10/10
Petrapetrus 2010 jan. 17. - 11:34:42 10/10
(27/67)
Pénteken megint megnéztem és megkönnyeztem. Nagyon szeretem ezt a filmet...
Skillerz 2009 okt. 31. - 13:09:44 Előzmény ghiggia
(26/67)
Spoiler:
Igen...de ez mér Spoiler:D ezt mindenki tudja hogy meghalt...életrajzi film...
QWERTASDF 2009 okt. 27. - 18:47:47
(25/67)
Elsõ nézésre nem tetszett, most azonban újranéztem, és teljesen megváltozott a véleményem... Számomra egy nagyon elgondolkodtató film lett... Õ nem csak egy komikus volt... Egy komikus megnevettet, õ azonban sokszor nem ezt tette... Az volt a célja, hogy különbözõ szélsõséges érzéseket gerjesszen a nézõkben. Nagyon érdekes film volt...
Attrax 2009 aug. 23. - 19:46:24 Előzmény ghiggia
(24/67)
Semmi más nem volt õ mint egy mindenkit átverõ polgárpukkasztó polgár aki csupán újat hozott a szórakoztatásba de nem nyert osztatlan befogadást.Sok semmitmondó személyiség lett sztár amerikában így lehetett volna õ is.És mégis az lett.Egyéniség.Jim Carey pedig óriási volt mint mindig.Kultuszfilm de kihagyható.
ghiggia 2009 márc. 30. - 19:17:26
(23/67)
SPOILER
valaki segítsen ki!!! Most meghalt a végén vagy mi van???
leopard26 2009 jan. 08. - 15:08:59 Előzmény frame
(22/67)
poénokat nem is kellene ettõl a filmtõl várni,ugyanis maga az a személy ,akirõl a filmet csinálták,nem is ismerte a poén fogalmát
Beyonce 7 2008 dec. 29. - 15:23:52
(21/67)
Nekem is tetszett a film,nagyon jó volt!!:)
Menzel17 2008 okt. 29. - 12:25:01 Előzmény Moldávia bánata
(20/67)
Remek Jim Carreyt végre igazi normális színészként látni aki nem csak a hülye grimaszjaitól híres, úgy gondolom, hogy amit itt carrey mutatott az elismerést érdemel! nagyon kár, hogy olyan filmekben is játszik mint az állatnyomozósak azoknál nem tudtam elödönteni, hogy siralmas vagy nevetséges e... Milos Forman egyik kedven rendezõm és talán a forgató kötyv nemis olyan jó de Forman kihozta belõle ami benne volt!!! Viszont sajnos a halál amerikai giccs ként lett leforgatva az borzasztó... szerintem ha nemis olyan jó mint forman többi filmje ez se szégyenkezhet...:)
Moldávia bánata 2008 aug. 30. - 13:10:20
(19/67)
Különleges atmoszférájú film, nekem nagyon bejött! Olyan igazi amerikai alkotás. Kaufman igazából csak az Egybesült Államokban érthetõ, az Óceánon innen sokkal nehezebb befogadni.
Moldávia bánata 2008 aug. 30. - 13:02:52
(18/67)
"...Andy Kaufman in a wrestling match, yeah-yeah-yeah-yeah..."

http://www.youtube.com/watch?v=R6VDmozvNrM
aboriginal 2008 aug. 30. - 12:12:56
(17/67)
Ez a film az elsõ félórában engem is próbára tett. Aztán még egyszer nekifutottam és nagyon megérte! Forman, DeVito, és még mások a stábból, rajongtak Andy Kaufman-ért. Nekem (is) inkább ellenszenves volt Kaufman. A film biztos hogy hiteles képet fest róla. Ahogy telt az idõ, úgy lett egyre izgalmasabb film. És a fura komikus figura kezdett elviselhetõvé válni.
Jim Carrey fantasztikusat nyújt. TV-s és egyéb szerepek sokaságát mutatja be színpadon, stúdióban és Kaufman magánéletében. Milos Forman szerint a forgatáson nem is Carrey-vel dolgozozott, hanem mindig egy olyan karakterrel aki az adott jelentben élt.
Jim Carrey pártalan átlényegülésrõl tesz itt is tanúbizonyságot. Szerencsére az olcsó szórakoztató (népbutító) filmjeit nem szoktam (végig)nézni. Imádom JC-t!
frame 2008 jún. 24. - 20:25:56
(16/67)
jim carrey alapvetõen egy jó színész, ezt szögezzük le, ritkaság. ebben a filmben is hatalmasat alakít, igaz, hogy olyan karaktere van, amit nem tud levetkõzni, ezért élesen elválasztható rajongói és nem tábora.

nekem a film nem nyerte el a tetszésemet, valahogy a közönség cseppjeként éreztem magam, mintha a film is újra és újra megcsalna engem és erõltetett poénokkal ostromolna...ezt azért valahol a valóságban is keresem, szerintem visszatükrözõdik, de a legjobb rendezõk a pocsék sztoriból is remeket alkotnak...megnézem inkább most az amadeust :)
rajongo1 2008 máj. 31. - 18:29:21
(15/67)
Hát gyerekek ez a film egyszerûen pocsék.36 percig bírtam nézni, aztán kikapcsoltam. Tudom, hogy ez más, minta többi Carrey film, de akkor legalább nem kellett volna elvállalnia. Nem illik hozzá ez a szerep. Irígylem azokat, akik végig tudják szenvedni ezt a "filmet"
Brambilla 2007 márc. 06. - 18:39:03
(14/67)
Most gondoljatok bele milyen volt a 8mm 2! Na ha abból lenne harmadik Görög Zita is feltámadhatna, bár az Underworldbõl már van tapasztalata.
Neil1992 2007 márc. 06. - 17:54:12
(13/67)
<a target="_blank" href="http://www.imdb.com/title/tt0844029/" title="http://www.imdb.com/title/tt0844029/">www.imdb.com</a> itt a link az Imdb-n ami itt fenn van az biztos
Neil1992 2007 márc. 06. - 17:51:07
(12/67)
Nos elöször is a Titanic 2 az kamu volt már trailer is van a youtube.com on ami szint ugy kamu, a jack back csak egy ügyessen összevágott trailer más filmekbõl: auctin power, remény rabjai, romeo+ julia stb... nagyon jol van megcsinálva de egyáltalán nincs tervbe véve, viszont az Ace ventura 3 tervbe van véve, de e rendezõ megmondta hogy Jim nélkül esze ágában sincs megcsinálni. szal nem biztos, a makulátlan elmét pedig folytatják, de az is rejtély hogy hogyan :D
Redfield 2007 márc. 06. - 13:18:36
(11/67)
Makulátlan elme 2 tényleg nem lenne túl okos döntés. :) Szerencsére Carrey-nek van esze ehhez. Erõltetett folytatásokat nem vállal. A rossz oldala, hogy nélküle is elkészülnek, és iszonyú gyatrák lesznek. (Dumb &amp; Dumber 2, Maszk 2)
Neil1992 2007 márc. 06. - 12:31:23
(10/67)
Sztem, ez abszolult jó meglátás, ez az elsõ hogy õszinte legyek. Jim egy zseni, ezt el kell ismerni, én ezt a filmet 2 szer láttam az egyik csak ugy odakapcsolásból volt, és biztosíthatom nagyon jó. mellesleg jim már aláírta a szerzõdéseket az Ace Ventura 3-ra, Az egy csodálatos elme örök ragyogása 2-re, és lessz egy Dumb és dumber 3 is.
Dudvarek 2007 febr. 01. - 21:53:46
(9/67)
A Majestic igaz, hogy elment volna mellettem, ha nincs a végén a saját védõbeszéde. Az nagyon el lett találva. J.C. védelmére kell azért kelnem, bármelyik filmjét mondod az Ace 1 óta, az biztos, hogy értelmes ember ismeri, lehet, hogy nem tetszett neki, de akkor is mérföldkõ a pali a vígjátékok terén.
A rendezést egyszer sem mondtam rossznak, annyit mondtam, hogy szerencsétlen a témaválasztás, ami maga Andy K.
Nekem spec meg sem fordult a fejemben, hogy túlélte a halálát. Kellemesen fel volt oldva a hangulat a végén, azzal, hogy tovább élt a figurája, de kérdõjel nem volt bennem. Talán ezután kéne legyen :)
Amúgy nem múlt el nyom nélkül a manusz, mert most is van egy idióta, valami Cohen, aki a Boratot alakítja, meg AliG-t, meg még pár karaktert. Szóval valami folt azért maradt utána, de túlélném, ha nem láttam volna ezt a filmet. Sorry, ez van :)
A halál órájában való poénkodásról eszembe jutott Oscar Wilde, aki állítólag ezt mondta: "Szörnyû ez a tapéta, valamelyikõnknek mennie kell."
Dudvarek 2007 jan. 31. - 12:57:04
(8/67)
Magyarázatra szorulok: Jim Carrey-t nem lehet mindig ugyanabban a kategóriában kezelni. Valamikor vígjátékában alkot filmtörténelmit, és valamikor mint drámai színész. Én mindkettõben nagyon szeretem. Ez utóbbiból javaslom a The Majestic címû csodát.
És nem is azt akartam mondani, hogy itt rosszul játszana. Csak egy filmre érdemtelen ember szerencsétlenkedését kell eljátszania. Talán azért nem hálás szerep, mert olyan kritikusai is vannak, mint én.
A Larry Flint hatalmas filmje a rendezõnek. Abban sem volt a karakter túl filmképes, mégis fantasztikus film sikeredett belõle. Az Ember a Holdon c. a filmben a fõszereplõ halálával nem vesztett sokat a világ, nincs valódi értékvesztés, ezért nincs katarzis, nem jó a dráma. De ez csak vélemény. Ha valaki megszereti a film során azt az embert, akinek a humora a polgárpukkasztásra alapul, annak bizonyára tetszik ez a film.