Téma: Et aprés

bbohun 2010 ápr. 12. - 17:34:21 Előzmény Alekto
(6/6)
pontosan.
se ez a plakát, se a trailer nem ad valós képet a filmrõl...
bbohun 2010 ápr. 12. - 17:33:22
(5/6)
most néztem meg, nagyon tetszett.
vártam már erre a filmre egy ideje, Romain miatt, kíváncsi voltam mennyit fejlõdött az angolja. bár megnézhettem volna angolul is, de így utólag fura, hogy az angol verzióban, kisgyerekként jobban tudott angolul, mint felnõttként. ezt szinkronizálva jobban megcsinálták, ott franciául beszél kisgyerekként.
jó film, mindig is bejöttek az ilyen komor filmek. 9/10
pacica 2010 ápr. 12. - 10:53:33
(4/6)
Szerelem életre-halálra

Nathan (Romain Duris - Moliere), a New York-i sztárügyvéd életét a munka tölti ki. Feleségétõl, Claire-tõl (Evangeline Lilly – Lost: Eltûntek) egy családi tragédia következtében elhidegült, s jelenleg egyedül él. Mindennapjai szürke, érzelemmentes robotolással telnek, míg nem egy nap megjelenik az irodájában a titokzatos Doctor Kay (John Malkovich – Elcserélt életek), akinek fontos üzenete van a számára: azt állítja, hogy Nathan meg fog halni. Kay ugyanis érzi bizonyos embereken, hogy napjaik meg vannak számlálva, s az a dolga, hogy segítsen neki rendbe tenni az életüket, mielõtt még túl késõ. Nathan elõször egy szavát sem hiszi, ám késõbb olyan jelenségek szemtanúja lesz, melyek a doktort igazolják.
zs9302 2010 márc. 31. - 15:52:31 Előzmény Alekto
(3/6)
Megjelenik nemsokára itthon is!
Alekto 2010 febr. 12. - 12:10:46 Előzmény zs9302
(2/6)
Ez a plakát nem pansszol igazán a filmhez.Ez inkább:
http://www.sl-lost.com/wp-content/evi-afterwards-poster.jpg
Én francia szinkronnal,és angol felirattal láttam.Nagyon tetszett,mi lett volna,ha magyarul látom..:O Izgalmas,lendületes a felvezetés, a végére nem ellaposodik,hanem lecsendesül(nem válik unalmassá az elcsendesülés a lényeg).Nagyon szép film,elgondolkodtató,a színészek nagyon jól játszanak.(J.Malkovichtól nem is vártam mást:D)Ez nem egy pörgös akciófilm,hanem dráma.Mindenkinek ajánlani tudom.

****-SPOILER-****

Igaz a végére vártam 1 váratlan fordulatot.Az igaz, a fordulat meg is jött,bár sejthetõ volt,h nem a pasas fog meghalni.Ennek ellenére én nagyobb durranást vártam a feleség halálát illetõen.Azért szép volt,tetszett ahogy áll a kisfiúkkal az erdõben,igaz nagyon rövidke jelenet volt.Ennek ellenére naaagyon jó film!

****-SPOILER VÉGE-****
zs9302 2010 jan. 23. - 18:23:21
(1/6)
Tetszik a borítója.
Költségvetése a filmnek: 15 400 000 dollár.