zekatty 2011 febr. 26. - 20:04:54
(13/13)
P. könyvét nem olvastam, de nem is vagyok rá kíváncsi,de azt látom, Te is bánod már, hogy idõt szántál rá. Én viszont a "Mi történt Elvis?" c. könyvet olvastam, amiben a a halála elõtt kirúgott testõrök ("m.-i maffia" tagjai) mondják el a saját verziójukat. Ebbõl az jön le egyértelmûen, hogy Elvis állapota akkor fordult még rosszabbra,illetve vált egyre kritikusabbá, miután P. elhagyta! A két utolsó barátnõ is, P. "másolatai" külsõleg!
Elvis igazán csak 2 nõt szeretett, az anyját és P.-t és mindkettõt elveszítette.Hidd el, akármilyen "erõs" nõ sem lett volna képes megálljt parancsolni, még az NSZK-ban kezdõdõ gyógyszer függõségének! Mindenki a saját életéért felelõs, Elvis viszont, mivel csak egy "szûk körben" élt, úgy érezte, hogy õ bármit megtehet, nem hallgatott senkire!
Saját magát pusztította el, azzal a rengeteg pirulával, mert már képtelen volt lemondani róluk!
zampano 2011 jan. 07. - 00:52:55
(12/13)
>>Lennon has long been rumored as a violent bully, and there have been many questions about the death of former bass player, Stuart Sutcliffe. Some claim that Lennon and Sutcliffe got into a fight a few months before Sutcliff died, and Lennon kicked Sutcliff in the head. Many doubt the kick resulted in his death. Sutcliff died of a brain hemorrhage, and his sister, Pauline Sutcliffe, still claims.

"I believe that the cerebral hemorrhage that cost Stuart his life was caused by an injury inflicted by John in a jealous rage. A postmortem revealed Stuart had a dent in his skull, as though from a blow or kick. And a few months earlier, John had viciously kicked my brother in the head in a sustained, unprovoked attack.">>
drabál 2011 jan. 06. - 23:56:43 Előzmény zampano
(11/13)
:D kis provokátor
zampano 2011 jan. 06. - 21:07:22
(10/13)
Nemcsak zeneileg nullák, hanem még kifejezetten jellemtelenek is ezek a sztárok. Például Lennon egy barátja abba halt bele nyomorultul, hogy Lennon tûhegyes csizmájával párszor fejbe rúgta!
drabál 2011 jan. 06. - 20:51:52
(9/13)
Te mán csak tudod,inkább fogadd meg Pippo tanácsát:fõzzél, és ne ártsd magad abba ,amihez nem értesz!
drabál 2011 jan. 06. - 20:46:38
(8/13)
Csak a Beatles mérhetõ hozzá,esetleg Tom Jones és a Qeen
drabál 2011 jan. 06. - 20:44:53
(7/13)
Elvis a király!!
zekatty 2010 aug. 16. - 18:57:48
(6/13)
Cillaról, meg az õ Elvis szeretetérõl csak annyit, hogy miután megszülte a lányukat, a "drága" Elvis nem volt hajlandó vele házaséletet élni ( csak a tizenéves csajokra bukott !), így aztán megcsalta õt a karate edzõjével, akivel a válás után kb. 2 évig együtt is élt. Az ember mindig csak ember marad - HIBÁIVAL együtt !
10/10
charlena08 2010 márc. 28. - 22:49:35 10/10 Előzmény afonya27
(5/13)
Az Elvis a Presley család szemével valóban remek volt. :) Nem OFF-olok ide, inkább a saját topicjába írom, én is pár napja láttam újra.
Az tényleg szívszorító volt, ahogyan P. elmondta, hogy a mai napig szereti, és élete legnehezebb döntését hozta meg a válással. Borzasztó. Azon én is elgondolkodtam, mennyire nehéz lehetett neki újrakezdeni, minden értelemben.
afonya27 2010 márc. 27. - 20:50:54 Előzmény charlena08
(4/13)
Tegnap néztem meg a családja által elmesélt dokumentumfilmet...nagyon szép volt, és tetszett, hogy Priscilla azt mondta a végén, hogy még mindig szereti Õt...azon tûnõdtem, hogy vajon hogy tud eztán bárki is megfelelni neki Elvis után... lehetetlenség...Elvis maga volt a csoda!!!
10/10
charlena08 2010 márc. 14. - 18:59:20 10/10
(3/13)
Másodszor láttam, remek dok. film.
Nagyon jó volt, de borzasztó szívszorító. Hiteles, és jól rávilágított (nem csak) Elvis hibáira. Õ sem volt tökéletes, gyarló ember volt. Viszont munkájában, zenélésben már-már betegesen lelkiismeretes, legalább akkora "drog" volt a fellépés számára, mint a gyógyszerek, egy ördögi kör, amibõl sosem szabadul(hatot)t. Nem volt ereje változtatni. Parker-nek pedig nem volt más, mint 1 árucikk, személytelen tárgy, mellesleg hülyére kereste magát vele, aminek jelentõs hányadát elverte a kaszinóban! Halálában neki is jelentõs része volt. Nála rosszabb kezekbe aligha kerülhetett volna Elvis. :((( Bizonyos tekintetben nagyon naiv, és gyenge is volt Elvis, hogy nem tudott/akart? ellentmondani az Ezredesnek...
Bárhogy is, szörnyûség, hogy így kellett meghalnia, egyedül. A zenéjével, lényével annyit ADOTT a világnak, nem ezt érdemelte, akkor sem, ha drogos volt. (És még szörnyûbb hogy a Sors csak ismétli önmagát, és szinte ugyanez a vég történt meg MJ-vel). :((
Mindezek ellenére próbálok inkább arra emlékezni, fénykorában hogyan ÉLT, milyen volt a 20. század legnagyobb ikonja. A szememben mindig õ marad a Király.
pozsizsuzsi 2009 jún. 05. - 17:56:15
(2/13)
Rosszul tudod. Õ földön kívüli volt. És jól van, köszöni, csak hazament.
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 05. - 16:33:03
(1/13)
És a gyógyszert ki ne hagyjuk. ugyanis Elvis a végén elég komoly gyógyszermennyiségen élt.
melyben az orvosa is jelentõs szerepet játszott.