Téma: Emlékbúvár

jobmixy 2018 máj. 20. - 09:52:03
(7/7)
Találtam hozzá tartalmat: John különös képességgel éli életét: azon kevesek közé tartozik, akik képesek bejutni mások emlékei közé. A férfi egyedi tulajdonsásával a rendőrség munkáját igyekszik segíteni. Egy nap főnöke arra kéri, hogy próbáljon meg segíteni a sérült fiatal lányon, Annán, aki traumatikus élményen esett át. John hamar rájön, hogy ez nem egy szokványos eset...
alien1976 2017 aug. 18. - 20:57:41
(6/7)
Furán érdekes film volt. Lekötött a sztori, de volt bennem a film végén egy kicsinyke hiányérzet. Nem jött át nekem 100 % - osan a lány viselkedésének az okat, miértje. A csavarocska a film vége felé jó volt, de várható is.
SPOILER ************SPOILER************
Hogy várható volt az a csavar, ott azt értem, hogy a kocsikon nem volt rendszám. Néha fura mondatokat lehetett hallani, ami oda nem illett. De volt még pár.
SPOILER**************Vége
A zene nagyon jó volt.
stupek2 2016 nov. 22. - 12:21:23
(5/7)
Ennyi az összes lényegretörõ hozzászólás

Spoiler

Egy hivatásos lélekbúvárt megbíznak egy lány emlékeinek kibogozására. De még egy lélekbúvárt is át lehet verni...

Nem akció film, inkább elmesélés. Egy kis krimi is van benne felületesen. A mondanivalót pedig a fõszereplõ elmondja a végén. Inkább relax film, a zenéje miatt is, de kimondott összefüggõ történet és csattanó nincs benne. 3 pont de csak azért mert nem értem mit akart nekem mondani ezzel a rendezõ
bundi8 2016 nov. 21. - 10:22:02
(4/7)
10/8
Ádáz 2016 nov. 09. - 22:41:24
(3/7)
Ádáz 2016 nov. 09. - 22:39:16
(2/7)
A legjobb filmes oldal volt régen.
Miért kell gyászolni? Meghalt az alapító?
Niceday 2016 nov. 09. - 22:13:11
(1/7)
A KI*****SZOTT MEGÚJULÁS ÓTA 10 filmbõl 9-NÉL NINCS TARTALOM, -AT PEDIG HIÁBA KERESEK!!! IT MINDEN ÚJÍTÁS SZ**RUL SÜL EL! CSODA, HOGY NEM HALTOK ÉHEN!

... szebben is meggyászolhatnák az alapítót, mint hogy szétbarmoljátok az eddigi munkáját...