10/10
Zinedine 2015 máj. 15. - 13:51:55 10/10 Előzmény Ok Zsoke
(1329/1489)
Ember, ha nem tetszik, ne nézd! :-)
Páxi Ákusz 2015 máj. 06. - 20:30:04
(1328/1489)
Nem tudtam eldönteni, hogy ez egy valóságshow, vagy egy sorozat. Mindkettõnek borzalmas.
Ok Zsoke 2015 ápr. 13. - 21:26:44 Előzmény irobmoz
(1327/1489)
Tisztelettel kerdeznem az RTL-t hogy van meg ennel "lejjebb nivoju" musor ? ? ? Mi tartja eletben ezt a sz@rt? ? ? Nehogy mar ez a nivotlan musor nagy nezettsegu lenne. Miert nem teszik at ezt a tragya szemetet az RTL 2-re es kesöbbi idöpontra ? ? ? ?
Ok Zsoke 2015 ápr. 13. - 21:12:34 Előzmény drazse0
(1326/1489)
Miert rikacsolnak az egesz musor alatt, ez egy kib@szott feladat vagy mi ? ? ? Katasztrofa az egesz musor. Miert nem adjak este 11 utan es akkor megnezhetik akiket erdekel ez a 0 musor...
1/10
drazse0 2015 ápr. 08. - 21:35:11 1/10 Előzmény sixpack1989
(1325/1489)
Így van ahogy leírtad. Ez a sorozat a semmittevésrõl szól,és szinte ezt sugallja a fiatalságnak!!!
A mostani fiatalok lusták odébb vánszorogni is,és ezt jól illusztrálja ez a gagyiság,amit rengetegen néznek.
Talán egyszer majd megértik hogy ebbõl nem lehet megélni!Bár mostanában mindenki ebbõl akar sajnos!
sixpack1989 2015 ápr. 08. - 15:26:14 Előzmény drazse0
(1324/1489)
Egyet értek teljes mértékben. Tökéletesen bemutatja ez a sorozat a mai generációt,felelötlenek könnyüvérüek,mindent ingyen akarnak. És hány ilyen van az életben is pf.. mindenki kavar mindenkivel,semmi komolyság,vagy kötelezettség. Nem csoda,hogy egyre több a válás,szakítás,ilyen müsorokról vesznek példát az emberek. Beteg egy világ..
1/10
drazse0 2015 ápr. 01. - 20:29:43 1/10
(1323/1489)
Rettenetesen idegesít ez a sorozat!!Nem nézem de sajnos most is hallom
1/10
gaboca19810216 2015 márc. 26. - 19:33:43 1/10
(1322/1489)
Még ekkor fost....
irobmoz 2015 márc. 18. - 15:21:32
(1321/1489)
Ez borzalmas
eboromir 2015 márc. 12. - 08:31:28
(1320/1489)
Sziasztok!
Szerintem a sorozat iszonyú. Fõleg azért van, hogy néha belenézek, mert van kb. egyetlen szereplõ aki számomra értékelhetõ és az Regina. Néha már azért sajnálom, mert nem rossz a szerepe a többi iq-huszárhoz képest. De amikor valakit le kell beszélnie valakit a fél perce kitalált szuper ötletérõl, akkor látszik hogy õ is csak próbál valamit mondani. Amúgy meg egy nagyon szeretnivaló, törõdõ emberként jelenik meg.
A sorozat meg mindig olyan véletlenszerûen ugrál a történetszálak között, hogy zavar amikor x ideig két szerencsétlent nézek és nem lehet tudni meddig tart, amig valami érdekes történik. Az új ötlettõl csillogó szemû Lali még viszonylag sokáig szórakoztatott, de õt is eléggé meguntam.
Még Joe-t találtam egy ideig nem egysikú figurának, de már nincs egyben a karakter és onnantól hogy elveszti az eszét/verekszik már nekem ugyanaz.
abisztriczky 2015 márc. 06. - 21:29:08 Előzmény a napos oldal
(1319/1489)
Nem is értem, hogy Alexa mért nem cuppan rá Bécyre, tartatja el magát, fizettet vele még néhány mûtétet!?? A csóró Gábor meg mehet a búsba. Azt azért látni szeretném, amikor Alexa rájön, hogy Bécy lopta el Gábortól a pénzt!
1/10
Sofiona 2015 márc. 06. - 16:44:08 1/10
(1318/1489)
Most olvastam bele a hozzászólásokba, azt hittem itt csupa fan lesz és egyedül maradok a lesújtó véleményemmel, de kellemesen csalódtam. :) Úgy látszik másokat is irritál ez a sok idealizált tahóság, amirõl nyilvánvalóan azt szeretnék elhitetni, hogy ez a normális élet, és ezek a normális emberek. Nem azzal van a baj, hogy primitív az egész közeg, a szereplõk rövidlátó, önzõ, egoista, másokat lábtörlõnek használó, magukat túlértékelõ birkák, hanem hogy a sorozatban semmiféle utalást sem tesz arra a nagyszámú szereplõk egyike sem, hogy ez az egész szürreális világ, amit a sorozat felépít, fényévekre van az emberi együttélés VALÓDI normáitól, az igazi emberi értékektõl, a barátságtól. A látszólag sokszínû szereplõk sokaságából álló szövevény valójában az emberi viszonyok hatalmas skálájának egyetlen szûk, alsó rétegén mozog, és senki sincs, aki legalább utalás szinten rámutatna arra, hogy milyen mélységeket hagy teljesen figyelmen kívül az egész film.
Ahogy senki nincs, aki visszatükrözné az önmaga fensõbbrendûségétõl elvakultan a másikat porba alázó szereplõknek azt sem, hogy VAN HATÁR, nem lehet emberekkel (barátokkal, de még ellenségekkel sem!) úgy bánni, mintha az alsó felükbõl rángatták volna elõ õket. Itt mindenki birkaként megy bele az összes csapdába (újra és újra), és hagyja magát dróton rángatni a többiek manipulációja által, majd hogy kiegyenlítse a megaláztatást, õ is leveri valaki máson ugyanezekkel az eszközökkel. És közben - valamennyi filmes eszköz felhasználásával - mindez viccesnek, sõt jópofának van beállítva, miközben egy jóérzésû embernek felfordul a gyomra. Mert minden ellenkezõ hír dacára mások megalázását nézni NEM szórakoztató.
Aki felismeri ezt, mert õ maga normális közegben él, ahol az emberek tisztelik egymást és önmagukat, az egyszerûen kikapcsolja a tévét, esetleg ír egy rossz véleményt és kész. De akik a VALÓSÁGBAN is ilyen közegben élnek, azok számára ez a sorozat nap mint nap megerõsíti, hogy természetes, ha az emberi kapcsolatok megalázásról és manupulációról szólnak, a konfliktusokat agresszióval és ismét csak manipulációval kell megoldani, és a népszerûségi listán azok állnak legfelül, akik a legmagasabb szinten ûzik mindezt.
És ebben az értelemben - minden álságos védezekés dacára - igenis mintát ad ez a film is, éppen azok számára, akik egy hasonlóan igénytelen közegben élve híján vannak az összehasonlításnak, és akik legalább innen tájékozódhatnának és tanulhatnának valamit a kulturált együttélésrõl és problémamegoldásról, de ehelyett csak visszaöklendezik számukra ugyanazt a szemetet, ami a társadalom egy rétegében amúgy is rombol.
Mindez pedig nyilvánvalóan a készítõk szándéka szerint van így (ugyanúgy szerkesztõi akarat, mint a Való Világ szereplõinek kiválogatása a társadalom legsuttyóbb tagjaiból). És EZ a manipuláció.
1/10
Larvitar 2015 febr. 19. - 13:14:13 1/10
(1317/1489)
Igazad van, nem feltétlen emiatt lettek olyanok, de ez csak rátesz egy lapáttal. Ha ilyeneket látnak, akkor ezt a példát akarják követni. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy tévedek.
szevacica 2015 febr. 19. - 12:20:23 Előzmény Larvitar
(1316/1489)
Bocsi, de ez a tyúk volt elõbb vagy a tojás dilemmája... nem hinném, hogy a fiatalok egy ilyen sorozat miatt lesznek/lettek olyanok, amilyenek. Inkább fordítva, a film mutatja be, milyenek is valójában a mai fiatalok. Tisztelet a kivételnek!!!
1/10
Larvitar 2015 febr. 18. - 22:55:01 1/10
(1315/1489)
És még csodálkoznak egyesek, hogy miért ilyenek a mai fiatalok... Hát ha ezt látják...nem kellene csodálkozni. Szenny, 10/1.
a napos oldal 2015 febr. 12. - 21:45:21
(1314/1489)
Az Alexa típusú nõk miatt alakult ki az a sztereotípia, hogy a mai lányok könnyûvérûek, felületesek és pénzéhesek.
Egészségügyi probléma a mellnagyobbítás egy 22 éves lánynak, aki egy sima hétfõ reggelt seggvillantós koktélruhában indít, eltartatja magát az éjszakai élet "császárával" és csak az ékszerektõl csillan fel a szeme? Ez komoly?
1/10
gadus 2015 febr. 11. - 19:38:17 1/10
(1313/1489)
Ezt a nyomorult fiatal butító sorozatot elvihetné az ördög a szerkesztõivel együtt.Munka nuku, buli,pia,p...na.Elhúzhatna a retek klub a búsba.
1/10
Meril 2015 febr. 08. - 01:07:40 1/10
(1312/1489)
Elsõ kb. 10 részt megnéztem. Az eleje még talán nézhetõ volt most már olyan szinten primitív, fantáziátlan és idegesítõ a mûsor, hogy törni zúzni volna kedvem ha csak meghallom!
2/10
fo.ma 2015 jan. 30. - 13:23:02 2/10 Előzmény zsazsa777
(1311/1489)
Köszi :D :D :D
zsazsa777 2015 jan. 28. - 15:06:05
(1310/1489)
V-mi fiatal házaspár megy vidékre és egy nagy fogú bájgúnár, de nem az az úszó! (bocsi, hogy nem tudom a nevüket)