Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:49:17
(379/1479)
A Te írásaid nekem kicsit túlzások mind formailag, mind tartalmilag, de jelen esetben nem rád gondoltam, hiszen van értelme annak amit írsz, csak engem nem érdekel ezért átsiklom fölöttük, ezzel nem ártok neked sem, és magamnak sem :). A többiekkel ellentétben Te pozitív dolgokat is hajtogatsz, nem csak fröcsögsz, hogy szar a mûsor, legyen vége. Amint látod engem is csak néha esz ide a fene, olyankor nem biztos, hogy csak azt szeretné olvasni az ember, "nem nézem, de szar". A port.hu rendszerre meg tényleg ráférne egy kis frissítés, mert az sem normális, hogy valami nem kezdõdik el, elõtte már lehet pontozni, közben nem lehet változtatni a pontokon (ezért is nem pontozom sehol), valamint nem lehet részeket pontozni. Nyilván ez sok idõ, meg munka, pénz, de lehet megérné belefektetni az energiát.
Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:42:57
(378/1479)
Én pl. ismerem a "Zsófit", ezért néztem meg az elsõ két részt (azt az rtlmoston, mert amikor elõször ment akkor nem tudtam sem a fórum elõtt ülni, sem a tévé elõtt). Részben miatta nézem, mert jókat szórakozunk rajta ismerõseimmel. Amit még úgy gondolok, hogy pozitívum. Szerintem jó zenéket raknak be a történések alá-közé-mögé. Ahova járnak szórakozni (kis reklám: Ötkert) oda is húznak bizonyos dolgok. Lali szerintem vicces, mások szerint szánalmas. Ha nem érek haza idõben és csak 2nap múlva látom akkor sem maradok le semmirõl, mert lehet folytatni. Fiatal vagyok, és járok bulizni, igaz verekedni nem szoktunk, de mi is jól érezzük magunkat ahogyan õk.. Részletezhetném még de akkora benned az utálat a mûsor felé, hogy amiket felsoroltam annak mind az ellenkezõjét gondolod, illetve nem akarlak én meggyõzni, mert nem érdekel, hogy nézed e, vagy sem. Nekem ettõl nem lesz sem több, sem kevesebb, csak gusztustalannak tartom, hogyha nem nézel valamit és egyszer leírod, hogy szar az oké, elmondod a véleményed, de egész nap ide írogatni értelmetlenül (mert greghouse is ide ír, de legalább van értelme egy két írásának), mert úgyis tudod, hogy a Te írásaid miatt nem lesz változás...
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 21:40:32 1/10
(377/1479)
Lehet én emléxek rosszul de ez nem valmék nap volt a "Morningshowban" Egészen pontosan mikor a Dallas volt a téma. Ez pedig nyáron volt:)
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 21:34:09 1/10
(376/1479)
Hõséges nézõként írd már le nekem milyen POZITÍVUM van ebben a MÛSORBAN:??? Hátha én is kedvet kapok és megnézem.
1/10
-greghouse- 2013 febr. 20. - 21:34:04 1/10
(375/1479)
Általában nem értünk egyet, mert nem ugyanaz az ízlésünk, most mégis valamennyire igazat adok neked, már ha számít valamit.
Szerintem itt nem a nézõ/pontozó közönség a hibás azért, mert szinte vagy teljesen nézetlenül ír le (vagy fel) egy sorozatot, hanem a Port differenciálás nélküli csillagozási rendszere. Mondom akkor is, ha kitiltanak.
Százszor elmondtuk már páran, hogy a sorozatoknál legyen lehetõség az epizódonkénti pontozásra IS. Természetesen semmi foganatja.
Így az emberek VAGY az elsõ epizód, VAGY elõzetes ízlések (jó vagy rossz elõítéletek) alapján pontoznak egész sorozatokat. Ez önmagában, elsõ közelítésben rossz. Rossz a "series" esetében, ahol önálló film mindegyik (Columbo, pl.), mert ott nagyon különbözõek a minõségek. De nem igazán lényeges az ilyen, összefolyó "sorozatoknál" mint ez is, meg az összes vévé és társai, ahol mindegy, melyiket nézed, mindig ugyanúgy kefélnek, isznak, káromkodnak, csak az változik, éppen ki kinek az anyját szidja, aztán berúgnak és elmennek aludni.

...De azért még az ilyen pontozás, csillagozás is jelent valamit. Talán azt, hogy maga a MÛFAJ nem tetszik az emberek nagyobbik részének, és itt pontosan errõl van szó szerintem. Ami elment Amerikában, és Németországban az nem megy el nálunk feltétlenül. Ezzel a pontozással igenis a mûfajról mondanak véleményt a nézõk, szerintem jogosan. A készítõknek, producereknek pedig figyelembe kell elõbb utóbb venniük, hogy bizony, ez a mûfaj nálunk nem megy. Megpróbálták, nem ment. Mivel üzleti vállalkozás, nem kérhetjük rajtuk számon.
..Csak reméljük, hogy kenyéradó (holland, német, olasz, és magyar) gazdáik jól seggberúgják azokat, akik ezekbe a bukásokba amit már Mazsola és Manócska nézettsége is verne, és elküldik õket a francba, hogy olyan dolgot hozzanak, ami itthon is jó. És nem csak a kábult félrészeg közönségnek kell.
Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:31:29
(374/1479)
Igen, ezekrõl az emberekrõl valamelyik reggel beszéltek a Morningshowban is, "nem nézem, de mindig napra kész vagyok a történésekbõl" :D ez inkább nevetséges, mint ha valaki bekapcsolja háttérzajnak, és ha nézi nézi, ha nem nem... de végülis ha ennyi energiád van :D szórakoztató vagy :)
1/10
robicsek2 2013 febr. 20. - 21:27:43 1/10
(373/1479)
Esetleg a Denvert-t adnák a tv2-n ugyanebben az idõpontban. Vagy a Balu kapitányt, vagy a Kacsameséket :)
1/10
offtopic
robicsek2 2013 febr. 20. - 21:24:25 1/10
(372/1479)
Na ne nevezzük õket zombinak :) Egyik nevem az és ez sértés, mert még zombiként se nézek ilyen fost :)
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 21:23:44 1/10
(371/1479)
Ez így van. Sok-sok ember van aki nem azt nézi mit ad az adó csal az RTL LÓGÓ legyen ott.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 20. - 21:16:20 1/10
(370/1479)
Hogy egy enyhe kifejezéssel éljek; Zombik.
Nekik nincs más csak ertéel...........
No mindegy, azt csinál mindenki amit akar.
Az a jó hogy itt a porton 'Találkozhatunk' hozzánk hasonló ízlésû/ gondolkodásúakkal, ...szerencsére.
Õszintén szólva ha keresek is valakit magamnak, minimum követelmény hogy hasonló ízlése legyen.
Ha az is ertéel követõ zombi úgy ott hagynám hogy a lába se érné a földet...
Ahogy elnézem, ezek a nézettségi adatok fõképp abból adódnak hogy sokan nem néznek TVt sem.
Lásd. Új sávba került, máris tudta hozni az átlagot.
Tehát itt azzal van a problem hogy sokan nem néznek TVt stb.
De a legfõbb gond ezekkel a tv adókkal van, nem tudást ismeretet hanem az ellenkezõjét, õsemberré tudatlan bunkóvá 'zombivá' akarják a nézõiket változtatni.
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 21:08:29 1/10
(369/1479)
Látom igazi hõséges nézõ vagy:) Lehet ízlésed ha ezt nézed. És nem kell hogy nézem a promo ÉJJEL-NAPAL megy akaratlanul is bele fut az ember. Nekem elég volt az megnézni és a lényeget leszûrni.
Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:04:35
(368/1479)
Én azt nem értem, hogy én nem szeretem a tehetségkutatókat, nem is tudom ki nyerte az x-faktort, csillag születiket, és nem is írok abba a fórumba, mert nem tudom, hogy jó e a mûsor vagy szar... Te normálisnak tartod magad, hogy folyamatosan leszarozod, közben mégis nézed? Ha pedig nem nézed akkor mibõl gondolod, hogy szar? Te sem vagy különb azoktól akik nézik...
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 20:59:52 1/10
(367/1479)
Nem tudom és nem is értem hogy az a 200-300 EZER ember aki ezt nézi mit lát ebben:??????? Jó pár éve nem volt olyan mûsor amit ennyire utáltam volna és imádkozok hogy elkaszálják. Komolyan mondom aki ezt nézi az el is hiszi hogy ilyen a fõváros. Rendesen kiábrándító :(
offtopic
pkovaks 2013 febr. 20. - 20:55:16
(366/1479)
Vazze, f@szom-eszem megall, ilyen tragyat adni. Van meg lejjebb??????? En naiv azt hittem hogy a Valo Vilagnal nincsen meg demoralizalobb musor, hat tevedtem...
1/10
niky24 2013 febr. 20. - 20:54:47 1/10
(365/1479)
Mért nincs 0 pont?Vagy minusz?És állítólag 20%-os a nézettsége.Ez kell még a mai fiatalságnak!Nem kapnak így is elég agyzsibbasztó mûsort!?
1/10
-greghouse- 2013 febr. 20. - 20:53:21 1/10
(364/1479)
Apró adalék. 1. Az egyik hozzászóló büszke bölcsész egyetemista (állítólag), aki tíz pontot adott rá. Hmmmm....
remélem, nem fogja tanítani a gyerekeinket.
...2. Egyetemistaként is néztünk akkoriban bóvlinak és vacaknak tartott filmeket, Bud Spencert pl.
De ez a mostani sírva könyöröghet Bud Spencer egyetlen kockájáért is. Még talán a Szomszédok c. poszt-kommunista hiper realista sorozattól is kérhetne receptet, ott legalább zseniális színészek játszottak. Hagyjuk is.
Zsupsz 2013 febr. 20. - 20:50:57
(363/1479)
a szar az már egy magas fokozat ennek
1/10
jozsi0104 2013 febr. 20. - 20:33:47 1/10
(362/1479)
Minek kell ilyen szart leadni!
1/10
offtopic
Endy88 2013 febr. 20. - 20:24:42 1/10
(361/1479)
Off

Pár alternatíva: Viasaton a Jóbarátok, majd Két pasi meg egy kicsi, ComedyC-n Így jártam anyátokkal, AXN-en a CSI: NY, és akkor még az ismeretterjesztõkrõl nem is ejtettem szót... :-)
1/10
Caline 2013 febr. 20. - 20:20:22 1/10
(360/1479)
Hát, elég szánalmas - belenéztem! Elkeserítõ! Wáá, borzasztó!