10/10
Ktesibios 2013 jún. 02. - 23:52:00 10/10
(259/299)
Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Persze hülyeség, hogy kriminek titulálták, mert nem az. Csupa elsõosztályú színész, akik ezúttal lúzereket alakítanak, mégpedig remekül. Egyedül a végét éreztem egy kicsit összecsapottnak, de ennek talán az a hülye RTL-es szokás is az oka, hogy levágják a filmek végét. Vajon miért?
6/10
-greghouse- 2013 jún. 02. - 23:47:02 6/10
(258/299)
Én nagyon kedvelem az összes készítõjét ennek a filmnek (a Coen testvérek Frances McDormand-del zseniális "hétköznapi krimit" csináltak Fargo címmel jogos Oscar-okért), Malkovich, Clooney, még Pitt is... dehát ennek a filmnek szerintem se füle se farka.
...Érdektelen, néha zavaros, olyan, mintha üres óráikban ötleteltek volna egy üveg whisky mellett, és lejegyeztek volna gegeket aztán összedobálták egy filmre az egészet. Hogy stílszerûen (bármelyik) szereplõjüket idézzem: "mi a f*sz ez?"
stenmore 2013 jún. 02. - 21:49:13
(257/299)
Ezeket a Coen testvéreket valamiért érdemükön felül futtatják,miközben sok szar filmet csináltak már .Ez is az egyik.
10/10
Gyenes07 2013 jún. 02. - 15:25:03 10/10
(256/299)
Eddig is nagyon szerettem Pittet, és most bebizonyította kvalitásait és formaságát, hiszen fix Hollywoodi sztárként totál hülyét csinált magából, nem is akárhogy! :D Mikor elõadja a maffia nézését majdnem besírtam!! :D
3/10
peti2006 2013 jún. 02. - 09:02:23 3/10
(255/299)
Sajnos ez a film egy nulla. Hasonlóan a Suszter, szabó, baka, kém... amit nézek, mert annyi jó színész van benne, de csak nézem.... És semmi. Ja, hogy valami mondanivalója van.... de nagyon nem akarja mondani. Így ha végképp ráérsz és nincs jobb a TV-ben, nézd meg.
10/10
Motolla Alánk 2013 jún. 02. - 08:13:49 10/10
(254/299)
Pontosan! A fanyalgóknak valószínû a humorérzékükkel van baj. Ez a film olyasmi, mint a magyar filmek közül mondjuk a Rátóti legényanya: egy sajátos humorral elõadott színészi jutalomjáték-halmaz az emberi butaságról és a buta emberi (ez esetben: amerikai) társadalomról. A színészek, Clooney-tól Malkovichon át Prittig lubickolnak a szerepben. A film végi kritizált "szájbarágás" pedig (ahol, mint a valóságshow végén, az egyik versenyzõ "mindent visz" - hogy mi is a fõdíj, na az is kellõen amerikai, nem spoilerezem le a poént) a végszóval együtt az egyik legviccesebb filmlezárás, amit valaha láttam (az a közismert történelmi anekdota jut eszembe róla, amikor a II. vh. elején az amerikai elnöknek megpróbálták elmagyarázni, miért is üzent hadat nekik a magyar királyság, amelynek tengere nincs, de egy ellentengernagy vezeti - nem részletezném, biztos legtöbbeteknek megvan).
10/10 - pedig bennem is egy kritikus veszett el, higgyétek el.
10/10
bencimackó 2013 máj. 31. - 21:26:58 10/10
(253/299)
Ez a 7.0 is annyira tükrözi az emberek jóízlését.Egyszerûen nem értem miért értékelik ennyire alul az emberek az ilyen tényleg parádésan szórakoztató,nem kevés társadalomkritikát felmutató filmeket mint ez.Tényleg akinek nem tetszett az vagy nem érti a film humorát(nagyon hülyének kell hozzá lenni),vagy tényleg egy humortalan fapofa.Nekem konkrétan folytak a könnyeim a röhögéstõl,minden színész parádés(és különösen Brad Pitt)a sztorija is nagyon rendbe van nem tudom mi nem tetszik ezen az embereknek(de legalábbis miért kapott kevesebb pontot mint mondjuk a nagyfiúk címû edemsendlör hulladék)
8/10
Filmx 2013 márc. 04. - 13:58:25 8/10
(252/299)
Nekem tetszett ez a Coen film is. Kell egy kis társadalom kritika Coen módra.
4/10
Ze74 2012 dec. 08. - 14:52:07 4/10
(251/299)
Félve ülök le minden Coen filmhez.
Számomra ez a kettõsség ami a filmjeikkel történik az valami megmagyarázhatatlan,mert vagy nagyon bírom amit csinálnak,vagy nagyon utálom
Ez a film inkább a második.
A történet még tetszett volna ha nem akartam volna minduntalan elaludni,de engem igazán a karakterek idegesítettek,fõleg Lindáé.
10/10
Segítõ Béka 2012 nov. 17. - 15:23:43 10/10
(250/299)
nagyon tetszett a film. igazi coen-film., azoknak ajánlom akik sok filmet láttak már, és utálják a sablonokat.
szinkronosan jobb talán, jó színészek dolgoztak benne, brad tényleg vicces, és clooney is nagyot alakít, kedvencem a az elsõ jelenete a sajtos-pszichológusos rész, amikor vágja a pofákat :) ez a tész is jobb magyar szinkronnal.
Thetys 2012 nov. 04. - 18:41:51
(249/299)
Ahogy korábban írta valaki, érdekes, ahogy a szereplõk (színészek) kilépnek a szokásos (rájuk húzott) klisékbõl. Nekem összességében viszont nem tetszett. Vannak benne vicces részek, de nem okozott olyan élményt, hogy többször megnézzem.
9/10
azvagyoken 2012 aug. 20. - 15:37:39 9/10
(248/299)
én többször is tudtam nevetni a filmen, mint az elõttem szóló kritizálók... szerintem annyi a titka, hogy a "humoros film" alatt ne vígjátékot értsetek. itt a poén a karakterek furcsaságaiban rejlik, meg abban, ahogy a párbeszédekben sosem jutnak egyrõl a kettõre.
Killbox 2012 aug. 20. - 12:44:16
(247/299)
Biztos,hogy egy szokatlan film, még a Coen tstvérekhez képest is.
Brad Pitt hatalmasat alakít.
A sok mindenki megölése nekem is kicsit túlzás volt már, de azért összességében tetszett.
1/10
bendeguuz5 2012 aug. 16. - 16:14:49 1/10 Előzmény dummdomm
(246/299)
Tényleg ritka ratyi film...
A DVD tokjára az volt ráírva,hogy "Hihetetlenül szórakoztató",és egyéb átgondolatlan idézetek.
Spoiler! Az egyetlen vicces karakter a filmben Brad Pitt,de õt is kinyírta Clooney.
Addig ért valamit a film.
(Mondjuk az picit vicces,hogy egy hülye nõ seggéért kinyírtak 2 jó szándékú karaktert is)
1/10
dummdomm 2012 jún. 20. - 17:41:00 1/10
(245/299)
Coenék nagyon jó túsztárgyalók lehetnének , ha erre a moslékra ennyi sztárt rátudtak venni . Undorító az egész . Szerintük az a polgárpukkasztás ha a legirritálobb személy éli túl az egészet .
teardrops 2012 jún. 02. - 12:19:44
(244/299)
Mi a fene volt ez?!

Nagyon nem tudtam ráhangolódni, sõt, azt hiszem, ha tudnék, se' akarnék.
Komolynak komolytalan, kritikának kritikátlan, humorosnak humortalan - mint ez, amit most összehoztam errõl. Jaj!:-)
...és jaj!:-( Pedig milyen szereplõgárda!
4/10
bencekalo 2012 ápr. 27. - 23:09:41 4/10
(243/299)
A film elég unalmas, rövid film, de mégis vontatottnak érzem, mindig vártam a vicces jeleneteket, nem nagyon jöttek csak a fekete humor és a bugyutaság, elég beteg. A helyzetkomikum az megvan, ennél többet ne várjon senki... Nevetni csak egyszer tudtam, mikor Chad meghalt. Ami nagyon vicces akar lenni az a CIA nemtörõdömsége és hogy mindenki hülye, senki nem tud semmit csak a saját feje után megy. A fõ momentum a CD, nem teljesen tisztázott, hogy a titkárnõ miért vitte magával a konditerembe és hogyan hagyta ott. Én a rendezõk miatt néztem meg, szerintem nem ütötte meg a mércéjüket, azt hitték, ha túlbonyolítják és nem adják meg a teljes megoldást, akkor máris kész a jó film. Mindenki kapcsolatban van mindenkivel, ám nem tudnak róla. A színészi alakítás jó, el is vártam. A befejezés érdekes, a képzeletre bízzák. Egy összefoglaló jelentés az egész és happy end, mert Linda megkapja a plasztikai mûtétét.

Egyszer nézhetõ, elég elvont film, ami nekem vígjátékban nem nagyon jön be - krimiben jobb lenne, de szerintem inkább a "humoron" van a hangsúly.
7/10
Rahar 2012 ápr. 25. - 17:50:51 7/10
(242/299)
Érdekes film, nem egy hagyományos kategóriába sorolható, ergo nem thriller vagy vígjáték. A film nehezen indul, de egy idõ után érdekessé válik a cselekményvezetés. A színészek hitelesek, szerintem mindenki nagyon jól játszotta a szerepét. Aki filmnézés közben gyakran azonosul valamelyik szereplõvel, annak lehet, hogy nem tetszene eme alkotás, mert mindegyik karakter egy kicsit problémás. A film végi befejezés nem egy tipikus hollywood-i megoldás, ám nekem tetszik. Összességében jó volt megnézni a filmet, nem bántam meg, bár még egyszer már nem fogom, annyira azért nem tartom jónak.
Véleményem 2012 márc. 24. - 16:36:33
(241/299)
Nem nagyon csíptem soha Bred Pitt azaz barbi Ken-t, de ezen a filmen szétröhögtem magam...
Véleményem 2012 márc. 24. - 16:35:12
(240/299)
Jaj de nagyon lefáradtam... huhhh.....