makailaci25 2012 jan. 24. - 08:40:35
(5/5)
Sajna, lemaradtam az elsõ részrõl, de az ismertetõben a logikai ellentmondások szúrtak szemet. A természet és az ember. Röviden gondolkodó eleink szerint ez a két kategória egy. Ez egy nagy barom megállapítás, hogy az ember -és egyáltalán az élõvilág- a természet része. Ha ez így van, akkor a természet egy hülye öngyilkos valami, amely kitermelte saját rosszindulatú daganatát, az emberiséget. A burjánzása is hasonlatos a karcinómák növekedéséhez.Tehát, mi a helyes elnevezés? Persze az emberiség hülye elnevezéseit hosszan - jószerivel vég nélkül - lehetne sorolni.Most hirtelen csak 2 példa:Volt egyszer egy Csepel vas- és fémmûvek, amely elnevezésbõl logikusan derül ki, hogy a vas nem fém.Vagy volt forgalomban króm- és fémtisztító, szintén hasonló logikus elnevezéssel. Soroljam még?Egyszóval az emberi logika az, amikor slampos formájú kenyeret sütnek és szögletes tartót csinálnak hozzá.
kontrollpont 2012 jan. 19. - 00:01:11
(4/5)
Ki volt az a szerencsétlen b@lf@sz, aki a narrációt fordította?
Ezt a rakás baromságot!

Nanu..!:Más az, amikor sztrájk, vagy forgalomlassítás van, és más, amikor valaki tankkal, kamionnal, vagy akár motorral sokak életét veszélyezteti. Ezt mindenütt komolyan veszik.
Én sokat autóztam Ámerikában (is) ... biztosíthatlak, hogy indokolatlanul nem válnak ott sem durvává a zsaruk.
miskah 2010 júl. 19. - 12:02:08
(3/5)
gfcvbfvbc
offtopic
terb 2010 jan. 22. - 23:14:15
(2/5)
Offtopic próba!
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 16. - 00:34:22 10/10
(1/5)
Ez azért érdekes, mert idén LUXENBURG-ban láttam, hogy a parasztok TRAKTORRAL felmentek az autópályára és bizony 1h-nál tovább is leállt a forgalom minden sávban.
Csupán két motoros rendõr jött, és a forgalom utána is csak a belsõ sávban haladt lépésben, csak a személyautóval haladhattunk tovább és a BUSZOK...
A kamionok viszont, kénytelenek voltak tovább várakozni. :(
És a Rendõrök a sor elején voltak és kb. 40 km-el jutottunk át LUX-on Traktoros felvezetéssel, egészen a Belga határtól a Francia határig...:(

Még sem láttunk ilyen brutális rendõri intézkedést... :(
Mindenki szépen várakozott és nem sok autó volt az, aki elmert menni a leállósávon... :)
Nem úgy, mint nálunk is az M3-on idén azt tapasztaltuk is…
Az egyik kamionos kihúzódott a leállósávra, hogy ne elõzzenek onnan, mire egy kielõzõ sz.kocsis bõrfejû megállt elõtte, és el kezdett vitázni a kamionossal…
Hát, anyázás meg minden és nem sok múlott, hogy nem veri meg… :(
Szörnyû, hogy egyes emberek mire nem merészkednek és a gkv.-k vezetõk milyen agresszívek itthon is fõleg… :(