2/10
Bigpapa 2011 okt. 26. - 17:35:09 2/10
(360/640)
Most néztem meg online ezt a szart :) hû,de jó,hogy nem moziban. Errõl jót nem tudok írni,max a zene,ami jó volt benne.Vontatott,nem szerethetõ szereplõk,....mi a vége...?
Komolyan mondom,ezeket a filmeket szokták óvatosságból egybõl dvd-re kiadni.990Ft Tescoban.
Szeretem az elvont hangulatú filmeket,de akkor ne akciófilmnek írják,hanem lélektani drámának bassza meg! Azt hittem ez a Driver PSX játék adaptációja,a bemutatók alapján. Remélem,nem az volt :))))A 100 perc filmbõl max 12 perc akció volt,a többi melankolikus faszság.

2/10 a zene miatt 2-es,amúgy 1-es lenne.
neschooo 2011 okt. 22. - 11:17:48
(359/640)
Úgy szeretnék csupa szépet és jót írni errõl a filmrõl, amit már az elõzetesek és filmkritikák alapján nagyon vártam.
Nekem csalódás volt. Egyértelmûen Ryan Gosling és az õ kifejezõ tekintete és mozdulatai viszik el a hátán a filmet.
Elõször egyedül néztem meg, arra nem számítva, hogy egyes véres jeleneteknél a gyomrom is kifordul. Aztán a barátommal, de még így sem jött a katarzis. Nekem hiányoztak a párbeszédek, nagyon durvák voltak bizonyos jelenetek, és túl sejtelmes a vége.
Még egyszer nem nézném meg, de a film zenének, a városról készített gyönyörû magaslati képeknek és Ryan Goslingnak ismét egy naaaagy pirospont, nélkülük nagyon vérszegény film lenne.
Macskara 2011 okt. 22. - 08:15:30
(358/640)
a véleményed a filmrõl jobban untatott, mint a film, az biztos. Szörnyû ilyen ostobságot még csak végigolvasni is, nemhogy valaki ezt leírta!

sorry, de tényleg
leopard26 2011 okt. 22. - 03:43:00
(357/640)
tobbet hagyok moziban,mint amit lemezre koltok!az internetnek hala,legalabb elobb megtudom,mire szamithatok.
offtopic
zottyo534 2011 okt. 21. - 19:30:33
(356/640)
Azért, ha ingyen volt, akkor a minõségi kifogás azért nem túl elegáns...
leopard26 2011 okt. 21. - 18:17:08 Előzmény Macskara
(355/640)
lassan 9000-es film gyüjteményem van!tudok mihez viszonyítani,mit mibõl másoltak ki és hogy kell nézni egy filmet!Ez a film maga volt az unalom,értelme sok nem volt.Majdnemhogy tudnám hasonlítani a FALUhoz,de inkább nem hasonlítom,mert más tészta ,de a film alatt ugyanaz az érzés fogott el mindannyiunkat,mint a a az alatt a baromság alatt.A kikapcsoljuk vagy nézzük tovább,hátha történik valami érzés.de nem történt semmi,egy alap alvilági filmnek indult,de a közepére egy családcentrikus akármire figyelhettünk fel,majd a vége felé talán beindult volna,de ezeket a dolgokat láttuk már más filmben is.egy kutyulmány,értelmetlen,még jó hogy nem járok moziba hogy ilyenekre kidobjam a pénzemet.A fõhõs szenzációs,azt nem mondom hogy bármi gond lenne vele,de ez a értelmetlen történet,ami keveri a maffiát,az autóversenyzést,ami szinte nincs is a filmben:D még nem láttam!egy jó nagy átverésnek tûnik az egész,egy jó trailerrel,ami odabaszós volt,de nem azt kapjuk a pénzünkért, amit várunk.sajnálatos csalódás volt ez a film
Macskara 2011 okt. 21. - 11:35:13
(354/640)
hehe, micsoda gyikok vannak errefele! ertelmes hozzaszolasokkal..
Macskara 2011 okt. 21. - 11:01:09
(353/640)
filmevo = amit jo filmnek itel meg, az jo film, amit rossznak az rossz

hehe
offtopic
zottyo534 2011 okt. 20. - 22:20:07
(352/640)
Ennyi erõvel bárkit lehülyézhetsz az utcán, aztán, ha esetleg valaki felpofozna érte, abban biztosan számíthatsz rám, nem fogom az orrod alá dörgölni, hogy én szóltam.
leopard26 2011 okt. 20. - 22:03:51 Előzmény Macskara
(351/640)
eleg nagy filmevo vagyok,de ez a film iszonyat.vontatott,erdektelen,otlettelen
Macskara 2011 okt. 20. - 21:42:29 Előzmény zottyo534
(350/640)
Picit figyelmesebben olvassal legkozelebb es akkor elkerulod, hogy hogy hulyenek nezzenek.
Nem arrol van ugyanis szo, hogy 'van olyan hogy valakinek egyszeruen nem tetszik és kesz', hanem tok más dologrol.

btw, koszonom a gratulaciot, beallhatsz a sorba!
hehe, idiot!
offtopic
zottyo534 2011 okt. 20. - 13:21:38
(349/640)
Gratulálok a logikus következtetéshez, de valószínûbb, hogy akinek nem tetszik az nem hülye, hanem egyszerûen nem tetszik neki, aztán kész.
Macskara 2011 okt. 20. - 13:06:56
(348/640)
Szomoru olvasni ezt a sok oruletesen ostoba velemenyt..

Arrol az emberrol akinek errol a filmrol a lassusag jut eszebe, meg a silanysag, meg a gyenge szineszi alakitas, es tovabbi oriasi badarsagok, arrol az emberrol 1 dolog biztosan elmondhato: az intelligencia szintje nagyon alacsony es egesz egyszeruen nem ertette a filmet.

Egyertelmuen nagyon jol megcsinalt, osszerakott a film, szuper alakitasokkal.
offtopic
Tom Francesco 2011 okt. 20. - 07:24:45 Előzmény eszterlikesrain
(347/640)
Oké, nem tudom, mennyi a fõvárosban, vagy bárhol máshol az országban a mûvészmozi jegy. Nálunk (Székesfehérváron)kb a multiplex 1200 Ft, a mûvész mozi: 600 Ft. Én ebbõl indultam ki. A minõség szarabb ugyan, de nem látványokra építõ, lassú filmnél tökéletes ez is.
Noncsa 2011 okt. 19. - 13:43:49
(346/640)
Elfogultan vártam már jó pár hónapja, hogy megnézhessem (Gosling egyik kedvenc színészem), de szerencsére nem kellett csalódnom.
Régi típusú, magányos hõsös, kicsit szenvedõs, aztán felpörgõs, nagyon jó muzsikával - megjegyezném, hogy a kezdõ zene sokkal jobban illene lezáró zenének, annyira jó...
Bõvült a kedvenc film mappa!
leopard26 2011 okt. 17. - 22:28:00
(345/640)
ez a film egy gellert kapott lovedek.meg mindog nem tudni hova csapodik be
9/10
zsmonszter 2011 okt. 17. - 22:14:04 9/10
(344/640)
Nekem is nagyon bejött a film, de elismerem, hogy nagyon megosztó. Valakinek vagy bejön ez a "lassúság", van akinek nem. Mindenesetre emiatt a "lassúság" miatt ütnek igazán az akciójelenetek szerintem.
Ryan Gosling nagyon jól játszott, kevés azon fiatal színészhez tartozik, aki elõtt a tehetsége miatt van jövõ, és nemcsak azért, mert befutott valami kasszasikerrel (Orlando Bloom pl.)
A film zenéje pedig kiemelkedõ, nagyon megalapozza az egész hangulatot.
6/10
stomachh 2011 okt. 17. - 12:10:44 6/10
(343/640)
Sokaknak az "év filmje", imdb top250-ben, és egyéb remek kritikák alpján nálam nagyon várós volt ez a film.
Az a baj, hogy túl nagy várakozással indultam neki a megnézésének. Igazából nem rossz film ez, sõt örömmel végignéztem, de engem nem fogott meg. Kicsit olyan üresnek érzem. Nem értek azokkal sem egyet, akik szerint ez egy f.s, és azokkal sem, akik szerint ez egy bitang jó film (persz így most összevesztem a kommentelõk 90%-ával.) Vannak jó és vannak rossz oldalai is ennek a filmnek. Átlagolom, így nálam ez a film csak 6/10, és ezen már dobott a filmzene is (az nagyon tetszett!). Nem nézném meg még egyszer.
10/10
Morten 2011 okt. 16. - 10:29:36 10/10
(342/640)
nálam az év filmje...
érzõdik az hogy európai kéz készítette...
ezek a Dánok tudnak valamit:-)
egyszerûen fürdõztem az összes jelenetben...
a szinte végig lüktetõ feszültséggel teli monoton zene rengeteget tesz hozzá...
nem is beszélve a kameramozgásokról..és a színészi teljesítményrõl...
nagyon ott van!
végig söpör a filmen a fokozatosan erõsödõ feszültség...
csak ajánlani tudom azoknak akik nem csak a csihi puhi miatt néznek meg ilyen jellegû filmeket hanem keresik benne a mondanivalót is!
9/10
kirijima 2011 okt. 15. - 20:34:55 9/10 Előzmény Adresz27
(341/640)
Aztán nehogy meglepõdj, amikor Ryan Gosling nevével találkozni fogsz az Oscar jelöltek névsorában, mert erre elõzetesen igen jó esélyt látok, nem csak a magam véleményébõl kiindulva, hanem a kritikai fogadtatás alapján. Félre ne értsetek, nem vagyok egy Oscar fetisiszta, erõs fenntartással fogadom, de színészek esetén mégis csak értékmérõ, ha olyan hipergagyi lenne az alakítása, mint itt egyesek állítják, kötve hiszem, hogy egyáltalán felmerülne a neve ezzel kapcsolatban, de mindegy, biztos jobban értesz hozzá... Az eszköztelen, minimalista játék fogalma látom itt sokak elõtt egy misztérium... Nem véletlen ez a szótlanság és úgymond "faarcúság", ebbe a látszólag faék egyszerûségû (de mélyebbre tekintve korántsem az) karakterbe visz színt rengeteg apró gesztussal, pillantással, egyszerûen van egy jelenléte, súlya a vásznon, ehhez kell zsenialitás, nem a látványosan harsány, tucatkarakterek megformáláshoz. Na mindegy, szerintem úgyis hiába jártatom a szám, sztem csak szélmalomharc.