1/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 20. - 23:30:23 1/10
(399/1479)
A porton kérlek 10csillag adható ennek is, annak is én csak ezért kérdeztem rá. Ilyen faszságba miért kell belekötni?
De ha harc, hát legyen harc, a te hasonlatod sem valami jó, mivel azt mondod, h össze sem lehet hasonlítani õket, mert nem egy kategória, akkor miért nevezed mégis mindkettõt autónak. Akkor legyen a sorozat egy száraz kifli, a Forest Gump pedig egy 40karátos gyémánt.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 20. - 23:23:22 1/10
(398/1479)
Ne hülyéskedj már, egy vidéki faluban lakó kis sutyerák sem gondolhatja komolyan, h 300km -re tejjel-vajjal folyó kánaán van.

Képzeld én tõsgyökeres bp-i vagyok és még sosem jártam áááámerikában, ami kérlek szépen nem 300km-re van és láttam, h hálivúdban mindenki gazdag és mindenkinek szilikonmelle van, mégis tudom, h nem kóábászból van kint se a kerítés.


Sztem nagyon ostoboidnak kell lennie valakinek, h ilyen baromságokat gondoljon, amiket te gondolsz, h mások gondolnak.
1/10
-greghouse- 2013 febr. 20. - 23:22:54 1/10
(397/1479)
Most kissé lehiggadva, kicsit mindkettõtöknek részben igazat adok, Robcanak is és neked is. Robca végre beismerte, ha nem is egyenesen, hogy NEM EZ A VALÓSÁG. Sûrített. Mint az ER, vagy a CSI, ahol fél óra alatt megvan a DNS azonosítás (ami Amerikában is hetekbe kerül hacsak nem kiemelt kormány ügy), stb., tehát sûrítés. Feltehetõen az amerikai Jóbarátokat próbálták lekoppintani, szerintem eszméletlen sikertelenül. Mert a másik fõ érvemet továbbra is tartom, hogy nagyon olcsó, amatõr, primitív mind a forgatókönyv, mind a produkció, mind a rendezés, és ne is szóljak az abszolút tehetségtelen amatõr "színészekrõl".
...Rendben, elfogadom, sûrített ez is.
De talán lehetne színvonalasabban is csinálni.
..Na jó, az nem megy.
Talán lehetne elfogadható exhibicionista színészpalántákat találni.
..na jó, az sem megy.
Talán lehetne normálisabb, elfogadhatóbb forgatókönyvet írni. (Mert, Robca, itt olyanok is utálják, velem együtt, akik most is egyetemisták vagy hasonló korúak, hol is van a te "azért mert nem rólunk szól" elved? Saját kortársaid utálják. Ez forgatókönyv dolga, és...)
...és talán nem kellene ennyire filléreskednie egy kertévének, hanem tisztességes színészeket felkérni, oké, legyenek hallgatók, fõiskolások, egyetemisták, akiknek már ez a becélzott SZAKMÁJUk, tudják, hogy kell játszani, hogy nem szabad egymás szavába vágni, hogy nem szabad motyogni hanem érthetõen beszélni, csak eljátszani a motyogást és nem fordítva,
...én elhiszem, hogy ez így olcsóbb.
De ez az egyetlen magyarázat arra, hogy ilyen primitív vacak lemenjen. A való élet.... duma.
Tamáss11 2013 febr. 20. - 23:20:44
(396/1479)
Ez igen ostoba hasonlat volt. Az egy Oscar és egyéb díjas film, ez meg egy 2hete indult sorozat.. ne hasonlítsunk már egy Trabantot a Ferrarikhoz :)
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 23:17:56 1/10
(395/1479)
Értelek. De ezt magyarázd meg egy olyan embernek aki Budapesttõl 300 km lakik és még SOHA nem volt a fõvárosban.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 20. - 23:17:04 1/10
(394/1479)
Ha te erre 10pontot adsz, akkor nagy bajban lehetsz a Forest gumpnál, arra mennyit adnál személy szerint egyimmlió csillagot?
1/10
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 20. - 23:15:22 1/10
(393/1479)
Már megbocsáss, de ha valaki annyira ostoba, hogy azt gondolja, egy gagyimûsor/sorozat alapján, h a fõvárosban nem kell dolgozni, csak bulizni ezerrel, az meg is érdemli, ha ezt hiszi.
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 23:10:10 1/10
(392/1479)
Az a baj hogy erõsen elferdíti a valóságot. Gondoljatok már bele nem mindenki törzsgyökeres fõvárosi!!!!!
Pár napja az utcán is ez volt a téma. Pár tizenéves "hogy milyen jó lehet Pesten lakni mert ott buli szex és még-több buli van dolgozni meg nem kell minek is azt" Kíváncsi lennék honnan szedték ezt:? A vidéken élõ fiatalok erõsen elhiszik hogy ilyen az élet Budapesten. Azért mert xy ismerem személyesen és azért tetszik ez a "valóságshow" Elfogultság. Azt hiszem sokan elhiszik hogy ilyen az élet a Fõvárosban mert a tv-ben ez megy. Sok fiatal félre vezetnek személy szerint engem ez zavar.
10/10
Robca25 2013 febr. 20. - 22:59:48 10/10
(391/1479)
Nyílván vannak benne fiktív dolgok + olykor ami a valóságban egy hét, az itt 50 percbe van sûrítve.
Természetesen tuti, hogy vannak olyanok akik elhiszik, hogy így zajlik az élet Pesten, de azért tudni kell húzni egy határvonalat, a valóság és fikció közt.
10/10
Robca25 2013 febr. 20. - 22:54:39 10/10
(390/1479)
Ez nekem ma nem megy. :)
- az
1/10
-greghouse- 2013 febr. 20. - 22:44:45 1/10
(389/1479)
Voltam szállodai segédmunkás, majd (ami nagy elõrelépés) londiner. Voltam egyetemista. Voltam külföldön. Csajoztam, dolgoztam, tanultam, ittam is, doktoráltam is. Laktam kollégiumban is, albérletben is. De valahogy nekem borzasztóan idegen az egész. Ilyen válogatott marhaságokat nem nagyon éltem át, pedig zajos volt a huszonéves korom.
...Azt, amit írsz, hogy ez a sorozat "hûen tükrözi egy mai fiatal hétköznapjait"...valahogy nem tudom elfogadni.
Arra emlékeztet, mikor elõször láttam az ER (magyarul Vészhelyzet) c. kórházsorozatot. Akkori (orvos) barátnõm, aki már járt Amerikában, jókat mosolygott, miszerint ennyi hülyeség egy hét alatt nem történik egy ER osztályon, mint itt egy óra alatt. Még Amerikában sem, nemhogy nálunk. (Ami igaz sok más sorozatra is, de ne menjünk bele.)
...Tehát mondandóm csak annyi lenne, hogy ez a mai fiatalok egyfajta "ER"-ja lehet legjobb esetben is, csak baromi rossz színvonalon, elviselhetetlenül rossz forgatókönyvvel, és borzadály rossz amatõrökkel "elõadva", besûríteni próbálják egy (általad átlagos mai fiatalnak, szerintem szociopatának nevezett) társaság egy éves összes problémáját egy epizódba, és azt tehetségtelen, de annál exhibicionistább amatõrökkel minimálbérért leforgatva elõadni a bõséges reklámpénz érdekében.

Ennyi a véleményem az egészrõl. Nem gondolom, hogy jobban torzítana, mint ahogy ez a "sorozat" torzít az általad "átlagos magyar fiatal" képérõl.
...
10/10
Robca25 2013 febr. 20. - 22:40:02 10/10
(388/1479)
''Zsófi'' a valóságban xy, ezért az a jelzõ. :)
10/10
Robca25 2013 febr. 20. - 22:37:49 10/10
(387/1479)
jav a szememben.

Akit pedig zavar, hogy ennyiszer megismétlik, annak tényleg nincs jobb dolga, minthogy ezt számolja.
Aki a hétköznap este nem tudja megnézni, az hétvégén tudja pótolni.
Hétköznap délután pedig csak a kismamák és a nyugdíjasok + a munkanélküliek érnek rá tv-t nézni.

Nyilvánvaló, hogy egy bizonyos kor felett már nem hozza lázba ez a mûsor az embereket.
Ez a sorozat fõleg a 16-30 éveseknek érdekes, de a hírdetõknek a 18-49 a fontosabb. Így talán érthetõek a gyengébb számok. Az RTL pedig bízik a sorozatban és éppen ezért fog neki elég idõt adni.
olahmiki1959 2013 febr. 20. - 22:35:29
(386/1479)
"Én pl. ismerem a "Zsófit","

Nem tudom eldönteni, hogy most panaszkodsz, vagy dicsekszel...:))
10/10
Robca25 2013 febr. 20. - 22:26:35 10/10
(385/1479)
A sorozat némi túlzással hûen tükrözi egy mai fiatal hétköznapjait.
Noha nem feltétlenül megy el egy fiatal bulizni mindennap. Ezt anyagilag nem is lehet bírni. Lalin kívül meg mindenki dolgozik. Konfliktus mindenki életében elõfordul, mint ahogy a szerelem is. Verekedni és se szoktam. Anikó pasiját viszont szívesen megverném, mert az olyan nem ember a szemben, aki egy nõt bánt. A 2013-ban már egy kis bisex vonal is kell.
Nagy ''macsók'' is mindenhol vannak. Ezzel párhuzamosan természetesen vannak olyan csajok is, akiket elég hamar be lehet vinni a málnásba.
Noha korábban már írtam, hogy mivel ismerem Anikót, ezért fõleg miatta nézzem a sorozatot, de már nem csak emiatt követem figyelemmel. Zsófi is elég édes csaj. Rita, ha nem hisztizik, akkor egész normális.
Ja még Lalihoz annyit, hogy ilyen karakter megtalálható egész sok baráti társaságban, mégha feltétlenül nem is ebben formában.
Az átvezetõ zenék is nagyon jók. Ezeket a zenéket szinte mindenki ismeri. Az Ötkert egész jó kis reklámot kap. A pesti éjszakai panoráma, pedig nagyon szép.

Persze nem szabad mindent elhinni.
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 22:04:35 1/10
(384/1479)
Lehet hogy te még nem is láttál ilyet:)
http://tv.animare.hu/
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 22:03:22 1/10
(383/1479)
igen eltaláltad éjjel-nappal nézem a kedvenc adómat az rtl. Nah jó ez nem volt komoly:)
Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:55:32
(382/1479)
Már írtam ezt egyszer.. az, hogy leadják egy héten 20x az csak azt zavarja aki egész nap a tévé elõtt ül (vagy itt) és nincs jobb dolga.
De amúgy igazad van minden másban. :)
1/10
kol3 2013 febr. 20. - 21:53:38 1/10
(381/1479)
Ez egy HATALMAS xd . Azért nézni mert ismerem a szereplõt:? Jó kis ízlésed lehet. Pont ilyen embereknek van kitalálva az RTL nézd csak bátran. Képzeld ez a Mûsor (nevezõk nevén( annyira agysorvasztó hogy személy szerint ha meglátom a promot már is kivagyok. Nem tudom ki az a zsófi nem is érdekel. Ha esze lenne kiszállna a sorozatból.
És ha nem Adnák le egy-héten 8-10x akkor én sem írnák ide!! ennyit errõl:)
És ha jól olvastam azon kívül hogy ismered a zsófit semmi pozitívum nem volt benne. Nah meg persze a jó öreg ingyen reklám......
Tamáss11 2013 febr. 20. - 21:52:11
(380/1479)
Még a pontozáshoz annyit hozzá tennék, hogy nekem pl. 10 ismerõsöm is nézi ezt amikor van rá ideje, és nem 10pontot, de 8at adna rá. Ha most ez a 10 ember (csak mondtam egy számot) ide jönne és rányomna, akkor már emelkedne is a pont. Lehet, hogy sokan jobban tartják, mint a mostani pont csak nem érdekli õket és nem pontoznak. (természetesen ez fordítva is lehet)