Téma: Ebugatta

ilali 2009 szept. 05. - 14:48:51
(6/6)
„Az õrzõ kutyával mindent meglehet tanítani, a terelõ mindent tud.”
ilali 2009 szept. 05. - 13:59:30
(5/6)
Jó ötlet a chipes kutyaazonosító.
Kár hogy az emberi személyi jogok védelme nem teszi lehetõvé hogy az ember legalább a strandon olyan kabinkulcsot, karperecet, fürdõruhára csíptethetõ jelzõt kapjon, ami jelezné, hogy percek óta víz alatt van mozdulatlanul.
Petrapetrus 2009 aug. 08. - 15:57:13
(4/6)
Néha belefutok ebbe a mûsorba, nagyon érdekes.
Én is elhoznám mindegyik kutyust, ha tehetném... :-(
10/10
vuky20 2009 ápr. 25. - 11:29:19 10/10
(3/6)
Sziasztok!
Az egyik mûsor alatt felkaptam a fejem, amikor a lószeretõ állatorvos bemutatta a felelõs állattartást. A dolog úgy kezdõdött, hogy a kutyája beugrott az anyósülésre, majd mikor a felelõs állatorvos úr elhelyezkedett a volánnál, a kiskutya az ölébe ült, a kedves gazdi pedig ecsetelte, hogy milyen jól utaznak õk így együtt a kocsiban...
Én nem akarok vészmadárkodni, de csak 1 koccanás kell ahhoz, hogy az a kis kutya súlyos sérüléseket szenvedjen. Nem véletlenül találták ki a szállító boxokat, vannak kutyák számára kifejlesztett biztonsági övek, stb...
Nem azt mondom, hogy a kutya miatt történik baleset, hanem azt, hogy egy felelõs kutyatartó - fõleg egy állatorvos - tudhatná, hogy egy esetleges baleset sokkal nagyobb kárt tehet egy nem megfelelõen elhelyezett kisállatban... A mûsor ettõl eltekintve nagyon érdekes, és tanulságos volt.
pozsizsuzsi 2008 júl. 26. - 12:53:05
(2/6)
Hejjj, van egy "fogadj örökbe" rovat is, a szívem szakad meg, hoznám én, mindet.
Feladtam a lottószelvényemet.
Laczi Tamásné 2006 febr. 05. - 10:33:37
(1/6)
Tisztelt Harcsás Márta!

A múlt héten szombaton - január 28-án - volt az ATV-n az Ebugatta címû mûsorban a Bobtail Klubkiállítás. Ezen mi is részt vettünk Herceg nevû kutyánkkal, aki nagyon jó eredményeket ért el. Sajnos a mûsort csak félig láttuk, így videóra sem tudtuk felvenni - két lányom és az én nagy bánatomra.
Nem tudom, van-e rá lehetõség, hogy a mûsort videon megvásároljam?

Segítségét köszönöm:

Üdvözlettel:

Laczi Tamásné