1/10
bleedingsky 2013 ápr. 09. - 20:07:29 1/10
(839/1479)
A mûsor forgatókönyv alapján megjátszott, viszont akár a mai fiatalok többségére egy az egyben ráhúzható az, amit ebben a (színvonaltalan) sorozatban láthatunk. Persze, hogy sokaknak tetszik, hisz a fiatalok nagy része (akiknek ez a sorozat készült, õk a célcsoport), aki ezt nézi tud azonosulni a karakterekkel, mert a való életben õ is ugyanígy viselkedik. Sajnos ez a mai világ, ide tartunk.
Tamáss11 2013 ápr. 09. - 19:49:16 Előzmény kol3
(838/1479)
Milyen kommentek voltak ebben az idõben :D Jókat röhögtünk, és jókat kacagunk most is.. az más kérdés, hogy a negatív kommentelõkön nevettünk, vagy velük ;)
8/10
popeszku 2013 ápr. 09. - 18:12:12 8/10
(837/1479)
Ha már ennyire elítélitek Greghouse-zal egyetemben eme sziporkáját a kerTV-nek,akkor minek irkáltok ide??Különben is,honnan tudnátok,hogy kulát se ér,ha nem nézitek.Huncutok.Szegény Latinovits.
1/10
-greghouse- 2013 ápr. 08. - 23:23:55 1/10
(836/1479)
Ez egy tisztességes hozzászólás volt. Ahogy a francia forradalomból ismert mondás: "egy szavával sem értek egyet, de mindent megteszek azért, hogy elmondhassa, amit mondani akar."
Visszafogott, átgondolt hozzászólás volt.
Bár mindenki így tenné, noha nem értek egyet sok mindennel, de köszönöm, hogy megadtad a stílus mércéjét.
Tényleg.
Sanya1988 2013 ápr. 08. - 21:44:29
(835/1479)
Sziasztok, Jó estét Minden Kedves Fórumozónak! Én és párom nem túl rég kapcsolódtunk be a sorozatba. Nem tudtuk pontosan hova tenni, hogy ez egy valóságshow vagy pedig Barátok közt sztereotípiájú mûsor-e, mert nem a kezdetektõl követtük. Kicsit kíváncsiak vagyunk, mirõl is van szó kik is ezek az emberek, szereplõk. Személy szerint nekem Lali nagyon szórakoztató karakter kíváncsi lettem volna, hogy a való életbe ki is. Ekkor láttam meg ezt a fórumot ahol különbözõ pozitív hozzászólások és intrikák vannak és nem hagyhattam ki, hogy véleményem kifejtsem. Nem vagyok túl tanult ember az eszemmel, kétkezi munkámmal próbálom élni a mindennapjaimat vidékies kicsit monotonabb módon a földön próbálok járni, ugyanakkor az álmaim hajszolom és kergetem. Jó és rossz példának is szolgálhat azt hiszem felnõttek és fiatal korúaknak egyaránt. Felnõtt okosítás "a drága pici kislány/fiam mit mûvelhet" itt gondolok lázadó korszak nagyon rémítõ, de minden 2. fiatal megismerkedik már a XXI. sz.-ban min. a lassabb témákkal és baráti társaságokban egyre közkedveltebb elszívni egy vicces c.-t mint legurítani két pohár sört. Illetve igenis vannak jó példák arra, hogy földön járva Diploma nélkül is kétkezi munkával kell talpon maradni az életben való megélhetésben. Jó látni arcokat akik õrülten és csak pozitívan próbálják akár sok kudarc után is élni a mindennapokat. Minden ember más sok különbözõ személyiségû embernek kell egy fedél alatt élnie és aki lakott már a szülõi házon kívül másokkal az tudja lakva ismeri meg igazán az ember a másikat. Fiatalok mindennapi élete az életben, vágyaik, bulijuk és személyiségük a képernyõk elõtt forgatókönyv alapján. Én úgy gondolom, hogy az esti szabad órákra mindenkinek szíve joga eldönteni a kívánt kikapcsolódást és szórakozást, szabad véleménye mindenkinek van. Ha nem lenne róla beszédtéma nem is lenne valószínûleg elég ismert és hát az RTL KLUB is a nézettségbõl él. A mai napokban pedig azt hiszem nem az egyszeri mozi premier köti le az embereket hanem a valóságshow-k Gratulálok Rtl Klub! :) Aki menekülve fut az éjjel nappal Budapest elõl én úgy gondolom az hazudik, mert aki menekül az nem tudna mihez hozzászólni mivel véleményt alkotni csak olyanról tudunk amit ismerünk. Sok minden jár az agyamba amirõl még lehetne itt hosszasan írni azokhoz a negatív emberekhez akik bölcsességükkel, önteltségükkel, mindent tudó élettapasztalatukkal és az élettõl való hátat fordításukkal negatív kritikákkal bombáznak mindent amit akár mondhatom így is nem õk találtak fel, de vita vitát szül és ebbe nem szeretnék bele menni. Köszönöm szépen mindenkinek aki olvasta hozzászólásom! TOVÁBBI JÓ FÓRUMOZÁST! :)
10/10
Russy 2013 ápr. 08. - 20:55:35 10/10
(834/1479)
Nekem ez a sorozat nagyon tetszik!
1/10
vondermonarchi 2013 ápr. 08. - 20:50:47 1/10
(833/1479)
Értem már miért nyirbálják meg az egyetemek költségvetését :))))
1/10
vondermonarchi 2013 ápr. 08. - 20:49:47 1/10
(832/1479)
Rendben. Kicsit kellemesebb õt hallgatni mint pl Lalit :))
http://www.youtube.com/watch?v=nScq3hNWSMk
offtopic
torr 2013 ápr. 08. - 20:37:48
(831/1479)
szrintem csak az kritizalhatja aki nezi....
de amit csak kihallok a szomszed szobabol akkor minusz nulla..
8/10
popeszku 2013 ápr. 08. - 20:31:14 8/10
(830/1479)
Ezek után javasolnám,hogy kötelezõen esti szórakozásképpen 43 percig Latinovits Zoltán által elõadott költeményeket hallgassatok,a család gyûrûjében-beleértve a fiatalabb korosztályt is.
offtopic
Texas Bill 2013 ápr. 08. - 20:20:07
(829/1479)
Nem is egyszerû, hétköznapi tanár, hanem egyetemi tanár! Tehát jobb ha nem kezdesz ki vele!
1/10
vondermonarchi 2013 ápr. 08. - 20:17:10 1/10
(828/1479)
8 csillagot adsz erre a szemét mûsorra. Miért várod el, hogy azt higgye bárki is, ismered Latinovitsot ?
Tényleg neked áll feljebb ? Csak reménykedni lehet viccbõl írtad, hogy tanár vagy :)))
8/10
popeszku 2013 ápr. 08. - 20:10:11 8/10
(827/1479)
Amennyiben az idézõjelet("")annak kitétele nélkül nem látja valaki,nos az súlyos frusztrációra mutat.Kár.Azt hittem hogy,pedig dehogy.
1/10
-greghouse- 2013 ápr. 08. - 17:58:59 1/10
(826/1479)
"Latinovits, az meg ki?...mi köze a magyar kultúrához..?" - írta alább POPESZKU, aki magát magyar tanárként jegyzi.
Hát, felebarátaim, ilyen kezekben vagyon gyermekeink sorsa, magyar tanárok, akik nem ismerik Latinovitsot.
Isten óvjon attól, hogy a gyermekemet ilyen Popeszku tanítsa (bár nem hiszem, hogy tanár, ha Latinovitsot nem ismeri, viszont rajong az Éjjel Nappal Budapestért, de ha így van... annyi.)
8/10
popeszku 2013 ápr. 08. - 17:50:06 8/10 Előzmény -greghouse-
(825/1479)
Latinovits...az meg ki???? Fõleg mi köze Dr House-hoz,vagy úgy általában a magyar irodalomhoz,mûvészethez,színjátszáshoz,nyelvtanhoz,amelynek tanára vagyok.Kedves greghauz,elszomorodtam,megfogadom többet nem kommentálok,hisz már látom,a sûrû sötétség ellen nem harcolhatok.Bye,Darkhouse.
10/10
hyulalala16 2013 ápr. 07. - 16:13:23 10/10 Előzmény Tamáss11
(824/1479)
szija Tamás 11 teljesen igazad van ez igy is van inkáb a hetorik legyen mint két ferfi
szexeljen kinematic alhatom hogy melegek
osszebujnak en szeretem a sorozatot
mert igy fiatalabnak erzem magam igaz hasonlit gyozoke showra mert eleg nagyszajujak minjáan de ezt kell lejacani nekik igy erdekes :)
1/10
doctorx 2013 ápr. 06. - 20:28:56 1/10
(823/1479)
Szinte soha nem véleményeztem semmit, de ennél a sorozatnál rosszabbat nehezen tudnék elképzelni, tulajdonképpen a Gyõzike-show esetén lehet hasonló szellemi magasságokkal találkozni. Ez nem lenne feltétlenül baj, hiszen bárki megteheti amit én, vagyis üvöltve menekülhet a tévé elöl, vagy kapcsol át. A problémát, mint szakember ott látom, hogy döbbenetesen káros LEHET (nyilván egyéni intelligencia kérdése) a sorozat a 12-18 éves korosztályra. Sajnálatosan az ORTT mint általában mindent, ezt is elrontotta. Ez az eredménye, hogy nem kérik ki pszichológusok véleményét. Nem az a káros, hogy egy fiatal esetleg meztelen testet lát, vagy némi vért, (feltéve ha a szülei egy picit is észnél voltak) azt feldolgozzák és a helyén kezelhetik. Ezzel a primitív vacakkal viszont rengeteget lehet ártani egy amúgy is problémás kamasznak. (Köszi Kolosi Peti)
10/10
kozi001 2013 ápr. 05. - 21:10:48 10/10
(822/1479)
Én is ezen töprengtem h ilyen könnyû a pultoslányokat felszedni? Valamit nagyon rosszul csinálok én Budapesten! :)
wowow 2013 ápr. 05. - 20:15:57
(821/1479)
Ez teljesen életszerû, megfelel a valóságnak, hogy beviszi egy csaj az autót Joe mûhelyébe, aztán amiért hamar megcsinálják az autót, egybõl meghívja Joe-t egy italra a munkahelyére, ami történetesen egy bár a változatosság kedvéért. Bakker, Budapesten 10-bõl 8 csaj bárban dolgozik! :D LOL!
Ezt a Hannát meg a szájalása miatt rég kidobtam volna az emeletrõl az apja helyében.
Még szerencse, hogy ez csak egy hülye sorozat, ami a megbotránkoztatásra és a feszültség generálásra épít :)
offtopic
Tamáss11 2013 ápr. 05. - 19:49:40
(820/1479)
Én nem ítélem el a melegeket, mert legalább több nõ marad az egészséges férfiaknak (köztük nekem is), de nem is szeretek a környezetükben lenni. Így el kell utasítsalak, talán majd egy másik életben, ha egy csinos nõ leszel, nem pedig valami beteg állat :( Nézd a mûsort, hátha a csajok miatt visszatérsz a jó útra, bár erre nem sok esélyt látok :/