6/10
kaanm 2012 nov. 06. - 11:42:02 6/10
(3/3)
Nem véletlen a darab értékelésének 7 alatti szintje.Háromnegyed rész zene és ének, egyharmad rész próza. A zene nem fülbemászó és nem kellemes, viszont rendkívül sok és hosszú, inkább a brechti song-okra emlékeztet. Az ember állandóan várja, hogy abbahagyják már a dalolást és végre folytatódjon a darab, aztán meg várja, hogy nehogy újra elkezdjék "kíntornát".
A szöveg helyenként mulatságos, Törõcsik Mari félelmetesen jó és általában a nõi fõszereplõk remekelnek, de a darab egészében nem igazán élvezetes, néhány kiváló pillanat ellenére sem. Ma már annyira nem újszerû, ha sokat beszélnek a szexrõl és szinte mindenki erkölcstelen.
Jónéhány éve láttam a darabot a Madáchban, akkor untam és a mostani (tulajdonképpen) kiváló elõadás ellenére is összességében unalmas és sokszor kellemetlen az egész.
Ami egykoron szenzáció volt, ma már nem az (sajnos ?), a sok rossz zene tönkrevágja a darabot.
pinterj 2012 jan. 30. - 16:16:40
(2/3)
Megnéztem újra. Hihetetlen erõvel hatott rám: a zene, a szöveg, a színészi játékok, az egész rendezés.
baloghmary 2011 júl. 12. - 20:19:07
(1/3)
FOTÓK: a darabból? Kik ezek a képen szereplõ emberek? Tán megérdemelné a mostani szereplõgárda, hogy az Õ képmásukat tegyék fel a darabot ismertetõ oldalra?! Reméljük, változtatnak idõben ezen !