Kritikán felüli febr. 11. 16:08:59
(9/9)
Kibeszélőnk a filmről: https://youtu.be/STfN2Wwa1kA
3/10
csomolungma jan. 30. 17:27:26 3/10
(8/9)
Huh nagyon unalmas. Eleve az ilyen hármas "felállásokat" nem csípem.
A zenéje az gyönyörű, erre adtam pontot.
Spoiler

A vége nagyon szép, de már alig vártam lezárják. Szerencsétlen férjét sajnáltam végig ebben a nyomorúságban asszisztált. A nő sosem szerette ezt a koreai gyereket, így a végén a kibukast se értem igazán. Nagyon fárasztó és kínos, már már kellemetlen végig a film. Koreai csávó is elég érdekes, inkább ilyen lelkibajos, mivel huszonéves korában azért nem törte magát a csajert,hogy találkozzanak csak a meddő chattel beérte.
6/10
blood.1 jan. 24. 21:10:39 6/10
(7/9)
Szép film, lassú, csendes, mélabús. Álmodozó, sokat merengő nőknél talán betalál, én kicsit kevésnek éreztem.
10/10
szenbanyasz@gmail.com jan. 20. 12:48:39 10/10
(6/9)
Nagyon szép film. Akinek volt valaha nagy, beteljesületlen ifjúkori szerelme, az imádni fogja. Jó értelemben lassú, hagy időt az érzelmek átélésére, szépek a képek benne. Külön érdekes, hogy a "harmadik" szeeplő, a férj nézőpontját is nagyon érzékenyen bemutatja, drámai szerelmi háromszöget látunk.
1/10
NN1532 jan. 16. 21:25:31 1/10
(5/9)
Szerintem ez minden határon túl unalmas volt. A férj figurája volt valamilyen, értékelhető. A nő, akibe ketten is szerelmesek a végtelenségig semmilyen. Vajon mit szeretnek benne? Nem derül ki. Remélem, ha majd az Oscart osztják, találnak egy olyan filmet, ahol történik valami. Ha már egy nő írta a forgatókönyvet nagyrészt a saját élete alapján, akkor tehette volna érdekessé a női karaktert.
huba23 jan. 16. 08:12:55
(4/9)
Jó film, de Szabó István Szerelmesfilm-je ennél sokkal többet adott. A közepétől volt egy olyan érzésem, hogy valaki megnézte az Oscar-díjas rendező életművét, és azt mondta magában "ezt mai környezetben is meg lehet csinálni".
9/10
Ildikó Nóra jan. 10. 19:37:12 9/10
(3/9)
A filmet érdemes megnézni, kikapcsolódásnak teljesen jó, lassú, hatásos, elgondolkodtató. A főszereplőknek jól állt az adott szerep és jól is játszottak; tetszettek a helyszínek, a filmzene, a film hangulata is, más befejezésre számítottam.
k11zoltan jan. 02. 13:05:13
(2/9)
Nem volt rossz, de a vége egy kicsit lefulladt.

A Hanamizuki c. Japán film jutott róla eszembe valamiért.
FilmExpert 2023 dec. 25. - 10:23:54
(1/9)
Jó film, de azért a metascore pontszám (94) erősen túlzó. Az Oscar jelölés viszont szinte garantált.
Ha visszanézek a saját életemre én is azt veszem észre, hogy egyszerűen a régi életemből alig tartom néhány emberrel a kapcsolatot, valahogy egyszerűen képtelenség. Meg az ember mindig a saját kis jelenében él, azokkal együtt létezik/lélegzik, akik abban az adott pillanatban a mikrokörnyezetének részei. Fel lehet melengetni régi kapcsolatokat, le lehet ülni nosztalgiázni, de az már nem ugyanaz, elmúlt az újdonság varázsa. Bár ne így volna.

8/10.