kgyuri0 2009 jún. 10. - 20:41:06
(248/2248)
Elképeszõ tahó vélemény!!

És jellemzõ!!!

Normális,ember Májrém szerint nem is szavazhat a Fideszre!!

Igza van!
Különben én is így gondolom!
De azért ilyen pocsék módon személyeskedni!!!
Undorító Fidesz!
zampano 2009 jún. 10. - 20:21:13
(247/2248)
Ennyire iImádsz mások magánéletén csámcsogni? Nem szégyelled magad?
kgyuri0 2009 jún. 10. - 20:16:51
(246/2248)
Utolsó mondat javítva:

"De ha esetleg mégis együtt élnek, sztem túl hagyományosan képzeled el a házastársi kapcsolatukat!"
kgyuri0 2009 jún. 10. - 20:13:18 Előzmény Heathcliff
(245/2248)
Kedves MsHeathcliff!


Tényleg nyíltan állást foglalhatnál Morvai mellett, ha úgy gondolod.
Én változatlanul fenntarom lehetõségként, hogy már rég nem élnek együtt(Miért írta voln azt BGy egy kollégája, az a bizonyos FöldS?)
Hogy MK olyn vídám? És, ha jó a szeretõje,és attól?

Hát már hogy ne lehetne sajnálni BGy-t, te is láttad a "Fideszes zsidó..." címû filmet!
Ki tudja, talán nem is kell papucsság ahhoz, hogy elviselje: egyszerûen nem tud tenni semmit. Pláne, ha külön élnek. De ha esetlgm isélnek együtt, sztemúl hagyományosan képeled el a házastársi kapcsolatukat!
idõjós1010 2009 jún. 10. - 13:23:45
(244/2248)
Én azt hittem Balónak már rég leáldozott.
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 10. - 01:00:04
(243/2248)
Nézd, az biztos, hogy ez a két ember egymásról tud a legtöbbet. Nekik van közük egymáshoz, mi csak találgatunk, kissé illetlenül.
Komolyan nem értem, miért kéne sajnálni Balót. Én csak arra tudok gondolni, hogy azt hiszik róla, ugráltatja a felesége. De papucs (vagy erõszakos) csak az önbizalomhiányos emberbõl lesz. BGy-nek viszont nincs ebbõl hiánya. Különben is, egy papuccsal meglehetõsen kellemetlen együttélni. MK viszont úgy vigyorog folyton, mint a tejbetök. Lehet, hogy a sajnálkozók inkább irigylik õket.
kgyuri0 2009 jún. 10. - 00:38:38
(242/2248)
Szó se róla, én se tudtam, hogy BGy eljött a tévétõl. S most hol dolgozik, azt tudjátok? Igaz, pl Friderikusz is eltûnt, a sehová se.
Ms Heathcliff , úgy látom, pontosan tudod te, mire használják, hogy p.bubus. Én ezt tkp nem pejoratív értelemben értem. Igaz az is hogy amennyiben élemedett korú cs.apákra használják, hát nem éppen a ”hites feleség” irányában szokott manifesztálódni.
Na, de ha esetleg a tévétõl való távozás emiatt a nõ miatt történt, fogalmam sincs, hát akkor lehet, hogy mégis csak pejoratív értelmet kap a kérdéses jelzõ, azzal együtt, hogy nem szokványos az egész szitu.
Mi van, ha tényleg nem élnek együtt már ki tudja, mióta? Egyébként Rahel hírforrása nem csak a hírt hozta, de sajnálja is BGy-t. Sajnálatra pedig akkor van ok, ha föltehetõleg BGy nem boldog a helyzettel(pl. szeretné, ha a neje agyilag helyrejönne, s nem kényszerülne elhatárolódásokra, függetlenül attól, hogy egy ilyen nyomásra történt-e).
MészárosA-val semmi bajom, egy kis rossz ízt ad a Friderikusz könyve, miszerint az apja, MészárosT, azért beszélt hülyeségeket Fr.mûsoráról, mert a lánya által vezetett m1 beli mûsor konkurrensét orrintotta benne.
Általában, igen csíptem MészárosT-t, roppant értelmesnek tartottam, s nem esik jól, hogy ilyen esetleges gyöngeségeket hallok róla. Persze errõl MészárosA mit sem tehet.
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 09. - 23:15:02
(241/2248)
:) neked is
Rahel 2009 jún. 09. - 23:07:50
(240/2248)
-Ja-Ja!!
-Ez így van!!!!

Szép álmokat!!
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 09. - 22:39:43
(239/2248)
Sajnos alig ismerem, de ha ilyen, az valóban nagyon jó tulajdonsága. Ha a pukkancs hólyagok belátnák, mennyi szimpátiát veszítenek, nem hordanák olyan magasan az orrukat. (Fõképp, mert általában nincs is miért).
Rahel 2009 jún. 09. - 22:29:48
(238/2248)
-És nagyon szeretem benne, hogy olyan szerény!!!
Heathcliff 2009 jún. 09. - 21:28:58 Előzmény Rahel
(237/2248)
Igen, és megdöbbentõen kemény dolgokon ment át. Volt már háborús tudósító is, ki hinné.
Rahel 2009 jún. 09. - 20:09:38
(236/2248)
-Örülök, hogy egyetértünk!
-Krizsó tényleg jó fej, és szerintem a Mészáros Antónia is jól csinálja!!!
-Ráadásul õ tényleg szép, és gyanítom, hogy okosabb is mint a K.Olga!
Heathcliff 2009 jún. 09. - 19:12:02
(235/2248)
"Nem tegnap volt, de Olga tényleg szebb, viszont K.Szilvi baromira okos nõ!/-És ezt szerintem a Fridi is tudta!!/
-Olga olyan megmondó ember, és néha belefut egy két pofonba, viszont Szilvit meg nem a csinos kis frizkójáért fogjuk szeretni!!:DD"
Teljesen egyetértek veled Krizsó Szilviát illetõen. Nemcsak nagyon okos, de elég kellemetlen kérdésekre is képes.
Heathcliff 2009 jún. 09. - 19:06:39
(234/2248)
Hát tényleg annyira rejtjelesen beszéltetek Rahellel, hogy nem tudtam követni. Én teljesen egyszerû dologra gondoltam: ennek a két embernek semmi oka nem volna együtt maradni, ha nem szeretnék egymást. Ennyi. Ha Baló eljött az mtv-tõl (ezt sem tudtam), tehát feláldozta a karrierjét, az eddigi hírnevét és kapcsolatrendszerét, mi másért tette volna, minthogy dolga van ezzel a nõvel és viszont? Miért írsz olyan sületlenséget, hogy p.bubus? Nem tudom, mire használják ezt a szót, de nekem olyan éretlen pasi jut eszembe róla, aki másra nem jó. Ennyit nézel ki Balóból? Ezt nem gondolhatod komolyan.
Rahel 2009 jún. 09. - 17:43:01
(233/2248)
-"Na, még egy kör ebõl:"
-Akkor induljon a party!!:DD

-"Én is sajnálom BGy-t, ne gondold, hogy nm!"
-Gondoltam, hogy megértõ vagy, és nem utálod Gyurit!!

-"Ráadásul én még a NB. szépségétõl se vagyok addig, tipikus szõkenõ!
Azzal együtt, hogy festett."
-Annyit jegyeznék még meg, hogy a kirúzsozott szája olyan, mint Geronozzo Marcsié, amikor fröcsög a gyûlölettõl!!:DD

-"Tegnap te veteted össze KálmánO-t és a Szilviát, (hirtelen nem jön a nyelvemre a vezetékneve), hogy Szilvia okosabb, de KálmánO szebb. "
-Nem tegnap volt, de Olga tényleg szebb, viszont K.Szilvi baromira okos nõ!/-És ezt szerintem a Fridi is tudta!!/
-Olga olyan megmondó ember, és néha belefut egy két pofonba, viszont Szilvit meg nem a csinos kis frizkójáért fogjuk szeretni!!:DD


-Valaki ha jól csalódom bányarémnek nevezte Szilviát(ez túlzás talán, nem is így írta)
-Hát azt nem tudom, hogy az illetõnek miért volt ez a véleménye, de a "bányarém" valóban erõs!
-A melírozott haj jobban állt neki, és a Fridi mellett jobban is öltözködött, viszont néha még most is sikerül neki egy egy jó holmit felkapni magára!!

-"Az eszüket illetõen, nyilván úgy értetted, hogy milyen minõségû a munkájuk. Sztem egyforma az is, mint a szépségük."
-Mint mondtam már, ész dolgában Szilvi, a szépség dolgában meg Olgi a befutó!!/Nálam/
-De ugye minden nézõpont kérdése!
-/És nem csak a munkájukat vettem számításba./

-"Nekem rettentõen hiányzik Friderikusz, az õ fele okossága nagyobb mint e kettõé együtt, igaz fele szépsége meg kisebb, mint ezeké együtt."
-Ebben viszont teljesen egyet értük!!!
kgyuri0 2009 jún. 09. - 16:24:53
(232/2248)
ebõl=ebbõl
kgyuri0 2009 jún. 09. - 16:24:30
(231/2248)
Na, még egy kör ebõl:

Én is sajnálom BGy-t, ne gondold, hogy nm!
Ráadásul én még a NB. szépségétõl se vagyok addig, tipikus szõkenõ!
Azzal együtt, hogy festett.

Tegnap te veteted össze KálmánO-t és a Szilviát, (hirtelen nem jön a nyelvemre a vezetékneve), hogy Szilvia okosabb, de KálmánO szebb. Valaki ha jól csalódom bányarémnek nevezte Szilviát(ez túlzás talán, nem is így írta)Na, mindegy, nekem többé kevésbé tudnak tetszeni markáns arcú nõk is, ezért jó véleménnyel vagyok mindkettõjük szépségérõl. Krizsó, az ám, most jön elõ! Az eszüket illetõen, nyilván úgy értetted, hogy milyen minõségû a munkájuk. Sztem egyforma az is, mint a szépségük.
Nekem rettentõen hiányzik Friderikusz, az õ fele okossága nagyobb mint e kettõé együtt, igaz fele szépsége meg kisebb, mint ezeké együtt.
idõjós1010 2009 jún. 09. - 15:57:09 Előzmény ondok
(230/2248)
Oké, ennek a vitának semmi értelme.
Én erre már nem is írok neked semmit, úgyis fölösleges.
Te is csak azt látod meg amit te akarsz, és arra ferdítesz amerre érdekedben áll.
Rahel 2009 jún. 09. - 15:12:55
(229/2248)
-Ja!
-Mint az ügyvédek, csûrjük és csavarjuk, de a válaszom most is csak annyi, hogy informátoromnak megvan a véleménye Ny.Barbiról, és Gyurit meg sajnálja!!:DD