Téma: Elrabolva

Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 01. - 18:14:05
(326/646)
Öröm látni ezt az egyetértést. Kegyetlenül jó akciófilm, tényleg a témában a legjobb. Most töltõdött le, ma este újból megnézem.
10/10 csont nélkül.
Rossi65 2011 máj. 01. - 15:45:28
(325/646)
10/10 talán az egyetlen hibája a filmnek ugyan az mint a többi akciófilmnek a fõszereplõt még megsebesíteni is alig lehet csak is a végén amikor a legnehezebb ellenféllel találja magát szemben. De télleg ez minden akció filmre teljesen igaz szóval ezért semmit nem ront az összképen.
10/10
DaveeTheStar 2011 márc. 27. - 00:04:05 10/10
(324/646)
Az akció ennél a filmnél kezdõdik s ér véget! félelmetes 10/10!!!!
10/10
england1885 2011 márc. 03. - 14:22:53 10/10
(323/646)
Ahogy valaki már írta: kategória bajnok! Ennél jobb filmet ebben a mûfajban egyszerûen nem lehet csinálni! Egy fölösleges perc nincs benne. Ennyi.
10/10 gondolkodás nélkül.
nuca2831 2011 márc. 02. - 15:36:57
(322/646)
Remekel ez a film. Egyszerûen szó sincs unalomról benne. Végig leköt... de még hogy...szuper!!
10/10
pityu204 2011 márc. 01. - 12:07:32 10/10
(321/646)
ahogy Clint Eastwood mondta a Gran Torinóban - ó igen
10 pontos film
10/10
nelo 2011 febr. 23. - 15:38:51 10/10
(320/646)
Kegyetlen jó film!
KovácsMiki 2011 febr. 16. - 22:51:22
(319/646)
letisztult,pörgõs,nyers.90perc adrenalin löket :) 10/10
10/10
sanderb 2011 febr. 16. - 21:47:22 10/10
(318/646)
Nem kell ezt ragozni, meg kell nézni! Kategóriabajnok. 10/10
10/10
Darcy01 2011 febr. 07. - 22:02:57 10/10
(317/646)
Nagyon jó ez a film, végig pörgõs, feszült tempójú.
Döbbenetes az a világ, amit bemutat a film, érdemes megnézni.

Ajánlom mindenkinek, 10/10!
10/10
Sh1mmy 2011 febr. 01. - 19:54:21 10/10
(316/646)
Pörgõs izgalmas, jó lövöldözések üldözések, jó sztory, hiteles bunyó, Liam Neeson hatalmasat alakít...
Minden ami egy profi akciófilmhez kell, 10/10
cometzjeah 2011 jan. 31. - 20:10:14
(315/646)
végre egy jó film az eredet után. nagyon tetszett , izgalmas egy percet nem lehet unatkozni rajta..
szinészi játék is remek. szóval egy 9/10 ..egyszerûen lenyûgözött ez a film :dd
10/10
villaci 2011 jan. 28. - 22:58:38 10/10
(314/646)
Fantasztikus jó! Szétizgulod magad!!!
9/10
zoli28 2011 jan. 12. - 09:10:55 9/10
(313/646)
Nem vagyok egy nagy akciófilm-rajongó, de ez nagyon ott volt! Jó sztori, izgalom, pörgés... Liam Neeson nagyot alakított.
8,5/10
Isengard 2011 jan. 09. - 18:49:46
(312/646)
Igen... bármilyen szerepet lazán eljátszik. Amúgy nem csak filmszínész, hanem színházi színész is, ami elég sokat jelent.


A bunyók hitelességének okát pedig az elõzõ beírásokban elemeztük páran.

Hitelesek voltak a bunyós jelenetek, mert egy igazi bunyós prezentálta. Liam Neeson ugyanis, küzdõsportoló volt valaha, azt meg nem nagyon lehet "elfelejteni"... tök mindegy, mennyi éve nem mûveli már, az ösztön és a tudás megmarad.

Ahhoz pedig, hogy valaki jó bunyós legyen, nem kell "kigyúrtnak" lennie, nézzétek meg a legjobbakat: ketrecharcosok, karateversenyzõk, kempo- versenyzõk, stb. Nem sok "kigyúrt" van köztük, de aki meg akarja ismerni, milyenek fizikálisan, az menjen el egy ilyen edzésre, aztán kössön bele valamelyikbe, :))))
RDoo 2011 jan. 03. - 11:09:18
(311/646)
Nagyon jó film,végig pörgös,és izgalmas,ilyesmi még a Mobil!
Isengard 2010 dec. 12. - 16:36:34 Előzmény fredi60
(310/646)
REMEK!

:)
10/10
offtopic
fredi60 2010 dec. 11. - 16:53:43 10/10
(309/646)
"Holywood superstar Liam Neeson, a former Ulster amateur senior boxing champion, has been talking about the sport he loves."
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/northern_ireland/6175251.stm
Isengard 2010 dec. 11. - 15:34:40
(308/646)
Naná, hogy nem ismerem...

Viszont olvastam a neten egy bõvebb életrajzot róla. Színházi és filmes karrier, valamint ez a sport- aktivitás.

Sajnos most nem találom ezt a cikket, de más cikkek viszont említik, hogy amatõr bokszoló volt.

Amit én olvastam korábban, ott viszont konkrétan meg volt említve, hogy igen fiatalon elkezdett bokszolni, és még észak- ír ifi bajnok is volt...

Na, mindegy, akit érdekel, úgyis utánnanéz.
Isengard 2010 dec. 10. - 20:11:56
(307/646)
Igen... a Dutrox ügy.

Amire viszont én gondoltam, az egy olaszországi ügy volt, vagy 5 éve. A csapdába csalt lányok (nem qrvák!!!) pedig senkitõl nem kérhettek segítséget, sem az õket késõbb kimentõ elitkommndó, mert A HELYI RENDÕRI ÉS CIVIL VEZETÉS TÖBBSÉGE NYAKIG BENNE VOLT AZ ÜGYBEN!!!

Az albánok, az oroszok, és a cigányok tartják kézben nagyrészt a nyugat- európai prostitúciópiacot. Mert, ahogy a filmben is elhangzik, kihasználják a liberális demokráciák gyengeségét.

Liam Neeson pedig bokszoló volt, ifiben még bajnok is.

Azért az amerikai akciófilmek között is vannak nagyon jó, valósághû alkotások... most nem sorolom, de vannak.

Amúgy, sokan még ENNEK a filmnek is kételkednek a valóságtatalmában, ahogy elnézem...