Netricho 2009 okt. 14. - 20:51:23
(139/359)
Megunhatatlan...nem rég láttam már vagy 8-adjára de asszem meglesz 9-ére is :D
10/10
unisol1 2009 okt. 14. - 18:07:47 10/10
(138/359)
Hát igen, a 4.-nek a legnagyobb baja az a 12 év. Mert bár igaz, hogy a 3. jóval másabb, örültem volna hasonló témának, mint az elõzõek, de (bár a 3-ból uccsó helyen van nálam) így is nagyon ász! A 4. tényleg nagyon más, sima akciófilmnek überkirály, de DH-tól többet vártam! Azért szeretem! Tervezem negyedjére is nézni hamarosan... Leginkább angolul, bár legutóbb is úgy láttam...
10/10
unisol1 2009 okt. 14. - 11:14:38 10/10
(137/359)
Igen. De érdekes, hogy az 1. rész új szonronjában van 1 mondat, ami durvábbra (de sokkal jobbra )sikeredett! Mondjuk ott fõleg gondolom a más hag volt márvadó, de finomabb is lett a szöveg, kivéve:
Eredeti: "Ez Kalifornia!"
Dörner: "K.rva Kalifornia!"
A 3.-at tényleg lebutították, a 4. butának született! :-( Abból meg kellett volna akkor már DVD-re csinálni egyet, mondjuk dual audio, és menübe megkérdezi, hogy elmúltál-e 17 (18), aztán persze igen, és mehet a durvább! (Persze tom, hogy hülyeséget írok, de jól "hangzik"). De a gyökereknél van a gáz, eredetileg is PG-13-lett sajnos (marhára köszi!) Bémeg így is 10 évesen néztem ar "R" besorolásít, oké, a fegyvereket szeretem, de nem vok pszichopata tõle...
10/10
unisol1 2009 okt. 06. - 20:50:03 10/10
(136/359)
Így van! A Dörneres sem rossz, sõt, ráadásul Õ a legjobb hangja Bruce-nak, de az eredeti szinkronnal is láttam vagy 10-szer, szal úgy megszoktam, és azzal szerettem meg! A szinkronhangok.hu-n össze lehet hasonlítani bizonyos mondatokat a 2 hanggal!

Amúgy tök jó, hogy az eredetivel nyomják, mert mikor megvettem a DVD-t, szidtam mindent, hogy a Dörneres van rajta (csak)! Már a régi VHS-rõl akartam áttenni valahogy. De ma felveszem így, és hát a bolti DVD csak jobb, de ezzel is meg akarom majd nézni! Szóval, aki látta ezzel az eredei hanggal, az nem fikázza, aki a Dörnerest veszi eredetinek (lásd lejjebb...) az meg persze igen! Érdekes, hogy a 2. rész megfelelt a "kedves" retekklubnak Szakácsi Sándorral (R.I.P.), a 3. Dörneres volt eredetileg is, de mégis újat kellett csinálni (szintén vele)! Hah, a retek új szinket csinál majd a 4.-nek is? Már várom. (@{#&^~`°²ÿ)
7/10
King Diamond 2009 aug. 27. - 22:30:48 7/10
(135/359)
Jó, hogy az HBO leadja egymás után a Die Hard 4 részét. Nem volt rossz újranézni az elsõ részt, habár nem sok mindenre emlékeztem már belõle. Tetszett, de szerintem kicsit hosszú lett. Én se értem, hogy miért nem Dörner György volt Willis szinkronhangja, fõleg akkor, ha az eredeti szinkronban õ volt az, mint elõttem írták. Alan Rickmant elõször fel sem ismertem így szakállal. Holnap megnézem a második részét is újra.
7/10
10/10
James Dean 2009 aug. 27. - 20:13:20 10/10
(134/359)
Na mi van??!! Valakinek nem tetszett az eredeti - és mellesleg hibátlanul eltalált - szinkron, és egy ilyen kapahangot nyomtak Mclane alá????!!!

Hát ezt bebukta az HBO, mert én ÍGY ezt nem vagyok hajlandó megnézni.

Ezer grat az illetékes fõostobának.
Quantumleap 2009 aug. 19. - 06:26:13
(133/359)
Hát, igen én is Vass Gábor párti vagyok ezügyben. Az HBO most úgy tudom, avval nyomja, hálistennek.
Cthulhu Dawn 2009 aug. 18. - 18:53:40 Előzmény BonFire
(132/359)
"Ezek azt hiszik, hogy minden német (meg orosz) szõke. "

Mert (majdnem) minden német szõke.:-D Amúgy az a 2 szõke a 1x németbõl szerintem nem tragédia.
10/10
sogor.ildiko@freemail.hu 2009 aug. 08. - 20:23:30 10/10
(131/359)
Ezt a filmet is nagyon szeretem,a kedvencek közt van,nálam 10-bõl 10-et ér minden része!

Kérem adják le - Az utolsó akcióhõs - címû filmet, magyar szinkronnal!

Köszi
Neerson 2009 aug. 04. - 01:48:32 Előzmény Abidi
(130/359)
kiélveztem a hbo vágatlant....rtlklub...ha nem venném észre a kivágásokat még azt mondanám oké..
Abidi 2009 aug. 03. - 17:33:31
(129/359)
valóban uncsi már, adhatnák már végre a 2. részt is.
10/10
Nordzsi 2009 júl. 01. - 17:52:04 10/10
(128/359)
Nagy film csak, már uncsi, annyi adón volt már.
10/10
deadscott 2009 jún. 15. - 22:56:40 10/10
(127/359)
klasszikus! :) ment a 10 pont
PaulAnka: köszi az infókat
Csonger 2009 márc. 30. - 09:55:30
(126/359)
Oké, már vágom :)
Csonger 2009 márc. 28. - 13:50:26
(125/359)
Elõbb ezt írod:

"Richard Gere-t gondolták elõször John McClane szerepére, majd Don Johnson és Richard Dean Anderson neve is felmerült, de õket hamar elvetették."

Majd pár sorral lejjebb ezt:

"Bruce Willis az ötödik döntés volt a fõszerepet illetõen. Eredetileg Arnold Schwarzeneggert kérték fel, azután Sylvester Stallonet , Burt Reynoldsot , majd Richard Geret."

Most akkor hogy van ez?? Hányadik jelölt volt Willis és kikre gondoltak elõször?
Quantumleap 2009 márc. 25. - 15:23:36
(124/359)
Akkor már Simont is írré kellett volna változtatniuk, itt a baki.
Quantumleap 2009 márc. 24. - 16:57:17
(123/359)
A németes verziót alapból hülyeségnek tartom. De azt nem értem, hogy miért jött ki furán a harmadik részben, hogy testvérek.
poth18 2009 márc. 15. - 10:23:22
(122/359)
Szerintem meg kivételesen jó volt a mûsor. Bár britni szpirsszel indult, de azért a másik adón volt egy jó film párhuzamosan a Die Harddal, A nehéz idõk. Szóval én jót kapcsolgattam tegnap :)
CsengoZoli 2009 márc. 15. - 00:24:40
(121/359)
Senki nem mondta,nem is néztem meg, csak odakapcsoltam,de láttam ,hogy ez a 80-as évekbeli amerikai híg fos megy,amit sokadjára adnak és elkapcsoltam.
De azért köszi az életvezetési tanácsokat,ha majd unatkozok,te leszel az elsõ akinek írok,hogy mit csináljak :)
10/10
acidphase 2009 márc. 15. - 00:09:24 10/10
(120/359)
ja en is csengettyu ur irására reagáltam, csak nem idéztem :) de látom megelöztek :P