Téma: Dragon Ball Z

ulqui11 2013 okt. 21. - 17:17:06
(841/961)
Ez a Namek saga ezekkel az isteni aláfestõ zenékkel...még így 20 éves fejjel is érzem az izgalmat,ahogy Freeza kiegedi az erejét,mintha csak Gohanék mellett állnék. XD
Hihetetlen kult anime. :D

A szinkronhoz meg hozzászólva,azért elég kezdetleges volt még ekkor ez az anime mûfaj itt magyarországon,ráadásul nem is a legjobb forrásból csinálták,bocsássunk meg nekik,még ha tényleg szörnyû is egy-két helyen. XD
De azért azt el kell ismerni,hogy a szinkronhangokban nagyon eltalálták a srácok a szisztémát,Piccolo magyar hangja máig a kedvencem,sztem még az eredetit is lepipálja. : )
robicsek2 2013 okt. 20. - 16:26:56
(840/961)
ÁÁ rémes hogy milyen hibákat követtek el. 2 hetes kihagyás után álltak neki csinálni egy újabb részt ? Mert azért azt elég nehéz lenne elfelejteni hogy Goku testében most Zsinö van, erre az elözzö rész tartalma bemutatónál, Elkezdi Kame Hame Lippai László hangján :)))

Biztos nem voltak hozzá szokva az ilyen váratlan eseményekkel teli sorozathoz :)))
robicsek2 2013 okt. 19. - 23:13:14
(839/961)
Most vagy lemaradtam, vagy tényleg maguktól jöttek rá Krilinék az ellenségek neveire ? Fõleg a Francia neveikre ? :P
robicsek2 2013 okt. 15. - 12:07:50
(838/961)
robicsek2 2013 okt. 13. - 15:31:45
(837/961)
Akkor csak az R csabai szolgáltató ilyen bunkó.
10/10
goreking 2013 okt. 13. - 14:58:54 10/10
(836/961)
igy igaz,én tegnap este is néztem az animax ot :),ja és még azt is mg cáfolnám hogy az animax hoz a t-home nál kell box,nekem sincs,és még is van animax om.Vagyis itt Szegeden,én így tudom nézni
omen21 2013 okt. 13. - 11:39:06
(835/961)
Hallod, iszonyúan tájékozatlan vagy. A+ után jött az Animax, ami még most is fut.
omen21 2013 okt. 13. - 11:22:29
(834/961)
Már bocs, de miért lenne mûsorújsága egy megszûnt csatornának?
Tájékozódj, légy szíves!
http://tv.animare.hu/default.aspx?channel=102
robicsek2 2013 okt. 13. - 08:40:44
(833/961)
Hát ez egészen érdekes mert tegnap is néztem ameddig a T-HOM átt nem váltott .
Szerintem te kevered, megint.
robicsek2 2013 okt. 12. - 20:21:23
(832/961)
Na tessék ennek mi értelme van ? Vége van a Minimaxnak, Jön az Animax, erre 20:10 kor leállítják és csak a müsórszünetett látni. Sok értelme van ennek, akkor meg legalább pontosan az Minimax befejeztével állítanák le.
Ezért nem bírom a T-hom ot, Nõvéreméknél a sima analógon bejön minden olyan amihez itt nekünk már box kell. :(
robicsek2 2013 okt. 12. - 20:06:35
(831/961)
Ne csodálkozzanak ha nincs nézõ ez a KIari mekkora egy ..... Ha valami normálisat adnának.
robicsek2 2013 okt. 12. - 20:03:05
(830/961)
Most is van Animax !
robicsek2 2013 okt. 12. - 15:56:13
(829/961)
Miért nem tekinted animének ? ??? Ezek animék. Azért mert egy Amcsi képregényt dolgoznak fel még animék. Nem a filmekre gondolok.
offtopic
robicsek2 2013 okt. 12. - 15:29:39
(828/961)
Rozsomák, X-man
robicsek2 2013 okt. 12. - 15:07:11
(827/961)
Amúgy marhára örülök mert pont addigra szûnik meg mire nyáron átváltanánk DIGI-re és analogon is bejönne a ANIMAX. Mert a bunkó T-HOM Minimax végeztével kb 2 percig mutatja az Anmiax adását, aztán jön az adás szünet.
robicsek2 2013 okt. 12. - 14:53:50
(826/961)
m2: A "kampány", hogy adjanak este animéket. Az m2 kijelentette, hogy erõszakmentes mûsorokat fognak vetíteni, kizárólag európai és amerikai tartalmakat, a Kika tévé felépítését célozták meg, ebbe nem fér bele az anime, ezt sem fogták fel. Az egy dolog, hogy adnak olyan globális animéket, mint a Willy Fogg, Zorro, Sherlock Holmes, Kolumbusz Kristóf, de ezeket mind európainak könyvelik el. Ilyen alapon lehet még Titokzatos aranyvárosok, Barbapapa, Robin Hood. Ezek is animék, de a többség nyilván nem ilyen címekre gondolt, amikor e-maileket írtak."

Ezt én se értettem hogy egyesek tényleg azt gondolják hogy pont az M2 fog esetleg Attack on Titan-t adni ? :))
Én speciel általában mindig is olyat kértem tõlük amit már anno adtak régen.
Kalandok Oz földjén, Hófehérke,Kis hercegnõ,
VIasat-tól : Sindbád kalandjai, Viki a viking,
Minimax: Alfréd a kacsa,

És ezeken kívül még olyat ami szerintem bõven bele férne a mûsor kínálatba PL a Lupin III (Rupan Sansei) sorozatok ( Ennek a sorozatnak a movijai közül régen kiadták vhs en a Babilon kincsét (Legalábbis ennyirõl tudunk) Aztán a Animax megcsinálta a Cagliostro kastélya-t), STB. Fõleg a régebbi animékre van lehetõség szerintem is. ( És ez nekem meg is felelne)

Animéken kívül az M2 adhatna még ilyeneket,
Hol van Vili(Valli) (RTL röl-) Spiru és Fantázio ( Spirou et Fantasio) Tintin-t minden mennyiségben, állítólag valami fognak is adni. Tintinhez hasonló sorozat Balke és Mortimer (Blake et Mortimer)

Most meg elkezdték adni a Arsene Lupin francia kanadai animácios sorozatot. Ez is valami


One Piece : Talán a Viasat bevállalná ki tudja, de ha bele gondolok hogy ott is némelyik sorozatnál milyen vágások mentek, elfordulhat hogy a 4KIDS változatot vásárolnák meg mert azt az amcsik átpreparlták, de ha tényleg azt szereznék be akkor én nem hiszem hogy nézném mert az a OP meggyalázása. Ha valakit érdekel, írja be a googléba és meglátja mit müveltek vele.
robicsek2 2013 okt. 12. - 14:30:03
(825/961)
Pont fordítva !
Marvin02 2013 okt. 12. - 11:16:04
(824/961)
Nem értem a cinizmusod. Azt talán tudtad, hogy lesz DBZ? Na ugye, hogy nem. Ha meglehet venni Magyarországra, és meg lehet, semmi akadálya nincs. Csupán akarás kérdése. Az a naivitás, ami egynémely oldalon megy.
Példa:
Animax: Már 1 éve nyilvánvaló volt, hogy meg fog szûnni. Ennyi idõ kellett, hogy az emberek felfogják ezt.
m2: A "kampány", hogy adjanak este animéket. Az m2 kijelentette, hogy erõszakmentes mûsorokat fognak vetíteni, kizárólag európai és amerikai tartalmakat, a Kika tévé felépítését célozták meg, ebbe nem fér bele az anime, ezt sem fogták fel. Az egy dolog, hogy adnak olyan globális animéket, mint a Willy Fogg, Zorro, Sherlock Holmes, Kolumbusz Kristóf, de ezeket mind európainak könyvelik el. Ilyen alapon lehet még Titokzatos aranyvárosok, Barbapapa, Robin Hood. Ezek is animék, de a többség nyilván nem ilyen címekre gondolt, amikor e-maileket írtak.
RTL Klub: Amikor az egyik InuYasha fan minden bejelentéshez odabiggyeszti, hogy de hát az InuYasha meg azt mért nem. Azért nem, mert ezer éve lejárt a joga. InuYasha volt, nincs, nem lesz. Ez a gyerekes hiszti egy rajzfilmsorozatért kezd olyan lenni, mintha én még mindig az rtl-t bombáznám, hogy de hát a Sailor Moon és a Pokémon nem lett befejezve. Azért, mert ott ment egyszer valamikor, nyilvánvaló, hogy már nem foglalkoznak vele. A csatorna dönti el miket adnak, nem a nézõk.

A viasat csomagban vásárol. Mostanra lassan kimerítették azt a pakkot, amiben a Texas királyai, Allen Gregory, Dan vs. vannak. A DBZ-t a Plus License-tõl szerezték. Nyilván a címeket is nézik. Azok közül a One Piece és a Sailor Moon húzónév lehet a csatorna portfóliójában, így nem elképzelhetetlen, hogy legyen. Olyan hosszúságú sorozatokról van szó, amikkel 2020-ig is bõven ellennének.

Ha kiszámolod: A DBZ 2014. március elején fog befejezõdni. Ha ezután megismétlik min. 2x ugyanebben a tempóban, akkor 2015. januárig elvannak vele. Ha elkezdik adni a Dragonball-t napi kettõvel azzal is elvannak 3 hónapig, plusz megismétlik még párszor. Tehát csak a DB-sorozatokkal 2016-ig ki tudják tölteni a mûsoridõt. Közben ismételni fogják még a mostani premier-animációkat is, szóval ez igen csak finom becslés. Ha a Sailor Moon-t is elveszi, azzal további két évre biztosítják magukat, a One Piece-szel meg jó 4-5 évig ellennének. Még akkor is hosszútávú a vásárlás, ha egy idõben menne mind a 4 cím. ;)
Marvin02 2013 okt. 12. - 10:53:24
(823/961)
Andro, ezek tények: 2. évad 55 rész, vagyis lemegy a 107. részig. Utána 3. évad 87 rész, vagyis lemegy a 194. részig. Ezután már csak a Buu Saga maradt. Elõbb számolni tanulj meg, utána okoskodj. Majd a 4. évadot is bejelentik idõvel, de az még odébb van.

Cell-nek Balázsi Gyula a hangja már a legelsõ résztõl, nem tudom hogy hallottad nõnek. :)
robicsek2 2013 okt. 10. - 17:36:13
(822/961)
A mai részben felfedeztem egy bakit Az elõzõ részben a zöld szörny legyõzte Vegitá-t . Most meg a Sárga Alien szörny ment körútra, meglátta a lerombolt falut. megnézte mi történt, erre bevágták azt a rész mikor vegitának még semmi baja, ép a páncéla, és bedobja a vízbe a kristálygömböt. Aztán a zöld szörny visszamegy Vegitáért, és láthatjuk hogy az ki van ütve :PP