Perillustris 2022 nov. 05. - 18:29:01
(31/31)
Egy-két kivételtől eltekintve nézhetetlennek tartom a filmeket, melyekben szerepel, így színészként sem tudom sokra tartani. Persze az adott szerepet jómunkásként lenyomja, és általában elég is oda, de ehhez igencsak alacsony mérce kell.
SzVanda 2018 ápr. 16. - 17:16:46
(30/31)
Talán a 2000-es évek vége felé kezdett feltörni. Manapság sok filmje van, egész jó filmek. Kétféle szerepet vállal leginkább.
Színészként csak akciófilmekben "mutat jól" az való neki. Talán a kinézete miatt. Vígjátékban sem rossz, de ott nagyon látszik rajta, hogy színészkedik. Szóval nem tartom jó színésznek, de vannak szerepek amelyek jól állnak neki.
Az hogy a "nők bálványa" ahogy itt valaki írta, vitatkoznék. Nagydarab, erős ember, és vannak nők akiknek ez tetszik, és vannak nők, akiknek ez már "nem az esete". A mosolya kedves.
Magánemberként természetesen annyira ismerjük, amit hallunk, olvasunk róla.. nos, magánemberként eleinte szimpatikus volt, de aztán őt is beszippantotta hollywood... eleinte szerény volt, valóban nem lehetett" fogást találni rajta" Most már beszél a magánéletéről...Már tudni hogy nem volt túl jó fiú fiatalon, és rossz körülmények között éltek. stb..
Ettől természetesen nem lesz unszimpatikus vagy épp szimpatikusabb (de pl az nem túl szimpatikus, hogy elhagyta a családot, köztük egy akkor alig 5? éves kislányt egy fiatalabb nőért, aki máig csak barátője, és van közös gyerek is).
Ettől függetlenül úgy gondolom megdolgozott a sikerért. Ma már felkapott (színész) sztár. Sokan kedvelik.
sola70 2016 jan. 29. - 17:29:02
(29/31)
Sziasztok! Épp megy a Csapdában címû filmje. Olvasgattam a kommenteket, elõször személyre szólóan akartam reflektálni, aztán rájöttem, hogy felesleges megpróbálni véleményeket überelni. Inkább szimplán leírom a sajátjaimat. :) Én nagyon bírom. És az az érdekes, hogy a pankrátor múltja, a kiemelkedõ fizikai képességei ellenére nem klisékkel teli, tucat-akciófilmekben szerepel csupán, hanem (legalábbis számomra a Napnál világosabb) törekszik komolyan "ûzni" a színészmesterséget. Tudom, hogy ez elcsépelt, de van valami a szemében. Én intelligenciát látok benne. Plusz egyfajta Schwarzenegger-utódot is. Õt is kritizálják lépten-nyomon, de hát ilyen a világ. John C. Mcginley kimondja a Szakaszban Oliver Stone véleményét, de ezt nem tudom ide biggyeszteni, mert jó eséllyel kimoderálnák. :) Plusz gondolatként: Susan Sarandon nem egy kispályás színésznõ. De a fent említett filmben vállalta a szerepet. Gondolom, nem azért, mert másnap ebbõl vette a két kiflijét és a 10 deka parizerét. Száz szónak is egy a vége: Hajrá Rock! Én örülök, hogy már többedszer kipróbáltad Magad! Tovább! :)
ukotaf 2016 jan. 02. - 19:47:42
(28/31)
Én kimondottan szeretem ezt a nagy "laklit". Már az elsõ pillanattól kezdve. Ha tehetem, megnézem a filmjeit. Sajnos az utolsó filmje (Törésvonal) nem sikerült igazán jól. Ettõl még szimpatikus.
frenchbullie 2015 aug. 23. - 05:50:59
(27/31)
Nem láttam az említett dokumentumfilmet. De, mivel a mai, technikailag õrültül fejlett világunkban bármit, bárhogy meg tudnak vágni - 50-50% esélyt adok minden dolog valóságalapjának. Úgyhogy ettõl még nem fogom kevésbé szimpatikusnak vagy antipatikusnak találni Rock-ot.

Mel Gibson-t egyáltalán nem kedvelem. Mégsem hiszem el totálisan pl. azt a hírecskét, miszerint, egy alkalommal mobiltelefonon sikerült rögzíteni, hogy milyen csúnyán beszélt az õ drága Oksanajával, s mi mindenre szólította fel:-)

Lehet én vagyok üldözési mániás, de alkalmasint bárkit csõbe lehet húzni... Meg aztán, láttam a Tango és Cash-t:-)
ReggieOoser 2015 aug. 22. - 22:18:54 Előzmény frenchbullie
(26/31)
A Beyond the Mat (A ring királyai) címû dokufilmben egy vasszékkel veri pépessé a megbilincselt Mankind (Mick Foley) fejét. Többek között annak családja szeme láttára. Ez még pankrátor korában volt, de ettõl még lehet szimpatikus :)
breeder 2015 júl. 01. - 01:23:12
(25/31)
A múmia visszatérben, A skorpiókirályban és Az Amazonas kincsében láttam, több filmben nem.
Fõleg, mert nem is voltam (egyéb) más vele készült filmre kíváncsi.
frenchbullie 2015 jún. 27. - 05:55:31
(24/31)
Üdv! Akciófilmekben és vígjátékokban láttam fõleg Rock-ot, minden karaktert - akár durva akár vicces figura - jól alakított. Az alkata ilyen, ilyen szerepek találják meg, de szívesen megnézném drámában is. Mármint az Erõpróbán kívül. Vagy az Emelt fõvel-en kívül, ami bár akciófilmes kategória, vannak benne drámai elemek is.

Nem ismerem, de a média nem szokta/nem tudja pellengérre állítani, ahogy más "híresembert" a magánélete miatt, s emiatt szimpatikus.
Kedvelem.
1/10
sáfrányka 2015 jún. 26. - 19:08:58 1/10
(23/31)
A legellenszenvesebb hollywoodi színész. Egyáltalán van agya? Vagy azt is mind izommá gyúrta? Nem értem mi olyan nagy szám ebben a csávóban. Pont neki valók a Halálos iramban meg Herkules szintû nézhetetlen pocsék filmek. Pff... Elsõ személy akit egy pontra értékeltem a tízbõl.
10/10
Larvitar 2015 febr. 23. - 14:23:37 10/10 Előzmény TSkull
(22/31)
A Fogtündérben tényleg érdekes volt... :D Valahogy nem illett hozzá a rózsaszín tütü... Viszont a Halálos Iramban nagyon ott van a karaktere.
10/10
Larvitar 2015 febr. 23. - 14:21:29 10/10
(21/31)
Elõször pankrátorként ismertem meg. Nagyon jó színész, szeretem a filmjeit. :) Van egy kinézete és stílusa, és a való életben is példamutatóan viselkedik. 10/10.
10/10
filmimádóó 2014 ápr. 06. - 10:29:57 10/10
(20/31)
Nagyon bírom a csávót, egyik kedvenc színészem. A filmjeiben nagyon jól alakít :DD
castlereagh 2013 júl. 16. - 09:51:22
(19/31)
Qrva jó arc ez a csávó, én nagyon bírom! :D :D
Tud baromi kemény lenni a filmjeiben, de a poénok a maga méretében és stílusában is tök jók, pl. az új G.I. Joe filmben is tud lazább lenni, vagy a legújabb Halálos iram részben.

Amikor beindul és zúz... :DDD ... hát az nagyon élvezetes meg f_sza :D
Viva The Rock!!!
10/10
E-gon 2013 jún. 12. - 22:37:40 10/10
(18/31)
Kedvelem. Jó az akciókban és kedves a családi filmekben. Rokonszenves.
offtopic
wukovsky 2011 máj. 05. - 14:18:02
(17/31)
Na igen igen :)

Habár a halálos iramban 5 az talán tökéletesen illik rá.

Mármint akció sztár imázsban :)
offtopic
wukovsky 2011 jan. 08. - 13:46:32 Előzmény TSkull
(16/31)
Tudod, túl vagyunk a 80-90 évek arany idõszakán, amikor Arnie-Sly-Jean egyszerre tudott megélni az akció film piacon, mert akkora film dömping volt.

Ma két választásod van, vagy elmész D kategóriás akció filmekbe bohockodni, vagy szerepet vállalsz ilyen filmekben is, hogy megéljél.

Ennyi. Egyébként pedig a gyerekjátékban iszonyat jól alakított.


És ezidáig színészileg a legnagyon teljesítményt az egyértelmûen a Be Cool-ban nyújtotta, lehengerlõ volt a játéka. Mivel csak úgy néztem meg a filmet, annyira mást játszott a korábbi figuráitól, hogy csak a film végén tudatosult bennem, hogy Úr Isten, ez Rock volt, és milyen piszok jól játszott :$
xzibit2010 2010 aug. 22. - 11:20:11
(15/31)
nincsen benne semmi.

Kipróbálja magát más filmekben is.

Sztem mind1ik nézhetõ.
9/10
TSkull 2010 aug. 21. - 17:58:06 9/10
(14/31)
MI van ezzel a színésszel? Egyre nagyobb baromságokban vállal szerepet, ilyen Boszorkány hegy, Gyerekjáték, most meg ez a Fogtündér. Nem neki való szerepek, nem is áll jól neki. Emelt fõvel, Az Amazonas kincse, na azok voltak a jó alakítások, nem az ilyen mesefilm szarok, széép
10/10
Styx81 2010 aug. 16. - 21:12:15 10/10
(13/31)
Ez aztán A pasi...jó dög :)
xy1000 2010 ápr. 04. - 18:39:00
(12/31)
igen-igen, értettelek :)