Téma: Dragon Ball Z

boom47 2014 febr. 15. - 21:21:54
(881/961)
Nincs saját topicja (?!?), de itt már volt szó róla, mert szerettük:

SAILOR MOON.

De azt tudtátok-e, hogy volt egy USA remake-je a sorozatnak? Legalábbis egy unreleased pilot erejéig? Aminek viszont kiszórták promo céllal az intróját?
Sose láttatok még ilyet!
http://www.youtube.com/watch?v=udId1PJckhA
BigBrother 2014 febr. 03. - 16:50:58
(880/961)
Úgy látszik kicsit megkavarták a mûsorrendet...
10/10
Bone88 2014 jan. 05. - 16:42:54 10/10 Előzmény robicsek2
(879/961)
"De ez nem is baj, és nem feltétlenül a te véleményed a helytálló, de az enyém sem."

Pontosan, fogalmad nincs róla mirõl beszélsz. Vannak "valós" adatok, amit természetesen Toriyama adott meg. Csak használni kéne a google-t...
robicsek2 2014 jan. 04. - 13:17:46
(878/961)
Épp ezt mondom! Nem azt mondtam hogy Goku hibája.
robicsek2 2014 jan. 04. - 13:14:06
(877/961)
Most már nagyon kíváncsi vagyok erre a oldalra. Amúgy , senki nem mondta hogy minden jól van elrendezve az animében , de változtatva már úgysem lesz. Alkonyatot meg inkább ne emlegessük, azt meghagyom neked és a tinilányoknak ! :)

"akiknek volt alkalma interjúkat olvasni és találkozókon kérdezni az alkotóktól. Szóval, ha azt írják, hogy SSj3 Gokunak 399 000 000 000 az ereje, akkor annyi az annyi."

Ha annyira fontosak lettek volna a számok, akkor nagyobb hangsut fektetnek rá,, de az alkotok is rájöttek hogy mindig van egy erõsebb, és Goku-ék is mindig fejlõdnek így nem lehet a végtelenig irkálni plusz felesleges is, ,elég annyi hogy elkepesztõ erejûek, a halandóknak felfoghatatlanul.

Tehát tök jó hogy ott mondtak nekik hasra ütés szerûen egy nagy számot. Mint mondtam engem hidegen hagynak a számok, amúgy is ideig érvényesek, mert Goku és ellenségei mindig fejlõdnek. Pl sokan a GT-t már nem tartják igazi dbd nek, és nekik a z-vel vége is van, de Goku a GTben sokkal erõsebb szóval még ott is lehetne tovább számolgatni, plusz a db örök !!! :)

Azon felül nem ismerem a készítõket személyesen, de elképzelem hogy õket se a harci egységek izgatták, csak mondtak valamit hogy kábé ennyi lehetett.

Tehát idõ után a sok nullát látva a ti agyatok is felrobbanna akárcsak a harci egység merõk :) Én ezennel a magam részõról záróm a társalgást, mert nem egyezik a véleményünk. De ez nem is baj, és nem feltétlenül a te véleményed a helytálló, de az enyém sem.


Amúgy egy kérdés, te milyen ismerkedést képzelnél el a DB ben ? Fojton harcolniuk kell és megmenteni a földet. Csodálom hogy van idejük néha valami másra :) Én speciel örültem volna több béke idõs, résznek is, de mások meg azért panaszkodtak volna. (Persze nem a Gohanos galaktikus hõs féle baromságokra gondolok)
zOli897 2014 jan. 04. - 11:44:15
(876/961)
1. Én nem hõzöngök, csak leírtam a véleményem Videlrõl. De ha neked így bejön az, hogy egy unalmas csaj nulla ismeretség után rögtön beleszeret valakibe és hozzá akar menni, csak, mert a srácnak emberfeletti képességei vannak, akkor ajánlom az Alkonyat szériát. Imádni fogod.

2. A honlapot nyilván hozzábbértõ emberek szerkesztik, akiknek volt alkalma interjúkat olvasni és találkozókon kérdezni az alkotóktól. Szóval, ha azt írják, hogy SSj3 Gokunak 399 000 000 000 az ereje, akkor annyi az annyi.
10/10
koraantonio 2014 jan. 04. - 01:54:31 10/10 Előzmény robicsek2
(875/961)
Hogy lett volna egy kozos programuk? -.-
robicsek2 2014 jan. 03. - 13:37:07
(874/961)
Bevallom a mangát még nem néztem végig, de kíváncsi leszek hogy hol irkálnak benne harci kapacitásokat egységeket, maksz a Sanjyn részeknél, de ott is idõvel leállnak vele, és én úgy tudóm ebbõl vezetgetnek vissza a régebbi szereplõk harci egységére, de ezt csak becslés nem reális érték. Hiába jó matekosok, akkor se tudhatják hogy pontosan mennyi, csak annyit tudtak hogy , Csicsié, Gokuénál, Krilin-énél, Picolo-énál, Jamcsáénál gyengébb.

Azért pazarolnak Videl-re annyi idõt, mert azért hogy nézne már ki az hogy megismeri a suliban, aztán már rögtön csak annyit látunk hogy elvette feleségül. Igaz C18 és Krilin röl se mutattak sokat, ( Pl hogy jöttek össze, ( de az direkt a csattanó miatt, hogy ki gondolta volna :) Hiába hõzöngsz ellenük Toriyama mester így látta jónak, tehát az döntése. Engem felönt fejjel jobban bosszant hogy mennyi hülyeséget hordanak össze a szinkronban hála a Franciáknak.
De volt nem kevés baki ami szerintem csak figyelmetlenségöl történt.
zOli897 2014 jan. 03. - 11:14:17 Előzmény robicsek2
(873/961)
Emberi viszonylatban is gyengék. A sima Dragon Ballos Harcmûvészeti Nagytornán már a selejtezõkben kiestek volna. És ja, ezért idegesítõek és feleslegesek. Mr Satant berakták poénforrásnak, ami jó is, de inkább Zseniális Teknõs, mint õ. Videlnek még ennyi szerepe sincs és még is több szóhoz jut nála sokkal jobb karaktereknél.

Egyébként a harci kapacitások fent vannak a dragon ball wikia oldalán, vagy egy vegito1089 nevû felhasználó feltöltötte az összeset youtube-ra a manga és az anime alapján.
robicsek2 2014 jan. 02. - 23:19:19 Előzmény zOli897
(872/961)
Nem értek egyet ! MR Satan tényleg elég nagy tróger, de a lányával nincsen semmi probléma. Az a gondod hogy gyenge ? Emberi viszonylatban nem gyenge, csak nem találkozott még nála erõsebbel ezért is nincs fogalma arról, hogy lehetne erõsebb is. Amúgy hagyjuk már ezeket a kapacitásokat, honnan veszitek, ezeket nem lehet biztosan megmondani szóval hanyagoljuk. Videllel nincs semmi baj, kész csoda hogy ilyen apa mellet nem lett rosszabb.
( amúgy meg most hogy rájött hogy Goghan jóval erõsebb nála, na meg arra hogy nem az apja gyõzte le Cell-t már máshogy viselkedik, megjelent a nõi gyengéd oldala, Beleesett Gohanba :) Elkezdi "apám inkább életmûvész" :PPPPP

Na de gohan is elég elfuserált kölök :) Kiröhögte a különleges alakulat mozdulatait, aztán nem átvette õket ? De még trébben csinálja :) Nem csoda hisz az apjával alig találkozott egész életében :) Mindig csak harcok alatt, azon kívül csak egyszer volt egy közös horgászatuk :)
zOli897 2014 jan. 01. - 13:13:10 Előzmény robicsek2
(871/961)
Chi Chinek vannak jó tulajdonságai, például magas a harci kapacitása. Kislányként 37, felnõttként pedig már 68, míg a semmirevaló Videlnek csak szánalomra méltó 26. Õt és a kókler apját egy masenkoval kellett volna eltörölni a föld színérõl. De azzal is beértem, hogy Spopovich jól elverte, így végleg visszavett az arcából.

Amúgy nem utálom a nõi karaktereket, ellenkezõleg. Megnéznék egy olyan epizódot amiben csak ifjú Sátán, Vegeta és C-18 szerepel. A szövegíróknak nem lenne sok munkájuk, de biztos vicces rész volna.

Vagy szívesen látnám ahogy Bulla Ssj2-vé alakul, sõt még Goku anyjára is kíváncsi vagyok. Bár, remélem Raditz nem tõle örökölte a külsejét.

Launcht is kedveltem, de õt kiírták a sorozatból, mert Tien Shinhan valószínûleg meleg :P
C$@ß! 2014 jan. 01. - 09:12:21 Előzmény sandros5000
(870/961)
Milyen lazán gyõzte már le azt a dagadtat :)
robicsek2 2013 dec. 31. - 10:24:14 Előzmény zOli897
(869/961)
Én azt a filmet nem tekintem bele a történetbe, inkább egy amolyan másik dimenziós történet.
Mivel az eleve lehetetlené teszi a GT-t

Lehet hogy hisztisek, de szerintem igazi vadmacskák lehetnek az ágyban :) Amúgy meg az alárendelt szerepbe épp Gokuék hagyják belekényszeríteni magukat, hiába marha erõsek, attól még az asszony hordja a nadrágot, ( kivétel néhány esett, mikor gokunak leszáll a töke :)) Amúgy ez nem zavarja õket , különben nem ilyen nõket vettek volna el, jó Goku együgyû, öt bele tudta kényszeríteni Chi Chi, de Gohan azért eszesebb, ök közösen döntöttek.

Én az összes nõi karaktert szeretem. Amúgy akkor mit szólsz Lunch-hóz ? :PPP
sandros5000 2013 dec. 25. - 21:25:09
(868/961)
Szerintem Krillin-nek voltak/vannak a legjobb csaja(i), C18 Liptai Klaudia hangjával nagyon bejött.
Chi Chi és Vidal tényleg irritáló, de Bulma is jó karakter, bár annak ellenére hogy sokat nyafog és fél mindentõl, de azt el kell ismerni hogy õ az ész a csapatban, és Z-ben és a GT már egészen elviselhetõ, és tetszik mikor lehülyéz mindenkit.

Bár szerintem Krillin a király, szerintem a legsokoldalúbb karakter.
zOli897 2013 dec. 25. - 07:58:32
(867/961)
A Son család férfi tagjai nagyon rosszul választanak nõket (sõt nem is õk teszik, hanem a csajok akaszkodnak rájuk,így lesz Goku 40 évesen nagypapa). Mondom ezt úgy, hogy Vegeta sógornõje valami golyófejû kis "izé", Trunksnak meg az újra kislánnyá változott 41 éves Mai tetszik.
De mind jobb választás, mint a hisztis Chi Chi vagy az a nagyarcú, béna Videl :D
10/10
Bone88 2013 dec. 21. - 16:18:33 10/10
(866/961)
Mai részben már a buu saga alatti zene szólt. :)
Vrahno 2013 dec. 16. - 00:34:54 Előzmény goreking
(865/961)
Azért olyan réginek aligha nevezhetõ, a '90-es évek végére csak tudtak már jó szinkronokat csinálni. De nem is akarom nagyon fikázni a szinkronmunkát, elvégre mint oly sok más ország, mi is a gyalázatosan rossz francia szinkronból voltunk kénytelenek dolgozni. A legtöbb hiba tehát visszavezethetõ õrájuk.

Sõt, elnézve, hogy néhány más európai országban milyen borzadályokat mûveltek a szinkronnal, a mienk még egészen okésnak nevezhetõ.
10/10
goreking 2013 dec. 15. - 13:35:09 10/10
(864/961)
Meg ám,és nekem nagy újdonság is,mert én még ezeket a részeket,csak Angol,és Német nyelven láttam
10/10
goreking 2013 dec. 15. - 13:32:23 10/10 Előzmény Bone88
(863/961)
Figyelj,mit csodálkozol a szinkronon ?,mikor ez már nagyon régen készült,és ha nem tetszik nem kötelezõ ám nézni..
10/10
Bone88 2013 dec. 14. - 14:53:01 10/10 Előzmény jani 89
(862/961)
Felesleges szinkronról beszélni, szánalmasan béna. Az a legjobb mikor a kamehamet, napökölnek, meg villámnak meg anyám tudja még minek szinkronizáltak. Ha igazából tudni akarod a történetet hogy mi miért van, akkor eredeti nyelven kell megnézni feliratosan. Nagyon sok infót félrefordítottak, vagy csak kihagytak.