Téma: Édes bosszú

10/10
Soledad 2011 febr. 27. - 16:39:44 10/10
(8/8)
Február 23-án láttam másodszor az elõadást.:)))

Hernádi Judit, Gálvölgyi János és Kökényessy Ági igazi mesterhármas.

Az a bizonyos "székbeesõs" jelenet, a Sunny Boy c. dal Marcia módra, na és a happy end, mind-mind csodálatos volt.

Köszönjük!:)
8/10
Pöndi 2011 febr. 24. - 09:47:00 8/10
(7/8)
Tetszett a darab, Gálvölgyi szenzációs volt benne, még néztem volna továbbb.
Muya 2010 dec. 20. - 07:15:51
(6/8)
Na erre mondom én, hogy akár a "Hold forró jegén" is játszódhatna, vagy Bp-i aluljáróban, akkor is csak arra tudnék figyelni milyen nagyszerû ez a darab:)
Minden este eltudnám magam képzelni a nézõtéren, mert szerintem újra és újra az a nevetési láz törne fel belõlem:)
Megint bebizonyosodott, hogy jól tudok választani - legalábbis mûsort - ugye B.M.? :))))
Timek84 2010 máj. 31. - 15:55:31
(5/8)
Egyetértek,nagyon jó darab volt,csodálkoztam is volna,ha nem tetszene,2 ilyen remek színésszel egyszerre.
10/10
password 2010 máj. 19. - 20:31:40 10/10
(4/8)
Aki csak a TV-bõl ismeri Gálvölgyit, vagy a kissé bugyuta Gálvölgyi-show-ból, az el sem tudja képzeni, hogy ez az ember mekkora színész! Minden mozdulata, gesztusa, arckifejezése, szava hibátlan, amikor játszik. Legalábbis ebben a szerepben szó szerint felejthetetlen volt!
Ilyenkor annyira sajnálom, hogy csak az a néhány száz ember láthatja és a sok szerencsétlen meg otthon nézi a Barátok köztöt, vagy más szemetet.
Õszinte köszönet és gratuláció a kellemes estéért a fordítónak - a nagyon szellemes fordításért -, a rendezõnek és a 3 szereplõnek!!!!
10/10
kacsanyuszi 2009 dec. 14. - 15:12:22 10/10
(3/8)
Nagyon szórakoztató, igazi kikapcsolódás, imádnivaló színészek! Gálvölgyi és Hernádi annyira természetes benne, egyszerûen szenzációsak!
kessy6 2009 nov. 19. - 08:51:44
(2/8)
Nagyon jó volt.......
A " táncos" jelenet Jucival,illetve a "székbeesõs" jelent sokáig fog kísérteni.... :D:D:D:D:D
A "táncos" jelenettel nekem annyi bajom volt,hogy egy ilyen kaliberû színésznõt nem kell vetkõztetni ahhoz,hogy észrevedd...
Bár nagyon édes volt,ahogy meg oldotta, és nagyon jót nevettünk.....de szerintem nem kellett volna...nem Vele...
Viszont szegény nagyon fáradt volt....
Délelõtt Jutalomjáték nyilvános fõpróba volt, és látszott rajta,hogy hulla fáradt...volt egy jelenet,mikor konkrétan látszott az arcán, és elég sokat hibázott...de azért azt is a darab javára...

Szegény Tóth Auguszta nem bírt velük....mindkettõ megnevettette....többször is....

Összességében fergeteges volt....igazi kikapcsolódás,amihez nem kellett agyi tevékenység, és nagyon jókat lehet nevetni...ebbõl adódóan megint az volt a baj,hogy a szöveg egy részét nem értettük... :)

Egyébként azt hallottam,hogy nagyon jó a jutalomjáték...
10/10
Soledad 2009 okt. 29. - 10:36:47 10/10
(1/8)
Kedves Mynona!

Azt hiszem nem árulok el nagy titkot, ha elmondom, hogy évek óta Hernádi Judit rajongó vagyok.

Az elsõ színházi elõadás amiben láttam Õt, az Édes boszzú. (2006.05.27-én.)

Frenetikus volt, perceknek tûnt a 2 és fél óra.

Jane szerepében én Kökényessy Ágit láttam (akit addig csak szinkronhangként ismertem) és Õ is remek volt.