Ezüstliliom 2010 nov. 11. - 23:59:45
(4/4)
Errõl most lemaradtam, így nem tudok véleményt nyilvánítani, csak szeretnék szólni azoknak, akik hiányolják azt az elõadást, amiben Simándy énekel, hogy a múlt héten adta valamelyik adó.
salug 2010 nov. 11. - 23:44:36
(3/4)
Szégyen!!! Ezt csak szándékosan lehetett így leünnepelni!
Ez nem volt méltó a Magyar Operaházhoz és a magyar emberekhez! Szégyelljék magukat!
dr.faustus 2010 nov. 11. - 23:04:25
(2/4)
Felháborító, megalázó, kiábrándító, amit mûvelni merészelnek az egyik legnagyobb nemzeti operánkkal! Ez egyenes szemenköpése úgy Katona Józsefnek, mint az ünnepelt Erkel Ferencnek. Képtelen voltam végighallgatni, sértett a pocsék elõadása, hiszen én még, koromnál fogva, VALÓDI, TEHETSÉGES, VILÁGKLASSZIS OPERAÉNEKESEKKEL láthattam - hallhattam ezt a páratlan szépségû, nemzeti operánkat! Simándy József, Melis György, és a többi nagyság nem érdemelte volna meg, hogy legalább õk gyönyörködtettek volna bennünket, még ha posthumusként is?...

EZ AZ ELÕADÁS A MAGYAR ÁLLAMI OPERAHÁZ SZÉGYENFOLTJA!!! Nem csodálom, hogy még a szereposztást sem merték kiírni!
1/10
8zsozso 2010 nov. 11. - 22:31:55 1/10
(1/4)
FELHÁBORÍTÓ, MINÕSÍTHETETLEN, ERKEL 200. SZÜLETÉSNAPJÁN EGY ILYEN F@SZ KONNCERT-MÛSORT BETENNI!

SZEGÉNYSÉGI BIZONYITVANY AZ
OPERAHÁZRA,(RÉMTÖRTÉNETEK AZ UTÓBBI IDÕK RENDEZÉSEIRE, CSAK AZÉRT MERIK MEGTENNI, MERT MANAPSÁG CSAK A PÉNZES SZNOBOK TÖLTIK FEL A NÉZÕTERET-AKINEK FÜLE, ÉS IZLESE VAN, NEM JUT BE A JEGYÁRAK MIATT)
ÉS AZ M2-RE NEZVE IS!!!!!!!

MÉLTÓ

LETT VOLNA AZ ÉVFORDULÓRA

SIMÁNDI-MELIS "KONZERV" FELVÉTEL

ÜDV-NÉHAI OPERAHÁZBARÁT, AKI KIKOPOTT, DE NEM IS BÁNJA A MAI ELRETTENTÕ ÖKÖRSÉGÜK MIATT!