7/10
offtopic
kettyo 2020 jan. 03. - 17:50:03 7/10 Előzmény sexykex
(7/27)
Természetesen mindig a vesztest büntetik meg, mióta világ a világ. Ha a tengelyhatalmak győztek volna, akkor a gyújtóbombázásokért és atomtámadásokért ítéltek volna halálra sokakat.
7/10
kettyo 2020 jan. 03. - 17:48:19 7/10 Előzmény Bullózus pemfigoid
(6/27)
Abszolút hétköznapi, hogy egy elhanyagolt nő elgyengül ha egy vonzó férfi közeledik hozzá. Te nem találkoztál ilyen történetekkel a való életben?
7/10
kettyo 2020 jan. 03. - 17:45:58 7/10
(5/27)
Szerintem ez egy nagyon jó film. Tetszettek a karakterábrázolások - különösen a brit ezredes pont olyan mint amilyennek elképzelem - és nagyszerű az operatőri munka is.

Én úgy érzékeltem, hogy a német faszi kontaktlencsét viselt. Nem hiszem hogy van valakinek természetesen ilyen zöld szeme. Kontaktlencse pedig nyilván nem volt még akkor. Persze lehet, hogy tévedek, és tényleg ilyen szeme van a színésznek.
8/10
Gorgo81 2019 dec. 25. - 17:11:15 8/10
(4/27)
Kedveltem, ahogy kibontotta a film a történetüket, a sorsot ami a háttérben lapult. Sajnos a vége nagyon kiszámítható lett :/
Azt gondolom, hogy eléggé egy bites gondolkodásra vall, ha valaki annyit szűrt le a történetből, hogy mekkora kurva a női főszereplő.
Alapból 8 pontos film nálam, a végjáték miatt 7.
lonapost 2019 dec. 15. - 03:19:08
(3/27)
Nagyon szép és igaz film volt. az élet már pedig ilyen. Kár lekurvázni bárkit, senki sem tudja, hogy ennyi tragédiára hogy fog reagálni. A háború pedig tényleg borzalmas dolog és nem fejeződik be a fegyver letétellel. soha ne ismétlődjön meg!!!
7/10
sexykex 2019 dec. 13. - 20:11:46 7/10
(2/27)
Nem vagyok a női szívek szakértője, de valószínűleg istenesen elpicsáznám kicsi szentem, ha azonnal kavarni kezd, mihelyt kiteszem a lábam otthonról. Erre nem magyarázat, hogy elveszítettük a gyermekünket. Váljunk el, ha a veszteség ellehetetlenítette a házasságot és utána kavarjunk, utána kezdjünk új életet, ez a tisztességes. Azonban tisztességes nőt még nem láttam. Amíg nincs új kikötő, új védelmező, addig mindent eltűr a réginek, aztán ha a sok kavarásnak van eredménye, akkor a sarkára áll.
Azonban nem erről akartam beszélni. Talán meglepő, de ami legelőször eszembe jutott, az a háborúk igazságtalansága és álszentsége volt. A filmben és egyes országokban mind a mai napig keresik a felelősöket és a gyilkosokat. De kizárólag a legyőzöttek között. Köln, Hamburg, Drezda elpusztítása, a városok elleni bombatámadások nők, gyerekek és öregek ellen irányuló tömeggyilkosság volt ugyanúgy, mint Hirosima és Nagaszaki elpusztítása. A győztesek sohasem követnek el háborús bűnöket csak a legyőzöttek?
6/10
Bullózus pemfigoid 2019 dec. 08. - 21:42:48 6/10
(1/27)
Hát, most láttam a filmet.
Az egyedüli dolog, amit biztosan állíthatok, hogy a főszereplő Rachael kora egyik legnagyobb kurvája lehetett...
Szinte percenként változott, hogy kitől és mitől lenne boldog, szóval végső soron a német palit tartom szerencsésnek, mert megmenekült kb 30 évnyi játszmázástól, idegességtől, feszkótól és stressztől.
Az ilyen nőket ejtőernyővel kéne ledobni az ellenség háta mögött és adni nekik 10 évet, hogy őröletbe kergessék az összes ivarérett férfikatonát a túloldalon és már meg is vana győzelem vérveszteség nélkül.