10/10
Lunita 2010 aug. 18. - 14:41:24 10/10
(3/3)
én is imádom ezt a filmet, a kedvenceim között van,kár h Mo.-n se a sorit,se a filmet nem adják. :$
10/10
Timy-Nano 2008 aug. 11. - 02:04:52 10/10 Előzmény havitavi
(2/3)
Én is imádom ezt a filmet! A kedvencem a világ összes filmje közül:) Már rengetegszer megnéztem. Bocsi ha beleszólok de Mia és Manu lányát Candela-nak hívják én úgy tudom. Besito!
havitavi 2008 márc. 07. - 21:44:46
(1/3)
nah azért ez érdekes meert a föszereplök:camila bordonaba luisana lopilato benjamin rojas, felipe colombo,benito

ERREWAY 4 CAMINOS: Ez a film az Erreway filmje. Marizza (Camila Bordonaba), Mía (Luisana Lopilato), Pablo (Benjamín Rojas) és Manuel (Felipe Colombo) játsza a fõszerepet. Arról szól, hogy az Erreway együttes beutazza az egész világot Benito segítségével, az Erreway busszal. Manuel és Mía szeretik egymást. Marizza és Pablo viszont nem nagyon jönnek ki egymással eleinte... Pablo mindig próbálkozik nála, de Marizza nagyon makacs. Persze neki is bejön. Majd a végén összejönnek. De négyen nagyon nagy sikert aratnak az együttessel, és hála a sok fellépésnek is... Pablo imád gitározni, és Benito-nak van egy gitárja, amit senkinek sem enged, hogy hozzányúljon. Pablo egyszer hozzányúlt, de nem gitározott rajta, mert Benito megakadályozta. Pedig Pablo nagyon szeretett volna rajta gitározni. Mía-nak és Felipe-nek idõ közben gyerekük születik, egy kislányuk, Victoria. Az akció sem marad ki ebbõl a filmbõl... (Ezt egy kicsit hosszú lenne elmesélni) A végén kiderül, hogy Mía halálos beteg. Manuel nagyon kiakad, és mindannyian szomorúak lesznek. Victoria felnõtt korában énekes lesz. Az egész történetet Mía és Manuel lánya, Victoria mesélte el. Aki épp egy koncertje elõtt van. Mielõtt fellépne, megöleli Manuel-t, Marizza-t és Pablo-t. Mía már nincs köztük.A sofõrjüktõl kap egy gitárt, amivel késõbb fellép. Memoria-t énekli.....