issti1 2008 júl. 12. - 23:27:35
(25/1865)
Gyermekeim: az a ti nagy bajotok, hogy már nem az egypártrencert épitjük..

Elftársak: konyec!

Vegyétek már észre végre!!
Mennyit akartok már ezen a százszor lerágott, s kitudja hanyadszori bukásra megérett "kormány"on rágódni?!
kol3 2008 júl. 12. - 23:12:11
(24/1865)
Akkor szóltok öszödi beszédhez?
emiatt kezdödött minden....
Moldávia bánata 2008 júl. 11. - 23:07:13 Előzmény meszag
(23/1865)
Semmit nem felejtesz el, ugye? :))
9/10
meszag 2008 júl. 11. - 14:20:01 9/10
(22/1865)
Jó nagyot!
Na mi volt a multkor az a curkosnéni?
Moldávia bánata 2008 júl. 11. - 14:07:27
(21/1865)
Kormánypárt és ellenzék, ellenzék és kormánypárt. Abnormális distinkció. A benzin meg lehet, hogy még ebben az évben 500.
Jelentkezzen, aki érti az összefüggést!
S leginkább: a mondanivalót!
9/10
meszag 2008 júl. 11. - 13:45:43 9/10
(20/1865)
NA vszínüleg a pártok vezetõire gondoltál, nem is remélhetõ sajnos, hogy leülnek. Azt azonban elérte, hogy a közjogi méltóságok összeültek, és talán vmi operatív intézkedési és helyes jogszabályi értelmezés megszületik majdan. REmélem nem olyan lassan, mint ahogy a törvénykezés nálunk folyik.
*Bátorszív* 2008 júl. 11. - 00:27:52
(19/1865)
...Ennek a kormánynak nagyon nehéz a helyzete egy ilyen vérmesen arrogáns ellenzékkel a tarkója mögött..., amelynek annál jobb, minnél rosszabb a belpolitikai, és gazdasági helyzet, ( ami már eleve abszurd mentalitásról tanuskodik), amely rendszeresen pocskondiázza olykor vérlázító tónusban a kormánypártot, és képviselõit; valamint ahol csak lehet uszít, gusztustalan módon agitál, elmebetegnek nevezi az ország miniszterelnökét, és még hosszan folytathatnám... ; Mert ugyan való igaz, hogy minden ellenzék - értelemszerûen- rövid -, és hosszútávú politikai érdekeibõl kifolyólag, néha markánsan, néha kevésbé dübörögve kritizálja, szapulja a saját kormányát; de még egy ilyen rosszindulatú, destruktív, és már az amoralitás határát is rendszeresen áttörõ ellenzéki pártot mint a Fidesz nem igen találunk a kultúrált Európában a Kárpát-medence berkein kívül... ;
kol3 2008 júl. 10. - 23:39:11
(18/1865)
Én nem mondanám öszehivta az embereit hogy alkotmányos joknakszámit-e a tojás dobálás de amilyen bénák még ezt se tudták eldönteni. Enyit a kormányrol.
*Bátorszív* 2008 júl. 10. - 22:01:05
(17/1865)
Gyurcsány Ferenc, és csapata, úgytûnik ha lassan is, de kezd magáhoztérni, és kikecmeregni a politikai kátyúból ... Ez pedig mindenképpen jó reményekre okot adó tendencia...;
Az Ég irgalmazzon attól, hogy Orbán újra hatalmi tényezõvé váljon !, mert akkor aztán ´gud báj´ a Demokráciának... ez ziher...!
6/10
ondok 2008 júl. 10. - 19:28:17 6/10
(16/1865)
Nagy tévedés,én sohasem mondtam ,hogy az egyik oldalról kizárólag jót lehet mondani,azt mondom,hogy a választékból az sokkal kevésbé rossz mint a másik.Hogy nem hangsúlyozom a szimpatikusabb oldal hibáit annak talán az lehet az oka ,hogy kissé irritál ,hogy te viszont objektivitást hangoztatva kizárólag az egyik oldalt csépeled,komcsizod ,minden bajok forrásának kiáltod ki,ránk akarván lõcsölni az Orbán fóbiát,pedig a Te Gyurcsány fóbiád mellett mi csak ipari tanulók vagyunk,ráadásul a mi Orbán fóbiánk meg is van alapozva tényekkel:)
issti1 2008 júl. 10. - 18:47:38 Előzmény ondok
(15/1865)
Kicsit egyoldalúan látod a világot.
Csak azon gondolkodtam, hogy tényleg lehetséges az elfogultságnak ilyen foka? ..hogy az illetõ a szimpátiájával kitüntetett politikai irányzat tagjairól csak jót, a másikról pedig csak rosszat gondoljon?

Ez egyfelõl nagon súlyos elfogultságot(mondhatni elvakultságot) feltételez, másfelõl pedig(a saját oldalát illetõ rózsaszin-utópisztikus mindenki tiszta, becsületes és jó- képet illetõen) hihetetlen gyermeki naivságot: kb. olyan, mint mikor a 4éves azt mondja "apu mindig jó, õ a legokosabb, legerõsebb, legszebb és mindig igaza van"

Ez azért elgondolkodtató!
6/10
ondok 2008 júl. 10. - 11:51:41 6/10
(14/1865)
Nalátod koma ez a különbség az MSZP és a Fidesz bagázs között: amikor a zsírfejûrõl kiderült,hogy zsír ill. vaj van a füle mögött,a párt új reformtörekvéseit nem gondolja komolyan,csak a maga gesztenyéjét kapirgálja,akkor ajtót mutattak neki.A Fideszt viszont abszolút nem zavarja ez rögtön harcostársává fogadta,mint a legelvtelenebb komcsikat sorban(Szürös, Pozsgai stb.)Igaz õk a fasisztákat is szívesen látják ha nem is vállalják õket nyíltan.Így aztán a jobboldalból egyáltalán nem rí ki a zsírfejû,hiszen ott ellentétben a balodallal nemigen van elvhû ember,annál több viszont a húsosfazék körül tülekedõ,elég ha csak a vezéretekre gondolsz.
Hogy Bánó minek az egysége ,azon lehet vitatkozni.Szerintem globálisan ,a médiumok iparosai globálisan nem kapnának jó minõsítést.Mind beszari mikrofonállvány tisztelet a nagyon kevés kivételnek,akiket a Fidesz éra alatt rendesen kiirtottak,és még ma is folyik a gyomlálásuk.
Az azért elgondoplkodtató,hogy Bánót azért rúgták ki annak idején ,mert úgymond az Egyenleget meghamisította,és Göncz kifütyülésekor "árpádsávos fasisztákat montírozott" a riportba.Tegnapelött,pedig ,amikor az Este áttekintette az atrocitások történetét a melegfelvonulás kapcsán,mint kész tényt vágták be az akkori felvételeit a Kossuth téri kifütyülésére emlékezve Göncznek.
Úgyhogy talán nem is a Bánóban van a legnagyobb hiba.
9/10
meszag 2008 júl. 10. - 07:00:12 9/10
(13/1865)
Mint ahogy Te is a szocializmust építetted. Tudom, írtad, hogy TE már uttörõként is gyanakodtál, de ez vicc. Legalább is nem tudom komolyan venni. Én is voltam úttörõ, mint mindannyian, akik abban az idõben cseperedtek fel,de az iskolában nem tömték a fejünket a politikával, mint mostanság némely eszement ember, aki állítólag pedagógus, mert arról van papírja, de ezzel a viselkedéssel igazolja, mennyire alkalmatlan.
Milyen sorozatos leleplezéseket láttál ott, már mint az álHírtv-n? KAja Ibrahim, Josip Toth, ezüsthajó? Az nem érdekes, a "pártatlan" álHír tv-ben vezíretekrõl és a jobboldalról nem szól ilyen vonatkozásban senki?
Most erre leírhatod megint, hogy pártatlan vagy, és Vikike sem vezéred, de azt is írtad, hogy a célnak megfelel. Na a német tõkések is ezt gondolták egy bizonyos személyrõl annak idején.
Jut eszembe tegnap hogy összement megint, hogy nem jött neki össze a ÁFA-val kapcsolatos buta ötete.
issti1 2008 júl. 09. - 23:18:53
(12/1865)
Jó, de azért ezzel a minõsitéssel -bár tudtodon kivül- magad is elfogadtad: a hülyeség és tehetségtelenség mértékegysége 1 Bánó!

Ha már a Hirtv-t gyalázod -gondolom kedvenc politikusaid sorozatos lebuktatása, s ennek nyomán bebörtönzése okán - legalább azt a zsirfejû exkomcsit vennéd elõ, mint csúcstehetségtelent..
Gondolom, lelked mélyén még él a vele való szolidaritás -elvégre páréve még õ is a kommonizmust épitette, majd bõsz MASZOP lider volt, nemde, koma?

De ne sikkadjon el a lényeg: megvan a minimális konszenzus köztünk: a hülyeség és tehetségtelenség mércéje 1 Bánó! ;o)
6/10
ondok 2008 júl. 09. - 18:51:17 6/10 Előzmény issti1
(11/1865)
Bánó egy szuper tehetség pl. a rémHír Tv mûsorvezetõihez képest.Nekem különösen az a hörcsögképû,két szemmel is egyszemûnek tûnõ riporter ill. mikrofonállvány tetszik ottan.Legyen akkor az õ minõsítése 25 Bánó.
issti1 2008 ápr. 21. - 11:23:53
(10/1865)
Gondoltam belenézek már ebbe az agyonajározott Kálmánolgába -már nem mintha különösebb illúzióim lettek volna elfogulatlanságát illetõen..

Erre mit látok? Már itt is az a tök Bánó!
A tehetségtelenség mértékegysége mától legyen 1 Bánó!

Akkor ennek jegyében rögtön értékelném is a mûsort, s különösen mûsorvezetõjét: 5 Bánó! ...sikerült saját megát is alulmúlnia.
És ezért még fizetik is?

Könyörgööm!! Ez már fááááj!!!!!
Silvellie 2008 jan. 23. - 19:18:20 Előzmény ondok
(9/1865)
Helo!
Kedves Hozzászóló!
Ha jól tévedek nemcsak jobb oldali beállítottságu tv müsor van.
Ajánlat: Tessék nézni m1, m2, atv., duna, stb.
A hirtv, echo,-------ugyan--------miért kell azt nézni, nemigaz?????
Kálmán Olgát kell majd akkor megnézni, ha itt egy pár dolog megváltozik.
Lehet hogy egy pár holmiját kicseréli majd.Csak tessék figyelmi, ugy mint eddig és müvelõdni Olgától mert biztosan lehet, egy férfias-nõ!!!(ezt nem én irtam csak idézem).
6/10
ondok 2007 nov. 08. - 18:23:49 6/10
(8/1865)
Miért mit gondolsz ,ha nem emelik a gáz árát,attól azt olcsóbban veszi meg az ország? A különbséget a költségvetés fizeti,azaz mi az adónkkal.Aki többet fogyaszt,az kap több támogatást.Ezzel szemben ez a k.. kormány közelít a piaci árakhoz,és a leginkább ráészorulóknak ad több támogatást. Akkor melyik rendszer a korrektebb? gyhogy kár "Gyurcsány szavazózni", inkább gondolkodni kéne.
1/10
sárga rózsa 2007 nov. 06. - 21:21:07 1/10
(7/1865)
Csúnya buta elfogult hírtv, bezzeg gyurcsány..aza szegény drága jó ember..!!
Itt úgy érzem van egypár gyurcsány-szavazó, megtennék, hogy kifizetik a gázszámlánkat?
..Ja! el ne felejtsem..szóljon aki kifizetné az eddigi kölcsönöket, mert úgy néz ki, nemsokára(még pár év) meg kell szûnnie a nyugdíjnak..van aki fizetné azt is?..meg miden mást az országban amit tönkretettek..mondjuk a jövõmet...dehát.."kurva ország"!
Amúgy nem rossz az atv..csak már nekik sincs annyi pénzük hogy bántani merjék a fideszt nyilvánosan. Kár..nem?
Nem akarok megbántani ezzel senkit, de gondoltam, ha már egyenes beszéd..akkor az.
6/10
ondok 2007 okt. 25. - 19:50:35 6/10 Előzmény Apa
(6/1865)
Amennyiben a mellébeszélésen azt értjük,hogy nincs rágalomhadjárat ,hazudozás,az 50-es évek stílusában való egyoldalú hírközlés (lásd Hír Tv),akkor tényleg.