Téma: Elrabolva

10/10
Titok01 2010 jún. 17. - 16:18:03 10/10
(266/646)
Ez.. ez.. ez.. durván jó film. Asszem kedvencem lett..
Sõt.. tuti. Tegnap mesélte barátnõm hogy nagyon jó film. Tegnap le is töltöttem este, ma átjött a film, egybõl kiírtam és megnéztem. Hihetetlenül jó film.
!!10/10!! Aki még nem látta, feltétlenül nézze meg!
10/10
Beccky 2010 jún. 15. - 22:17:43 10/10 Előzmény rachelcorrie
(265/646)
Huhh, állati jóóó film! Fogalmam sincs mikor láttam utoljára ennyire jó filmet! 10/1000 nálam :)))
rachelcorrie 2010 jún. 08. - 08:24:31 Előzmény hamasz
(264/646)
Lenyûgözõ!
10/10
Dorly 2010 máj. 29. - 18:33:09 10/10
(263/646)
ez a film k*rva jó!! bármikor megtudnám nézni!! 10/10
hamasz 2010 máj. 26. - 21:14:02
(262/646)
Láttam már életemben sok akciófilmet. kicsit untam is már a mûfajt. Ez a film onnantól kezdve, hogy SPOILER a csalimadarat laposra verte a taxiban Spolier vége végig odaszögezett a székhez, annyira nem volt szokványos. Imponáló volt az a keménység és kíméletlenség, amit az ügynök tanúsított a bûnözõkkel szemben.
Lehet, hogy nem volt teljesen reális, de mint akciófilm 11/10 pont.
Timek84 2010 máj. 26. - 21:04:54
(261/646)
2 napja ötödjére is megnéztem.
10/10
mopar 2010 máj. 26. - 21:04:00 10/10
(260/646)
jóféle:) 10/10
Charles Foster Kane 2010 máj. 24. - 23:21:06 Előzmény erizawa
(259/646)
SPOILER

Errõl van szó. Itt érhetõ legjobban tetten az, mennyire tesznek a drámára. Egészen biztos, hogy nem játszották le fejben a lány történetét. Hogy min ment keresztül.

A lány is egyszerûen idomult a mission accomplished hangulathoz. "Yee, megtaláltak!" Ha az alkotókat érdekelte volna a dráma, akkor abban a jelenetben, amikor megtalálja az apja, a szemébe sem tudott volna nézni. Ugyanígy az anyjáéknak. Hónapokig tartott volna a történtek feldolgozása. Persze csak akkor, ha ez nem egy sima akciófilm lenne. De az. Ezért kár, hogy másnak (is) próbálja feltüntetni magát.
Charles Foster Kane 2010 máj. 24. - 23:13:00
(258/646)
Egy alapvetõ "hibától" eltekintve egészen kellemes csalódás volt a film. Engem nem zavar különösen, ha a jófiú lealáz mindenkit, és sértetlenül megúsz mindent, elvégre ezt egy akcióhõstõl (jogosan) elvárjuk.

Engem csak az zavar, ahogy manapság a drámát kizsákmányolják az akciófilmek. Ez a lányom nélkül soha fíling minek? Jah, igen, mert ezzel lehet extra nézõket becsalogatni. Egyébként csak a férfiak ülnének be egy ilyen lövöldözésre, de hoppá! Családi tragédia? Elrabolták a lányukat? Nah, anyjuk ez biztos téged is érdekel! És érdekli is õket. Csak éppen a rendezõ meg a forgatókönyvíró tesz rá magasról. Megpendíti a drámát az elején, aztán kukába dobja.

Emiatt és az egyértelmû Jack Bauer beütés miatt 10/7, amúgy jóféle.
10/10
minerva9 2010 máj. 12. - 17:23:09 10/10
(257/646)
ÖRÖKK FAVORIT!
nicol79 2010 máj. 04. - 10:09:30
(256/646)
10/10!!!!
9/10
!!!666k 2010 ápr. 11. - 17:29:11 9/10
(255/646)
Irtó jó film, minden olyan jól el van találva. A pörgõsség tetszett leginkább az egészben, nincs megállás egészen a végéig. 9-es
10/10
Beautykey 2010 márc. 30. - 13:37:48 10/10
(254/646)
Mindenkinek csak ajánlani tudom.Nekem nagyon tetszett szal 10/10 :D
10/10
offtopic
fredi60 2010 márc. 29. - 17:16:12 10/10
(253/646)
A Superman vagy a Vissza a jövõbe (vagy ha akarod, a Star Wars sorozat) is mese, de attól még jó! :)
Timek84 2010 márc. 29. - 16:26:31
(252/646)
A Kedvenc Filmem.
10/10
zerrik08 2010 márc. 29. - 16:24:56 10/10
(251/646)
jah sztem is mese egy kicsit a történet de attól függetlenül 10 pont :D
9/10
luppe 2010 márc. 28. - 12:49:45 9/10 Előzmény Anita1020731
(250/646)
Egyetértek! :)
Anita1020731 2010 márc. 20. - 19:51:15 Előzmény Keba
(249/646)
Most néztem meg DVD-n, nekem is tetszett amennyiben eltekintek attól, hogy ******SPOILER***** lebontotta Párizs felét, kinyírta a fél alvilágot, összetört egy csomó autót és el is lopott egyet, és még csak annyit sem mondtak, hogy ejnye-ejnye de csintalan ez a fiú!!!! Utána szépen hazament a lányával és éltek még meg nem haltak!!!! Ja, és legalább olyan gyorsan tudott szaladni, ahogy az üldözendõ autó hajtott..... ***** SPOILER VÉGE ****. Szóval ha ezeket leszámítom, jó a film :-)
10/10
pema25 2010 márc. 05. - 15:58:50 10/10
(248/646)
tegnap este néztem meg a filmet,nem tudtam róla semmit csak azt hogy akció film jellege van.Mikor elkezdödött nemkeltem fel az ágyról hogy a lámpát lekapcsoljam mert annyira izgalmas és pörgös volt a film.A legjobb mondat mikor aztmondja a lányának,h nyugodj meg elfognak rabolni....
10/10
10/10
Egyiptom 2010 febr. 21. - 19:33:26 10/10
(247/646)
Tetszett. -Jó film!Csak ajánlani tudom!;-)
*10