10/10
kikelet54 2016 nov. 30. - 23:38:18 10/10
(362/642)
A közös vacsoránál Esperansa számon kérte a Hernández családot, hogy meddig élõsködnek még rajta, és mit ad isten, megsértõdtek, és tiszteletet követeltek. Úgy látszik, nekik ez az életforma a normális, minek dolgozni, amíg másnak van pénze.

Olvido és Armando boldogan beszélgetnek mígnem Dávidra terelõdik a szó, hogy szerelmes Olvidoba, természetesen Diego pont akkor érkezik meg, és mindent hall.
Elõször Ulisesen kéri számon, de hamar lerázza, hogy miért nem olvasta el végig a nyomozó jelentését.
Aztán szegény Olvido volt soron, de már olyan mérges volt, hogy elég csúnyán viselkedett Olvidoval, aki megelégelte, és visszaadta a karika gyûrût, de Diego nem vitte el. Természetesen Dávid sem maradhatott ki, birokra ment a két jó barát, akik többé már nem jó barátok. Jól helyben hagyták egymást.

Végre megtudtuk, hogy Rodrigo a kertész /szerintem már mindenki tudta/, leleplezte magát az anyja elõtt. Szerencsétlen nõ hisztériás rohamot kapott, hát én bizony ott helyben meghaltam volna ijedtemben. Lesz mit megmagyaráznia, hogy hol volt eddig, és mit csinált.
Persze lesz, akinek ez a feltámadás nagyon rosszul fog jönni. Természetesen Iránra gondolok.

Kíváncsi vagyok Irán mindezt hogy fogja lereagálni, biztos tagadni fog mindent, és elkezd bõgni, hogy õ ártatlan. Így szokta.
malvinkicska 2016 nov. 30. - 16:21:37
(361/642)
a mai rész is jó volt Armando felesége továbbra i harcol a vagyon miatt, azt más nem érdekli, különleges egy állat faj.
Diego válni akar Roxi nem ezt gondoltam így lesz.
Aztán Rodi felfedi ki az anyja elõtt akit szinte sokkolt a dolog, amiért eddig nem mondta meg életben van.
Olvido nagyon erélyes tetszik ahogy nem hagyja magát senkinek sem.
Aztán volt kakas viadal Diego és David mérkõzése a szép O-ért nagyon aranyosak voltak ahogy püfölték egymást, de egyik is nõs a másik is , és elõnye Diegonak van mivel kisfia született O-tól. Különben én is Diegonak szurkolok legyen boldog O-val.
Armando most elég jó állapotban van.
malvinkicska 2016 nov. 30. - 16:21:37
(360/642)
a mai rész is jó volt Armando felesége továbbra i harcol a vagyon miatt, azt más nem érdekli, különleges egy állat faj.
Diego válni akar Roxi nem ezt gondoltam így lesz.
Aztán Rodi felfedi ki az anyja elõtt akit szinte sokkolt a dolog, amiért eddig nem mondta meg életben van.
Olvido nagyon erélyes tetszik ahogy nem hagyja magát senkinek sem.
Aztán volt kakas viadal Diego és David mérkõzése a szép O-ért nagyon aranyosak voltak ahogy püfölték egymást, de egyik is nõs a másik is , és elõnye Diegonak van mivel kisfia született O-tól. Különben én is Diegonak szurkolok legyen boldog O-val.
Armando most elég jó állapotban van.
10/10
kikelet54 2016 nov. 30. - 10:48:50 10/10
(359/642)
Angustias és Nelson nagy arccal érkeztek Olvidohoz a verekedés miatt, de lógó orral távoztak, Olvido ismét felül kerekedett. Öröm volt látni õket ilyen állapotban.
Raquela is pofára esett, nem tudta Panchót lefizetni, persze ezen Olvido is kiakadt és kiosztotta azt a rosszindulatú dögöt.
Ha ez még nem lett volna elég Olvido lelkivilágának, még Diego is nyaggatta a név miatt, hogy legalább a nevét adja a fiának.
Csoda, ha belefáradt már a sok problémába??

Diego megtudta, hogy Irán nem foglalkozik a kislánnyal, de ez várható volt.

Én most megharagudtam Dávidra. Nagyon nyomul, és teljesen Diego ellen beszél, mintha egy rongy ember lenne, õ meg a lehetõ legtökéletesebb férfi Olvido számára. Hát milyen legjobb barát az ilyen??? Igaz, hogy vannak jó pillanataik Olvidoval, de azért én az Olvido-Diego párosnak szurkolok.

Ott van az a csók is. Vagyis a majdnem csók, mert megint nem lett belõle semmi. Utána pedig Olvido határozottan elutasító volt, amit David igazán rosszul tolerált.
suxel2.0 2016 nov. 29. - 22:27:09
(358/642)
A kertészre majd holnap ad egy választ Esperanza Irannak.

A hajfestés az egy jó kérdés. Nem szokványos az ennyire "radikális" váltás. Nem tudom, miért kellett.
Egy idõben úgy nézett ki, hogy Cecilia Poncenak legalább egy rövid idõre távoznia kell a sorozatból, mert komoly hangszálproblémái adódtak, de végül megoldották, hogy a sorozatból ne kelljen hiányolnunk. Ez pont Rodrigo visszatérésének az idõszakára esett, feszt találgattunk, hogy vajon, hogy tüntetik el, Rodrigo netán elrabolja és megkínozza, aztán kiszabadul vagy mégis, hogy tüntetik el a sorozat egy szakaszára Irant. De semmi sem történt egy hajszínváltáson kívül. Mondjuk igaz, hogy elég elõre jártak a forgatásokkal, szerintem meg tudták oldani úgy, hogy Iran jeleneteit kihagyták és haladtak a többiekével.
malvinkicska 2016 nov. 29. - 19:23:49
(357/642)
Olvido a sarkára állt és nem engedi magát senkinek nagyon helyes. Raquela nem tudta Panchot meg vesztegetni, nem kellett a csekk neki.
Angustas bandástól nagyon szemetek jól lenne már ha el költöznének már , mert itt túl jól megy nekik dolog nélkül egy igazi élõsködõ férgek, csak szája van egyebe semmi.
Diego várom mit fog mondani Irannak a gyerek miatt.
David nagyon szereti Olvidot sajnálom nem nagyon van esélye nála, pedig ahogy néz rá meg milyeneket mond neki, de úgy látszik csak Diegot szereti igazán.
10/10
kikelet54 2016 nov. 29. - 06:50:06 10/10
(356/642)
Köszi, akkor már nem sokat kell várni. Közben elolvastam az elõzetest, hát az elkövetkezõ két hétben kapkodhatjuk a fejünket.
suxel2.0 2016 nov. 28. - 23:32:43
(355/642)
Amikor én láttam ezt az epizódot, nálam ez az év bunyója volt. Imádtam, ahogy Olvido ellátta Iran baját a liftben, és mikor kiszállt, Daviddal kettesben maradt, a szemébe lógó hajtincset egy kis fuvallattal a helyére tette. David meg Diegonak, hogy kaparja már össze Irant a földrõl: tu mujer - a te nejed :D :D :D Zseniális volt. És akkor Diego meg Esperanza is, hogy megmosolyogták Iran pórul járását.

Én nekem kedvenc sorozatom a tekintetbõl is, hogy nagyon változatos a szókincse, már ami a szidalmazást illeti. Az anyaszipirtyó nálam is betalált, szuper volt :D Licha meg Luchonak, ahogy ellátta a baját, volt ott dinnyefejû vagy dinnyetestû, akkor lamantin és társai, tényleg, ami a csövön kifér.

Kikelet a Rodrigos kérdésedre pedig választ fogsz kapni a szerdai epizódban.
10/10
kikelet54 2016 nov. 28. - 22:56:39 10/10
(354/642)
Iránnak kár volt Roxanára hallgatni, mostanra már rájöhettek volna, hogy Olvido nem hagyja magát. Minden esetre jól megjárta, csak leégette magát, ráadásul sem Diego, sem Esperanza nem vette komolyan.
Persze ezzel a verekedéssel megint távolságtartóbb lett Olvido Diegohoz, és mindketten oly szomorúak.

Az orvos jó hírt mondott Olvidoéknak, aki ösztönösen David nyakába ugrott, amit Diego nagyon-nagyon rossz szemmel nézett. Elõször Dávidon kérte számon, aki meglepõdött a kérdésen /de miért is???/, aztán majd csak azt mondta, hogy mi köze hozzá, hiszen Deigo nõs ember.
Dávid elõszeretettel vágja mindig Diego orra alá ezt a két szót, persze önös érdekbõl. Csak azt nem értem, hogy ilyenkor nem jut eszébe, hogy õ is ugyan abban a cipõben jár???? Roxana a büdös életbe nem válik el tõle!!!

Szóval Diegonk féltékeny. Nem is kicsit. Meglátta, amit mi már régóta tudunk, és a kis ördög megmozdult benne. Én azért sajnálom õket, szerintem még elég sokat fognak szenvedni, fõleg, ha kiderül, hogy Dávid is mennyire szerelmes, pedig ugye házi nyúlra nem lövünk. És még ott van Irán is.

Tanultunk egy új szóösszetételt: anyaszipirtyó. Vanessa így jellemezte az anyját, nagyon találó kifejezés rá, abszolút nem szégyelli, hogy mit mûvel a saját gyerekeivel is, a gazdagsága érdekében.

Van amit még nem értek. A kertész, gondolom már mindenki tudja hogy kicsoda, hogy tud úgy mozogni a házban, hogy Diegoék nem tudnak róla. Vagy tudnak??? Valakinek csak fel kellett venni, és akkor biztos kiderült volna, hogy ki is õ.
Na mindegy, hamarosan megtudjuk.
malvinkicska 2016 nov. 28. - 19:29:21
(353/642)
Megnéztem nagyon jót nevetett Diego az anyjával Iran sérülésén és mondta ne hazudozzon, mert õ kezdte az csak védte magát.
A gyerek egyáltalán nem érdekli, nagyon féreg egy nõ, mert a kutya is félti a kölykeit.
Citlali hozza a formáját, jól áll neki, meg a cirkuszos ember.
Olvido az apjával szeretne élni, ha meg gyógyul, Diego, megkérdezte az ölelést azt mondta testvéri volt, igen van alibi.
malvinkicska 2016 nov. 28. - 16:30:48
(352/642)
Olvido jól kimarta a kígyó Irant most legalább emberére akadt, mert õk nekik szokásuk a verekedés és mindenkit elmondanak mindenek.Diego nagyon féltékeny Davidra majd meg eszi a fene, amig ment a sorozat hívtak telefonon, majd visszanézem ott, nem tudtam figyelni.
Diavid valóban különösen néz O-ra, de most o is D-re.
A bejárónõ
egy fényképet talált biztos új szereplõ lesz, mert meg is lepõdött Esperanza egy kicsit nem szólt semmit.
malvinkicska 2016 nov. 26. - 10:27:23
(351/642)
Nekem is az tetszik mikor azokkal az ártatlan szemeikkel nézik egymást, szinte hihetõ mennyire vannak egymásért, igen most már Diego is változott jobban mutatja érzelmeit Olvido felé, de David még mindig hitelesebb nekem, annak különös a tekintete, mikkor O-ra néz, egyszerûen nagyon szépek, nem ragozom.
10/10
kikelet54 2016 nov. 26. - 09:14:56 10/10
(350/642)
Úgy gondolom, hogy Diego bebizonyította, ha nem ütközik falakba, akkor õ is tud szerelmesen, lágyan, vágyakozva Olvidora nézni, aki most nem volt elutasító vele.

Nekem nagyon-nagyon tetszett az összes közös jelenetük ebben a részben...
10/10
kikelet54 2016 nov. 26. - 09:09:51 10/10
(349/642)
Imádtam, nagyon tetszett ez a 63. rész.

Olvido túl ez elsõ sokkon, hogy Armando az apja, nagyon örül neki, és mindent elkövet, hogy az apja zavartalanul gyógyulhasson. Raquelat kiküldte a kórterembõl és megtiltotta neki, hogy zavarni merje az apját, Roxanát egyszerûen lekiabálta, Eufrasiat még a kórházból is elzavarta, hogy semmi keresni valója ott. A három férfi csak nézett, hogy szembe mert szállni a keselyûkkel, és semmit nem tettek Olvido ellen, hiába kérték a boszik.
Diego kocsiba dugja azt az undok Iránt, hogy menjen haza a gyermekét megetetni, aki inkább fodrászhoz ment, de rondább lett, mint a szõke hajjal.
Dávid egyszerûen leintette az anyját és a feleségét, nem foglalkozott velük, meglepetésében alig jutott szóhoz.
Ulises meg csak sejtelmesen mosolygott, és örült, hogy Olvido így kiált magáért, és az apjáért.

Raquelat egy utálatos, pénzéhes dög. Most már nyíltan kimutatta, hogy csak a pénzéért ment hozzá Armandohoz. Sajnos, ez biztos nem járul hozzá Armando gyógyulásához, de õ még inkább hajthatatlanabb lett a vagyon megosztást illetõen.

Mindezek ellenére boldog, hogy a két ember, akit legjobban szeret mellette van, és most már Olvidot is nyíltan szeretheti.
malvinkicska 2016 nov. 25. - 16:21:56
(348/642)
Nagyon örülök megerõsödött Olvido a vipera fészeknek nem hagyja magát, mert ezek annyian vannak, úgy beszélnek, mint mikor a gólya kelepel amúgy is nagyon ronda nagy a szája mind két viperának, a szõke ciklon barnára váltott, utálatos egy dög a gyerek soha nincs eszébe sem.
Armando nagyon aranyos volt most már mindenki tudja, hogy O az õ lánya és az örökli a vagyona nagy részét.
Raquela hiába pattog, mint a gumi labda nem sokra megy vele, mivel David is O mellet van.
A kertész biztos Rodi, nagyon jó lenne ha sikerülne börtönbe tennie azt a szemét Irant.
Citlali is aranyos a maga módján volt egy olyan cipõ a lábán, mint egy muraközi ló patája, igaz neki a súlyához nem lenne jó a tû sarok.
Mindenkinek szép hétvégét.
a Lojalista 2016 nov. 25. - 10:50:58
(347/642)
Csak ilyen ligh-os szerelmes film érdekel? Mert ha nem, én két nagyon ütõs sorozatot láttam nemrég. A Viasat 6 adta, aztán nem bírtam magammal és megnéztem a Sorozatbaráton elõre. Na ezekben mindkettõben van kit kedvelni, kivel azonosulni. Címek: Az utolsó remény és a Coloni.

http://www.sorozat-barat.club/video/series/2014/Az_utolso_remeny_online_sorozat

http://www.sorozat-barat.club/video/search?s=Colony
offtopic
napraforgó 2016 nov. 25. - 07:44:07
(346/642)
OFF
Bocsánat, hogy belekontárkodom, mivel bevallom, én nem nézem ezt a sorozatot. Viszont néha belenézek a hozzászólásokba, és nagyon egyet tudok érteni Malvinnal, hogy kell egy olyan szereplõ, akivel a nézõ azonosulni tud. Még ha vannak hibái is, de azért úgy alapjaiban mégis egy elfogadható, szerethetõ szereplõ legyen. Sajnos mostanában túl sok olyan sorozat van, amelyben egyátalán nincs egy ilyen fõszereplõ. Mindenki olyan, akivel nem tud egyetérteni, azonosulni a nézõ. Elég kár, elég szomorú, mert annak idején pont ezért szerettük Izaurát, Esmeraldát, vagy Rosalindát, mert õk olyanok voltak, akiket szeretni lehetett, akiknek drukkolt a nézõ. De a mai sorozatok... hát ha valaki tud ilyet, jelezze. Mert ezek a maiak, no, nem az igaziak....
malvinkicska 2016 nov. 25. - 07:20:25
(345/642)
Nekem nem számít ha jó ki gyártotta a sorozatot, csak legyen valami értelme tudjak azonosulni, szereplõkkel, ezt is azért nézem, mert vannak benne kedvencek, mint Olvido David, Ulises és még pár, de amelyikbe nincs azt persze nem nézem.
A Velvet Divat házat is nézem csak hetente adja a duna.
A másik az biztos a török sorozatok testvér harc, kórház rendõrség és egyéb dolgok nélkül nem sorozat. a nõk abban is épp olyan szemetek, mint a többiben az adott férfi után, csak másképp adják elõ. Abban igazad van nagy török sorozat õrület van az újdonság erejével hat, mert azt azért látjuk, nem nagyon vesznek túl sok olyan sorozatot amit érdemes nézni 130, vagy több részen keresztül.
10/10
kikelet54 2016 nov. 25. - 06:56:31 10/10
(344/642)
Köszönöm Nektek, kik lentebb jeleztétek, hogy nézitek, már azt hittem, ketten vagyunk Malvinnal az éterben.

Akkor hajrá délután. Nálam most ez a sorozat az, amit várok /szerintem most egyre izgalmasabb lesz/, a többit csak úgy nézem.
suxel2.0 2016 nov. 25. - 00:18:34
(343/642)
Nézem én is a sorozatot, de most az írásaimat két jelenleg Mexikóban futó sorozatra áldozom be. Nem hagyok ki egy részt sem, vagy a tv-ben vagy online, de visszanézem. Annyi, hogy nekem már nem hat az újdonság erejével, inkább az van, hogy várok egyes epizódokat.

Megjegyezném, hogy a 61-es részben felbukkant a jósnõ ismét, csak most Olvidonak olvasott a tenyerébõl. Én nagyon szeretem ezeket az elemeket a sorozatokban, olyanok, mint egy jó elõzetes. Sejtelmes, vajon mi fog történni?

A mostani részekben 61-tõl kezdve én nagyon imádom Raquela és Olvido csatározását. Imádom azt, hogy Olvido megbocsátott az apjának, és nem hagyja magát, szembeszáll a jogtalan örökösnõkkel és boszorkányokkal.

A pórnépet nem igazán szoktam hallgatni a sorozatban. Bár ha Dona Licha bukkan fel a képernyõn, oda-odafigyelek, amúgy zéró ingerküszöb.

Vanessát szeretem, szállítja a humorfaktort. Az egész család idegbeteg, ahogy pattognak a nõtagok benne: elõször Irannal láthattuk, ahogy neki akar menni Olvidonak folyamatosan. Tegnap Vanessa Citlalinak, ma Angustias Vanessának, nekem még 62 rész után is viccesek mekkora csõdületet tudnak csinálni.

És, hogy Team Diego vagy Team David? Részfüggõ, semmi több, én bírom mindkettõt. És osztom kikeletnek a véleményét, miszerint igazán adhatna Davidnak egy lehetõséget Olvido. Annyit megérdemelne a srác.