Téma: Esti Showder

1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 14:53:20 1/10
(299/2159)
Én olyan mûsorokat szeretnék, amelyeket messzirõl elkerül a politika. Legalább 1-2 darabat...
Cougar 2008 máj. 16. - 14:35:32
(298/2159)
Ez a Fábry egyre idegesítõbb.

A leggyengébb az volt, amikor Kenny-t akarta utánozni a Southparkból. Southpark részt vagy 2-t láttam, de van róla fogalmam, hogy mégis hogyan beszél Kenny. Ok, Fábry egyet se látott, de legalább meghallgatta volna a srácokat, hogy mégis mit kell csinálnia, akkor talán még nevetni is lehetett volna. Mindegy, Fábry hozta a szokásos -szerinte és imádott producere által viccesnek tartott- formáját ami már nem kicsit unalmas. A vendégek meg jót derültek rajta magukban, mondván hogy: "hagyjuk a vén hülyét szerepelni a mûsorában"

Az amúgy milyen, amikor már a vendégek is szánalmasnak tartják a mûsorvezetõt... Ez leginkább Reviczky Gábornál látszott.

Pedig régen nem volt ilyen, de 1-2 éve semmi újat nem tud mondani. Ez a mûsor már csak az üzleti értéke miatt megy.

Jah, a balos humora meg rettenetes. Ezen is jókat derül magában, meg persze a jobbosok egybõl vigyorognak, de humornak ezek gyengék, ez nem humor, hanem szidalmazás, fikázás. Lendvay Ildikó helyében meg beperelném.

Ott van Beliczai Balázs, aki szintén nyomja a politikai humort, azzal a különbséggel, hogy rajta nevetni is lehet.
issti1 2008 máj. 16. - 13:38:31
(297/2159)
Én igyexem nem "jobb-balozni", csak azt mondom, ahol kilóg a lóláb, vagy/plusz kritikátlanul sz*r a mûsor, ot beszólok!
De sz'tem ez a mûsor nem ez a kategória: bátor kritika a hatalom ellen+ néha jó poénok.
Ha mondjuk u.ez menne, de kormánynak benyaló kritikával, akkor én is mást mondanék, de a mindenkori hatalmat birálni merõket meg köll becsülni. Bizony ám!!
Szerintem ez utóbbit ti is máshogy látjátok majd, ha nemsokára jön az új kormány -én akkor is igyekszem majd kiállni a hatalmat birálók mellett: le lehet majd csekkolni!
Asszem egy valódi reneszánsz hõs veszett el bennem! :o)
kevinspéci 2008 máj. 16. - 12:27:44
(296/2159)
Nem Fábry, hanem FÁBRIII! Ahogy írták!

De a Fábrik is jó.

:)
1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 12:10:45 1/10
(295/2159)
Nem Fábriii, hanem Fábry. Ez nem fikázás, ez csak összehasonlitás a régebbi Showderrel....
Heti Hetes? Párhuzam? JObb oldal - bal oldal? Én szórakoztató mûsort szeretnék nézni...
issti1 2008 máj. 16. - 11:52:58
(294/2159)
Úgy látom, ez egy tendencia, hogy az adott fórumba csupa fikázó ellendrukker ir -én is ezt teszem pl. a Hetihetes fórumban! :o))

Még egy szolgálati közlemény: nem "Fábrik", hanem Fábriii!!!! :o))))))

..és -bár nem vagyok renceres nézõje, de szerintem továbbra is zseniális az öreg!
tevenezo88 2008 máj. 16. - 11:23:46
(293/2159)
Szerintem illene felkészülni az embernek abból az "anyagrészbõl" amelybõl "elõadást" fog tartani, fõleg ha több hete, hónapja készül erre. Mert így semmi értelme, nincs meg a kommunikáció, a közös ismeret.
kevinspéci 2008 máj. 16. - 11:04:50
(292/2159)
Nem tom, Fábrik biztos szerelmes a saját hangjába...

Jobb helyeken egy mûsorvezetõ azér' hív meg valakit a mûsorába, mert kíváncsi rá - s bizonyosan a közönség is az. Sanya kizárólag magára kíváncsi. Olyan szánalmas, hogy a vendég nem tud elmondani egy rövidke mondatot, mert már a közepénél beleugat a vén trotty.

Kéne mellé egy Smith ügynök, aki ha sokat nyihog az öreg, betapasztaná a pofáját, mint Neónak.

Régen én is sokszor néztem. Mintha akkoriban nem lett volna még ennyire elvetemült. De lehet, csak az idõ szépítette meg az emlékeimet.
elisabet 2008 máj. 16. - 11:00:45
(291/2159)
Ez sajna tényleg így van ! Régebben mindig próbáltam úgy intézni az esti munkámat, hogy addigra leeshessek a TV elé a mûsor miatt - nnna, manapság már ezt nem mondhatom el. :(
1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 10:03:43 1/10
(290/2159)
Nem is az baj, hogy ne lenne benne semmi jó. Az egész mûsor lecsúszott.Anno képes voltam a kollégiumból fél órát utazni egy ismerõsömhöz, hogy nézhessem. Most meg sokszor itthon sincs kedvem megnézni...
könnycseppek 2008 máj. 16. - 09:52:22
(289/2159)
Szerintem ez volt az a rész, amelyiket élõben lehetett igazán élvezni, ott a helyszínen. Sajnálom, hogy a szinkronosokra [b:440ae29e4e]ilyen kevés[/b:440ae29e4e] idõ jutott:-(
1/10
Kowaxos 2008 máj. 16. - 09:47:06 1/10
(288/2159)
Tegnap Fábry érezhetõen alulmaradt. Anno azzal büszkélkedett, hogy õ politikamentes mûsort csinál.Mióta van kit támadni, egyre többet politizál. Tegnap az bevezetõ full politika volt.Külföldi magyar vagyok, nem kölönösebben érint a magyar politika, de már idegesitõ, hogy minden mûsor ekkörül forog. Régebben jó történetei voltak Fábrynak, de egy ideje elfogytak. Aki törzsnézõ, az tudja, mennyit ismétel. A Puhl Sándoros poént elmondta már vagy 200x. Én is a szinkronszinészeket vártam, de csalódtam. Fábry próbálta urallni a beszélgetést, a bibi csak az volt, hogy most õ senkit nem érdekelt, és ezt sajnos nem vette észre magán.Szegény Kökényessi Ági hangját, mindenki ismeri, ritkán látni tv-ben, alig mondhatott el 2 mondatot.
rapanui 2008 máj. 16. - 08:15:11
(287/2159)
fábry mûsort úgy élvezet igazán nézni(hallgatni), hogy fábryt kizárod:)
kevinspéci 2008 máj. 16. - 08:12:36
(286/2159)
Én is örültem, hogy szinkronszínészeket hívtak meg. Annak már kevésbé, hogy Fábrik állandó szövege miatt tán 10 mondatot nem mondtak el összesen 8-an...

Hihetetlen a muksó. Persze gondolhattam volna, hogy annak, aki szeretne valamit megtudni ezekrõl az emberekrõl, nem ezt a mûsort kell nézni. Amúgy ez a Fábry mi a francnak nem próbál szerezni némi infót azokról az emberekrõl, akiket meghív a retek mûsorába?

Mert qrvára unom, hogy mindig aszongya: ehhez nem értek, ezt sose láttam. Csõre Gábort is a South Parkról kérdezgette, pedig sokkal többen ismerhetik a hangját A Gyûrûk Urából vagy a Pókmanusból. Persze Fábrik ezt honnan is tudhatná...
issti1 2008 máj. 15. - 23:18:21
(285/2159)
Bocsi, revideálnom kell korábbi álláspontom: ellég rég nem néztem Fábrisanyit, s biza emlékeim szerint jócskán megkopott humora- ennek jegyében irtam róla e fórumban.

Nos, ma megnéztem a mûsort és azt kell mondjam: sajnos még mindig zseniális!
Még 1 rossz hir a még meglevõ kisszámú, ámde annál nagyobb szájú Maszop rajongóknak: politikusokat célzó poénjai jogosak és ülnek!
Ami pedig a trágárságot illeti: ezt is csak a legnagyobbak engedhetik meg maguknak úgy, hogy az jól is jöjjön ki -talán paralell példaként Kernt idézhetném ide a valamikori rádiókabarékból(és persze magasabbról Hofit) -bizony, ezt is lehet jól!
rapanui 2008 máj. 15. - 23:09:37
(284/2159)
foghíj?
pont ôk hárman voltak a legjobb szinkronhangok.
elaci 2008 máj. 15. - 22:18:10 Előzmény Dantes
(283/2159)
Tehát: miért Mr Bean?
Mindenki ismeri a félórás Mr Bean epizódokat: tömény humor (persze csak annak, aki szereti). Készítettek (immár kettõ) kétórásat, de be a bennük levõ humor mennyisége megmaradt félórányi. Hát ezért...
Dantes 2008 máj. 15. - 19:54:36
(282/2159)
Nem is az...de MR.Bean-re hol hasonlít? Egyáltalán nem!
Dantes 2008 máj. 15. - 19:12:16
(281/2159)
Hát...én még Mr:Beant nem láttam amint fütyi meg kaki vicceket mond, és Gyurcsányt szidja....XD
elaci 2008 máj. 15. - 18:56:20
(280/2159)
Kedvelem Fábryt, de el kell ismernem, hogy ellaposodott a mûsora. Túl sokszor trágár, ami nem kedvezõ. Talán túl sûrû a kéthetenkénti adás és felhígult a jó humor. Olyan ez, mint egy kétórás Mr Bean film.