idõjós1010 2009 júl. 20. - 23:40:33
(1088/2248)
Az azért mégis érdekes, hogy nemhogy ebben a topicban, de még maga Gyurcsány Ferenc szájából sem hallottam ilyen értelmezésben errõl a bizonyos beszédrõl. Szóval, valószínûleg te látod egyedül az igazságot, Gyurcsány pedig fél ezt kimondani (mármint azt amit te itt megtettél).

Vagy így áll a helyzet, és akkor mi vagyunk hülyék, vagy nem így van, és te vagy a hülye.
kgyuri0 2009 júl. 20. - 23:23:45
(1087/2248)
Láttam OV tusnádfürdõi szpícsét, ha a hüéyeség fájna, vinnyogna az ipse!!
kgyuri0 2009 júl. 20. - 23:20:56
(1086/2248)
Egyszer még kis hülye fiatalka koromban lógtam a BKV buszon s elkapott az ellenõr, nem akartam "fölfedni magam" és ha hiszed, ha nem, a nyanya bedobta, hogy neki is van egy nagyjából ilyen korú fia, addig-addig, míg megadtam neki a címem. Tkp nem bánom, tényleg olyan emlékezetesen hülye volt õ is meg én is.

Erre emlékeztetnek az ilyen vadásztörténetek, mint, hogy "van nekem egy jó komám, emeszpés szavazó, de az is hogy utájja a Gyurcsótányt". A másik meg , lefogadom, OV-fan!
Nem röstellitek magatokat?!
Szürkeállomány, bezzeg nuku!!!
kgyuri0 2009 júl. 20. - 23:14:14
(1085/2248)
Drága Zolee!

Az "únod" speciekl a te szavaíd, a "Ferenc" is!
Megkeressem, hogy hol?

Vagy azt kérded miért kell a "Ferencet" idézõjelbe tenni?
Azért galambom, mert én nem legeltettem együtt sem te Gyurcsánnyal disznókat, se libát, ezért valójában nem tartom túl épületesnek a "Ferencezést", ráadásul még orbitális buta bunkó BayerZsocóra is emlékeztet, amitõl kifejezetten hányok!

De ez a ferencezés lenne a legnagyobb bajotok, nagyszerû lenne, a baj, hogy nincs logikus érv!
kgyuri0 2009 júl. 20. - 23:08:03
(1084/2248)
Az a helyzet kedves barátaim, hogy bunkó fideszeseken kívül még senki sem hülyézett le!

Az igaz, hogy senki nem mer mellettem sem szólni, mert olyan mocskos bûzlõ rohadó közhangulatot teremtett a Fidsz, hogy ihaj! Boszorkányüldözés!
Számonkérõ székek, majd jön a fehérterror!
A józan észre nem hogy hivatkozni, már még célozni sem szabad!
CsengoZoli 2009 júl. 20. - 21:28:11
(1083/2248)
Áruld már el kitõl vannak ezek az idézetek,hogy "únod" ,meg,hogy "Ferencbe"?
Ezeket kitõl idézed? :)
Aki itt égeti magát az biztos nem én vagyok.
Sok MSZP-re szavazó ismerõsöm van,de egy sem olyan elvakult,hogy az öszödi beszédet ilyen ostobán magyarázza,mint te.
Illetve ez nem is ostobaság,inkább elvakultság.
Gyurcsány vezéred iránt... :P
offtopic
idõjós1010 2009 júl. 20. - 21:23:59
(1082/2248)
Hát barátom amit te itt levezetsz már egy jóideje hosszú-hosszú sorokban az nem érv, az egy hülyeség. És az a ciki hogy ezt rajtad kívül mindenki látja.
Én nem rágódom(édelgek) azon hogy ki melyik pártnak a szimpatizánsaként értelmezi a beszédet, te viszont elgondolkozhatnál azon, ha ezek az emberek sorra pártérdek nélkül hülyének néznek azért amiket írsz.
kgyuri0 2009 júl. 20. - 21:01:26 Előzmény idõjós1010
(1081/2248)
Látom, kedves idõjós, kezded fölvenni a mi nagyeszû Zoleenk "érveléstechnikáját"
Ne azon édelgj, hogy ki milyen pártállás mellett mit mond a beszédrõl, hanem azt cáfold, amit állítok.

Én belátom, nehéz az értelmetlenség mellett értelmesen érvelni. Nem irigyllek!
kgyuri0 2009 júl. 20. - 20:55:26 Előzmény CsengoZoli
(1080/2248)
Zolikám, te nagyeszû!

Jellemzõ rád, hogy kevered a dolgokat, kifogásolod, hogy nem sokat válaszoltam, pedig nem csak azáltalad kipécézett 1295, de az 1293 is neked szól.
Persze nem csodálom, hogy "únod", én is únnám, ha ennyit égetném magam.
idõjós1010 2009 júl. 20. - 13:24:26
(1079/2248)
Neked a Fidesz a mumusod. Szeretnél mindent arra kenni, de sajnos mindent nem lehet. :-) Ezt a beszédet egyedül te értelmezed így. Rajtad kívül ez (pártállástól függetlenül) még senkinek sem sikerült.
offtopic
meszag 2009 júl. 20. - 12:54:23
(1078/2248)
Néha önkínzásként belenézek az echo, vagy hirtv-k mûsorába. :))
offtopic
pozsizsuzsi 2009 júl. 20. - 12:53:15
(1077/2248)
Miféle fura aberrált szokás ez? Úgy tudtam, lazítani akartál...
offtopic
meszag 2009 júl. 20. - 12:52:03
(1076/2248)
:DDD, ne is mondd, tegnp echotv-t néztem. :(
CsengoZoli 2009 júl. 20. - 12:51:16
(1075/2248)
Nem sokat bírtál kipréselni magadból válasz gyanánt.
Egyáltalán ez a hozzászólásod válasz volt valamire,amit felhoztam?
Najó hagyjuk ,már unom is.
offtopic
Moldávia bánata 2009 júl. 20. - 12:40:26 Előzmény meszag
(1074/2248)
Ehhez még hozzá jön az, hogy a komornyikmédiában MÁR MOST egyfolytában arról diskurálnak, hogy ez a Feri annyira eqrt kindent, hogy hát itt 4 év alatt nem lehet ám azt rendbetenni! Úgyhogy majd a népnek tûrnie kell, mert a lényeg, hogy a haza nem lehet ellenzékben, mint azt tudjuk.
offtopic
Moldávia bánata 2009 júl. 20. - 12:38:25
(1073/2248)
Ne, ne, ne, ne õrjítsen már meg, jó májszter uram!
Minek nincs köze mihez? Ott van az utolsó bekezdésben, a jó ég áldjon meg! Tényleg nem érted az összefüggést aközött, hogy 2006-ban Oviék valami 14. havi nyugdíjról pampogtak, miközben rosszabbul megy, mint annak elõtte 4 éve?? Hogyan legyen jobb, amikor rosszabb?? Mert ha olyan rosszul megy az országnak, akkor mibõl adnak 14. havit?
kgyuri0 2009 júl. 20. - 11:34:52
(1072/2248)
idõjós!

Ha te ilyen gyors vagy akkor még távozás elõtt:

„Egy komplett beszédet viszont illene”

ti. szó szerint érteni. Ezt mondod te, nyilván!

Hiszen pont eben nem értünk egyet.
Szerintem csakis azért(„illene”), mert a Fidesznek ez elõnyös ahhoz, hogy országraszóló irracionális és abszurd propagandakampányt indítson végtelenül károsan az országra nézve
offtopic
Heathcliff 2009 júl. 20. - 11:31:01 Előzmény kgyuri0
(1071/2248)
Bocsáss meg, de újra csak az ismeret hiánya szól belõled. G.B.Shaw valamennyire tisztában volt a nyelvészet alapjaival, azért tisztelte különösen a magyar nyelvet. Egyébként a magyar történelemrõl is volt véleménye. Trianon után azt írta: õ nagyon sajnálja a magyarokat, de mit lehet tenni egy olyan népért, amelyik kivégzi a legokosabb grófját (Tisza I.-t) és min. elnökké teszi a legbutábbat (Károlyit)? (A Pygmalionban sem véletlenül Kárpáthy Zoltánnak hívták a fiatal nyelvzsenit).

De igen, õrült nagy különbség van az angol és a magyar nyelv között logika és szerkezet tekintetében. Olvass utána.

Egy kérdés: ha te szdsz-szavazó vagy, hogyhogy nem az szdsz ügyei érdekelnek, miért nem arról szoktál morfondírozni? Noha igencsak felforrósodott náluk a levegõ. Vagy Fodort se csípted? És valaha Tölgyessyt? Retkes a Tölgyessy-Fodor vonalat képviseli, és ugyanúgy el akarják szigetelni párton belül, mint amazokat is. Fodor szerint szervezett kiléptetés folyik, és neki azért lett elege, mert Kóka jogtalanul ment szembe a párt közgyûlésének akaratával. Teljesen mást képviselt a parlamentben, mint a párt. Petõ pedig utálja mind Fodort, mind Retkest (és persze Tölgyessyt is). Én meg utálom Petõt. Talán tõle származhat minden szenny, ami miatt az szdsz a liberális eszme sírja lett. Annyira, hogy a végén már senkinek se volt fogalma a szó jelentésérõl, az egészbõl a homokosok és drogosok szabadsága maradt, liberalizmuson pedig diktatúrát értettek. („Õs patkány terjeszt kórt miköztünk, a meg nem gondolt gondolat”) Persze most már mindegy. De hogy a maradékot is szétrombolja, az kissé dühítõ. No persze megvédheted, mint bennfentes.
offtopic
idõjós1010 2009 júl. 20. - 11:24:56
(1070/2248)
1.) Nem nevezem Gyurcsány Öszödi beszédét hazugságnak. Igenis õszintén beszélt õ, magáról, és a pártról.
2.) Morvai beszédébõl te egyetlen egy szót emeltél ki, ezt neveztem én hasonlatnak. És nem egy komplett beszédet. Nem is ismerem azt a beszédet. Az a bizonyos hasonlat pedig nyilván az volt, hisz nincs köztünk Palesztín :-) Szóval nyilvánvaló hogy egy ilyen szót nem lehet szó szerint érteni. Egy komplett beszédet viszont illene.
kgyuri0 2009 júl. 20. - 11:23:24
(1069/2248)
Hát, örültem, kedves uraim, sajnos fûnyírás ügyben ideiglenesen távoznom kell, szabadság idõ van!

Adódhatnak bajok, amíg én távol vagyok!!