Téma: Éberség

10/10
pzuzi 2008 okt. 17. - 19:50:08 10/10
(36/216)
Én kevés filmen szoktam izgulni de ezen végig azt tettem:) furcsa volt Jessica Albát rossz szerepbe látni, még ha rövid ideig is. Nekem nagyon bejött a film 10/10. Amúgy ismétlem elõttem lévõt kár h nem verték nagy dobra Magyarországon.:S
3/10
Cullangka 2008 szept. 24. - 19:03:12 3/10
(35/216)
jahh, nekem is teccett, csak egy kicsit ugy mind a cselekmény olyan álomszerû, olyan mintha egy stáb azt mondja készítsünk egy filmet, és egy éjszaka alatt ennyire futotta! a téma naggyon bejött! de sztem jobban is beadhatták volna! túl összevágott nekem:S
zsolt0606 2008 szept. 21. - 20:34:34
(34/216)
Szerintem jó film, nem is értem miért nem lett Magyarországon beharangozva. Bár a végét kicsit elkapkodták sztem... Na és Jessica Alba nagyot alakítót, nem hittem hogy õ is hunyó az ügyben...
bettigirl 2008 szept. 21. - 20:34:14
(33/216)
Szerintem jó film! Izgalmas a történet, engem végig le tudott kötni. A szinészek alakításával valóban van egy kis baj, de ettõl függetlenül a történet jó.
Henci8 2008 júl. 01. - 10:55:01
(32/216)
Sztem közepes a film!! És nagyon sajnálom, mert hihetetlenül vártam. Mikor megnéztem a szerposztást és az elõzetest, nagyon bejött. Mondjuk azt már rég észrevettem, hogy az elõzetesek alapján még nem készült érdektelen, rossz film.
A lényeg: Hayden ratyi. A star wars-ban még valahogy ment neki a dolog, de itt csapnivaló volt. Jessica pedig abszolút hiteltelen volt gonosz szerepben. Ezt azért állítom, mert láthattunk már szép nõt jól alakítani gonoszt és az nem ilyen volt. Amúgy a nõ tényleg 10-es, vagy még +1 és ez azért sokat ellensúlyoz a nem túl nagy alakításában.
Akiben nem kell csalódnunk most sem az Terrence Howard és Christopher McDonald bár az utóbbinak totál magát kellett játszania sztem. :)

A story sem egy nagy durranás, és a csattanó a végén *SPOILER*- hogy a hõn tisztelt apuka egy drogos szemétláda volt *SPOILER* hát nem tudom. Ja és persze sikerült beleesniük a készítõknek abba a hibába, amely az ilyen filmeket tönkreteszi: borzasztó vontatott.

SPOILER
-Ami pozitívum volt az az anyai önfeláldozás kitûnõ bemutatása. Ott majdnem könny szökött a szemembe és tényleg nagyon jól meg volt csinálva.

A lényeg:5/10

Ja és még valami. Olvasom itt a kis vitát az elõre bemondott dolgokról és hogy elrontja a filmet ha elolvasod elõre a dolgokat. Én egy jól bevált módszert alkalmazok: soha nem olvasom a fórumot a film megtekintése elõtt. Higyjétek el ez egy jól bevált módszer. az elõzetes és a tartalom leírás bõven elég sztem hogy eldöntsd megnézel-e egy filmet!
Brittany20 2008 jún. 09. - 11:06:49
(31/216)
Nekem nagyon tetszett a film, fordulatos volt és érdekes a sztori. Szerintem eltalálták.
Jessica nagyon jól hozza az ártatlan lány szerepét, és nem gondoltam volna, hogy benne van... Haydent nem szeretem. Soha nem is szerettem, és szerintem nem is fogom, de ebbe a filmbe jót alakított.

Nekem 10/10. Megérdemli.
1/10
hefre 2008 máj. 16. - 14:57:54 1/10
(30/216)
hát még annak is gagyi. Nyálas és arogáns bekébzelt majom, de valamit tud hollywood-ban mert A-kategóriás színészlet, pedig igazán a D kategóriához sincs meg a tehetsége. De a 9-13 éves kiscsajoknak ezek szerint ez kell!! Ki érti ezt?!?
1/10
hefre 2008 máj. 11. - 20:42:13 1/10
(29/216)
És mégis milyen sikeres egyszerúen hihetetlen, de õ lesz David Copperfield.!?!
Funika 2008 ápr. 18. - 04:04:59
(28/216)
Jó film ez! Tiszta Robin Cook feelingem volt alatta. Észrevettétek, hogy Hayden milyen jól játszotta az elaltatott beteget a film egyharmadában :)
Jessica meg tõlem akármit játszhat, imádom, meg neki van a legaranyosabb kuncogása az összes színésznõ közül!
Balivet6 2008 ápr. 09. - 04:07:15
(27/216)
nah ezt sikerült jól összehoznom :\
Balivet6 2008 ápr. 08. - 22:59:28
(26/216)
SPOILER:
Mondjuk a fõgonosz szerep egyáltalán nem illik a pofikájához... :(
Balivet6 2008 ápr. 08. - 22:57:36
(25/216)
szerelmes lettem... :D
no tudjátok-e kibe? :O
gyönyörû az egész nõ úgy ahogy van... és a kisugárzása?... basszus!...az a legkeményebb... átszakítja a vásznat :P eláll a szavam! :$
pzse.@freemail.hu 2008 ápr. 04. - 20:11:21
(24/216)
NEKEM NAGYON TETSZETT A FILM!ÉS BAROMIRA JÓ SZINÉSZ HAYDEN!!!:):):)NEM TUDOM MÁSOK MIÉRT IRJÁK HOGY TEHETSÉGTELEN!
A FILM TÉMÁJA IS JÓ VOLT BÁR EGY PICIT JOBBAN KILEHETETT VOLNA DOLGOZNI,ILL JOBBAN KIBONTAKOZHATOTT VOLNA!
kiha 2008 ápr. 03. - 23:12:33 Előzmény csancsy
(23/216)
csak a miheztartás végett, amikor írtam a hozzászólást, nem volt ott h spoiler.
ha ottlett volna, nemszoltam volna érte..
civicc 2008 ápr. 03. - 01:56:06
(22/216)
ez lesz vmikor a tévébe ez a film? vagy ez mozis topik? bocsi, de nemtom hogykeveredtem ide, de a filmet ismerem, elkezdtem nézni, tetszett is, de félúton eltünt a felirat ésakkor úgymaradt. azért kattintottam ide h megtudjam ez lesz e tévébe, vagy azmár nagydolog lenne ha ezt leadná az rtlklub vagy a tv2? mer ami szerintem jófilm, az vhogy sosincs ezen a 2 csatornán, csak 20 évvel ezelõtti filmek, vagy alacsonyköltségvetésû katasztrófafilmek, vagy dzskei csen filmek, esetleg arnold svarcenegger, zsán klód ván dám, rambo és társai, vagy néha-néha egykét jófilm, csak kárhogy már akarva akaratlanul is 20szor láttam az adott csatornán...kicsit elkalandoztam, bocsesz:D
8/10
Koma86 2008 ápr. 01. - 22:59:47 8/10
(21/216)
v.milyen orvosi képesítésed van neked is?.)
csancsy 2008 ápr. 01. - 21:08:18 Előzmény kiha
(20/216)
Nem igaz!!! Neked is elmondom!!!
1. elõtte odaírta nagy nyomtatott betûvel SPOILER!!! vajon ez mit jelent????
2. fórum azért van, hogy kibeszéljük. vajon hogy beszéljünk a filmrõl!!! titokban. tudod ez meg az azt csinálta, tudod, és õ így reagált, így nem lehet normálisan beszélgetni.
3. azzal, hogy azt mondta, hogy jessica jól játszotta a szerelmest, nagyon nagy infó lehet, eddig is tudtuk, hogy a feleségét játssza ebben, evidens, hogy szerelmes, de nem is ez a hangsúly
Bocsika, tényleg, sajnálom, ezt nem sértésnek szántam, és nem bántani akartalak. mivel én is voltam, úgy hogy, nem akartam tudni, és felmentem a fórumra, és amikor láttam a spoilert, akkor nem olvastam tovább. és mégegyszer bocsánat, remélem nincs harag, csak ezt másoknak is magyaráztam, és kibukott belõlem, hogy mindenki szidja azokat, akik elszólják magukat.


Amúgy a többieknek!!! valaki megköszönte, hogy felraktam a cikket, annak szívesen. amúgy még mindig olyan vagyok, hogy utánanézek a dolgoknak, kíváncsi természetû vagyok.
kiha 2008 ápr. 01. - 18:03:38 Előzmény Karolka
(19/216)
imadom amikor elöre leírják h mi lesz a filmben, és így elrontják más szorakozását.. sokan nem azért olvassák el a hozzászolásokat, h elöre tudják a film csattanóját, hanem hogy tudják kb mire számítsanak..
így nagyon remek lesz megnézni, h már tudom micsinal a csaj
köszi. :*
8/10
Koma86 2008 márc. 28. - 01:12:11 8/10
(18/216)
hayden tényleg pocsék,semmit nem csinál szinte ami értékelhetõ lenne,õ log ki legjobban,de mondjuk nincs benne egy nagy szinészi alakitás se,albát imádom,mert gyönyörü,de ebben egy jo átlagosat hoz,viszont a történet és a megvalósitás,jelenetek,pl.mikor kialszanak a fények a csávo eltávozása elõõtt az remek,szal azért egy jo 8as Sztem.)
8/10
Karolka 2008 márc. 26. - 13:27:33 8/10
(17/216)
Levágósnak levágós így utólag! :D de naaagyon duuurvaaaa!! :)

***SPOILER***

szerintem ahhoz képest jól eljátszotta a szerelmest Jessica... én is elhittem! :D
pfff, elég durva, még mindig ezen akadok!! a pénz....hm...