vandamme 2019 ápr. 05. - 01:33:31
(300/1660)
Nem értem, hogy Péter mit erőltette a karikába dobást fentről? Láthatta több körön át, hogy Máté alulról szépen könnyedén beleejti a labdát a karikába. Megérdemelte Péter, hogy nem nyert, miért nem képes változtatni a dobásán. Nem tűnt fel neki, hogy a két máskor legrosszabbul dobó (Máté+Ungi) nyert alulról dobással folyamatosan a 2 felülről dobó ellen?
zsombi11 2019 ápr. 04. - 23:06:19
(299/1660)
Máté kedvenc szava járását cenzúrázni kellene. Megmondani az őszintét nem lehet. Szerencsétlen nagyon bölcseket akar mondani. Valaki felvilágosíthatná, hogy ezt ne ismételgesse.
vetélkedő 2019 ápr. 04. - 22:28:35 Előzmény kovimari
(298/1660)
Hát rudi hozta a szokásos formáját! Örül, hogy a leggyengébb jutott be és most hülyíti. Nem is értem, hogy lehet ilyen szemét és jellemtelen egy ember. És nem érti, hogy miért viselkednek vele furcsán a többiek. Szégyent hozott az olimpiai bajnokok fejére. Pédakép! Hát a szemétségben igen. Remélem már olvassa a hozzászólásokat! Egyébként Peti nyert egy érmet. Én az életek elosztását sem értem. Patrik kapott 5 életet, Ungi és Peti 4-et, Máté pedig 3-at. A holnapit még nem tudjuk.
kovimari 2019 ápr. 04. - 22:09:17
(297/1660)
Bocsi az érmek megvannak még?
kovimari 2019 ápr. 04. - 21:59:33
(296/1660)
Bocsi, de egy percig sem gondoltam, hogy a rudi színészkedik. Hát ő ilyen genya.
Nézni nem bírom, most kapcsoltam ide, a tűznél ülnek ketten, úgy tűnik Máté is odapártolt, pedig nem csípték egymást.
Attól tartok eldobom a laptopot, amit itt művelnek. A TV megmarad, mert nem nézem, csak most.
Most ez mi? Most rudi mit művel ?
Mi lett a vége leírnátok? Azt látom, hogy Máté győzött. de mi lett a srácok életével, meg érmeivel?
Bocsi,de képtelen vagyok egy ideje nézni, itt szoktam infót gyűjteni.
Most a TV-t is lezártam, miután rudi közölte, nem így kéne a bajnokcsapatnak viselkednie. Még a végén hozzávágok valamit.
zsombi11 2019 ápr. 04. - 21:47:06
(295/1660)
Rudi örül legjobban Máté bejutásának, mert egy gyengének vélt ellenfél lesz a jövőbeli vetélytársa. Szegény Máté most azt hiszi Rudi támogatja. Jobb egy nyílt ellenfél, mint egy hamis barát.
8/10
Deniszuci 2019 ápr. 04. - 21:25:47 8/10
(294/1660)
Nem hiszem el! Egy sete,suta,esetlen,béna a legjobb nyolcban!! Van ilyen? A másik meg az alig futott Rudolf! Gyönyörűen alakul a fiú négyes. A lányoké oké,de a fiúk!!
8/10
Deniszuci 2019 ápr. 04. - 21:21:36 8/10
(293/1660)
Rudi arcoskodik! Megüt tőle a guta! Ez nem megjátszás! Ilyen alakítást nem tud egy végzett színés sem nyújtani,ez a patkány alapból ilyen gusztustalan. Igen darálta a piros fiúkat Péter napokon át! Egyedül verte a négy piros fiút! Ezt nem lehet megtagadni tőle. Nagyon fogom sajnálni ha holnap kiesik,és mondjuk Máté döntős lesz,az ő teljesítményével!
Fridabe 2019 ápr. 04. - 20:38:30
(292/1660)
Köszi! Na, ennek örülök :-)
Monas 2019 ápr. 04. - 20:33:58 Előzmény Fridabe
(291/1660)
De. Vesztett a Peti ellen.
Fridabe 2019 ápr. 04. - 20:29:13
(290/1660)
Rudi nem játszott az éremért?
Monas 2019 ápr. 04. - 20:11:31
(289/1660)
Nézd már mekkora pofája lett a Máténak ! Kétszer kikapott és még előnyerőként se tudott nyerni és ő akar itt rendet csinálni.
8/10
Deniszuci 2019 ápr. 04. - 19:40:07 8/10
(288/1660)
Én a medál játékban sem ertek egyet azzal,hogy ha páratlan a létszám,mint most a fiúknál,akkor aki a 3-as számot húzza automatikusan döntős. Miert? Foleg most Máté! Pont ő!
10/10
Fekete Dániel 2019 ápr. 04. - 17:51:11 10/10
(287/1660)
Most miért értékelték le ennyire a műsort?
kovimari 2019 ápr. 04. - 17:50:38
(286/1660)
Igen, természetesen valamennyien becsülendő teljesítményt nyújtottak, úgy emberileg, mint sportolóként. De, Ungi maga fejtette ki, hogy szégyenli magát a lassan két hete tartó megalázó napi teljesítményük miatt. 10-3, 10-2, villajáték, csillagjáték elvesztése, stb. Patrik szintén elmondta, úgy érezte a 10-3 után már nincs lejjebb, és lett 10-2. A lányok magukban beszélik meg mindezt. Máté csak hallgat, mert úgy érzi ő a hibás. Legalább is ezt érezteti vele a főnök.
Mindet azért, mert a csapat szétesett.
Most már felismerték Rudi ügyeskedését, de szólni senki nem mer /akar?/
Emmiatt napközben nem a következő versennyel foglalkoznak, hogy fizikálisan és mentálisan felkészüljenek.
Az eredmény pont azért zavarja őket, mert ők teljesítményorientált sportolók, maximalisták mert így szocializálódtak.
Attól hogy reggelente Rudi közli, mi vagyunk a jobbak, még nagyon jól tudják, hogy ez nem igaz.
A kevesebb futás miatt fizikálisan lettek gyengébbek, az idegtépő történések miatt. mentálisan törtek meg.

Én így értettem, hogy az előzőekben kiesetteknek szerencséjük volt, hogy ebből kimaradtak.
Mi, akik kívülállóként már régen felismertünk dolgokat, tudjuk, hogy ez nem az ő saruk.

Maximális respekt nekik, és gratuláció a helytállásukért.
new face 2019 ápr. 04. - 10:26:51
(285/1660)
Peti a Terminator, de annak is volt stáb szünete:)
Ne purcanjon már ki a döntő előtt, mert megvédte a csajait.
Ha végső nyerő, akkor egy T1000-es.

Hanna jó választás volt.
Vizuálisan és nem egy közép utas tévés viselkedés.Őszinte, látszik rajta minden.

Patrik/Dombi.
Dombi olimpia bajnok(feszült helyzet) és ez hajthatja át majd a srácon.
Ebből botrány lesz, mivel a többség árnyalta a karrierjét, nem ért annyit neki ez a pénz.
Ő persze később elmondja, hogy a szemét tv2 banda vágta gonoszra.
Monas 2019 ápr. 04. - 10:15:10
(284/1660)
Bocsánat, elírtam !!
A nemre bontott fődíj lett volna a legjobb de az a hajó elment.
vetélkedő 2019 ápr. 04. - 09:56:04 Előzmény kovimari
(283/1660)
Maximálisan egyetértek minden szavaddal ! Nagyon jól látod a dolgokat! Én eredetileg a Bajnokoknak drukkoltam volna. Valaha én is sportoltam. No nem ezen a szinten, de belekóstoltam! Minden egyes versenyükön kezeimet tördelve szurkoltam nekik. Mérhetetlen csalódás nekem a viselkedésük, hisz a sport minket nem erre tanított! Főleg "rudi" .Ilyen beképzelt, nagyképű, számító, önző, sportszerűtlen, rosszindulatú. Visszaélt csapata bizalmával, nem véletlenül fordultak ellene. Csak későn jöttek rá a taktikájára, addigra szétesett a csapat. Ezeknek a sportolóknak példát kellett volna mutatni becsületből, sportszerűségből és emberségből. E helyett az ellenkezőjét kaptuk tőlük. A Kihívóktól sokkal több jó példát láttunk! Tudom, sokat tettek az olimpiai érem megszerzéséig, rengeteget dolgoztak, sok mindenről lemondtak, de amint látszik egy életen át élvezik az előnyét. Tudom, nem lehet összemérni, de hasonlítsuk össze egy emberrel, aki tizen- éveken keressztül gondozza, ápolja szüleit, vagy gyermekét. Ezt észre sem veszi senki. Melyik érdemelne többet? Nagyon remélem, hogy nem minden élsportoló ilyen, vagy lesz ilyenné!
8/10
Deniszuci 2019 ápr. 04. - 08:35:00 8/10
(282/1660)
Egyébként hogy is gondolják hogy nők férfiak ellen versenyezzenek? Mondjuk egy Peti Timi páros reális lenne? NEM! De ahogy már sokan előttem írták,itt mindig a dolgok alakulása szerint megy a "forgatókönyv". Nincs versenyszabályzat. Érdekes.
Monas 2019 ápr. 04. - 07:58:39 Előzmény kovimari
(281/1660)
Szerintem itt már többen és régebben rájöttek hogy ez itt nem verseny hanem egy megrendezett TV-s produkció de ennek ellenére reménykedünk hogy az általunk kiválasztott ember nyerheti majd meg a fődíjat. Viszont nem emlékszek olyan sportágra ahol nők és férfiak versenyeznek egymás ellen a fődíjért. Nehezítenek a fiúknak ? Hogyan ?
Az nem nehezítés, hogy a fiúknak 2-3 labdával többet kell bedobni az ügyességin mert ha a pályán fizikálisan "meghalnak" addigra a lányok akkor ez a hátrány nem hátrány. Tehát várom, hogy mi lesz erre a megoldás. Talán a rövidebb-hosszabb pálya lenne rá a megoldás.
A nem nemre bontott fődíj lett volna a legjobb de az a hajó elment.