7/10
vajka 2008 aug. 24. - 11:37:21 7/10
(35/75)
Igen, azokat odaadták annak a szervezetnek, aminek most nem jut eszembe a neve, ahol Jimmy Carter volt elnök is dologzik, -ott, akik házakat építenek a világ szegény területein. Szóval azokból a fákból házak lettek.
7/10
MsAnnie 2008 aug. 24. - 00:38:03 7/10 Előzmény vajka
(34/75)
ez télleg jó meg minden, de gondolj bele h mennyi fa kellhetett a hajóhoz!
Amugy jó film, nekem tetszett.
7/10
vajka 2008 aug. 07. - 10:45:16 7/10
(33/75)
Ja, az pedig, hogy az egész filmet próbálták a "zöld gondolkodás" jegyében megvalósítani, az elõtt külön kalapot emelek: a berendezés nagy részét vagy eladományozták jótékony szervezetnek, vagy eladták, biciklivel jártak a szállás-helyszín között, kiszámolták a széndioxid-kibocsátásukat a szállítás ilyesmi miatt, és ennek ellensúlyozasaképp 2000 fát ültettek, külön kisfilmet csinálták arról, hogy mit tehetünk mi is a mindennapokban, szóval ez nekem igen szimpatikus volt.
7/10
vajka 2008 aug. 07. - 10:42:46 7/10
(32/75)
Ebben a filmben az az érdekes, hogy sokkal jobban tetszik most, hogy megnéztem az extrákat is, mint elõtte, amikor csak a filmet láttam. Ugyanis amiket mondani akar, azzal maximálisan egyetértek. Igen, van olyan, hogy apró jócselekedettel sokat lehet tenni. Igen, figyelni kell arra, hogy ne változtassuk meg nagyon a földet magunk körül és ne legyen a mai profit fontosabb, mint a holnapi oxigén.
De valahogy a filmben ez kevésbé jön le. Nekem nem tetszett Steve Carell játéka (bár ismét, az extrákon bizonyította, hogy van humora), nem tetszett, ahogy belerõltették, hogy a családja elhagyja és kvázi mindent fel kell adnia a feladatért, amit isten bíz rá, és magukban a jelenetekben is sok klisé van: a gonosz képviselõ és az új hús, a segédek, az ujjamra csapok, amikor szögelek stb.
Kerekebb lett volna a film a kivágott jelenetekkel, ahol jobban kijön, hogy Evant is mennyire nem érdekelte a környezet, amikor berendezte a luxuslakását, szemben azzal, amit isten megtanított neki. Az állatok meg jók voltak, és ezekben a jelenetekben szerintem volt fantázia, az tetszett.
Szóval ha valaki meg akarja nézni, kezdje az extrákkal, utána szerintem sokkal jobb lesz.
10/10
Alexis17 2008 jún. 13. - 17:00:33 10/10
(31/75)
Hát nekem najjon bejött ez a film...mivel Evan egyik fiát Jordan-t az egyik kedvenc színészem játszotta...:)én adok rá egy 10-est!
gerhajdu 2008 jún. 11. - 09:10:10
(30/75)
mégis mit jelent az hogy legrosszabb A-kategóriás film?:)))
nekem végig izgalmas volt, de fõleg azért, hogy miért értékelték sz*rnak. szerintem teljesen rendben volt. azt hittem már olyasmi hogy meg sem zavarja a többi embert az állatok vagy a végén tényleg bibliai özönvíz lesz, mindenki meghalna, az nem túl szerencsés befejezés. a történet teljesen kerek. vagy nem tudom.. az biztos hogy a halas jeleneten jót nevettem:) .
jószívvel adok neki egy 7est, de többre már nem futja. ezt úgy értsétek hogy nekem a 5/10 pont értékelés már egy sz*r filmet jelent. például a TombRaider film folytatását sorolnám ide: az tényleg egy nulla.
grubesa 2008 máj. 02. - 21:23:55
(29/75)
Hi!
Tkp nem is tudnék semprini-nél jobb véleményt adni.
Sir Timothy Marton 2008 jan. 23. - 18:04:06
(28/75)
Az en szempontombol ez egy egesz szegeny folytatas a Bruce Almightyra Jim Carrey nagyon jo volt abban de ez mar tulzas vasn olyan film mire azt mondom hogy alig varom a kovetkezot de van olyan film amira azt mondom ELEG ez olyan eroltettet volt hogy alig birtam bent ulni az egesz filmen persze volt benne humor de az elso resz nikem minden poent lelott koszonom szepen de ebbol nem kerek ez nem egy olyan film amit folyutatni kene fokepp nem Jim Carrey nelkul
8/10
Semprini 2008 jan. 15. - 08:07:25 8/10
(27/75)
Hogy Jim Carrey mennyivel vicceseb, mint Steve Carell, arról felesleges vitát nyitni, Evan megformálója ugyanis nem említhetõ egy napon a gumiarcú komikussal, de ebben a filmben jól teljesít. A film címe megtévesztõ, (az eredeti is!), Evan nem kap hatalmat a kezébe, csupán Noévá változik néhány hét alatt és vonzza magához az állatokat (errõl eszünkbe juthat az Ace Ventura 1. részének némelyik jelenete).
Szórakoztató helyzetkomikumok sora a film, ráadásul helyenként nagyon látványos; ebbõl a szempontból messze lepipálja az "elsõ rész"-t, viszont a Jim Carrey-rajongók nem találkozhatnak kedvencükkel, ami nekik rossz hír. A film viszont ettõl még mûködik, sõt közepesnél sokkal jobb, azt mondom, soha rosszabb vígjátékot! :-)
8/10
szethy 2007 szept. 09. - 14:20:44
(26/75)
Én kellemesen csalódtam, tetszett...sokat nevettem a filmen!:)
szisz 2007 szept. 01. - 23:21:56
(25/75)
Hát, mi tagadás, az elõzetes alapján sokkal jobbat vártam. De csalódnom kellett, eléggé gyenge az elsõ részhez képest is. Még jó h moziünnepen néztem és nem adtam ki rá több pénzt. Amúgy egyet értek az elõttem szólóval, egyszernézhetõ film, amit egy uncsi vasárnap le fognak adni a tévében. Nem veszít vele senki semmit, ha most nem látja :-)
ZÚZÓ! 2007 aug. 30. - 09:39:31
(24/75)
Hello én ma fogom megnézni tudom sokak szerint szar de mindenkinek más az izlése. Nekem tetszett az elõzetes és remélem , hogy az ekész film tetszeni fog.

(ja igen és Jimm Carly szerintem nagyon jó színész az egyik kedvencem de egy kicsit azért már engem is idegesít , hogy az összes szerepében már túlságosan megjátsza a hülyét és ez szerintem már egy kicsit idegesítõ.)
marlene 2007 aug. 24. - 14:28:17
(23/75)
100 forintot nem ér meg, nemhogy egy mozijegyet.
Emmajuly 2007 aug. 20. - 19:51:16
(22/75)
Szerintem egyáltalán nem rossz, kedves kis vígjáték, végre nem csak idióta poénok mint pl. az Adam Sandleres vígjátékokban. Nem az év filmje, de meg lehet nézni moziban is. Én 20 éves vagyok és nekem tetszett, egyáltalán nem unatkoztunk a moziban.
leahla 2007 aug. 17. - 22:56:28 Előzmény violinka
(21/75)
Név szerint nem tudom, de más volt, mint amit a bemutatóban láttam/hallottam.
little_girl 2007 aug. 16. - 21:54:42
(20/75)
Volt szerencsém a minap megnézni a filmet éshát... Aranyos kis film volt, de õszintén szólva, én leginkább az állatokon tudtam nevetni, fõleg a majmokon (a vége az állati volt, mikor el kezdett táncolni :) ) Még aznap este megnéztem a Jim féle minden6ót, és azért tényleg többet lehet nevetni az "elsõ" részen, mint ezen. 1x megnézhetõ...
detri 2007 aug. 13. - 23:01:31
(19/75)
DRuszának van igaza. Ha 10-12 évnél idõsebb vagy, NE menj be a moziba erre a filmre. Nem emlékszem mikor láttam utoljára ekkora sz@rt.
violinka 2007 aug. 12. - 10:47:21
(18/75)
Valaki meg tudja mondani, ki lesz Lauren Graham szinkronhangja? Jól hallottam, hogy Zsigmond Tamara? Mert kétféle elõzetest láttam eddig, és nem tudtam megállapítani...

Amúgy Jim Carrey zseniális színész (szerintem legalábbis), csak a vígjátékaitól kapok kiütést. A Truman-show szerintem nagyszerû film, és akinek volt szerencséje a Mi lenne ha? c. filmhez, azok is mázlisták. Csak ne lennének ezek az idióta vígjátékok...
DRusza 2007 aug. 11. - 21:05:52
(17/75)
Végtelenül primitív, poénmenetes, 5x madárlesz_arós amerikai szörnyûség. 12 év fölöttieknek óriási kínok közötti élmény. A filmben egyedül a végefõcím értékelhetõ, mert jöhet a nagy fellélegzés, hogy végre vége....
Bigpapa 2007 aug. 11. - 19:02:03
(16/75)
Tegnap láttam a filmet. Nem vártam sokat tõle, gondoltam, még egy bõrt lerántanak egy filmrõl....,de kellemesen csalódtam.
Sok olyan karakter van, akiket más filmekben imádtam, és itt feltünnek, a sztori is rendben van. Freeman q*va jófej, látszik, hogy imádta az Isten szerepét. Egy két apró dolog volt, ami zavart, de az is csak akkor, így utólag visszatekintve egy aranyos kis film. És ne pattanjatok fel a székbõl, amikor elkezdõdik a végefõcím. Ez amúgy is egy bunkó magyar szokás, de szerencsére egyre több ember rájött, hogy érdemes megnézni, mi megy a felirat alatt. Itt is érdemes.