Téma: Életfogytig

2/10
Hematit1 jún. 24. 19:15:11 2/10 Előzmény expa
(102/102)
Egyetértek veled! Én is útálom a káromkodásokat filmekben és rádióban IS !
9/10
nikato jún. 24. 15:50:20 9/10
(101/102)
Zseniális, nagyon jó film, Eddie Murphy és Martin Lawrence fénykorából! A smink is jól sikerült, megérdemelte az Oscar jelölést. SPOILER: Nekem elég szomorú, mert ártatlanul maradtak bent. 90 évesen már csak annak örülhetnek, hogy legalább szabadon halnak meg. SPOILER VÉGE
DUNAWÖLD febr. 09. 17:09:32 Előzmény 5i
(100/102)
De, éjjel adjàk.
Blindmouse 2025 nov. 04. - 21:08:48 Előzmény Sz. Péter
(99/102)
Nekem is ez jutott eszem, be hogy két századelőn élő feka, majd eltartott kisujjal kéne teázzon, és közben a háború és békéről eszmecserélni modorosan affektálós british akcentussal. :D :D
Nagyon hiteles lenne úgy. :D
Sz. Péter 2025 nov. 04. - 19:59:29 Előzmény expa
(98/102)
Komolyan azt várod el a két konkrét, film- és kora-beli, afroamerikai karaktertől, hogy Grétsy László nyelvi kifinomultságával szólaljon meg?
Blindmouse 2025 nov. 04. - 12:00:24 Előzmény expa
(97/102)
Nem, ez a tied, de ahhoz is álsznob vagy hogy beismerd. :D
2/10
offtopic
expa 2025 nov. 04. - 11:59:09 2/10 Előzmény Blindmouse
(96/102)
ez a te bizonyítványod...
Blindmouse 2025 nov. 04. - 11:49:29 Előzmény expa
(95/102)
Én meg nem vagyok álszent. tökjókat tudok szórakozni, egy Harlemi Éjszakákon is akár. :)
És nem rendezek látványhőbörgést hogy "jaj hogy beszélnek benne" .
2/10
offtopic
expa 2025 nov. 04. - 11:33:13 2/10 Előzmény Blindmouse
(94/102)
Butaságokat beszélsz. Rengeteg jó film van ami nincs tele ocsmány káromkodással.
Blindmouse 2025 nov. 04. - 11:09:13 Előzmény expa
(93/102)
Akkor nagyjából lekorlátozhatod magad a Vuk, a Macskafogó, meg a kockásfülú nyúl című alkotások kizárólagos megtekintésére. :D :D
2/10
expa 2025 nov. 03. - 23:09:05 2/10
(92/102)
Eleve utálom azokat a filmeket amiben káromkodnak. Itt folyamatosan ez megy. És van olyan ember akinek ez tetszik. Gratulálok... Nekem 10/2.
offtopic
Sz. Péter 2023 márc. 24. - 14:08:29 Előzmény Walaki1234sdfsd
(91/102)
Kvótarasszisták. Sajnos több mint kellene.
1/10
Walaki1234sdfsd 2023 márc. 24. - 13:36:43 1/10
(90/102)
Kvótaniggerek, nem több!
DUNAWÖLD 2023 márc. 20. - 02:03:52
(89/102)
Ha túlteszem magam azon a fonàk , negatív alaphelyzeten, hogy artatlanul eletfogytosak, akkor talan meg tudom nezni.
10/10
DoctorMorreau 2022 márc. 13. - 01:42:46 10/10
(88/102)
Talán az egyik utolsó nagy vígjáték és a legjobb Eddie Murphy - film.
10/10
sawyerx 2021 máj. 14. - 11:13:04 10/10 Előzmény Révész István
(87/102)
Mert nem is annak készült. Vígjáték, drámai elemekkel. Azért egy Murphy-Lawrence párostól nem is kéne A remény rabjait várni.
6/10
Révész István 2021 máj. 13. - 23:16:22 6/10
(86/102)
Többször inkább idegesített mint szórakoztatott. Ez inkább egy dráma. A két főhős nagy pofájától már frászt kaptam. Azért ez nem egy Remény Rabjai.
10/10
5i 2020 nov. 05. - 19:55:44 10/10
(85/102)
Rendkívül jó film, mert tényleg nemcsak remek vígjáték, de hátul meghúzódva kitűnő, elgondolkodtató dráma is. Ritkán adják ezt is...
10/10
Hikikomori 2018 máj. 13. - 11:07:03 10/10
(84/102)
Ahogy megnéztem, egyből a kedvencem lett. Az eleje kicsit vontatott, elhúzták a börtönbe kerülést, de onnantól szuper. Igazán groteszk, egy szörnyű dráma, vígjáték köntösben. A háttérzenék fantasztikusak, jók a poénok, király a sztori és a két főhős óriási figura. A börtönös filmek közül nálam ez viszi a pálmát.
5/10
gregga 2017 jan. 05. - 00:45:28 5/10
(83/102)
Jó a maszkírozás a vége felé. Amúgy se vígjátéknak, se drámának nem elég erõs számomra.