grizlee13 2020 máj. 17. - 15:02:26 Előzmény vandamme
(1040/1660)
Ugyan nem engem kérdeztél, de se nem Bogi se nem Dorci nem lesz ugye ez világos. Azt lehet a végső döntőig viszik az ő párbajukat, na az lenne a nézettségek csúcsa nem kell mondani. Marad Dorka, Gabi és Viktória. A legegyértelműbb Viktória kiesése lenne, úgymond a kutyát nem érdekelné, amúgy se egy szimpatikus figura és ugyanúgy töltelékember. De lehet egy drámai Dorka-Gabi párbajt bevállalnak. Én 80% esélyt mondok Viktória kiesésére és 60%-ot Gabi/Dorkáéra. Az viszont éles meccs lenne, ott nem lenne bunda. Egyébként sem mondom hogy minden de minden el van döntve, csak a nagy része. Valszeg Dave és Adu mindketten szeretnék ezt megnyerni csóró gyerekek lévén és nem engednék hogy elcsaljanak valamit. És nyilván egy Bogi-Dorci párharc is éles lenne majd.
vandamme 2020 máj. 17. - 14:39:37
(1039/1660)
Nem sértődött vagyok, csak ideges, hogy egyesek kitalálják, hogy le van szabályozva, hogy ki kerüljön be a legjobb 8-ba. Oké, akkor ha te annyira tudod, hogy Oli sem kerülhetett be a szerződése miatt a legjobb 8-ba, akkor írd meg, ki lesz az az utolsó lány, aki még nem fog bekerülni.
Monas 2020 máj. 17. - 14:30:09 Előzmény vandamme
(1038/1660)
Látom nálad hamar ugrik a sértődöttség!
Mivel nem tudok, felmutatni bizonyítékot ezért a feltételes mód. Tartalom nélkül viszont köztudott hogy a tv társaságok nagyon kemény részletes szerződéseket íratnak alá a szerződött partnerekkel. Ez tudott dolog, viszont nem tudjuk mi van bennük mert olyan büntiket hordoz magával annak kiteregetése, hogy inkább mindenki tartja a száját. Kétségeid ne legyenek, hogy egy ilyen műsorban is mindent leszabályoznak. Az akár több száz milliós bevételt termelő műsornál hidd el, hogy mindenre odafigyelnek. Amúgy nem azt írtam, hogy ki fogja megnyerni, hanem hogy ki jusson a 8 közé. Nézettség szempontjából ez a lényeges és kevésbé az hogy ki nyeri. És nem tudom ki nyeri. Honnan tudhatnám?
Ami Zsoltot illeti ő nem lefeküdt Dávidnak hanem egyszerűen elcseszte. Ha valaki a végén tölteléknek jött a verseny végére az nagy valószínűséggel az is maradt és kiesett. Lásd mind az 5 feltöltő versenyző kiesett már. Sőt Geri is.
vandamme 2020 máj. 17. - 14:08:52 Előzmény Monas
(1037/1660)
Ember, nem azt írtam, hogy képes-e vagy sem megtenni. Hanem az egyik elvárja a másiktól azt, hogy bár az egyik suttyó volt a másikkal, addig a másik ne legyen suttyó az egyikkel. Egyébként meg itt mindenki isteniti Bogit, most érdekes te, aki nagy kihívó szurkoló vagy, már sunyizod.
vandamme 2020 máj. 17. - 14:04:13 Előzmény Monas
(1036/1660)
Istenem, de okos vagy. Semmire nincs konkrét bizonyítékod, csak feltevéseid ("aláírathatnak"), egyikőtök azt okoskodja ki, hogy azért 10:1-re kaptak ki a kihívók, hogy a párbajra is maradjon műsoridő, de amikor ez az elmélet megdől titeket az se zavar. Kollégám aktív birkózó, az előző exatlonból személyesen ismeri Ungvári Miklóst, és mesélte, hogy Ungi eredetileg arra számított, hogy kb. 1 hónapot lesz a versenyben, mert utána kezdődnek az olimpiára a pontszerző versenyek, de olyan jól ment neki, hogy végül hónapokig bent volt a játékban. Úgyhogy semmilyen szerződés nem volt aláíratva vele, hogy sokáig vagy csak rövid ideig lesz az adásban, eddig vitte az ügyessége. Ugyanígy most a bajnokokból Zsolt, aki a csapat legjobbja volt, önszántából, mert ezt a szerepet szánták neki, "lefeküdt" Dávidnak? Kinek a kije ez a Dávid, hogy a leglassabb, a legrosszabb statsztikájú, mégis olyan szerződést kapott, hogy elejétől a végéig bentmarad, történjen bármi is, a nála jobbak meg ilyen feltűnően lejáratják magukat? De nem érdekel, okoskodjatok csak tovább, ahhoz nagyon értetek. Viszont ezek szerint te már azt is kiokoskodtad, hogy melyik férfivel és nővel nyereti meg a tv2 a versenyt. Írd már meg, és a végén meglátjuk.
Monas 2020 máj. 17. - 13:55:39 Előzmény vandamme
(1035/1660)
Bogi egy elég sunyi versenyző így nem csodálom, hogy Adunak felmerült a gondolat, hogy Bogi ilyet is megtehet amit eddig soha senki nem tett hogy a pályán álljon bosszút egy verseny szabotálásával egy vélt vagy valós sérelemért.
vandamme 2020 máj. 17. - 13:45:15 Előzmény Monas
(1034/1660)
Én tökéletesen értettem, pont ezért írtam. Boginak is nyilvánvaló volt, hogy azért küldték párbajra, hogy megszabaduljanak tőle. Ezért kell pofa ezután, hogy akit ki akartál ejtetni, ahhoz odamenj, és megkérdezd tőle, hogy ugye nem fogod megbosszulni hogy ki akartalak ejtetni, és hozod a pontokat, mert különben lehet én fogok kiesni, ha elvesztjük a végjátékot és párbajoznom kell, ugyanis ekkor még azt hitte Adu (meg mindenki), hogy fiú párbaj lesz vesztés esetén.
Monas 2020 máj. 17. - 13:40:56 Előzmény grizlee13
(1033/1660)
Elég vaknak kell ahhoz lenni, hogy az ember ne vegye észre hogy az egész műsor a szerkesztők kénye kedve szerint van alakítva. A versenyzőkkel aláírathatnak olyan szerződéseket amelyek az utolsó mozzanatukig szabályozhatnak mindent. Elég furcsa lett volna ha egy pár hete bent lévő embert hagytak volna nyerni a 4 hónapja bent küzdő emberrel szemben. Le van az már előre fektetve a szerkesztők részéről, hogy kit szeretnének a 8 között látni. Persze vannak rendkívüli események amik eleinte bekavarnak (vírusjárvány, sérülés miatti kiesés) de ilyenkor jön a szabály nélküli versenybe való újabb csavar betevése, hogy visszatereljék az irányt az eredetileg elképzelt irány felé. Lásd pld a dupla végjátékot. Ez egy Show műsor aminek jellemzője, hogy a szerkesztők döntenek. Egy igazi sportversenyben meg a résztvevők döntenek a teljesítményükkel.
grizlee13 2020 máj. 17. - 13:22:56 Előzmény Monas
(1032/1660)
Vandamme túl naiv, a túl naiv emberek pedig általában totál hülyének nézik azokat, akik egy picit próbálnak gondolkodni és a dolgok mögé látni. Az sem véletlen hogy az 5 ember aki áprilisban érkezett mind szép sorban hullottak kifele mint a legyek. Mert csak azért szerződtették őket, hogy töltsék ki a műsoridőt aztán a párbajoknál meg meszelnek nekik, mert a döntőben már a kulcsemberek kellenek.
Monas 2020 máj. 17. - 12:55:47 Előzmény vandamme
(1031/1660)
Gondolom sejted, hogy mire értette? Hogy a versenynapon azért rendesen odateszi magát. Más dolog párbajra küldeni valakit meg más dolog a versenynapot szabotálni. Erre értette Adu a kérdését.
Monas 2020 máj. 17. - 12:50:43 Előzmény vandamme
(1030/1660)
Elég volt Olinak tudnia arról, hogy mit kell tennie. Nagy valószínűséggel meg is tette mert semmi köze nem volt ehhez a 4 futamhoz.
grizlee13 2020 máj. 17. - 08:05:43 Előzmény vandamme
(1029/1660)
Az ne zavarjon, hogy kb az egész Facebook ezzel volt tele, hogy kb 50%-on pörgött az az Olivér, aki Davevel tartotta a lépést, most meg a brutállassú Dávid ellen lemaradva kullogott. :D
vandamme 2020 máj. 16. - 22:41:44 Előzmény grizlee13
(1028/1660)
Ja, Olivér a forgatókönyv kedvéért balféket csinált magából egy ország előtt, hogy milyen béna. Még csak annyira sem próbálta tompítani a szándékos balfaszkodás tényét, hogy legalább 1-2 futamot ő nyerjen. Ja, igazad van. A versenyek lebundázása tényleg olimpiai bajnokokhoz méltó dolog, gondolok itt Dávidra, aki gondolom szintén be volt avatva. Meggyőztél, belátom milyen tény téged igazol, korábban a műsoridő, most meg Olivér.
a.dani0227@gmail.com 2020 máj. 16. - 20:44:02 Előzmény grizlee13
(1027/1660)
Elég gyanús volt mondjuk ,hogy sima 4-0 győzelem Dávidnál, Olivér dobásban mindig erős volt hogy lehetett hirtelen ilyen fakezű?

Valaki írta, hogy Adu megint szimulál, ahhoz képest, simán végigfutotta az összes futamot még utána is, sőt meg is nyerte, na meg 3x is kellett futnia és 3. nekifutásra és éppen hogy kapott csak ki.
a.dani0227@gmail.com 2020 máj. 16. - 20:41:38
(1026/1660)
Igen, ez igaz, nem is értettem hogyan nyerte a párbajt ilyen simán, szorosabbra számítottam.
grizlee13 2020 máj. 16. - 18:58:36 Előzmény vandamme
(1025/1660)
A remény halt meg utoljára. :D Nem, a szerkesztők nem nyúlnak bele ebbe a műsorba sosem. Olivér is izomból végigfutotta a párbaját Dávid ellen és nem dobált direkt mellé. Ennek a műsornak nincs megírva nagyrészt a forgatókönyve hanem spontán esenények vannak. :D
vandamme 2020 máj. 16. - 11:00:20
(1024/1660)
" Ez biztosan nem fog bekövetkezni, de valóban a remény hal meg utoljára. " Tényleg nem következett be, igazad volt, a 19 futam, ami ráadásul most 21 volt, és utána a párbaj már túl sok lett volna műsoridő szempontjából. De azért oszd tovább az észt, hogy a szervezők mit hogy befolyásolnak.
charles58 2020 máj. 16. - 10:50:15
(1023/1660)
Gratulálok Dorci! Sikerült letörölnöd a kaján mosolyt a piros ruhás lányok /szándékosan nem nevezem bajnokoknak/ képéről.
Feedoo 2020 máj. 15. - 21:12:45
(1022/1660)
Hello emberek! Nagyon szoros a mai futam! Adu megint szimulál ahogy már eddig tapasztalhattuk! Piros párbaj várható!!
6/10
Gyutus80 2020 máj. 15. - 20:33:05 6/10
(1021/1660)
Teljesen igaz én is így gondolom