mierda 2011 szept. 11. - 13:11:12
(78/198)
5 pont
mierda 2011 szept. 11. - 13:10:30 Előzmény jackasszoli
(77/198)
Ez a film tipikus peldaja hogy keszitsunk olcso filmet keves penzbol.

Az egesz film egy 10 m2-es koporsoba van felfeve semmi hatter diszlet nem kell bele :D

habar vegig neztem, alig vartam hogy befejezodjon.
10/10
tancsics20 2011 szept. 08. - 12:42:43 10/10
(76/198)
A film a logikátlanságok mellett is (nem natgeo dokumentumfilm) 10 pontos. A magyar címbe tök fölösleges az Élve, jó ungarise címadó szokás szerint tulmagyarázza a törénetet.
1/10
ultio 2011 szept. 08. - 11:45:28 1/10
(75/198)
nagy maflaság volt ez a film
1
10/10
jackasszoli 2011 aug. 07. - 15:05:15 10/10
(74/198)
***SPOILER PÓTOLVA***

Mark White meghalt. Csak hazudott neki a túszmentõ hogy õt megtalálták, direkt azért mondta hogy megnyugodjon hogy õt is megtalálják majd.
A végén a terorista elvezette Mark White hullájához õket, tehát rájött a fõhõs hogy csak hazudott neki a túszmentõ, és nem is az õ koporsóját találták meg.
Végül pedig teljesen ellepi a homok és meghal.
A film, 10-b õl 10, bár én nagyobb csaattanót vártam a film végére.
Tapikaa 2011 júl. 29. - 15:54:21
(73/198)
SPOILER
Szerintem csak hazudott, hogy megtalálták már azt a Mark-ot,vagy nem tudom én sem.Igazából én sem érettem.
Meg azt sem, hogy hogy került kígyó a gatyájába...Szerintetek?
Azt láttam, hogy valaki írta, hogy elvolt kábítva a kígyó..Na de akkor is, Ti nem éreznétek ha egy kígyó lenne a nadrágotokban?:D
SPOILER VÉGE
1aniko 2011 júl. 09. - 18:36:17
(72/198)
Itt-ott kicsit unalmas,de hogy a vége milyen sokkoló! Brrr. Egyszer nézhetõs,többet nem hiszem,hogy át szeretném élni.
9/10
Noncsa 2011 jún. 21. - 18:23:29 9/10
(71/198)
Szerintem is nagyon jó film, én végig izgultam a szereplõvel, szinte egész végig lekötötte a figyelmet, nem volt hibátlan, de a végeredmény nagyon jó volt!
Ne nézzétek egyedül! :D

*SPOILER GYANÚ*


Én is teljesen át tudom érezni az ilyen szitukat, ezért engem is sokkoltak az események. Senkinek nem kívánnék ilyen sorsot... :(


*SPOILER GYANÚ VÉGE*

nálam 9/10
Timcsih 2011 jún. 15. - 21:42:59 Előzmény HisztisMirtill
(70/198)
ja,
SPOILER
pl én meg se lepõdtem amikor a kígyó is bemászott a koporsóba, mert hát pont volt egy rés ...vagy azt a kígyót direkt rakták bele? na m1.
S.VÉGE
én moziba láttam csak 3-an voltunk bent, a felirat lemaradt,szóval az elejét elbdumáltuk
, de miután szóltunk hogy ez így nem okés, megoldódott a felrat xD
a vége jó volt:D
nekem tetszett 10/7
dekapetra 2011 jún. 12. - 14:42:38
(69/198)
Egesz jo volt! Nagyon nyomaszto masfel oran at nezni, ahogy egy ember a koporsoban vergodik!

SPOILER

A vege a legjobb! A Lionsgate mindig ilyeneket csinal ezert is neztem meg ezt a filmet.
andieeee 2011 jún. 02. - 22:03:46
(68/198)
Ez a film a legkisebb költségvetésû film, amit valaha láttam. No de azért nekem tetszett. Izgalmas volt a maga módján, meg bíztam benne, hogy minden jó lesz :) 10/6
4/10
HisztisMirtill 2011 jún. 01. - 08:48:56 4/10
(67/198)
hát nem vagyok elragadtatva. tény, hogy szorakoztato film, de tele és televan a legtipikusabb amerikaifilmes marhaságokkal, tipikus bénázások, emberi viselkedések amik az életben nincsenek, fõhõs részérõl a hulyeség csinálása folyamatosan. jo izgalmas volt, de sokszor a fejem fogtam, hogy ez nemlehet igaz már. a vége meg nem csavar volt, hanem egyszerüen rossz. :D egyszer meglehet nezni, ha valakinek éppen tul jo kedve van, nyomasztó hangulatot csinalni teljesen ok.
9/10
Statham20 2011 máj. 28. - 18:01:57 9/10
(66/198)
Sokáig húztam a film megnézését, mert nem tudtam elképzelni, hogy 90 perc hogy játszódhat egyfolytában egy faládában, viszont furdalt a kíváncsiság is, hogy mit tudnak kihozni egy ilyen filmbõl. Végül is nekiültem és nagyon örülök neki, hogy rászántam magam. Már az elsõ percekben azon vettem észre magam, mikor megcsörrent a telóm, hogy minél gyorsabban próbáltam lezárni a beszélgetést, hogy folytathassam a filmet. Minden elismerésem a készítõké és Ryan Reynoldsé, hogy egy ilyen helyzetbõl ekkorát ki tudtak hozni. Rendesen úgy beleéltem magam, hogy minden másodpercben vártam a folytatást, vajon mi lesz a következõ csavar. Nekem nagyon tetszett, remek vágások, zenék és nagyon jót tett a filmnek, hogy a fõszereplõtõl nem kapcsoltak más jelenetre és végig vele izgulhattunk, nyomasztó hangulató és a kis hely és kevés lehetõség ellenére izgalmas is sokszor. Remekül összeállított film.

---SPOILERT IS TARTALMAZ---
A film végével kapcsolatosan: tudom, hogy sokan vannak, akik épp azt szeretik, hogy a fõszereplõ meghal a film legvégén, de én valahogy sosem voltam így vele. Utáltam, mikor a szereplõ nem marad életben, itt meg duplán zavart. Egyetlen fõszereplõs film, a karaktert kiismered, megkedveled, szinte vele együtt szenvedsz és izgulsz (persze nem szó szerint), átmegy ezen a rengeteg dolgon, túlél egy csomó mindent, erre az utolsó másodpercben vége. Bár valahogy sejtettem, hogy nem fogja túlélni, mégis számítottam rá, hogy rátalának idõben. Végül is nagyon csavaros volt és nem annyira várt fordulat mikor kiderült, hogy mégsem õt találták meg, de én akkor sem szeretem, ha a fõszereplõ meghal.
---SPOILER VÉGE---


Mindennel együtt tetszett a film és nagy fordulat volt a végén, de én akkor is amiatt vonok le 1 pontot.
9/10
10/10
Slytherin 2011 máj. 18. - 13:23:31 10/10
(65/198)
Öt perccel a film vége után még mindig remegek, nem tudom, hogy az adrenalintól, vagy a rémülettõl. Ékes példája ez a film a minket körülvevõ bürokratikus világnak.

*SPOILER*

Az okozott nálam szinte sokkos állapotot, hogy az utolsó pillanatig tartották benne a reményt, hogy már jönnek, már ott vannak és a végén egy bocsánatkéréssel elintézték az életét. Személy szerint én nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire.

*SPOILER VÉGE*

Tudod, hogy ilyen veled nem történhet, de a film hatására csurig feltöltöd a mobilod és egy jó mélyet beleszagolsz a levegõbe. A szabadság kincs. A film pedig elgondolkodtató, tanmese is lehetne. Részemrõl 10 pont.
Timek84 2011 máj. 15. - 20:29:10
(64/198)
Valaki írja már meg priviben legyen szíves, mi a vége, mert furdalja az oldalam,többen írtátok, mekkorát 'üt'...Hát nagyon kíváncsi vagyok, talán megnézem, de semmiképp nem moziban.
6/10
nikato 2011 máj. 15. - 17:37:21 6/10
(63/198)
Nagyon nem tetszett!!!
1/10
kis.farkas 2011 máj. 15. - 17:30:59 1/10
(62/198)
Egyáltalán nem tetszett. :-(
SPOILER
Számítottam rá, de azért bíztam ,hogy nem végig egy koporsóban fog játszódni...szörnyû volt, mikor már "ó ne már , nem hiszem el, persze, és hogy?" stb... szívesen beletekertem volna én is, mert már egyáltalán nem érdekelt, csak a vége hogy végre kiderüljön minden...de ez is elmaradt. (Ez kb. olyan mintha lenne egy film, hogy pl. lelõtték az elnököt és film róla és nyomozás, de a végén semmi nem derül ki, csak meghalt és kész.)
SP vége

Szóval sztem szörnyû volt, ilyen filmet én is tudnék írni, semmi csavar, semmi történet.De persze mindenki máshogy látja. Ez csak az én véleményem. Még jó hogy nem moziba néztem, így legalább nem került semmibe. :-)
8/10
kalad 2011 máj. 03. - 12:11:58 8/10
(61/198)
Erõsen megosztott a mezõny a film megítélését illetõen. Nagyon nem akartam beülni a moziba, a téma kicsit nyomasztónak tûnt, a kivitelezés meg még nyomasztóbbnak.
Egy helyszínen játszodó film, ami ráadásul egy faláda, ami ugye egyébként meg koporsó...
Vagy koporsó, ami faláda. Tökmindegy.
Ennek ellenére nagyon tetszett a film, és háromszoros hurrá a végéért.
Természetesen azért örülök ennyire a befejezésnek, mert nem konkrét eseményrõl van szó, ez egy kitalált történet.
És így, ebben az esetben ez egy nagyon jó befejezés.
1/10
elegem1 2011 máj. 01. - 22:39:36 1/10
(60/198)
Rég láttam ennyire idegesítõ filmet.Minden második pillanatban az az érzésem támadt, hogy 'úúúristen'. Majdnem minden mozzanata irreális,nem is említek példákat, annyira egyértelmû. Senkinek nem ajánlom, fõleg nem moziban. Pont annyit ér, mint amennyibõl készült...:S
8/10
RobertDowneyJr 2011 ápr. 27. - 22:25:43 8/10 Előzmény 11messi87
(59/198)
Igen, teljesen igazad van utána rájöttem magam is . Kár értük! :/ nem kívánok ilyen élve eltemetést senkinek még maguknak a terroristáknak sem.