Tamáss11 2013 febr. 13. - 19:44:28
(179/1479)
Reméljük tényleg nem megy fél évig, hanem minimum még vagy 2 évet leadnak belõle. Jó csajok, vicces jelenetek, nagy csavarok, jó nagyon ez a sorozat, már csak egy való világ kellene a bközt után! Akinek nem tetszik meg az ne nézze, ennyire egyszerû :)
1/10
kol3 2013 febr. 13. - 19:38:21 1/10
(178/1479)
Ez nekem kínai XD
1/10
kigjuju 2013 febr. 13. - 19:34:17 1/10 Előzmény Fõnix_császárnõ
(177/1479)
Na akkor egy kicsit bõvebben a nézettség mérésrõl:
Napjaink közönségmérési módszerei nagyon különböznek akár a néhány évvel ezelõtt alkalmazott
eljárásoktól. A digitális korszak új kihívásokat hozott olyan új eszközök és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások
végtelen áradatával, amelyek egyre kevésbé hasonlítanak a régi televíziós készülékre. Mivel ez a
sokrétûség maga jelenti a közönségmérés jelenét, ezért olyan mérõeszközökre van szükség, amelyek
megfelelnek ezeknek a kihívásoknak.

A UNITAM nem más, mint egy egyszerû "elektronikus fül", amely rögzít minden a televízió és a hozzá
csatlakozó eszköz(ök) (pl: DVD, videomagnó, számítógép) által sugárzott audio tartalmat. A UNITAM
mûszer csatlakoztatása
(pl: DVD, videomagnó, számítógép) által sugárzott audio tartalmat. A UNITAM mûszer csatla
A/V vagy SCART kábelek segítségével minden mérendõ készülékhez könnyen megoldható.

Ez alapján a háztartás valamelyik készülékét belövik egy csatornára és megy egész nap, a többi készüléken pedig mindenki néz amit akar.

100%-os nézettség mérést csak úgy lehet végezni ha pl.tányéros tv-d van és azon keresztül állnak rá a beltéri egységre. Mivel ez törvényellenes, nincs valós statisztika.
1/10
kol3 2013 febr. 13. - 19:27:32 1/10
(176/1479)
Egy rész után még nem kell temetni a napi sorozatot: a Barátok közt-nek is szüksége volt fél évre, míg felfutott. A szériáról itt talál képeket vááá ha fél évig adják még öngyilkos leszek:) ez nézhetetlen.
1/10
-greghouse- 2013 febr. 13. - 17:32:25 1/10
(175/1479)
Nagyon, de nagyon távol álljon tõlem, hogy picit is védeni akarnám ezt a szemetet, csak próbálom megérteni a tévét. Ugyanis, végignézve a nagy ker csatornák mûsorát, elképesztõ, hogy mi mindent néznek, sõt zabálnak a népek. Ezek a csatornák nem népnevelõ vagy szívjóság célból tesznek be egy mûsort, hanem nézettség (különösen az 1. sz. célcsoport, a 18 és 49 év közti korosztály) általi nézettség, és az ebbõl adódó magas reklámbevételek miatt. Nekik édes mindegy, mit néznek, csak nézzenek. (Ahogy a celebnek "nem létezik olyan, hogy sajtó, csak sajtó. Mindegy mit, csak írjanak róla.")
EZO tévé a sok guruval és látnokkal. Éden hotel (nappal) a sok qrvával és exhibicionista alkoholistával. Valóságshowk válogatás nélkül. Ostobábbnál ostobább, a piacon kilóra árult tucat sorozatok. "Sztár" magazinok, ahol azzal foglalkoznak, gombásodik-e a körme XY tini énekesnek. Negyvenedszer adott zs kategóriás karate, kungfu, egyéb akciófilmek....nem kell sorolni. Ezt bizony, felebarátaim, bizony mondom néktek megeszik a népek, különben nem lennének mûsoron.
...Jobb lapok jobb kritikusai nagyon vacak filmeket nem is említenek meg, még rossz kritikára sem, nehogy kicsit is reklámot csináljanak nekik. Hát nézze, aki akarja (kivéve kiskorú lányomat..., oda azért még hadd legyen pici beleszólásom), de nem érdemel meg ez a mûsor sem egyetlen karakterrel sem többet, mint ezek: :-p
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 17:16:49 1/10
(174/1479)
1etértek!
1/10
Bigpapa 2013 febr. 13. - 17:14:15 1/10
(173/1479)
Hetek óta reklámozzák, szinte elkerülhetetlen, hogy ne lássam a promóját. Na, ma belenéztem. Ez most komoly? Én azt hittem a VV-nél, aztán az Éden Hotelnél nincs lejjebb. De van! Azok is szerintem a sutyerákok mûsorai, mert ép ésszel ember nem néz ilyeneket,de ez is kritikán aluli. Oké,hogy cirkuszt a népnek, akkor kussol,de gyerekek.
Már csak az lenne a kegyelemdöfés, ha valahol újra feltûnne Alekosz, meg a Lantmûvész.
Ne nézzetek már ilyeneket, könyörgöm. Inkább beszélgessetek a párotokkal, egyetek egy jót közösen, szexeljetek, vagy hívd fel anyádat, hogy mi van vele, de ne ezen bomlasszátok az agysejtjeiteket.
1/10
ledi 2013 febr. 13. - 17:09:55 1/10
(172/1479)
Megnéztem az 1. adás elsõ 5 percét, majd rájöttem, hogy ezt sem fogom nézni. Ez a mûsor a VV szintjén van. Remélem jó alacsony lesz nézettsége és akkor majd leveszik a képernyõrõl.
Vissza a Széfet az 1 Percet vagy más normális (kvíz)mûsort!!!
1/10.
1/10
csikosi 2013 febr. 13. - 15:50:19 1/10
(171/1479)
Nehogy már errõl szóljon BUDAPEST???
Ekkora marhaságot még soha nem láttam.
Remélem ezt is leveszik a mûsorról!!
DE MINÉL HAMARABB !!!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 12:46:29 1/10
(170/1479)
Ráadásul, Balázs Kvízét nem ismételték meg másnap délután!
Kérem vissza a Dupla Gálvölgyit is!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 12:44:28 1/10 Előzmény Bruce2000
(169/1479)
Ja, ilyesmiket írtak a sorozatjunke oldalra is:P
Amondó vagyok, inkább maradtak volna a kvízjátékok!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 12:26:04 1/10
(168/1479)
<-
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 12:17:25 1/10
(167/1479)
Nem hagyom, megvárom a moderátort mert ez nem állapot...
Mindenesetre õk tudják, de nem vagyok a játszópajtásuk...
Szia!
1/10
southwind 2013 febr. 13. - 10:42:53 1/10
(166/1479)
nem hiszem hogy egy percet is kepes lennek ebbol nezni, szerencsere van tavkapcsolo, meg meg ezernyi csatorna... aki ezt nezi ezt erdemli
vénasszonyok:nyara 2013 febr. 13. - 10:42:14
(165/1479)
Elmondtad Te is a véleményedet a sorozatról. Más is csak ezt teszi.

Abban azért igazad van, egy amerikai u.n. családi film még kevésbé érdekes, mert olyan emberek hétköznapi életérõl és problémáiról szól, akikhez az égvilágon semmi közünk, olyanok hozzánk képest, a számunkra idiótának tûnõ szokásaikkal (pl. két percenként biztosítják egymást a kölcsönös szeretetükrõl) mint a marslakók.
vénasszonyok:nyara 2013 febr. 13. - 10:36:37 Előzmény slywer
(164/1479)
Nincs homár a sorozatban? Felháborító homofób eljárás! Hol itt az esélyegyenlõség? Már megyek is az ombudsmann-hoz. Olyan bírságot akasztunk a sorozat készítõi nyakába, hogy belefeketednek.
Remélem roma azért van a lakásban?
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 13. - 09:43:49 1/10 Előzmény -greghouse-
(163/1479)
Pontosan, az is van, de a sorozatjunkie oldalon írták xy rajongók hogy ez egy fós és Pl. a Berlin Tag und nacht nyomába sem ér.
És valóban, Az Origó már másnap közölt egy cikket.
http://www.origo.hu/teve/20130212-elporoltak-az-rtl-klub-bulizo-fiataljait.html
1/10
dr.66 2013 febr. 13. - 07:47:30 1/10 Előzmény bitten
(162/1479)
;-)
7/10
La Diosa 2013 febr. 13. - 00:58:52 7/10
(161/1479)
De ez nem valóságshow... Itt van forgatókönyv, elõre megírt párbeszédek nincsenek, de szerepet játszanak! Itt nem lesz kiszavazás, nem tudom miért hasonlítod a való világhoz. Amúgy meg, ha ráadásul szerinted még csak nincs is pénzük, nem buliznak éjt nappallá téve és nem otthon döglenek a maradék idõben... Akkor mégis mi a baj ezzel a sorozattal ? Mert eddig azon problémázott mindenki, hogy "szánalmas nyomorékok, nem dolgoznak, egész nap henyélnek, este meg szétisszák az agyukat." Mindegyik dolgozik benne, (kivéve a görényes) különben nem tudnák fizetni a lakbért,nemde? De mégis ki nézné a sorozatot, ha azt mutatnák 45 percen keresztül, ahogy az egyik csaj a plázába rucikat árul a másik meg pénztáros az Osönben ?:) Nyilván az emberek nem erre kíváncsiak, hanem arra, hogy ki kit utál, ki kivel fekszik össze, mit mûvelnek a buliban stb...
Mellesleg arról se volt egy szó se, hogy ezek az emberek mind mûveletlen gyökerek lennének...Vagy most azzal fogtok jönni, hogy "ahogy beszélnek, káromkodnak" és ilyenek? Elárulok egy szörnyû titkot. A legtöbb fiatal ilyen, az egyetemisták túlnyomó része ilyen életet él.Én tényleg nem értem mit lehet ezen ennyit szörnyülködni. És mi benne a deviancia? Az, hogy a csávesznek aki szolgáltatja a helyet,az büntetett elõéletû? Azt a mindenkit neki!...mert ilyen aztán tényleg csodaszámba megy manapság.Mellesleg mért kéne értéket nyújtania egy egyszerû kis szórakoztató sorozatnak? Nem azért készül, hogy megváltsa, jobb hellyé tegye a világot.Melyik sorozat ad értéket mondjad már el nekem??:)Mindegyik csak arra jó, hogy az ember leüljön elé és kieressze a gõzt.Ha értékre vágysz akkor nézd a Discovery Channelt. Hülyeség,agyhalottság? Ezt meg aztán tényleg nem értem mire érted...Igen, buliznak. Igen hülyéskednek.Igen isznak is és igen, sokak számára unalmas párbeszédek vannak benne féltékenységrõl, munkáról,szerelemrõl és pletykálkodnak össze-vissza. De ez errõl szól, ez a lényege;pár fiatal együttélése. Ha nem tetszik az alap koncepció akkor tényleg, könyörgöm NE nézzed és meg van oldva. win-win. ;)
1/10
vondermonarchi 2013 febr. 13. - 00:11:21 1/10
(160/1479)
Ilyen lakásban laknak - albérletben, mindenkinek van egy 8 nm-es szobácskája 25.000-ért. Hatan, nyolcan osztozkodnak egy fürdõn, wc-n .
Pénze max a bûnözõ kinézetû fõbérlõnek van.
Azért mert mindennap mutatja a retekklub hogy buliznak, gondolod hogy ezt is teszik ? :))


A VV1 azért volt még nézhetõ, mert igyekeztek nem mûbalhékat, megrendezett jeleneteket beletenni a mûsorba. Tényleg egy valóság show-hoz hasonlított, de aztán már csak ilyen szigorúan forgatókönyv alapján mûködõ szarokat adnak le, ráadásul abszolúte negatív szereplõkkel. Az átlagnézõ nem annak szurkol, hogy mikor nyeri meg a díjat hanem hogy mikor döglik már ki a sorozatból egy-egy szerencsétlen figura.

Semmi értéket nem ad ez a hajrá Budapest sem , csak a deviancia, hülyeség, agyhalottság megy benne.
Két-három pofon kellene ezeknek, oszt jó napot !