt világos Kálmán végrendelete, mert akkor, az elején Kálmán azt mondta, hogy ha valaki kiesik, akkor a része a többiek közt oszlik meg. Ha mindenki kiesik, akkor az egyleté lesz a pénz.
Most meg a harmadik évadban kitalálták, hogy ha valaki nem akar ÖA-ban maradni az egy év végéig, akkor a része az egyleté lesz.
A legelején arról sem volt szó, hogy kiesett örököst a többiek visszaszavazhatják , ha lemondanak a saját részük egy hányadáról. Ezt maguk az örökösök találták ki, nem Kálmán.

És menet közben változtatgattak a szabályokan is , mert korábban szó nem volt arról, hogy ha a kiesett játékos nem fogadja el a társai felajánlását.... akkor mi lesz.
Mert ilyen feltétel, ilyen lehetőség eredetileg nem is volt megállapitva.
Ezeket a változtatásokat csak akkor találhatták ki, ha Kálmán él, folyamatosan figyelemmel kiséri örököseit és tetszés szerint belenyúl a szabályokba.

Vagy ha a forgatókönyvirókat kicst sem érdekli, hogy miket irtak az elején.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:39:19 9/10 Előzmény napraforgó
(11145/18030)
ez tegnap jutott eszembe hogy mi van ha a képen Bogdán van és Gorán nevében irt levelet szoval hogy nem ennyire egyszeru a megoldás, vagy én bonyolitom tul.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:30:28 9/10 Előzmény Kuttyánszki
(11144/18030)
Tegnap nem láttam.


::::: semmiről nem maradtál le én irtam kivételesen összefoglalot mert Napraforgo cucca elszállt olvasd el és képben leszel igazábol semmi nem történt egy két plusz info van.

az hogy ki kine a fia lánya az itt találgatás.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:26:27 9/10
(11143/18030)
Szláven-Dia Kapcsolatrol ( igy valentin napra )

Szláven volt ugye a "cuki fiu " akit Kata imádott Fazekas mg közölte hogy egy gyilkos ( kinek is ilett igaza)

Szlávenék nyerésre állna még mindig, és ezzel a gyerek sztorival ugye csapdába lehet őket hozni. Szlávennek hosszu távon a Diával valo kapcsolata érdekes lesz, hiszen Dia miatt akart elválni. A szerelem miatt vállalt be elég nagy veszélyt,mozgat meg szálakat ami mindenre hatással van és itt nem lehet Szlávennek hibáznia. Jo hogy van Jodi aki nem engedi ezt ( ugye Kata nem hallgatott rá és hova jutott, igaz Katát a végén Jodi ütötte ki szerintem mert már inkább ártott mint használt. )

Amugy én ha például forgatokönyviroként DIát szeretném kiütni, akkor tuti csinálnék egy kamu facebook vagy instagram profilt rajta boldog képeket Szláven-Olgával plusz gyerkőccel és akkor Dia totál kiroborulna és kivágná Szlávent. Hiszen ő nem egy okos szereplő, ezért minden kiposzolt kislányos képnél kiakadna, nem sejtené hogy az egész egy ordatlan nagy kamu, hogy befolyásolják és hogy otthagyja Szlávent. Persze ha Dia okos karakter lenne, akkor meglátná a képeket duzzogna egyet és azt azt mondaná: nem reagálok nem kommentelem, nem huzom fel rajta magam, nem táplálom ezt az energiát hanem tudom, hogy ez egy nagyon nagy csapda, és jo hogy felnőttem és ezt észrevettem- vagy valami hasonlot aztán meg amikor kell visszaadná a kedvességet Olgának vagy aki szivatja.

Diának muszály felnőnie ehhez a kapcsolathoz ha igazán akarja, de én inkább el tudom képzelni hogy MArlenkát Szláven neveli mint Dia, Ezt Napraforgo is irta. Ha Dia mondjuk egy dörzsöltebb 30-as karakter lenne aki okos lenne és felismerné hogy hol van csapda akkor működhetne, de Szláven mellé vagy nem kell nő, vagy egy okosabb nő kéne ( pl: aki mint Jodi nem minden gombnyomásra ugrik. és borul ki. )

és Dia még nem tud a gyerekről mindig.

Diának amugy most azt kéne csinálnia ( ha rám hallgatna ) hogy picit békén hagyja Szlávent és várja hogy magátol meséljen dolgokat és hogy ez az Olga ügyben legyen fejlemény. Ha Dia nem ismeri fel hogy csomo mindent azért titkolnak előtte mert ezzel védi meg Szláven akkor nem fog működni köztük a dolog hosszu távon ( szerintem már most sem működik)

Dia volt a legcukibb karakter de most egy idegbeteg pi... hasonlit. Szlávenért kár igy tönkremennie, annyira nem jo pasi ráadásul nagyon nehéz terheket cipel Szláven.

Várhato folytatás: Dia és Szláven szétmennek és Szláven neveli a lányát egyedül vagy Olgával vagy vmi uj nővel. Diának ez sok lesz főleg ha megint elrabolják

( akartam képet berakni de a gépem se akar kettöjükről közöse csinálni, igy kép nélkül megy a kommentár.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 13:25:12 4/10 Előzmény Kuttyánszki
(11142/18030)
Ugyan, ez csak találgatás, de én nem hiszek benne.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 13:23:24 4/10 Előzmény amira_daaa
(11141/18030)
Eddig Goránt véltük Mónika apjának, elvégre Goránt lehetett látni Tibiék anyjával a fényképen. Bogdánról még semmit nem tudunk, sem a korát, sem semmi egebet, csak azt, hogy Gorán alvezére volt és egykor összevesztek.hogy Mónikához köze lenne, azt most hallom először, tőled. taláán kevered a kát fickót?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:22:22 9/10
(11140/18030)
megnéztem a második rész elejét

ott világosan elmondja Kálmán: ha nem birja ki valaki lent akkor az egyletre száll apénz. Az elején elmondta burkoltan hogy akkor az övé.

3/10
Kuttyánszki 2020 febr. 14. - 13:21:00 3/10 Előzmény napraforgó
(11139/18030)
Tegnap nem láttam.
Mi az, hogy Joli egyetlen fia... Szláven a Joli fia ?

A pukkancs Dia..Na igen, ez a legtalálóbb. Egy idegesítően pötyörgő beszédű, pattogó, akaratos, erőszakos kis pukkancs. Abba bele se gondolok, nem akarok alpári lenni,..hogy mennyire nem illenek össze, a nagydarab Szláven és a derekáig érő kis mitugrász csaj,.. Pl. az ágyban SEM.
svejci 2020 febr. 14. - 13:17:41
(11138/18030)
az egyleti tagok még mindig abban a hiszemben vannak, hogy az egylet csak akkor örököl, ha az összes Szappanos-leszármazott kiesik, a Kata önkéntes távozásával megcsillanó 102 (?) millióról nem tudnak. Ráadásul Marosi tudatosan nem siet ezirányú értesítésükkel.

Tomika felvilágosította Danifőnököt, és ő beszélt az anyjával, hogy vegyék be a csapatba...
Biztosan megkérdezte Zsóka, hogy miért....., és a kisfia elmesélte neki, mit hallott.....
Szerintem!
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 14. - 13:14:44 4/10
(11137/18030)
A ctrl s-t nem ismertem, a többit igen, tőled tanultam meg a ctrl a-t és z-t is , na meg a szöveges dokumentum előhivását az asztalról. Ez oké, de valami miatt a laptopom időnként önállósitja magát. Néha nyomtatni akar (nincs is nyomtatóm), máskor meg csak úgy töröl.. Eddig a Ctrl z-vel visszahoztam a szöveget, de tegnap épp a ctrl a törölt ki mindent és a z sem működött. Beirogatta, hogy zzz, annyi.
Nemigen értem én a működését. Néha ráfogom, hogy biztos hozzáértem valamihez, amihez nem kellett volna, de sokszor még erre sem foghatom az önfejűsködését.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:02:34 9/10
(11136/18030)
Miközben az örökségből szinte bárki kaphat.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 13:01:59 9/10
(11135/18030)
Azért Jodi megy mert ő dörzsölt nő, ami azt jelenti hogy nem ugrik bele minden csapdába. Pl a kislány egy elég nagy csapda ugye Marosiéktol hogy kibujjon a szög zsákbol vagy valami hasonlo ugye ( bár nem ugy tünik) de ezzel az elrablással Olga és mögötte Bogdán(Marlenka-bébiszitter-Monica várhato apja), szoval ők állnak nyerésre. Eltünt Olga kis szereplőnek tünik mégis fontos és mennyi szálat megmozgatott.

4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 12:51:40 4/10 Előzmény amira_daaa
(11134/18030)
Én hajlok rá, hogy Szláven nem tudott a gyerekről, pont azért mondta a videó hatására, hogy most azonnal kimegyek, megkeresem Olgát és megölöm!
Ez akkor indokolt, mármint a kifakadás, és nem a megölés konkrétan, ha Olga eltitkolta előle a gyerekét.
Persze Olga eltitkolhatta más okból is, pl. nem Szlávené a gyerek!

Dia vacsorára várta Szlávent, Sanyit is elküldte hazulról. Ezek után, ha Szláven nem ment el és még csak hihetően ki sem mentette magát, hát az a kis pukkancs Dia biztos cirkuszt rendezett volna. De oly nyugodtan fodrászolgatta Zsókát és még a hülyeségeit is hallgatta.
Azt meg nem tudom elképzelni, hogy Szláven elment a vacsorára, aztán megköszönte és hazament a kutyaóljába.

Azt sem nagyon hiszem, hogyJolika hagyná, hogy az egyetlen fia egy fűtetlen fabódéban lakjon, amikor van a házában üres szoba.
Hogy esetleg Kálmán fia valaki mástól, egy szerb nőtől? Ezt még tán meg lehetne etetni veünk, habár Szláven azt mesélte Diának, hogy az apja szerb, anyja horvát, és magyar környezetben nőtt fel, igy mindhárom nyelven beszé.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 12:50:46 9/10
(11133/18030)
Igen valami hasonlo lehet a felállás.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 10:06:05 9/10 Előzmény napraforgó
(11132/18030)
Ha Szláven a fia, akkor lehetett Bogdántol vagy Gorántol is nemcsak Kálmántol. De várhato fordulat hogy a kislány valamilyen uton modon az unokája Jodinak.

Vannak programok pl Word vagy jegyzettömb beleirod amit akarsz és aztán átmásolod ide tuti menni fog.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 10:03:54 9/10 Előzmény Lambada
(11131/18030)
pedig készülj Jodibol most több lesz. Vali és TT meg oké hogy szeretik egymást de ez a nagy ömlengés eléggé sok volt ( mi mondjuk jot nevettük rajta )