nevem van 2021 jan. 25. - 15:59:32 Előzmény kozma.florian@chello.hu
(1340/1660)
Igazad va. Én sem tudok napirendre térni ilyen sportszerűtlen, Livit megalázó viselkedésen.
Jellemtelen banda, nem csapat a kihívóké.
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 25. - 15:28:54
(1339/1660)
Már eltelt pár nap de nem tudom megemészteni ezt az aljas eljárást amit LIVI kapott Ez a halszemü hisztigép remélem magába zuhan és hamar kiesik richivel az észosztóval együtt !
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 25. - 09:32:58 Előzmény nevem van
(1338/1660)
Viszont tény, hogy eddig a leggyengébb láncszem ő volt, ha viszont ő maradt volna lehetséges, hogy felszívta volna magát a párbaj után és hozta volna végig legalább megközelítőleg ezt a teljesítményt.
Az a sok medál, amit elégettek most nagyon hiányozhat egyszer még a későbbiekben.
riaszabo 2021 jan. 25. - 08:54:54
(1337/1660)
Kíváncsi vagyok! A szánalmas, mentálisan gyenge, "hisztikirálynő" mennyire járul hozzá a csapat sikeréhez, vagy rombolja a hangulatot!??Most az új lányt küldik ki az erősebbek ellen! Reméltem, hogy a kihívók tanultak az előző évadból, és nem lesz annyi acsarkodás, de a mostani gárda már az elején elkezdte a piszkálódást! Ricsi ész és teljesítmény nélküli okoskodása elképesztő! Remélem a héten őt küldik ki! Szóval, átpártoltam a bajnokokhoz! Franci felépülhetne, megdolgoztathatná a " kis parazitát"! A párbaj óta jól esik gonoszkodni, mert nagyon nem volt szimpi amit műveltek! Hajrá bajnokok, bár ott sem tökéletes a helyzet!
nevem van 2021 jan. 24. - 17:07:12 Előzmény kozma.florian@chello.hu
(1336/1660)
Tökéletes meglátás.
Ez nem párbaj volt, ez Livi mindenáron hazaküldése volt.
Erősebben fogalmazva, kiutálása.
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 24. - 14:42:50
(1335/1660)
Ha a Bálint az egyik érmet Livinek a másikat dórinak adja akkor egy fair csávó igy egy patkány !
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 23. - 22:29:07 Előzmény nevem van
(1334/1660)
Szerintem nem, Máté nyerte meg, aki hihetetlenül jól dobott. Ott sokszor a szerencse döntött Bálintnak is volt olyan futama, hogy hajszálon múlt, hogy nem húzta be, 1 maradt a végén és csak éppen hogy picivel később dobta le. Ricsi is éppen, hogy kikapott, pedig a pályát előtte jól hozta ügyességinél pechje volt, bármelyik összejön megvan. Igaz volt már villajáték is, ahol pont ennyit múlt, hogy a kékeké lett a villa, sőt az első héten szinte mindig hirtelen halál döntött. A pirosaknál vajon hasonló esetben ugyanez lett volna? Szerintem igen, ott is volt már balhézás, kékeknél eddig nem volt még csapaton belüli összeveszés sem., de biztos, hogy lesz. Kíváncsi leszek a jövő hétre, hogy mi lesz a folytatás, a kékeknek most kell belehúzni csütörtökre szedték magukat össze, ezt kell továbbvinni hétfőre, pirosaknak meg szintén, szerencse az forgandó ha igy kb. azonos szinten maradnak akkor az fog dönteni.

nevem van 2021 jan. 23. - 22:09:17 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1333/1660)
A csütörtöki végjátékot pontosan a Dori bukte el. Nyomás alatt nem tud tiszta fejjel teljesíteni. Ez teljesen világos.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 23. - 19:57:58 Előzmény nevem van
(1332/1660)
Viszont igazuk volt. Viktor mondta, hogy akár velünk is megcsinálhatják. Benő meg a többiek jól mondták erre, hogy hozzuk a pontokat és nyomjuk jól akkor nem, hát igen erről van szó teljesíteni kell, Livi tényleg húzta le a csapatot nagyon, és hát gyanús, hogy pont a párbajnál ennyire megtáltosodott, ha korábban is így nyomja akkor a megnyerték volna a csütörtökit és nincs párbaj.

Valóban aznap egy csapattal szemben küzdött és jól bírta, de ez a teljesítménye eddig hol volt? Dóri meg korábban is hozta a pontokat, mondjuk az utsó medált potyára kapta meg, arra 4 medálra szükség lehetett volna a későbbiekben. Vajon ha pl. Bálint szorul hasonló segítségre ugyanígy meg fogja kapni? Hiába magasan ő most a legjobb látjuk, bármikor jöhet meglepetés, vissza ne üssön ez a sok medál felajánlás.

nevem van 2021 jan. 23. - 18:28:14 Előzmény kozma.florian@chello.hu
(1331/1660)
Tényleg jellemtelen, gerinctelen , sportszerűtlen alakok. Egyedül a Viktor vetette fel a sportszerűség kérdését, s azt is lehurrogták.
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 23. - 16:18:54 Előzmény riaszabo
(1330/1660)
Ök nem sportolók egy sportoló nem tesz ilyent LIVI nem dórival egy csapattal mérközött meg és derekasan helyt állt ha gyözött volna az ö helyébe akkor sem mentem volna vissza ebe a tetü bandába !
10/10
ferjoe63 2021 jan. 23. - 12:11:46 10/10
(1329/1660)
Egyet értek veld! Én ha véletlenül meg is nyertem vola, nem mentem volna vissza. Az ujoncok meg csak néztek, hogy most mi is történik. De legalább elégetett 4 érmét. Egy dolog, hogy valaki a héten nem hoz pontot és kieső, a másik meg, hogy hogyan viszonyulunk a társunkkal szemben. Dóri(ka) egy kétszinü leányzó. Az egyik riportban ezt mondja a társára, utána meg egészen mást a szemébe. na és többször is megkavarta a dolgokat a kijelentéseivel.
MÁS
Valaki irta, hogy a pirosak kielemezik a kékeket
Ők mért nem csinálják ugyanezt? Csak egymást froclizzák.
A sport csapatok (foci, kézilabda, vizilabda ... stb) mind vagy élőben vagy videón megnézik az ellenfelet és kialakitsák a taktikájukat a következő meccsre!
MEGINT MÁS
Azt észrevettétek, hogy a bajnokok reggelente edzenek?
Az első évadban a kékek nyertek egy edzőpadot. Első nap megnézték, kipróbálták, jót röhögtek, másnap csak ránéztek, utána pedig semmi.
A pirosak (egyik évben) csináltak egy edzőpályát, amit a kékek mikor a "tanyára" jutottak le is bontották!
Most is a medencét nem csak pancsolásra használják, hanem Lilkót és a többieket is tanitsák úszásra!
Na, az is igaz, hogy pillanatnyilag 125 - 121 az eredmény a kékek javára ( a https://hu.wikipedia.org/wiki/Exatlon_Hungary_(harmadik_%C3%A9vad) szerint)
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 23. - 11:41:22
(1328/1660)
Abban viszont abszolút igazuk van hogy ha korábban is így harcolt volna Livi akár csak előző nap akkor nem kellett volna párbajozniuk. Eddig hol volt ez a teljesítménye Livinek? Dóri ügyességi játékban is mit csinált at elején? Az elejét mindig utcahosszal hozta miközben Livi esett kelt. De igaz ami igaz Livi volt mindig is a toronymagasan gyengébb és a csapaterdek az volt hogy ne ő menjen vissza ebben igazuk van nyilván mindenkinek az a jó ha nem toronymagasan a leggyengebb marad
riaszabo 2021 jan. 23. - 00:34:32
(1327/1660)
Ők a sportolók?!!
10/10
Hoyt a seriff 2021 jan. 22. - 23:48:20 10/10
(1326/1660)
Milyen gerinctelenek ezek a kékek! Annát még megértem, Bálint egy hazug kis hülyegyerek: először azt nyilatkozta, hogy az utolsó medált már nem adja oda, utána mégis. A nyavalygó nyuszikának meg volt bőr a képén elégetni +3 medált. Ez a különbség a két csapat között. Viktor jogosan vetette fel a fair play kérdését, van mitől tartania. Amúgy eddig nem volt bajom a kihívókkal, eddig. Lehet Livi még jobban is járt, hogy ilyen csapatba nem ment vissza, én nem mennék.
Feedoo 2021 jan. 22. - 23:31:25 Előzmény nevem van
(1325/1660)
Facebookon is nyomják ,hogy így kellett lennie! Hol van ilyenkor a győzzön a jobbik?! Nem véletlen peregnek sorra a kihívók, Ricsi osztja az észt ,pedig ő se valami erős láncszem!
nevem van 2021 jan. 22. - 23:23:37 Előzmény Feedoo
(1324/1660)
Szemrebbenés nélkül fogadta el az összes felajánlott medált. Szánalmas. Ez nem győzelem, ez kiutálása volt Livinek, A Dori a nyomást nem bírja, most se bírta , s tegnap a végjátékon se.
A kihívók csapata nyomokban sem tartalmaz sportszerűséget.
Feedoo 2021 jan. 22. - 23:10:38
(1323/1660)
Van pofájuk oda menni? Hihetetlenek!!
Feedoo 2021 jan. 22. - 22:58:34
(1322/1660)
Szánalmasak!!! Meddig erőltetik??
Feedoo 2021 jan. 22. - 22:51:49 Előzmény vandamme
(1321/1660)
Lehet gyenge de az se megoldás ,hogy ennyire ki van közösítve... most megy a vádaskodás! Nagyon szánalmas amit a csapattársai csinálnak! Már most klikkesednek pedig messze még a vége... nagy kár ,hogy ők ezeket a sorokat nem olvashatják. Emberségből nullák!!!