Téma: Elrabolva

7/10
gimbiikeeh 2012 máj. 02. - 21:18:07 7/10
(405/646)
Egyáltalán nem szóltam le! :) Csak kicsit túl értékeltnek tartom.
10/10
nandelecki 2012 máj. 02. - 18:40:02 10/10 Előzmény gimbiikeeh
(404/646)
Akciófilm kategóriában a legjobbak között van. Eseménydús, nincs benne vontatott, fölösleges jelenet. Ilyen egy igazi akciófilm. Abszolút nincs igaza az elõttem szólónak, mindenkinek ajánlom!
7/10
gimbiikeeh 2012 ápr. 22. - 15:14:06 7/10
(403/646)
Iszonyatosan túlértékeltnek találom. Jó film volt, de egyszer, maximum kétszer nézhetõ. 9,5-öt soknak taálom!

7/10
10/10
LawAbidingCitizen 2012 márc. 16. - 20:21:55 10/10
(402/646)
Nagyon jó film, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)
James Uram Benson Madame 2012 márc. 03. - 22:19:01 Előzmény vénasszonyok_nyara
(401/646)
SPOILER folyt.

Na igen, meg véletlenül pont akkor beszélt az apjával amikor ez történt. És lényegében profin együttmûködött a faterral, mert felismerte, hogy foglalkozása révén tud neki segíteni. Bár nem sokkal elõtte még nem tudta pontosan, mi a foglalkozása :)
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 19. - 11:27:48 Előzmény Keló Scofield
(400/646)
Ha nem dokumentumfilmként nézzük, akkor hibátlan a film. A valóságban nyilván nincsenek ilyen legyõzhetetlen ügynökök, de hát ez egy film és tényleg odaszegezi az embert a székhez, olyan izgalmas minden pillanata.
9/10
Keló Scofield 2012 febr. 18. - 21:51:05 9/10 Előzmény vénasszonyok_nyara
(399/646)
Igazad lehet, ezért írtam, hogy "Had kötekedjek egy KICSIT".
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 16. - 09:57:34 Előzmény Keló Scofield
(398/646)
*SPOILER
A lány valószínûleg
-nem volt egy agykapitány
-nem tudott franciául
-nem tudta a párizsi rendõrség hívószámát
-mennyi idõ alatt értek volna oda?

Gondold bele magad a szituációba: egy idegen országban látod, hogy a barátnõdet a szomszéd szobában éppen elrabolják. Te sem biztos, hogy ennél jobban feltaláltad volna magad.
10/10
sevendevil 2012 febr. 16. - 09:34:51 10/10
(397/646)
Eszméletlen jó film! Az egyik kedvenc filmem,már 3x láttam és nem tudom hányszor fogom még.Hatalmas.Liam Neeson nagyon nagyot alakít benne.A történet remek,a film pörgõs,izgalmas,és olykor idegtépõ.Remek!
A filmet azoknak ajánlom akik még nem látták,mert ezt MINDENKINEK látni kell. :)
Nálam a film abszolút 10/10.
10/10
psyszah 2012 febr. 08. - 12:19:01 10/10
(396/646)
Az egyik legjobb film amit valaha láttam. Izgalmas és egy percre se kalandozik el az ember közben. Már láttam legalább négyszer, de még mindig tetszik.
CTU 2012 jan. 25. - 14:59:35 Előzmény Tamás22
(395/646)
Tényleg "kiváló" ez a "csávó" LIAM NEESON

SCHINDLER LISTÁJA
MICHAEL COLLINS
ELRABOLVA
ROB ROY
TAKEN 2
BATTLESHIP
és még millió más is...
9/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 18. - 05:24:25 9/10 Előzmény Keló Scofield
(394/646)
Hát szerepelt pár jó filmben. :)
9/10
Keló Scofield 2012 jan. 17. - 16:34:23 9/10
(393/646)
:)))Igen, Liam Neeson, ,,alig'' szerepelt 1-2 filmben a "csávó":)))
10/10
offtopic
brrrrrrrrrr 2012 jan. 17. - 16:31:39 10/10 Előzmény Tamás22
(392/646)
A fõszereplõcsávónak neve is van, elég híres: Liam Neeson.
9/10
Keló Scofield 2012 jan. 17. - 16:29:35 9/10
(391/646)
Valóban egész jó film, nem olvatam vissza kommenteket, de had kötekedjek egy kicsit:)

SPOILER
Az elején amikor a lány telón beszél az apjával kb. 5 percig, annyi idõ alatt kihívhatta volna a zsarukat is, minden rendõr nem lehet beépítve. De mindegy.
10/10
sztereo 2012 jan. 15. - 19:09:05 10/10
(390/646)
Szigorúan 10-es,végig izgalmas jól felépített film.
10/10
Tamás22 2012 jan. 14. - 19:10:59 10/10
(389/646)
Nagyon jó film, végig izgalmas és 1 percet sem unatkozik közben az ember! Kiváló rendezés meg a fõszereplõ csávó is nagyon ott van, remek lett!!! 10/10 Maximális!
offtopic
imrenyibalazs 2012 jan. 14. - 03:05:32 Előzmény _Freddy_
(388/646)
Jó, bocs; de nem az A barlang mutatja meg, miféle dolgok történhetnek, ha eldurvul a helyzet... De szerintem Adrian Brodyval a Meghasadva is jól rámutat erre. Az Elrabolva technikailag komoly, de akciófilm, mint valaki említette, képtelen dolgokkal; itt megint egy szupermanus tesz "igazságot".
9/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 10. - 05:41:14 9/10 Előzmény imrenyibalazs
(387/646)
A barlang? annak aztán mi a bûbánatos fészkes fene köze van ehhez a filmhez? az egy horrorfilm, te nem vagy észnél....